PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : زرین پال، تیکت های بدون پاسخ و ...

Mahdizadeh1990
December 23rd, 2015, 21:03
سلام من از چند ماه پیش از زرین پال درخواست زرین کارت دادم و به دستم رسید و از اون موقع هر فعالیتی میکنم و درخواست انتقال میدهم پول ها با تاخیر یک یا دو روزه واریز می شود و این در حالی است که زرین پال در تبلیغات خود همه انتقال ها به زرین کارت را آنی زده است. تیکت هم که ارسال میکنیم تا زمانی که پول واریز نشده جواب نمی دهد. اول هاش میگفتتند که مشکل سرور هست و در تراکنش قبلی گفتند که مشکل بانک هست یعنی برای هر تراکنشی یک بهانه میزارند. از دوستان کسی هم این مورد را دارد یا اکانت من فقط اینجوریه؟

almandata
December 23rd, 2015, 21:15
من یک ماه پیش تو یکی از زیر مجموعه های زرین پال تیکت دادم هنوز جواب ندادن:|

Mahdizadeh1990
December 23rd, 2015, 21:16
مال منو جواب میدن ولی بعد اینکه پولو واریز کردند.
یعنی عملا پرداخت ها آنی نیست الکی گفتند

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

yastheme
December 23rd, 2015, 21:18
سلام من از چند ماه پیش از زرین پال درخواست زرین کارت دادم و به دستم رسید و از اون موقع هر فعالیتی میکنم و درخواست انتقال میدهم پول ها با تاخیر یک یا دو روزه واریز می شود و این در حالی است که زرین پال در تبلیغات خود همه انتقال ها به زرین کارت را آنی زده است. تیکت هم که ارسال میکنیم تا زمانی که پول واریز نشده جواب نمی دهد. اول هاش میگفتتند که مشکل سرور هست و در تراکنش قبلی گفتند که مشکل بانک هست یعنی برای هر تراکنشی یک بهانه میزارند. از دوستان کسی هم این مورد را دارد یا اکانت من فقط اینجوریه؟

در خصوص تیکت به جز یکی دو بار در بقیه موارد سرعت پاسخگویی خوب بوده،
تراکنش هم دقیقا نمی دانم از چه مبلغی ولی مبالغ پایین به صورت آنی و دیگر مبالغ نهایت یک روز کاری به زرین پال واریز می شود.
طی این چند سالی که کار می کنم مشکل پرداخت نداشتم.

Mahdizadeh1990
December 23rd, 2015, 21:20
در خصوص تیکت به جز یکی دو بار در بقیه موارد سرعت پاسخگویی خوب بوده،
تراکنش هم دقیقا نمی دانم از چه مبلغی ولی مبالغ پایین به صورت آنی و دیگر مبالغ نهایت یک روز کاری به زرین پال واریز می شود.
طی این چند سالی که کار می کنم مشکل پرداخت نداشتم.

تراکنش 15 هزار تومانی من بعد 1 روز واریز شد
مشکل من این است که گفتند انتقال به زرین کارت آنی هست ولی در عمل اینگونه نیست و ...

zambi
December 23rd, 2015, 21:29
به دلیل مشکلات فنی و سو استفاده های احتمالی اصلا واریز انی امکان پذیر نیست

ictpars
December 23rd, 2015, 21:35

زرین پال یک هفته بود پول واریز نمی کرد هر چی تیکت هم می زدم کاری نمی کرد به نظر من درگاه اینترنتی رو عوض کن موفق باشید .