PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سازگار نبودن کنترل پنل websitepanel با ورژن SQL SERVER 2014- بدون کنترل پنل چجوری سرور رو مدیریت کنم!

jox
December 21st, 2015, 15:53
با سلام
من یک سرور مجازی خریده ام که شرکت هاستینگ در حال کانفیگ آن است
اسکریپت ما دارای SQL SERVER 2014 است و باید بر روی سرور SQL SERVER 2014 نصب باشد
اما الآن پشتیبانی سرور به من تیکت داده است که

متاسفانه کنترل پنل websitepanel با ورژن SQLSERVER2014 سازگار نمی باشد.درصورت تمایل می توانیم نسخه SQLSERVER را به 2012 تغییر داده و کنترل پنل را نصب کنیم و یا سرور را با SQL 2014 و بدون کنترل پنل تحویل دهیم.

حالا چاره چی میشه اگه کنترل پنل نداشته باشم چه مشکلی برام پیش میاد و چطوری میتونم سرور رو مدیریت کنم؟
خودم نظرم روی استفاده از پلسک هست ولی اطلاعاتی دربارش ندارم

آیا کسی میتونه این مشکل رو رفع کنه؟

اصلا بدون داشتن کنترل پنل چطوری میشه سرور رو مدیریت کرد؟خیلی سخت نمیشه اگه بعدا مشکلی بوجود بیاد؟

- - - Updated - - -

نظرتون در مورد سایر کنترل پنل ها مثل پلسک و ... چیه؟

سایت مشخصات زیر رو داره:
سورس سایت به زبان asp.net mvc با .net framework 4.0 در محیط Visual Studio 2013 طراحی شده است.
پایگاه داده SQL server 2014

tikweb.ir
December 21st, 2015, 19:49
پیشنهاد میکنیم اگر اسکریپتتون فقط با sql server 2014 کار میکنه از WBS (وبسایت پنل) استفاده نکنید

Plesk انتخاب خوبیه یکبار خوب کانفیگ بشه دیگه دردسر خاصی نداره
Zpanel هم خوبه فقط دیگه اپدیت نمیشه و باگ زیاد داره

بدون کنترل پنل هم میشه اما برای یک سایت ، کارتون سخت میشه و اگر به مشکلات عجیب غریب بخورید باید خیلی دنبال راه حل بگردید...