PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی خرید سرور

intrapost
October 4th, 2010, 21:44
خیلی انجمن رو گشتم ولی اغلب دنبال فروش هستن راهنمایی کمه.
ما خدماتی رو به مدارس میدیم. دانلود تقریبا نداریم ولی پردازش زیادی داریم. فعلا روزی حدود 2000 نفر مراجعه کننده داریم ولی به 4000 نفر هم میرسه.پهنای باند مصرفی در ماه حدود 10 گیگ میشه.
سرور با رم 2 گیگ
سی پی یو بالا
هارد 10 گیگ هم کافیه چون گفتم که دانلود نداریم.
خواسته هام به ترتیب اولویت:
1- آپتایم 100 درصد
2- سرعت سرور
3- پینگ مناسب از ایران

واضحه که همه اینها رو با مناسبترین قیمت میخوام. اگر سرور ایرانی میشد خیلی خوب بود اما متاسفانه سرورهای ایرانی خیلی گرونه.
iweb و xlhost به نظرم خوب اومدند.

TukaNet
October 4th, 2010, 22:16
خیلی انجمن رو گشتم ولی اغلب دنبال فروش هستن راهنمایی کمه.
ما خدماتی رو به مدارس میدیم. دانلود تقریبا نداریم ولی پردازش زیادی داریم. فعلا روزی حدود 2000 نفر مراجعه کننده داریم ولی به 4000 نفر هم میرسه.پهنای باند مصرفی در ماه حدود 10 گیگ میشه.
سرور با رم 2 گیگ
سی پی یو بالا
هارد 10 گیگ هم کافیه چون گفتم که دانلود نداریم.
خواسته هام به ترتیب اولویت:
1- آپتایم 100 درصد
2- سرعت سرور
3- پینگ مناسب از ایران

واضحه که همه اینها رو با مناسبترین قیمت میخوام. اگر سرور ایرانی میشد خیلی خوب بود اما متاسفانه سرورهای ایرانی خیلی گرونه.
iweb و xlhost به نظرم خوب اومدند.

بهترین دیتاسنتر های دنیا هم آپتایم صد در صد رو نمی تونند تضمین کنند
برای پینگ مناسب از ایران هم من سینگل هاپ آمریکا رو توصیه میکنم ولی اگر از اروپا نیاز بخواهید می تونم از از نت دایرکت آفر بدم ;)

1eng.ir
October 4th, 2010, 22:31
به جای خرید سرور اختصاصی ارزون و مطمئناً ضعیف (رم 2 گیگ و ...) پیشنهاد میکنیم که سرور مجازی قوی (سرورهای 16 هسته ای با CPUـهای E5520 و E5620 ...) تهیه کنید.

2 آفر از دیتاسنتر افرانت (ایران)

وی پی اس شماره 1
حافظه رم: 1024 مگابایت
فضای هارد: 100 گیگابایت
پهنای باند: 100 گیگابایت
فضای بک آپ: 100 گیگابایت
کارت شبکه: 100 مگابیت اشتراکی
سیستم عامل: لینوکس
آی پی: 1 عدد
مدیریت سرور: رایگان
کنترل پنل: دایرکت ادمین - رایگان
قیمت: 69.000 / ماهیانه

وی پی اس شماره 2

حافظه رم: 2048 مگابایت
فضای هارد: 150 گیگابایت
پهنای باند: 150 گیگابایت
فضای بک آپ: 150 گیگابایت
کارت شبکه: 100 مگابیت اشتراکی
سیستم عامل: لینوکس
آی پی: 1 عدد
مدیریت سرور: رایگان
کنترل پنل: دایرکت ادمین - رایگان
قیمت: 99.000 / ماهیانه

سرور مجازی خارج از ایران هم میتونیم از دیتاسنترهای SingleHop.Com (آمریکا)، XLHost.Com (آمریکا)، iWeb.Com (کانادا) و Netelligent.Com (کانادا) ارائه بدیم. فقط کافیه اعلام کنید از کدوم دیتاسنتر و با چه مشخصاتی نیاز دارید تا با نهایت تخفیف خدمتتون ارائه بدیم.

iNicz.Com
October 4th, 2010, 22:53
سرور خواستین در خردمتیم.
از 3 دیتا سننر اروپایی که در امضا مبینید.:67:

SabaData
October 5th, 2010, 15:19
با این تعداد بازدید که شما دارین به نظرم روی هاست اشتراکی کارکنید براتون بهتره چون هم هزینه کمتری داره براتون و علاوه بر هزینه کم دردسر کمتری هم براتون داره مخصوصا اینکه به آپتایم بالا نیاز دارید!
البته اگه اطلاعاتتون خیلی مهم نیست می تونید این کار بکنید وگرنه برای اطلاعات محرمانه نمیتونید از هاست اشتراکی استفاده کنید!