PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست فوری کرایه سرور مجازی هتزنر فقط برای چند روز

mojtaba_gk671
December 20th, 2015, 23:23
سلام
یک سرور از هتزنر دارم. فعلا دچار مشکل سخت افزاری شده. برای کپی گرفتن از بکاپ های موجود در درایو بکاپ به یک سرور مجازی که مربوط به دیتاسنتر هتزنر باشه نیازمندم چون ظاهرا درایو بکاپ فقط در شبکه هتزنر امکان تبادل اطلاعات داره.
نهایتا برای سه چهار روز نیازمندم جهت اینکه از این سرور مجازی به یک دیتاسنتر دیگه اطلاعاتو کپی کنم. اطلاعات دسترسی به درایو بکاپ رو می دم و بعد از انتقال اطلاعات توسط شما هزینه رو می دم چون ممکنه نشه. حجم داده های بکاپ زیر ده گیگ هست ولی ممکنه چند سری باشه پس روی 50 60 گیگ در نظر بگیرید حجم رو.
کسی می تونه اجازه بده؟

cherokee
December 20th, 2015, 23:35
من یه سرور کانادا دارم ازش استفاده نمیکنم!

اشتباهی خریدمش چند روز پیش. به کارم نیومد! ۳۵۰ بالا دادم.

کا وی ام داره! هیچی روش نصب نداره >:)

اگه به درد میخورت تا پسوردشو بدم بهت کارتو راه بندازی و دوباره برگردونیش بهم!‌:113:

mojtaba_gk671
December 20th, 2015, 23:38
من یه سرور کانادا دارم ازش استفاده نمیکنم!

اشتباهی خریدمش چند روز پیش. به کارم نیومد! ۳۵۰ بالا دادم.

کا وی ام داره! هیچی روش نصب نداره >:)

اگه به درد میخورت تا پسوردشو بدم بهت کارتو راه بندازی و دوباره برگردونیش بهم!‌:113:

واقعا دم معرفتت گرم ولی فقط با هتزنر می شه ترانسفر داشت. مرسی

tikweb.ir
December 20th, 2015, 23:45
به غیر از هتزنر هم میشه
حجم اطلاعاات چقدر هست

cherokee
December 20th, 2015, 23:46
واقعا دم معرفتت گرم ولی فقط با هتزنر می شه ترانسفر داشت. مرسی

هرتز یکی دارم که سایتای خودم روش هست. :-s

از myLOC نمیشه؟ آلمانه اینم!
یکی دارم چند روز مونده از مهلتش! خالیش کردم!

mojtaba_gk671
December 20th, 2015, 23:50
به غیر از هتزنر هم میشه
حجم اطلاعاات چقدر هست

Backup space can only be accessed from within the Hetzner

cherokee
December 20th, 2015, 23:59
چقدره حجم اطلاعاتت؟

mojtaba_gk671
December 21st, 2015, 01:18
با تشکر فراوان از کاربر cherokee بصورت رایگان کار انتقال و نگهداری برای این مدت رو انجام دادند. خدا خیرشون بده

cherokee
December 21st, 2015, 07:12
با تشکر فراوان از کاربر cherokee بصورت رایگان کار انتقال و نگهداری برای این مدت رو انجام دادند. خدا خیرشون بده

خوش حال شدم تونستم کمک کنم :113: من همیشه چند تا سرور تو آستینم دارم :71::d خوره شبکه و سرورم :d:109: