PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور مجازی مناسب

mohamad20
December 25th, 2015, 13:58
سلام
برای یک سایت از 10 تا 50 نفر آنلاین در ثانیه چه سروری مناسبه که جوابگو باشه ؟

سرور مجازی با یک هسته vcore ، یک vram در سرور آلمان چند نفر آنلاین میتونن از سایت بدون افت سرعت استفاده کنند ؟

من هاست اشتراکی داشتم که ظاهرا برای سایتم افزایش منابع ایجاد میکرد.حالا میخوام هاست با حداقل قیمت تهیه کنم که حداق 10 تا 15 نفر آنلاین باشن بدون ایجاد کمبود منابع

کسایی که تجربه عملی دارند جواب بدهند ممنون میشم

meysam021
December 25th, 2015, 14:04
سلام
سوال اول : سرور سی پنل با وب سرور لایت اسپید مناسب میباشد
سوال دوم : روی هر سروری فرق داره - پایداری سرور و نوع هارد و شلوغی بر روی هارد شرط میباشد هیچ کس تعداد دقیقی نمیتونه اعلام کنه
سوال سوم : سایت های زیادی هستند این هاست ها رو ارائه میدهند

hostorder
December 25th, 2015, 14:08
سلام

سرور مجازی با یک هسته vcore ، یک vram در سرور آلمان چند نفر آنلاین میتونن از سایت بدون افت سرعت استفاده کنند ؟

من هاست اشتراکی داشتم که ظاهرا برای سایتم افزایش منابع ایجاد میکرد.حالا میخوام هاست با حداقل قیمت تهیه کنم که حداق 10 تا 15 نفر آنلاین باشن بدون ایجاد کمبود منابع

رو هاست معمولی میتونم بهتون سرویس بدم با تست مشکلی از لحاظ منابع نداریم

Zagrio.com
December 25th, 2015, 14:09
سلام

سلام

میزان مصرف منابع ارتباط کاملا مستقیمی با اسکریپت و محتوای سایت شما دارد.
بهترین روش برای تعیین کیفیت سرور، ایجاد یک فایل آزمایشی (شامل Query از دیتابیس، محتوای گرافیکی و ..) بر روی سرورهای مختلف و بررسی اونها از نظر سرعت پاسخگویی می باشد.
در این فایل میتوانید تعداد Query ها و محتو رو بصورت تصاعدی افزایش بدید و بررسی کنید بر روی کدام سرویس دهنده بهترین زمان را خواهید داشت.

takpar7
December 25th, 2015, 15:18
سلام
سیستم سایتتون رو بگید شاید بشه بدون تغییر هاست و با استفاده از کش همه فشار رو خوابوند!

mohamad20
December 25th, 2015, 16:13
این فایل آزمایشی که میگید تو نت اسکریپتی براش هست معرفی کنید تست کنم.

- - - Updated - - -

سیستم سایت من PHP هست. من فقط میخوام بدونم برای اینکه یک سایت بتونه حداقل 15 نفر آنلاین رو جوابگو باشه چه سروری مناسبه ؟

Zagrio.com
December 25th, 2015, 16:14
این فایل آزمایشی که میگید تو نت اسکریپتی براش هست معرفی کنید تست کنم.

سلام

http://www.wellho.net/mouth/2742_A-simple-server-benchmark-script.html
http://www.php-benchmark-script.com/

این موارد برای تست سرور PHP مناسب هستند.

kool
December 25th, 2015, 16:24
سلام

سلام
بستگی به منابع آزاد نهایی داره (سیستم عامل خودش مقداری از منابع رو استفاده خواهد کرد و ممکنه فایروال و انتی ویروس و انتی شلر و ... نیز نصب کنید که اینها نیز مصرف منابع خواهند داشت...) و نیز به اسکریپت و پلاگین های مورد استفاده بستگی دارد، نمیشه عدد دقیقی اعلام کرد.