PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دلیل نصب نکردن SQL server 2014 از سوی سرور !!

jox
December 19th, 2015, 16:00
باسلام
من یک سرور آلمان دارم از یکی از هاستینگ های بزرگ ایران هم هست و پشتیبانی ماهیانه هم داره

امروز بهشون گفتم رو سرور برام ویندوز 2012 و SQL server 2014 نصب کنید چون میخوام یه اسکریپت asp.net نصب کنم

اونها گفتن ما برات ویندوز 2012 نصب میکنیم ولی نمیتونیم SQL server 2014 نصب کنیم! به جاش برات SQL server 2012 نصب میکنیم و گفتن اگه SQL server 2014 میخوای باید خودت اونو نصب کنی! منم هرچی ازشون پرسیدم که چرا SQL server 2012 رو نصب میکنن ولی SQL server 2014 رو نصب نمیکنن اونها پاسخ ندادن و فقط گفتن سیاست کاریمونه!

به نظر شما علتشون چیه؟
آیا نصبSQL server 2014 مشکلی برای سایت و سرور درست میکنه!؟؟

data20
December 19th, 2015, 16:15
سلام
مورد اول حدود 6 ماه 2014 نصب کردم مشکلی هم نداشته تا حالا
مورد دوم اگر که شما بابت پشتیبانی نرم افزاری ماهانه مبلغی پرداخت میکنید اون مجموعه / شخص موظف هست، نیاز شمارو بر طرف کنه اما اگر همین جوری سرویس میدن دیگه شما نمیتونید اشکال بگیرید

البته بعید هم نیست قوانینی که نوشتن یه طرفه باشه و فرضا گفته باشن مجموعه آزاد هست که تمام نیاز های مشتری برطرف نکنه

007
December 19th, 2015, 16:20
س شاید فردی که مسیولیت نصب و تنظیمش رو داره فکر میکنه ممکنه بین نسخه ی 2012 با 2014 فرقهایی وجود داشته باشه
که ممکن هست از پس انجام کارش بر نیاد برای همین ترجیح میده با نسخه ای که دارای مدرکش هست و بصورت فراوان و بدون مشکل کار می کرده کار کنه
و خودش رو با چالش جدیدی روبرو نکنه! این مورد برای محصولات و مدارک مایکروسافت صادق هست چون مسلما کسی که مدرک ان تی 4 داره براش یک چالش حساب میشه بخواد ویندوز 2008سرور کانفیگ کنه
مگر اینکه مدرکش رو اپدیت کرده باشه
این نکته رو مدنظر قرار بدین
ارادت

jox
December 19th, 2015, 16:27
من ماهانه 70 تومن بابت پشتیبانی نرم افزاری پول میدم

ولی گفتن نصب SQL server 2014 جز سیاست های ما نیست! و فقط تا 2012 نصب میکنیم!
منم برای آخرین بار ازشون پرسیدم و گفتم نصب نکنید ولی باید علتتون رو بگید که منتظر جوابشون هستم

data20
December 19th, 2015, 16:45
واقعیتش 70 تومن مبلغی نیست که فکر کنید خیلی هست!
شک دارم واقعا شرکت ی با این مبلغ پشتیبانی نرم افزاری ویندوز قبول کنه به هر جهت باید سازش کنید

نصبش هم کار خیلی خاصی تداره. اگر مصرف سنگین هم ندارید می تونید اکسپرس نصب کنید البته فکر نمی کنم مشکل برنامه ای داشته باشید و همین جوری میخواید سوئچ کنید رو 2014
برای کانفیگ هم باید نیاز ها مشخص باشه تا بسته به اونا تنظیمات درست کرد البته تنظیمات پیش فرض عمومیت داره و برای مصارف معمولی دردسر ساز نمیشه

jox
December 19th, 2015, 16:51
من 2 تا سرور اونجا دارم و ماهیانه 1 میلیون تومان دارم پول میدم 70 تومن فقط بابت پشتیبانی نرم افزاری یکی از سرور هاست البته سرور قبلا لینوکس بود و بعدا ویندوزش کردم اونها هم هزینه پشتیبانی رو گرون نکردن!
من دوست ندارم خودم رو درگیر مسائل فنی کنم وگرنه خودمم از پسش برمیام
الآن بازم ازشون پرسیدم گفتن که نصب نمیکنیم و علتی هم نداره فقط ما 2014 نصب نمیکنیم!
فکر میکنم که بلد نباشن!!

data20
December 19th, 2015, 17:02
مجدد میگم هزینه سرور و پشتیبانی 2 بحث جدا و 70 تومن واقعا مبلغی نیست حتی اگر 10 میلیون هزینه سرور بدید و اونجا هم فکر می کنم فقط اسما به شما خدمات میده نه در عمل احتمال ش هم هست که فقط براتون عمل نصب انجام میدن نه مدیریت و ....
فقط شما 2 تا سرور دارید و احتمالا هم اون یکی باید لینوکس باشه چرا سایت بردید روی هاست؟
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=156705&p=1448784&highlight=#post1448784

jox
December 19th, 2015, 17:09
اون یه سایت دیگس

من برای هرکدوم از سایت هام یک سرور مجزا دارم

اتفاقا اونم یه سرور مجازی داشت که سرورش خراب شد و پشتیبانی هم هیچ کاری نکرد و مجبور شدم ببرمش روی هاست تا زمانی که نسخه جدید اسکریپتش درست بشه و مجددا بزارمش رو یه سرور مجازی

data20
December 19th, 2015, 17:16
به هر حال صاحب اختیارید و نمیدونم سایت اتون چه شرایطی دارن که هر سایت یه سرور
ولی به نظرم پرداخت مازاد دارید

jox
December 19th, 2015, 17:18
دو تا از سایت ها سایت های بزرگ و قدیمی هستن و 8 سال سابقه دارن همچنین حملات سنگین دیداس روشون هست به همین دلیل هرکدوم باید یک سرور داشته باشن