PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مصرف بسیار زیاد اینترنت ۲۰ نت

سیدرضا بازیار
December 25th, 2015, 23:06
من ۳ روز پیش ۶ گیگ اینترنت از بیست نت گرفتم
فقط موبایل و کامپیوتر و لپ تاپ بهش وصل یوده

توی این ۳ روز فقط یک مقاله از اینترنت با کامپیوتر گرفتم و کلا خاموش بوده
لپ تاپ هم فقط واسه دریافت ایمیل متصل بوده
موبایل هم فقط واتس اپ

حالا نمودار نشون میده که امروز ۲ گیگ مصرف شده. هیچ ای وی بجز این سه دستگاه به اینترنت من وصل نیست و در تنظیمات مودم هم نشون میده. امنیت وای فای رو هم بالا بردم و این ۳ روز ۳ بار پسورد رو تغییر دادم

مشکل چیه واقعا؟ کجا مصرف میشه؟؟؟

farmanrava
December 25th, 2015, 23:09
من ۳ روز پیش ۶ گیگ اینترنت از بیست نت گرفتم
فقط موبایل و کامپیوتر و لپ تاپ بهش وصل یوده

توی این ۳ روز فقط یک مقاله از اینترنت با کامپیوتر گرفتم و کلا خاموش بوده
لپ تاپ هم فقط واسه دریافت ایمیل متصل بوده
موبایل هم فقط واتس اپ

حالا نمودار نشون میده که امروز ۲ گیگ مصرف شده. هیچ ای وی بجز این سه دستگاه به اینترنت من وصل نیست و در تنظیمات مودم هم نشون میده. امنیت وای فای رو هم بالا بردم و این ۳ روز ۳ بار پسورد رو تغییر دادم

مشکل چیه واقعا؟ کجا مصرف میشه؟؟؟

برای کامپیوتر بهترین نرم افزار کنترل پهنای باند BWMeter هستش ...
به راحتی میتونید لیست نرم افزار های مجاز و غیر مجاز رو واردش کنید .

سیدرضا بازیار
December 25th, 2015, 23:26
برای کامپیوتر بهترین نرم افزار کنترل پهنای باند BWMeter هستش ...
به راحتی میتونید لیست نرم افزار های مجاز و غیر مجاز رو واردش کنید .

من مطمئن هستم که هک نشده و حاضرم بهترین متخصص دنیا بیاد چک کنه اگه بیشتر از ۵۰ مگابایت مصرف کردم من ۱۰۰ برابر اون پول رو بهشون پرداخت کنم!!!

اصلا مگه اینترنت لاک پشتی ایران میتونه در ۲۴ ساعت ۲ گیگ رو دانلود کنه که واسه من ثبت کرده؟؟؟ (در حالی که فقط متن در ایمیل و واتس اپ جابجا شده!!!)

isn
December 25th, 2015, 23:27
احتمال زیاد آپدیت برنامه یا دانلود خودکار بوده است ( مثلا برای ios برای من همچین مشکلی دارم خودکار دانلود می کنه یک گیگ ... )

سیدرضا بازیار
December 25th, 2015, 23:28
احتمال زیاد آپدیت برنامه یا دانلود خودکار بوده است ( مثلا برای ios برای من همچین مشکلی دارم خودکار دانلود می کنه یک گیگ ... )
لپ تاپ من مک بوک هست. اما بعید میدونم!!!
مگه میشه؟؟؟
از کجا متوجه بشم؟؟؟

مینا-صیفی
December 25th, 2015, 23:33
ممکنه ویروس مخربی دارید که کار این ویروس دانلود کردن هست همچین ویروسی من دیدم . یا یکسری برنامه های خود سیستم عامل در حال اپدیت یا مصرف بی رویه هست یا ویروس هست یا کسی جز شما مصرف کرده شاید هک اینا باید برسی بشه.

سیدرضا بازیار
December 25th, 2015, 23:36
ممکنه ویروس مخربی دارید که کار این ویروس دانلود کردن هست همچین ویروسی من دیدم . یا یکسری برنامه های خود سیستم عامل در حال اپدیت یا مصرف بی رویه هست یا ویروس هست یا کسی جز شما مصرف کرده شاید هک اینا باید برسی بشه.
روی همه سیستم ها ضد ویروس نصب شده و ضد ویروس ها هم اپدیت هستن

حالا فرض کنیم که یکی از سیستم ها ویروسیه:
از کجا بفهمم کدوم سیستم هست و راه حل چیه؟؟؟

مینا-صیفی
December 26th, 2015, 11:29

هر چند سیستم را با انتی ویروس emsisoft که قویترین هستش ویروس کشی کنید 30 روز هم تریال خود شرکت فعال میکنه هست فقط این انتی میتونه جلوی ویروس های جدید و قوی را بگیره زیرا در انجمن نرم افزاری من هستم هر روز داریم با انتی ویروس های مختلف تست میکنیم ویروس ها را که کدام اسیب پذیر هست کدام نیست من این انتی قوی را به شما پیشنهاد میدم و همه سیستم را اسکن کنید خیالتون از این بابت راحت بشه .

meysam021
December 26th, 2015, 11:35

در بعضی شرکت ها هم متاسفانه حجم رو دوبله و یا سوبله حساب میکنند در این مورد زنگ بزنید به اون شرکت مثل خود ما که از پارس انلاین سرویس نت داشتیم سرعت عالی اما حجم متاسفانه با سرعت زیاد خالی میشد بدون هیچ استفاده ای

shirazshop
December 26th, 2015, 22:13
اینترنت مخابرات به راحتی ه ک میشود کافیه پورت 80 مودم باز باشه تا یوزر پسورد شما سرقت بره
پیشنهاد میکنم پورت های مهم رو ببندید