PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتخاب و نصب کنترل پنل مناسب برای سرور ویندوزی + پرداخت هزینه

jox
December 21st, 2015, 16:44
باسلام

یک سایت داریم که سورس سایت به زبان asp.net mvc با .net framework 4.0 در محیط Visual Studio 2013 طراحی شده و پایگاه داده SQL server 2014 داره

یک سرور مجازی براش گرفتیم اما متاسفانه پشتیبانیشون بعد از خرید ما گفت که: "
متاسفانه کنترل پنل websitepanel با ورژن SQLSERVER2014 سازگار نمی باشد.درصورت تمایل می توانیم نسخه SQLSERVER را به 2012 تغییر داده و کنترل پنل را نصب کنیم و یا سرور را با SQL 2014 و بدون کنترل پنل تحویل دهیم."

ما هم نمیتونیم دیتابیس رو تعییر بدیم و از طرفی بدون کنترل پنل هم که نمیشه سایت و سرور رو مدیریت کرد.

آیا کسی میتونه برای ما کنترل پنل websitepanel با ورژن SQLSERVER2014 رو بدون مشکل نصب کنه؟

در غیر اینصورت پیشنهاد شما در مورد استفاده از سایر کنترل پنل ها مثل plesk یا dotnetpanel یا helm چیه؟
هزینه لاایسنس ها و معایب مزایای هرکدوم چیه؟

اگه کسی میتونه کنترل پنل مناسب که از asp.net mvc با .net framework 4.0 و پایگاه داده SQL server 2014 پشتیبانی کنه و بدون مشکل باشه برامون نصب کنه و سرور رو هم کانفیگ کنه پیغام خصوصی بده یا همینجا اعلام کنه.

باتشکر

amirfateh
December 21st, 2015, 17:03
باسلام،
ضرورت استفاده از SQL server 2014 چیست؟

jox
December 21st, 2015, 17:23
باسلام،
ضرورت استفاده از SQL server 2014 چیست؟
اسکریپت سایت با 2014 طراحی شده

amirfateh
December 21st, 2015, 17:40
اسکریپت سایت با 2014 طراحی شده

باسلام،
اسکریپت خیلی ربطی به دیتابیس نداره
یا اینهک می تونید پروزه رو تو visula studio 2012 مجدد کامپایل کنید.
برای 2014 پلیسک هم فعلا تو release note ها چیزی نگفته

jox
December 21st, 2015, 18:10
باسلام،
اسکریپت خیلی ربطی به دیتابیس نداره
یا اینهک می تونید پروزه رو تو visula studio 2012 مجدد کامپایل کنید.
برای 2014 پلیسک هم فعلا تو release note ها چیزی نگفته
در کل شما websitepanel رو پیشنهاد میکنید یا پلسک ؟
مزایا و معایب هرکدوم چیه؟

amirfateh
December 21st, 2015, 18:15
در کل شما websitepanel رو پیشنهاد میکنید یا پلسک ؟
مزایا و معایب هرکدوم چیه؟
قطعا پلسک،
کاربرری راحت و مورد پسند کاربر نهایی
محصول تجاری است و پشتیبانی درست و حسابی دارخ هر چند که در نگارش جدید بسیار خوب شده است وعملا نیازی به پشتیبانی ندارید، بسیار توانمند هست و تقریبا همه کار تو کنترل پنل می تونید برخلاف نسخه های قبلی انجام دهید
اگر برای 1 یا چند سایت هست می تونید نسخه هایی نظیر webadmin , ... رو بگیرید که ارزانتر هست.

وب سایت پنل به نسبت یک محصول رایگان خوب هست اما همیشه برای دیدن ارورهای زیاد باید خودتون رو اماده کنید به نظرم با توجه به تجربه ای که داشتم وقتی که وب سایت پنل از شما بابت نگهداری میگیره در ماه، خیلی بیشتر از 30000 تومان لایسنس plesk هست.

jox
December 21st, 2015, 20:31
قطعا پلسک،
کاربرری راحت و مورد پسند کاربر نهایی
محصول تجاری است و پشتیبانی درست و حسابی دارخ هر چند که در نگارش جدید بسیار خوب شده است وعملا نیازی به پشتیبانی ندارید، بسیار توانمند هست و تقریبا همه کار تو کنترل پنل می تونید برخلاف نسخه های قبلی انجام دهید
اگر برای 1 یا چند سایت هست می تونید نسخه هایی نظیر webadmin , ... رو بگیرید که ارزانتر هست.

