PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پویا دانلود به فروش می رسد

majid-mobile
October 4th, 2010, 20:20
با سلام دوستان...

بزرگترین مرجع دانلود نرم افزار به زبان فارسی همراه با سرور اختصاصی

و نزدیک به 2000 پست نرم افزار به بالاترین پیشنهاد فروش می رسد

قیمت اولیه 2 میلیون تومان

nimapendar
October 4th, 2010, 20:57
سلام قیمت خیلی بالایی میگی من هم یه سایت دارم با الکسا بهتر
یه نگاه به الکسا بنداز
Poyadownload.com Site Info (http://www.alexa.com/siteinfo/poyadownload.com)
Emrooziha.com Site Info (http://www.alexa.com/siteinfo/emrooziha.com)

AmirHosein
October 4th, 2010, 21:05
والا این قیمت فکر کن خیلی بالا باشه! نه سایتتون چیز جدید هست نه سیستم مدیریت محتوای شخصی داره
من 2 ملیون تومن رو در سطح سافتگذر رو میبینم:111:

vPsPersia.COM
October 4th, 2010, 22:35
رنکش هم که 2000 و اینا هست .

اگه 500 بود یه چیزی

majid-mobile
October 4th, 2010, 22:44
دوستان لطف کنید اگه می خواهید سایت رو بخرید نظر بدید و در غیر اینصورت بی انصافی نکنید

بنده بیش ار 2 میلیون تومان خرج این سایت کردم در ضمن این سایت کلی ویژگی داره

فقط کسی رو می خواد که واقعا وقتشو داشته باشه و سایت رو به جایگاه واقعیش برسونه

aghaee
October 4th, 2010, 23:44
100 هزار تومان براش میدم، نه اینم زیاده 70 میدم آخرش ;)

بیشتر از اینا ارزش نداره

Rezash
October 4th, 2010, 23:51
آمار بازديدتون چند تاست در روز ؟ متوسط آنلاين ؟

Mehdi92
October 5th, 2010, 00:42
درسته زحمت کشیدین و خرج کردین ولی خوب مدیریت نداشتین روش و فکر نمیکنم کسی این قیمت بخره !!
البته حق دارین 2000 تا پست کم نیست :دی حتی اگه کپی پیست باشه بازم وقت زیادی میخواد.
امیدوارم به قیمت بالایی بتونین بفروشین.

majid-mobile
October 5th, 2010, 15:29
100 هزار تومان براش میدم، نه اینم زیاده 70 میدم آخرش ;)

بیشتر از اینا ارزش نداره

زیاد ول خرجی نکن آخه یه دفعه ممکنه ورشکست بشی ! :78:

aghaee
October 5th, 2010, 15:51
زیاد ول خرجی نکن آخه یه دفعه ممکنه ورشکست بشی ! :78:

بعدا متوجه میشی چی میگم، ولی خدایی هر چند که فروختی اینجا بگو ما هم بدونیم

موفق باشید

majid-mobile
October 19th, 2010, 16:50
700 میفروشمش

hhhhaaaa
October 19th, 2010, 18:51
ماهی نزدیک به 37500 بازدید کننده... = چیز جالبناکی نیست یعنی درآمد زیادی از تبلیغات نمیشه درآورد فعلا! = 50-100 هزار تومان ماهی
قالب هم که اختصاصی نیست... = 0 تومان
سیستم هم که وردپرس رایگان هست... = 0 تومان
تعداد مطالب : 1873 = دونه ای 100-150 = 200.000 تومان
پویا هم که اشتباه هست درستش pouyadownload . com میشه = که میتونه یکی از ضعف های پیشرفت سایت باشه :دی = 50.000- تومان
میمونه هاست و این چیزا که اونم چیزی که تا حالا خرج کردین واسه هاست رو نباید حساب کرد = میگیریم یه وی پی اس 50 تومنی داری مثال میزنم اگه تازه پول این ماهشو دادی یعنی 30 روز بعد باید تمدید بشه در این صورت = 50.000 تومان میتونی بگیری
به نظر من کم کم 200 و زیاد زیاد 300 می ارزه ...
و با این قیمت به نظرم ادامه بتونی بدی به صورت جدی بهتره تا بفروشی !!!

