PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک در خرید هدست ارزان

iHSG
December 24th, 2015, 16:43
سلام دوستان
اول اگه این موضوع مربوط به هاستینگ نیست پوزش می طلبم جای دیگه ای رو ندارم که مشورت بگیرم.
من می خوام یه هدست ارزون قیمت بخرم که از میکروفونش برای ضبط ویدئو های آموزشی استفاده کنم.
متاسفانه من فقط یه لپ تاپ دارم که فقط جای جک سبز رنگ رو داره و یعنی جای جک جدا برای میکروفون نداره حالا می خواستم بدونم با این اوضاع من چطوری می تونم یه هدست خوب برای ضبط صدا با کیفیت داشته باشم.
حداکثر بودجه ام هم برای خرید این هدست 30 الی 35 هزار تومان است.
هر هدستی پیشنهاد میکنید لطفاً لینک بررسی آنلاینش (ترجیحاً از دیجی کالا) رو بذارید.

خیلی ممنون.

n4ser
December 25th, 2015, 11:52
من فقط یه لپ تاپ دارم که فقط جای جک سبز رنگ رو داره و یعنی جای جک جدا برای میکروفون نداره >>> مدل که در زیر لینکشو گداشتم تک فیش هست و برای میکروفون یا هدفون دوتا فیش نداره همه رو یک فیش هست اونم از جنس اب طلا که کیفیت صدا رو چند براربر میکنه

این یکم گرون تر هست ولی ارزش داره با خیال راحت این مدل رو بخرید چون قبلا خودم تست کردم کیفیتش خوب بود
http://www.digikala.com/Product/DKP-35334/Sony-MDRZX110AP-Stereo-Headset/%D9%87%D8%AF%D8%B3%D8%AA-%D8%B3%D9%88%D9%86%DB%8C-%D9%85%D8%AF%D9%84-MDRZX110AP

iHSG
December 25th, 2015, 12:58
>>> مدل که در زیر لینکشو گداشتم تک فیش هست و برای میکروفون یا هدفون دوتا فیش نداره همه رو یک فیش هست اونم از جنس اب طلا که کیفیت صدا رو چند براربر میکنه

این یکم گرون تر هست ولی ارزش داره با خیال راحت این مدل رو بخرید چون قبلا خودم تست کردم کیفیتش خوب بود
http://www.digikala.com/Product/DKP-35334/Sony-MDRZX110AP-Stereo-Headset/%D9%87%D8%AF%D8%B3%D8%AA-%D8%B3%D9%88%D9%86%DB%8C-%D9%85%D8%AF%D9%84-MDRZX110AP

ممنون از پیشنهادت اما با این قیمت به نظرم اصلاً نمی صرفه خصوصاً که اکثراً تو نظرات ازش ایراد گرفتن و اونایی هم که راضین میگن چون تو پیشنهاد ویژه نصف قیمت خریدن راضین وگرنه این قیمت نمی ارزه.
اگر بخوام 69 تومان بدم خب یه باگی یه هدست بلوتوث مثل این http://www.digikala.com/Product/DKP-98832 که 69 تومان هست می خرم.
دنبال یه هدست خوب با قیمت پایین هستم و فقط و فقط هم برای ضبط صدا می خوام آخه می خوام فیلم های آموزشی ضبط کنم.
به هر حال ممنون.

downloaddl
December 25th, 2015, 14:11
سلام دوستان
اول اگه این موضوع مربوط به هاستینگ نیست پوزش می طلبم جای دیگه ای رو ندارم که مشورت بگیرم.
من می خوام یه هدست ارزون قیمت بخرم که از میکروفونش برای ضبط ویدئو های آموزشی استفاده کنم.
متاسفانه من فقط یه لپ تاپ دارم که فقط جای جک سبز رنگ رو داره و یعنی جای جک جدا برای میکروفون نداره حالا می خواستم بدونم با این اوضاع من چطوری می تونم یه هدست خوب برای ضبط صدا با کیفیت داشته باشم.
هر هدستی پیشنهاد میکنید لطفاً لینک بررسی آنلاینش (ترجیحاً از دیجی کالا) رو بذارید.

