PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش هاست پربازدید *** ماه اول رایگان ! ***

hoka
December 24th, 2015, 02:11
سلام خدمت همه ی عزیزان

اول از همه این نکترو اشاره کنم که بنده نه فروشنده ی هاست بودم و نه هستم و نه خواهم بود !!! من تنها یک وبمستر ام

یک سایت پربازدید دارم که براش مجبور به اجاره ی سرور قدرتمندی شدم . از نظر هزینه مشکلی نیست ولی به دلیل اینکه 90 درصد منابع سرور خالی هست خواستم استفاده ی کامل رو از این سرور ببرم

مشخصات سرور اصلی

Intel Xeon E5
E5-1620v2
4/8t
3,7 / 3,9 GHz
64 GB of RAM
DDR3 ECC 1600 MHz
3 x300GB of SSD

دیتاسنتر ovh فرانسه . فایروال سخت افزاری + آنتی شلر

کنترل پنل سی پنل و کانفیگ دقیق و حرفه ای لایت اسپید برای سایت های پربازدید

به هر میزان که سایتتون پرمصرف باشه مشکلی نداره چون منابع زیادی داره سرور و خالی هست

ماه اول رایگان داده میشه به سایت هایی که قصد داشته باشن استفاده کنن و ماه های آینده هم هزینه کمتر از فروشندگان نام آشنا گرفته میشه

ولی تنها شرط این هست که سایتتون مجاز باشه یا حداقل ثبت شده در ساماندهی باشه و ***** نشده باشه

چون سایت بنده مجاز هست و نمیخوام مشکلی پیش بیاد

این نکته خیلی مهم هست که سایت بنده روی این سرور میزبانی میشه بنابر این مهمترین چیز برای خودم ابتدا آپتایم و سرعت سایت خودم هست که در نتیجه آپتایم و کیفیت سرور تضمین میشه

دوستان میتونن از همین تاپیک درخواست مشخصات تماس کنن
ممنون

hamid.soltani92
December 24th, 2015, 10:50
با توجه به قانون زیر:

14-3: در تاپیک های ایجاد شده در بخش فروش ،حداقل قرار دادن مشخصات سرویس / خدمات ارائه شده به صورت کامل و مناسب ، تعرفه ها ، نحوه ی خرید ، نحوه ی ارتباط ، توضیحات مختصر و .... در پست اول الزامی می باشد.
موضوع بسته شد.
استارتر محترم جهت بازگشایی تاپیک اطلاعات مورد نظر را برای بنده ارسال کنید.