PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال از دوستان در مورد کش شدن سایت

rasoul123
December 19th, 2015, 18:07
سلام
دوستان ما یه مشکلی داریم که 48 ساعت هست درگیر اون هستیم

و مشکل این هست که انجمن را ما از سروری به سرور دیگه انتقال دادیم ولی همچنان انجمن از سرور قبل میخونه و نمیاد روی سرور جدید تمام موارد هم انجام شده ست کردن ایپی سرور جدید و غیره
چطور میشه این مشکل را حل کرد

tikweb.ir
December 19th, 2015, 18:17
احتمالا کش dns از isp هست که خودش اوکی میشه
با نت دیگه تست کنید

اگر با نت دیگه هم مشکل داشت از intodns چک کنید

yastheme
December 19th, 2015, 18:17
نیاز به مرور زمان دارد؛ برای حذف کردن کش دی ان اس از ویندوز دستور زیر را در CMD ویندوز وارد کنید:

ipconfig/flushdns
و مودم را خاموش و روشن کنید؛
از سایت زیر هم سایتتان را چک کنید و ببینید چه نعداد آیپی ها قدیم و جدید هستند
https://www.host-tracker.com/

takpar7
December 19th, 2015, 19:37
تو دامنه های بین المللی چند ساعته حل میشه
ولی اگه دامنه ایران باشه که جدیدا هم برام اتفاق افتاد دقیقا بالای 48 ساعت زمان برد تا سایت رو سرور جدید باز بشه!
فکرشو بکنید بخاطر دی ان اس سایتها دو روز دان بودن!

rasoul123
December 19th, 2015, 19:42
حلش کردم
و اومدم در Advanced DNS Zone Editor تمام ایپی های خود سرور را عوض کردم و ایپی های سرور جدید را وارد کردم و حل شد به همین راحتی

takpar7
December 19th, 2015, 19:50
حلش کردم
و اومدم در Advanced DNS Zone Editor تمام ایپی های خود سرور را عوض کردم و ایپی های سرور جدید را وارد کردم و حل شد به همین راحتی

خدارو شکر که مشکلتون حل شده

ولی جواب دوستان و بنده بخاطر این بود که شما تو تاپیک اول گفتید همه موارد رو انجام دادید
موفق باشید.

rasoul123
December 19th, 2015, 20:32
خدارو شکر که مشکلتون حل شده

ولی جواب دوستان و بنده بخاطر این بود که شما تو تاپیک اول گفتید همه موارد رو انجام دادید
موفق باشید.

متوجه منظورم نشدید
منظورم این بود در سرور قدیم تمام ایپی ها را عوض کردم وایپی های سرور جدید را وارد کردم سایت روی ساب دامین بود