khudeman
October 19th, 2010, 20:08
ماهی نزدیک به 37500 بازدید کننده... = چیز جالبناکی نیست یعنی درآمد زیادی از تبلیغات نمیشه درآورد فعلا! = 50-100 هزار تومان ماهی
قالب هم که اختصاصی نیست... = 0 تومان
سیستم هم که وردپرس رایگان هست... = 0 تومان
تعداد مطالب : 1873 = دونه ای 100-150 = 200.000 تومان
پویا هم که اشتباه هست درستش pouyadownload . com میشه = که میتونه یکی از ضعف های پیشرفت سایت باشه :دی = 50.000- تومان
میمونه هاست و این چیزا که اونم چیزی که تا حالا خرج کردین واسه هاست رو نباید حساب کرد = میگیریم یه وی پی اس 50 تومنی داری مثال میزنم اگه تازه پول این ماهشو دادی یعنی 30 روز بعد باید تمدید بشه در این صورت = 50.000 تومان میتونی بگیری
به نظر من کم کم 200 و زیاد زیاد 300 می ارزه ...
و با این قیمت به نظرم ادامه بتونی بدی به صورت جدی بهتره تا بفروشی !!!

اینها که شما گفتین درست. خب این وسط گوگل رنک چجوری توی این برآوردها تاثیر میزاره ؟ یعنی اگر سایتی با همین مشخصاتی که نوشتین رنکینگش 1 باشه و سایت دیگر با همین مشخصات رنکینگش 5 باشه، قیمتشون چه فرقی میکنه ؟

TukaNet
October 19th, 2010, 20:21
اینها که شما گفتین درست. خب این وسط گوگل رنک چجوری توی این برآوردها تاثیر میزاره ؟ یعنی اگر سایتی با همین مشخصاتی که نوشتین رنکینگش 1 باشه و سایت دیگر با همین مشخصات رنکینگش 5 باشه، قیمتشون چه فرقی میکنه ؟

نه خریدارم ، نه فروشنده ! در جواب شما باید بگم سایتی که امکانات خاص و ... و پشت بندش همت و تلاش نداشته باشه هم رنک بالا نمی گیره !

hhhhaaaa
October 19th, 2010, 21:22
با حرف tukanet کاملا موافقم...

در مورد رنک هم باید بگم مثلا همین صفحه فی لتر ینگ peyvandha . ir خیلی سریع به رتبه 1,108 تو آلکسا رسید ولی رنک گوگل صفر داره چون همونطور که از اسمش معلومه میگیم پیج رنک یعنی به تعداد پیج های سایت بستگی داره که مطالب هم جز پیج حساب میشن... و خیلی چیزهای دیگه هستش که رو پج رنک تاثیر داره...

یه چیزایی رو هم اضافه میکنم واسه موفقیت یک سایت و رنک بالا داشت و ...
- قالب اختصاصی زیبا و ساده و سبک ...

" قالب رو هیچ وقط دسته کم نگیرید برید قالب دانلــود ها و نمیدونم وطن د ا نلود و ... بردارید یک قالب تکراری به نظر من بیش از نیمی از کاربرا رو فراری میده میگه این رفته سایت زده مثل همون دانلـود ها وقتی اون سایت به اون بزرگی با به روزترین چیزها هست کی تو سایت تو که دو روزه راه انداختی میاد؟! یارو میگه این قالب رو از اون برداشته خوب لابد نرم افزارارم از اون بر میداره خوب چرا بیام اینجا از همونجا دانلود می کنم دیگه! "
- کپی کردن مطالب سایت های دیگه...

" در این صورت کسی بخواد تو گوگل سرچ کنه یه نرم افزار رو که هم تو سایت تو که از دانلود ها برداشتی چون رنک اون بالاتره اولین سایت اون میاد تو گوگل! و همه میرن تو اون! پس مطالب جدید خیلی تو رنک و بالا بردن سایت تاثیر داره یه پست بزار روزی ولی با ارزش مطمئنن بهتر به جواب میرسی و زودتر... "
و خیلی چیزای دیگه ...

من یه سایت داشتم با یه قالب اختصاصی با 20 پست رتبش تو دو سه هفته تو آلکسا به 200.000 رسید! یه دوستم سایت زده با 200 تا پست تو دو ماه رتبه 1.000.000 داره !! چرا؟! یکی از دلایلش همون دو مورد بالا بود که من رعایت کردم ولی اون نه قالب تکراری و مطالب تکراری!!

موفق باشید :53:

nimapendar
October 19th, 2010, 22:50
این نظر من هست به عنوان کسی که خودش هم سایت دانلود داره
50-100 هزار تومان بیشتر نمی ارزه
تازه اون هم کو مشتری که بیاد بخره
البته میدونم زحمت زیادی بابت مطالب سایت کشیدید اما کسی اهمیت نمیده - خود من هم بیشتر برای دلم مطلب میدم اصلا برام درامد یا فروش سایت مهم نیست

delta
October 20th, 2010, 01:10
به جای فروشش یک کمی تلاش کنید میتونید ازش درآمد خوبی کسب کنید.زحمت زیاد براش کشیدی الکی از دستش نده.