PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مسنجر با قابلیت ساختن روم و ...

lvlehrad
October 6th, 2010, 04:46
سلام

دنبال یه مسنجر میگردم کپیه beyluxe

که این امکانات رو داشته باشه :

سرور قوی که صداها واضح باشه و بدون تاخیر یا ...
قابلیت ساختن روم و مدیریت ان

اینو برای یه گروهی میخوام که هر هفته بیان یه voice confrance راه بندازن و ساز بزنن بخونن و ...

میتینگ اول تو مسنجر ایرانیه l4i برگزار شد که 2 تا مشکل اساسی داشت

1.کیفیت صداها خیلی بد بود مخصوصا وقتی که روم شلوغ میشد
2. هر چند دقیقه یبار 4 5 نفر همزمان میوفتادن بیرون از روم !

ممنون میشم یه راهنمایی اساسی بکنید !
(کسی اسکریپتی یا ... سراغ داره که بتونیم یه مسنجر یا روم اختصاصی داشته باشیم برای اینجور میتینگ ها ؟اگه هست چه سروری نیاز برای ساپورت 100 نفر)

vPsPersia.COM
October 6th, 2010, 04:55
Skype رو تست کردی؟

lvlehrad
October 6th, 2010, 05:54
نه
تو skype میشه روم ساخت و مدیریتش کرد ؟

vPsPersia.COM
October 6th, 2010, 06:26
یادمه گروه می ساختیم و دوستان رو دعوت می کردیم .

اما مدیریت دیگه نمی دونم .

lvlehrad
October 6th, 2010, 08:25
اسکل نکردید مارو ؟من رفتم دانلود کردم نصب هم کردم

عزیز اول مطلب رو بخون بعد نظر بده !!! اینی که تو میگی رو تو یاهو هم میشه برگزار کرد ...

من موفق نشدم log in کنم ... adsl 256 پارس انلاین دارم ولی connection error میده .. حساب کن حالا طرف بخواد با دیال اپ بیاد و بخونه :))

باز دمه اونایی که نظر نمیدن گرم ... بهتر از مردم ازاریه :)

shirazlpi
October 6th, 2010, 12:43
پیشنهاد من به شما نرم افزار Inspeak هست !

توی این نرم افزار می تونید یک روم با قابلیت های بسیار بسازید!
این روم می تونه ادمین داشته باشه و کنترل کنه یوزرها رو !

قابلیت رمز گذاری روی روم ها وجود داره !

کیفیت صداها بسیار واضح تر و تنها 2 کیلوبایت پهنای باند میگیره !
(به طور عادی که ما تست کردیم این مقدار بود)

بقیه مراحل هم مثل همون یاهو مسنجر هست !
آیدی می سازید و...

vPsPersia.COM
October 6th, 2010, 12:51

عزیز اول مطلب رو بخون بعد نظر بده !!! اینی که تو میگی رو تو یاهو هم میشه برگزار کرد ...

من موفق نشدم log in کنم ... Adsl 256 پارس انلاین دارم ولی connection error میده .. حساب کن حالا طرف بخواد با دیال اپ بیاد و بخونه :))

صحبت کردنت خیلی بی شرمانه و بی ادبیه ! کلا توی همه تاپیک ها که دیدم به خودی و غیر خودی پریدی ! کمی ادب داشته باش

skype جزو برترین شرکت های مخابراتی و تلفنی و chat و .. هست ، همچنین امنیت خیلی بالایی داره که دولت ها بهش نفوذ نکنند ( یا خیلی کم بشه)

از این رو از اینترنت ایران تقریبا ***** شده . با چیز p ان تست کنی جواب میده ! حتی اگه بتونی با اینترنت معمولی لاگین کنی صدا قطع و وصل میشه

اما با چیز p این راحت کار می کنه !!

حیف که وقتمو گذاشتم برای ادمی مثل تو !!

alireza88
October 6th, 2010, 12:58
.
.
.

پسر خوب دقت كن و طرفت و بشناس بعد صحبت كن.در مورد اسكايپ هم بايد بگم نرم افزار قوليه حالا اينكه شما نتونستي باهاش كار كني يا نيازت و براورد نكرد چيزي ازش كم نميكنه

lvlehrad
October 6th, 2010, 14:38
من نه بی احترامی کردم نه حرف بدی زدم اگه معنی اسکل رو هنوز نفهمیدی بگو برات توضیح بدم که اسکل چیه :) تو بقیه حرفام هم چیزی ندیدم که مورد داشته باشه ( در ضمن نگفتم اسکلی گفتم اسکل کردی مارو ؟ )

اخخخخخخخخخخخ اگه میتونستم یچز ابدار بهت میگفتم :) 5 خط توضیح دادم که چی میخوام و برای چی میخوام اومدی میگی skype جزو برترین شرکت مخابراتی هست ؟ خوب به من چه ؟ به کاره من میاد ؟ من همچین چیزی خواستم ؟

بعد اومدی میگی از چیز پی ان استفاده کنم ؟! مرد مومن(اگه میتونستم باز یچیز ابدار میگفتم بجای مومن) من میگم واسه یه گروهی میخوام که اکثرا دیال اپ هستند و تو مسنجر فلان هم تست کردیم کیفیت صداها افتضاح بود (با اینکه سرور ایرانی داشت)
فکر کن با این سرعت چیز پی ان هم استفاده کنن بعد تو skype هم برن (تازه روم اینا هم تعطیل )

شما نه تنها کمک نکردی بلکه 1 ساعت از وقت من رو هم گرفتی اخرم بجای معذرت خواهی اومدی منو قورت(غورت) میدی که چیه skype یه شرکت معتبر هست :)

نمیدونم دیگه چی بگم