وب سایت پنل به نسبت یک محصول رایگان خوب هست اما همیشه برای دیدن ارورهای زیاد باید خودتون رو اماده کنید به نظرم با توجه به تجربه ای که داشتم وقتی که وب سایت پنل از شما بابت نگهداری میگیره در ماه، خیلی بیشتر از 30000 تومان لایسنس plesk هست.
ممنون خودم هم نظرم رو استفاده از پلسک بود که با تایید شما دیگه مطمئن شدم. 30 تومن چیزی نیست ولی بعضی از دوستان گفتند که پلسک برای یک دامین رایگان است اینطور نیست؟

data20
December 21st, 2015, 21:04
پنل بیشتر برای ارائه هاست امده و 1 سایت میشه بدون پنل هم کنترل کرد مفید مفید 3 چیز نیاز دارید فایل منیجر + ایمیل + دیتابیس که هر 3 تای اینا بدون پلسک و وب سایت پنل و .... هم به سادگی میشه کنترل کرد چه تو تحت rdp چه تحت وب
به هر حال پلسک برای 1 دامنه و 1 ایمیل رایگان ولی sql2014 پشتیبانی نمیکنه (فعلا)

jox
December 21st, 2015, 21:24
پنل بیشتر برای ارائه هاست امده و 1 سایت میشه بدون پنل هم کنترل کرد مفید مفید 3 چیز نیاز دارید فایل منیجر + ایمیل + دیتابیس که هر 3 تای اینا بدون پلسک و وب سایت پنل و .... هم به سادگی میشه کنترل کرد چه تو تحت rdp چه تحت وب
به هر حال پلسک برای 1 دامنه و 1 ایمیل رایگان ولی sql2014 پشتیبانی نمیکنه (فعلا)
هلم چطوره کسی با هلم کار نکرده اینجا؟

rdp چطوریه یه اسکرین شات از مدیریتش میتونید بهم بدید
محیط کاربریش مثل ویندوز کامپیوتره یا مثل ssh؟
کانفیگ و ایناش مشکل نیست؟ بعدا مشکلی داشته باشه خودم سر در میارم؟

data20
December 21st, 2015, 21:35
بین هلم و پلسک / پلسک بهتر و پشتیانی قویتری داره
rdp همون ریموت دسکتاب که مثل سیستم ویندوز خودتونه
کانفیگ اگر عجله دارید کار خودتون نیست اگر عجله ندارید کلی منبع انگلیسی وجود داره و باید تمرین کنید تا تجربتون زیاد بشه
مشکل هم بستگی داره چی باشه که خودتون سر در بیارید یا نیارید.
ولی معمولا تا موقعی که شخص خودش خراب کاری نکنه سیستم خود جوش به ندرت به مشکل میخوره

nimafire
December 21st, 2015, 21:37
سلام
مطمینا قدرتمند ترین پنل پلسک هست. در صورتی که مایل باشید این پنل برای شما نصب و کانفیگ خواهد شد
در صورت تمایل لطفا با بخش پشتیبانی فنی ما در ارتباط باشید

http://clients.afaghhosting.net

jox
December 21st, 2015, 21:41
بین هلم و پلسک / پلسک بهتر و پشتیانی قویتری داره rdp
همون ریموت دسکتاب که مثل سیستم ویندوز خودتونه
کامفیگ اگر عجله دارید کار خودتون نیست اگر عجله ندارید کلی منبع انگلیسی وجود داره و باید تمرین کنید تا تجربتون زیاد بشه
مشکل هم بستگی داره چی باشه که خودتون سر در بیارید یا نیارید.
ولی معمولا تا موقعی که شخص خودش خراب کاری نکنه سیستم خود جوش به ندرت به مشکل میخوره
من فکر میکنم که پلسک بهترین گزینه برای من باشه هزینشم زیاد نیست
فقط آیا بعضیا میگن سرعتش کمه منظورشون سرعت بارگذاری خود کنترل پنل پلسکه یا اینکه مستقیما روی سرعت سایت تاثیر داره؟!
لایسنس پلسک رو از کجا میتونم تهیه کنم ؟

