PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم join شدن xp و سرور 2012 در vmware9

radar
December 24th, 2015, 22:54
سلام

من نمی تونم ویندوز سرور 2012 رو به Xp وصل کنم کارتهای شبکه رو روی NAT قرار دادم :( اما بازم متصل نمیشه :(

fireserver
December 24th, 2015, 23:21
با سلام

می توانسید اعلام کنید که از Vmware Workstation استفاده می کنید.

بنده این جور متوجه شدم:

در وی ام ویز ویندوز سرور 2012 نصب کرده اید و سیستم عامل اصلی شما XP است

درسته؟

باید کارت شبکه ی وی ام ویر را در حالت Bridge قرار دهید و تیک Replicate .... را در زیر Bridge بزنید.

فایروال سیستم عامل ویندوز سرور 2012 را خاموش کنید. و اگر بقیه مراحل را برای به اشتراک گذاری پوشه و ... بین این سیستم عامل نمی دانید اعلام بفرمائید تا راهنمایی کنیم.

radar
December 24th, 2015, 23:24
با سلام

می توانسید اعلام کنید که از Vmware Workstation استفاده می کنید.

بنده این جور متوجه شدم:

در وی ام ویز ویندوز سرور 2012 نصب کرده اید و سیستم عامل اصلی شما XP است

درسته؟

باید کارت شبکه ی وی ام ویر را در حالت Bridge قرار دهید و تیک Replicate .... را در زیر Bridge بزنید.

فایروال سیستم عامل ویندوز سرور 2012 را خاموش کنید. و اگر بقیه مراحل را برای به اشتراک گذاری پوشه و ... بین این سیستم عامل نمی دانید اعلام بفرمائید تا راهنمایی کنیم.
دارم
سیستم اصلی من 8.1 من اکس پی رو در vm

fireserver
December 24th, 2015, 23:50
دارم
سیستم اصلی من 8.1 من اکس پی رو در vm

همان مراحل را طی کنید مسئله ای ندارد !

شما در بالا گفته اید سرور 2012 !

radar
December 25th, 2015, 00:18
همان مراحل را طی کنید مسئله ای ندارد !

شما در بالا گفته اید سرور 2012 !

من xp و سرور رو در vm نصب کردم میخوام حالا xp رو join کنم رو سرور --- من bridge و nat رو تست کردم xp وصل ب سرور نمیشه

fireserver
December 25th, 2015, 00:37
من xp و سرور رو در vm نصب کردم میخوام حالا xp رو join کنم رو سرور --- من bridge و nat رو تست کردم xp وصل ب سرور نمیشه

عزیز لطفاْ منظورتان را در تاپیک اول کامل تر کنید !

منظورتان از Join چیست؟ می خواهید به شبکه ی دامین وصل شوید؟ یا می خواهید ریموت بزنید؟

در صورتی که می خواهید به شبکه ی دومین جوین کنید یک فیلم ارسال می کنم که می توانید در آن آموزش جوین XP در 2012 را مشاهده فرمائید.

radar
December 25th, 2015, 10:14
عزیز لطفاْ منظورتان را در تاپیک اول کامل تر کنید !

منظورتان از Join چیست؟ می خواهید به شبکه ی دامین وصل شوید؟ یا می خواهید ریموت بزنید؟

در صورتی که می خواهید به شبکه ی دومین جوین کنید یک فیلم ارسال می کنم که می توانید در آن آموزش جوین XP در 2012 را مشاهده فرمائید.

اوکی مرسی ..... من تمام مراحل رو درست رفتم چون ping هر دو ویندوز رو میگرم اوکی .... اما xp ب دومین وصل نمیشه

fireserver
December 25th, 2015, 14:33
با سلام

از طرف دومین مطمعن هستید؟

دی ان اس های سرور دومین را بر روی XP ست کرده اید؟

ساعت XP درست است؟

Time zone در xp با سرور دومین یکی است؟

تمامی عوامل باعث می شوند که کار شما لنگ شود بررسی کنید و اطلاع دهید.

radar
December 25th, 2015, 22:26
با سلام

از طرف دومین مطمعن هستید؟

دی ان اس های سرور دومین را بر روی XP ست کرده اید؟

ساعت XP درست است؟

Time zone در xp با سرور دومین یکی است؟

تمامی عوامل باعث می شوند که کار شما لنگ شود بررسی کنید و اطلاع دهید.

مرسی مشکل تایم بود . ممنون دوست عزیز ...