خیلی ممنون.

با سلام خدمت شما دوست عزیز .

در ابتدا بگم این خودتون هم گفتین وب هاستینگ تاک بود . برای این نوع سوالات به انجمن های دیگه ای سر بزنید ( فکر کنم پرشین تولز مناسب باشه )

پاسخ شما :

اگر لب تاپ شما فقط یک ورودی دارد ( همون سبز رنگ ) برای استفاده از میکروفن بهتره از کارت صدا اکسترنال استفاده کنید

قیمتش هم 5.000 تومان بیشتر نیست .

لینک : http://shop.aftabrayaneh.com/USB_5.1_Soundcard_3D_3.5_Headsets_Microphone.html? search=%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA%20%D8%B5%D8%AF%D8% A7

iHSG
December 25th, 2015, 14:32
با سلام خدمت شما دوست عزیز .

در ابتدا بگم این خودتون هم گفتین وب هاستینگ تاک بود . برای این نوع سوالات به انجمن های دیگه ای سر بزنید ( فکر کنم پرشین تولز مناسب باشه )

پاسخ شما :

اگر لب تاپ شما فقط یک ورودی دارد ( همون سبز رنگ ) برای استفاده از میکروفن بهتره از کارت صدا اکسترنال استفاده کنید

قیمتش هم 5.000 تومان بیشتر نیست .

لینک : http://shop.aftabrayaneh.com/USB_5.1_Soundcard_3D_3.5_Headsets_Microphone.html? search=%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA%20%D8%B5%D8%AF%D8% A7

پرشین تولز حسابم ندارم و اصلاً هم دوست ندارم توش حساب داشته باشم.
تو انجمن ها فقط یکی تو وب هاستینگ تاک هستم و یکی تو blogers.ir که به نظرم بین اینا این سوال بهترین جاش همین وب هاستینگ تاک بود با توجه به سوال دوست دیگه مون که درباره خرید مک بوک پرسیدن.
کارت صدای اکسترنال هم خیلی ممنون از معرفیش.اگه اینطوری باشه پس همه هدست ها رو می تونم بخرم درسته؟
الان شما پیشنهادی برای یه هدست تا 35 تومان که کیفیت ضبط صداش عالی باشه ندارید؟ کیفیت پخشش مهم نیست فقط ضبطش خوب باشه.

Hi Data
December 25th, 2015, 14:36
شما اگه میخواید صدا ضبط کنید چرا میکروفون نمیخرید؟

یا اگه گوشی اندروید مدل بالا دارید که 2 تا میکروفون داره، فکر میکنم کیفیت صدای خوبی داشته باشه مخصوصا با نرم افزار Hi-Q که تنظیمات کیفیت داره

iHSG
December 25th, 2015, 14:48
شما اگه میخواید صدا ضبط کنید چرا میکروفون نمیخرید؟

یا اگه گوشی اندروید مدل بالا دارید که 2 تا میکروفون داره، فکر میکنم کیفیت صدای خوبی داشته باشه مخصوصا با نرم افزار hi-q که تنظیمات کیفیت داره

خیلی خوب شد اینو گفتید من یه میکروفون (از اینا که تو مسجد استفاده میکنن) دارم که به کامپیوتر هم می خوره اما متاسفانه چون لپ تاپ من فقط سوکت سبز رنگ رو داره وقتی وصلش میکنم سیستم اونو به عنوان دستگاه پخش کننده صدا می شناسه نه ضبط کننده صدا.

فکر کنم یا باید حتماً اون کارت صدا usb که دوستمون گفتن رو بخرم یا اینکه یکم پول بذارم رو بودجم یه هدست بلوتوث بخرم.به نظر شما کدوم راهش بهتره؟ ضبط صدای هدست های بلوتوث خوب هست؟

shetabanhost
December 25th, 2015, 14:54
سلام دوستان

خیلی ممنون.

همینطور که دوستمون در پست قبلی عرض کردند، میتونید از برنامه
Hi-Q برای ضبط صدا با کیفیت عالی و بالا استفاده کنید ! البته اگر گوشیتون دو میکروفون داره پیشنهاد میشه اینکار رو انجام بدین