data20
December 21st, 2015, 21:49
من فکر میکنم که پلسک بهترین گزینه برای من باشه هزینشم زیاد نیست
فقط آیا بعضیا میگن سرعتش کمه منظورشون سرعت بارگذاری خود کنترل پنل پلسکه یا اینکه مستقیما روی سرعت سایت تاثیر داره؟!
لایسنس پلسک رو از کجا میتونم تهیه کنم ؟
سایت پلسک بررسی کنید امکانات نسخه ها با هم فرق میکنه و برای دست رسی به پنل sql هزینه جدا داره یا برای آنتی ویروس و ... هزینه جداداره کلا یه چیز مثل سیاست های apple
سرعت منظور خود پنل بوده
روی سایت تاثیر نداره سایت بر میگرده به کانفیگی که روی IIS صورت بگیره و بهینه بودن خود سایت
لایسنس رایگان تا جای که میدونم روی خودش هست
برای 15 روز هم میتونید رایگان تست کنید همه چیز نامحدود دامین و .....
بعدش هم میتونید مستقیم از سایت بخرید با کمک واسط های ارزی

jox
December 21st, 2015, 22:12
سایت پلسک بررسی کنید امکانات نسخه ها با هم فرق میکنه و برای دست رسی به پنل sql هزینه جدا داره یا برای آنتی ویروس و ... هزینه جداداره کلا یه چیز مثل سیاست های apple
سرعت منظور خود پنل بوده
روی سایت تاثیر نداره سایت بر میگرده به کانفیگی که روی IIS صورت بگیره و بهینه بودن خود سایت
لایسنس رایگان تا جای که میدونم روی خودش هست
برای 15 روز هم میتونید رایگان تست کنید همه چیز نامحدود دامین و .....
بعدش هم میتونید مستقیم از سایت بخرید با کمک واسط های ارزی
من سرویس هاش رو نگاه کردم سرویس Web AppEditionنوشته بود Up to 5 domains for hosting web application منظورش از web application چیه؟یعنی نمیشه برای سایت استفاده کرد؟
بقیه سرویس ها نوشته بود hosting websites ولی این نوشته بود web application

ParsIranic
December 21st, 2015, 22:15
پلسک طبیعتا پنل خوبیه

ما 10 سال پیش از هاستینگ کنترلر استفاده میکردیم. Hosting Controller

نمیدونم الان کیفیتش چطوره ولی قیمت متعادلی داره برای یک وب سایت

data20
December 21st, 2015, 22:23
من سرویس هاش رو نگاه کردم سرویس Web AppEditionنوشته بود Up to 5 domains for hosting web application منظورش از web application چیه؟یعنی نمیشه برای سایت استفاده کرد؟
بقیه سرویس ها نوشته بود hosting websites ولی این نوشته بود web application
خیر مشکلی نداره
چون برای استفاده شخصی دیگه اسم هاست روش نزاشته چون کنترل یوزر توش ندارید » http://plesk.com/plesk/comparison/

amirfateh
December 21st, 2015, 23:42
پلسك نصب كنيد و استفاده كنيد براي تهيه لايسنس و كانفيگ هم تمايل داستيد مي اونيم در خدمتتون باشيم

Gostarhost
December 31st, 2015, 01:08
با سلام
شما در صورت تمایل می توانید از خدمات ما استفاده کنید
در صورت تمایل سرور ایران با کیفیت ویژه وپایداری شبکه موجود هست.
cpu: intel xeon 2650v3*2
(hard disk : samsung ssd pro (database
(harddisk : seagate enterprise (file
ram : 128gig ddr4
================================
در صورت تمایل به تهیه پلن وی پی اس جهت هاستینگ
لایسنس رایگان +پلسک کانفیگ رایگان (درصورت عدم تمایل کانفیگ موارد درخواستی با اخذ هزینه انجام می گردد.
سبد خرید گستر هاست وی پی اس ایران

تماس : 021-33051415-09121938536-09120217658
(http://support.gostarhost.net/cart.php?gid=5)