PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند نویسنده و مترجم برای سایت تازه تاسیس در زمینه ی عکاسی

SaeedFazlollahzadeh
December 20th, 2015, 23:19
سلام

نیازمند نویسنده و مترجم برای یک وب سایت تازه تاسیس در زمینه ی مباحث عکاسی، فیلم برداری و مباحث مرتبط هستیم

آدرس وب سایت: http://boofphotography.ir

تعرفه ی هر پست: تا 500 کلمه، 1000 تومان (هر کلمه 2 تومان)
تا 1000 کلمه، 2000 تومان (هر کلمه 2 تومان)
پست های بیش از هزار کلمه که مربوط به بررسی، معرفی، آموزش، مقایسه و مقاله باشند، بسته به کیفیت متن ترجمه شده و تعداد تقریبی کلمات، محاسبه خواهند شد. قیمت تقریبی هر پست در این زمینه وجود ندارد، چرا که پست های منبع و نحوه ی نگارش، متفاوت است (هر کلمه 4 تومان)

محدودیت ها:
مجاز به ارسال بیش از 21 مطلب در هفته نیستید
مجاز به ارسال بیش از 2 آموزش در هفته نیستید
مجاز به ارسال مطالب آموزشی، معرفی، بررسی و غیره، بیش از یک مطلب در هر سه روز نیستید (هر هفته، نهایتا دو مطلب آموزشی، در واقع هر سه روز، تنها یک مطلب)
جمعه ها مجاز به ارسال مطالب آموزشی، معرفی و غیره نیستید (ارسال باقی مطالب در این روز مانعی ندارد)
مجاز به ارسال مطالب کپی شده و نیمه اختصاصی نیستید

تذکرات:
مطالب باید کاملا ترجمه شده و روان باشند. در صورت مشاهده ی مطلب یا پاراگراف کپی شده از منابع دیگر، فورا همکاری قطع و تسویه حساب (با احتساب جریمه) صورت می گیرد
رفتار شما در شبکه های اجتماعی به سایت استودیو بوف ارتباطی ندارد، اما رفتار های خارج از عرف در سایت ها و شبکه های اجتماعی، به نحوی که موجب بدنامی سایت استودیو بوف گردد، موجب قطع همکاری بدون تسویه حساب می شود

نکات:
سه مطلب اول در سایت به صورت تست قرار می گیرند که در صورت جلب رضایت مدیریت، همکاری با شما ادامه می یابد
جهت بررسی کیفی مطالب ترجمه توسط شما، پیش از آغاز همکاری، دو مطلب را ترجمه کنید و در خصوصی به همین حساب کاربری پیام، و یا به آدرس ایمیل s.fazl73@gmail.com ارسال کنید تا مراتب به اطلاع شما رسانده شود

مواردی در خصوص سیستم مدیریت محتوا و سایت:
سیستم مدیریت محتوا، وردپرس می باشد
عکس ها باید در پنل مدیریت آپلود شوند
نحوه ی نام گذاری عکس ها، پس از پذیرش، به اطلاع شما خواهند رسید (مثال درست: site.ir/x-company-sample-photo مثال نادرست: site.ir/axe-doorbine-sherkate-x)
ایمیل مدیریت سایت، پس از پذیرش شما از سوی مدیر، برای شما ارسال خواهد شد

تعرفه ها توسط مدیر سایت تعیین شده و به بنده هیچ ارتباطی ندارد. بنده صرفا رابطی میان شمای نویسنده و مدیر سایت هستم.
به امید همکاری

Hoomanf
December 21st, 2015, 10:12
پیشنهاد دوستانه من به شما، با این قیمت کسی براتون کار نمیکنه!
تعرفه ترجمه انگلیسی به فارسی به طور معمول بین 10 تا 25 تومن به ازای هر کلمست عزیز، حالا به دلایلی مثل تازه تاسیسی و اینجور قبیل مسائل، هستند کسایی که با قیمت کمتر بین 7 تا 10 تومن کار کنن، ولی توقع دارید منه مترجم بیام 1000 کلمه که نگارش و تایپ و ارسال پستش شاید بیشتر 1 ساعت طول بکشه رو با 2000 تومن انجام بدم؟ خوده شما این کارو میکنید؟

امیدوارم کمکتون کرده باشم :)

SaeedFazlollahzadeh
December 21st, 2015, 10:37
میدونم عزیز. از قیمت تعرفه های حداقلی خبر دارم.
این بند رو به پست اضافه نکرده بودم دیشب متاسفانه، اما مدیر سایت بنده نیستم و صرفا رابطی میان نویسنده و مدیر هستم (پست ویرایش شد. خط های آخر رو مجدد مطالعه کنید)
اتفاقا در نگارش متن اول تاپیک هم قیمت هایی رو گفته بودم که نه سیخ بسوزه و نه کباب، اما ایشون گفتن قیمت رو کمتر بنویسم تا هزینه های جاری خودشون برای سایت و نویسنده هم کمتر بشه.
خودم اتفاقا چند جایی نویسنده بودم و الان هم جایی مترجم یک موسسه.
دیگه اختیار متن تاپیک با من بود، ولی تعرفه ها از جیب ایشون هست.
تشکر از بابت انتقاد تون

Birserver
December 21st, 2015, 14:32
پست اختصاصی اگه خواستین:
http://www.anjammidam.com/kareh/hogava/2031