PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شریک برای خرید و راه اندازی سایت فیلم

nariman_us
December 18th, 2015, 22:00
سلام به همگی
از اونجا که بخش به دنبال شریک هستم وجود نداره ناچارا اینجا پست و تاپیک زدم وگرنه کارمند که نه رییس لازم دارم :71:
دوستان من قصد خرید یک سایت فیلم پربازدید و سودده را دارم ولی از اونجا که بودجه ام کمه لازم شریک پیدا کنم و با یک یا دو نغر شریک سایت را بخریم
کلیه هزینه ها بین شرکا در ابتدا تقسیم و در ادامه هم سود به صورت مساوی تقسیم میشه
دقیقا نمیدانم چطور اعتمادسازی باید کرد ولی اینطور بگم حاضرم پول به حساب شریک بره و اون تقسیم کنه
پنل سرورها و دامنه ها و سایت را هم شریکی دسترسی داشته باشیم و ایمیل از دامنه ثابت و یا یک ایمیل مشترک داشته باشیم

حالا چرا میخوام سایت بخرم و از صفر شروع نمیکنم ؟ و چرا شریک ؟

اول اینکه تو ایران باید چندین برابر هزینه کنی تا برند سازی بشه ولی با خرید سایت سایت هم هزینه کمتر میشه و هم سریعتر به سوددهی میرسی
سایت فیلم نیاز به آپدیت مداوم و همه روزه داره و به نظرم سایت های بزرگ را یک نفر نمیتونهه آپ کنه و از طرفی آپلودر هم هزینه داره هم دلسوز نیست و کار سایت میمانه

اگر باز کسی نظری و طرحی داره با من در ارتباط باشه

یک نکته را هم بگم که سایتی که میخوام بخرم 10 میلیون هست ولی من نزدیک 4 میلیون بیشتر ندارم یعنی زیر 4 تومان دارم

آدرس سایت و گفتگو باشه تو یاهو و خصوصی
usefinariman

این سایت تو همین انجمن تاپیک فروش داشت و من همان زمان با مدیرش در ارتباط هستم و یک چند روزی هم به بخش فروش و درامدش دسترسی دادن که نظارت کنم و فروشش خوب بود
دوستانی هم که مورد مشابهی سراغ دارند که قیمتش مناسب تر هست لطفا پیام خصوصی بدن