PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نویسندگی و ترجمه برای سایت شما

HeEditing
December 19th, 2015, 22:50
سلام،کسایی که برای سایتشون نیاز به نویسنده و مترجم دارن برای همکاری اطلاعات تماس و قیمت مدنظر خودشون رو اینجا بزارن یا پیام بدن. اولویت اول با اخبار تکنولوژی هست چون چند سال کار کردم و در حال حاظر همراه با اخبار روز انجام میدم ولی در صورت نیاز هم سایتایی به عنوان منبع برای اخبار معمول،سرگرمی برای مجله ها(اخبار سینما،موزیک و سلبریتی ها)،لایف‌استایل و... در اختیار دارم و میتونم برای شما مطلب بنویسم.

par30
December 19th, 2015, 23:36
شما بفرمایید شرایط خودتون و قیمت ؟

HeEditing
December 20th, 2015, 22:19
شما بفرمایید شرایط خودتون و قیمت ؟
بستگی داره به کیفیت،منبع و مقدار متن. من واسه یه سایت از کلمه ای ۵ تا ۲۰ تومن هم گرفتم واسه اخبار،اگه واسه خبر معمولی(مثلاً خبر کمپانی ها و قابلیت های جدید)،مقاله(مقاله های علمی و آموزشی و تحقیقات) و آموزش(برای مثال ویندوز) بر اساس کلمه حساب نکنید میتونیم بر اساس کم،متوسط و زیاد با هم به قیمتی برسیم
اگه سایت تکنولوژی دارید این (http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=156285)تاپیک هم رو ببینید.

armin.rf
December 20th, 2015, 22:22
سایت اسکریپت هم نویسندگی میکنید؟

روزی 2 پست نیمه اختصاصی
وی پی اس هم ارائه میدیم

اگر بله قیمت هر پست

HeEditing
December 20th, 2015, 22:31
سایت اسکریپت هم نویسندگی میکنید؟

روزی 2 پست نیمه اختصاصی
وی پی اس هم ارائه میدیم

اگر بله قیمت هر پست
مطالب رو خودم باید پیدا کنم؟یوزر تلگرام رو براتون گذاشتم

armin.rf
December 20th, 2015, 22:37
1تا 3 منبع به شما میدیم

شما کاری که انجام میدید اینه

تصویر و عکس شاخص رو در وردپرس ما اپلود میکنید
فایل رو دانلود و در اپلودسنتر اپلود میکنید
2 یا 3 خط توضیح و برچسب و ...
تمام

HeEditing
December 23rd, 2015, 22:53
1تا 3 منبع به شما میدیم

شما کاری که انجام میدید اینه

تصویر و عکس شاخص رو در وردپرس ما اپلود میکنید
فایل رو دانلود و در اپلودسنتر اپلود میکنید
2 یا 3 خط توضیح و برچسب و ...
تمام
فعلا فقط ترجمه می کنم، قیمتی که به نویسنده ها می دیدید چقدره؟بیشتر از ۲تا هم میشه؟

armin.rf
December 24th, 2015, 13:52
قیمت خودتون رو بدید

خیر 2 تا بسته

saranaderi
December 24th, 2015, 15:35
دوست عزیز هرکس یه کسب در آمد همیشگی و راحت میخواد اینجا کلیک (http://sabafile.com:80/?refer=79)کنه

HeEditing
December 27th, 2015, 22:51
کسایی که سایت تکنولوژی دارن این تاپیک هم ببینن: http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=156285

HeEditing
January 9th, 2016, 10:10
دوستان اگر پیام خصوصی می فرستید و درخواست نمونه کار می کنید یا مایل به همکاری هستید حتماً راه تماس مثل ای میل یا تلگرام رو توی پیام ذکر کنید چون نمی تونم جواب پیام خصوصی بدم.
کسایی که قیمت رو پرسیده بودن:برای پست های اختصاصی (بستگی به منبع،موضوع،سایت و...) از کلمه ای ۷ تا ۱۵ تومن و برای هر پست نیمه اختصاصی از از ۴۰۰ تا ۲۰۰۰ تومن.

mela1
January 19th, 2016, 00:13
سلام. من به یه نویسنده لازم دارم که متن بازی ها رو (در حدود 300 کلمه) از گوگل پلی ترجمه کنه، فقط متن، عکس، فایل و ...لازم نیست. برای هر متن هم می تونم 800 تومن واریز کنم البته اگه کیفیت ترجمه خوب باشه. اگه تمایل داشتی بهم ایمیل بزن: all.driver@yahoo.com