PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین آنتی ویروس برای یک وبمستر؟!

abbaskh
December 18th, 2015, 01:25
سلام خدمت اساتید محترم ، خسته نباشید
بنده میخواستم لایسنس آنتی ویروس بگیرم موندم چی بگیرم؟ شما چی پیشنهاد میکنید؟
پ.ن : بنده از بدو خلقتم تا الان از محصولات eset استفاده میکنم که متاسفانه پارسال گیر یک کیلاگر افتادیم و eset نتونست شناسایی کنه و کل اطلاعاتمون به باد رفت و همین الانشم آثار این خرابکاری هست از اونجایی که دیگه نمیخوام همچین بلایایی سرم بیاد میخوام بهترین آنتی ویروسی که مناسب یک وبمستر و کسی که از 24 ساعت 25 ساعتشو آنلاینه :D هست رو انتخاب و خرید کنم.
ممنون که وقت گذاشتید و خوندید :53::53:

CYCLONER
December 18th, 2015, 01:26
با سلام

بنده خودم الان از بیت دفندر استفاده می کنم عالی هستش لایسنسش هم خریدم اورجینال عالی هستش

riping
December 18th, 2015, 01:27
آنتی ویروس شید رو بهتون پیشنهاد میکنم

ایرانی هست و با دو موتور node32 و Avira کار میکنه اگر اشتباه نکرده باشم
http://sheedantivirus.ir/

kool
December 18th, 2015, 01:41
البته دقت داشته باشید آنتی ویروس همه کار را به تنهایی نمی تواند انجام دهد. (منظورم همه شون هست!)
یعنی اگه خودتون با خاموش کردن آنتی ویروس اقدام به نصب برخی ک-ر-ک ها و ن-ا-ل-ر ها کنید. و به اخطارها توجه نکنید و ....
دیگه کاری از دست آنتی ویروس برنمیاد! به هر شکل اگر نرم افزار سالم یا مخ-رب نصب شود دیگه آنتی ویروس زیاد به اون حساس نیست و در کنار آنتی ویروس نیز کار خودش رو انجام خواهد داد!
که حال توضیح کاملتر یا بهتر از حوصله این لحظه بنده خارج هست... امیدوارم تونسته باشم منظورم رو برسونم.

menalgeya
December 18th, 2015, 01:54
سلام

من بهتون avira رو پیشنهاد میکنم

چندین سال دارم استفاده میکنم و تا الان مشکلی نداشتم

s0NY
December 18th, 2015, 02:08
کسپر بهترین است لایسنس نیاز ندارد با ریست تریال اپدیت می شود

besthosti.com
December 18th, 2015, 04:13
من خودم همین الان از نود32 استفاده می کنم و بسیار راضی هستم ولی چون شما توصیه کردید که نود32 نباشه من به شما کاسپرسکای توتال سکیوریتی رو پیشنهاد میدهم. البته ممکنه که بر روی سرعت کاپیوتر شما تاثیر محسوس بگذاره چون من نود32 رو بر روی کامپیوترم نصب کردم که برای بازی ها بسیار مناسب هست ولی تا چند ماه پیش و بر روی لپ تاپ قدیمی خودم از کاسپرسکای استفاده می کردم و بسیار راضی بوذم. ارزش تست رو داره.

hadi2002
December 18th, 2015, 06:41
Norton 360 را بهتون پیشنهاد میکنم، سرعت و امنیت قابل قبولی داره

hostorder
December 18th, 2015, 08:09
بهترین آنتی ویروس خودتون هستید من آنتی ویروس هیچ وقت نصب نکردم

aminh03
December 18th, 2015, 08:21
Kaspersky Total Security

#:~Root
December 18th, 2015, 08:35
فقط محصولات شرکت Symantec از نظر امنیت حرف اول رو میزنن !

Norton چیز خوبیه ولی ریسورس زیادی میخواد .

بعد از نورتون ، بیت دفندر خوب عمل کرده .

Saati
December 18th, 2015, 08:59
بهترین آنتی ویروس خودتون هستید من آنتی ویروس هیچ وقت نصب نکردم
منم همینطور، قبلا nod32 استفاده میکردم ولی مدت زیادیه که انتی ویروس نصب ندارم!

internet
December 18th, 2015, 09:27
تجربه ده بیست ساله بنده کاسپرسکای اینترنت سکیوریتی یا آنتی ویروس هر دوش عالی
دلیل هم اینکه آنتی ویروس های دیگه وقتی نصب میکنی باید از صبح تا شب درگیر رسیدگی به خود آنتی ویروس باشی و شما رو درگیر می کنه ولی کاسپرسکای سایلنت هست!
کی براش قبلا بود به نظرم خودشون منتشر میکردن رایگان که کارشون سکه بشه سال ها کلید براش بود ولی الان نیست و خیلی کم شده و نایاب!

viasky
December 18th, 2015, 09:58
BullGuard Internet Security

http://i.imgur.com/sIy1xiR.jpg

arch001
December 18th, 2015, 10:05
با سلام

بنده خودم الان از بیت دفندر استفاده می کنم عالی هستش لایسنسش هم خریدم رساله معماری (http://proje.honarmemar.com/) اورجینال عالی هستش (http://proje.honarmemar.com/)

به نظر منم این مورد بهترین گزینه است!

بیتدفندر کاملترین و امن ترین نرم افزاره!

- - - Updated - - -

تجربه ده بیست ساله بنده کاسپرسکای اینترنت سکیوریتی یا آنتی ویروس هر دوش عالی
دلیل هم اینکه آنتی ویروس های دیگه وقتی نصب میکنی باید از صبح تا شب درگیر رسیدگی به خود آنتی ویروس باشی و شما رو درگیر می کنه ولی کاسپرسکای سایلنت هست!
کی براش قبلا بود به نظرم خودشون منتشر میکردن رایگان که کارشون سکه بشه سال ها کلید براش بود ولی الان نیست و خیلی کم شده و نایاب!

موافقم

iHSG
December 18th, 2015, 13:23
سلام
منم چند سال پیش از ESET با لایسنس جعلی استفاده میکردم بعدش یه چیزایی از ESET فهمیدم که خیلی ازش بدم اومد و بعدش رفتم BitDefender رو نصب کردم BitDefender واقعاً سیستم من رو خیلی خیلی کند میکرد یه جوری که می خواستم یه Chrome باز کنم باید چند دقیقه صبر میکردم بعدش رفتم دنبال آنتی ویروس دیگه که به پیشنهاد چند منبع سراغ F-Secure آمدم F-Secure واقعاً عالی بود نه سرعت سیستم رو کم میکرد و نه مثل ESET همه سایت های ایرانی رو بلاک میکرد و یعنی همه چیزش عالی بود فقط بدیش این بود که نسخه رایگان یا لایسنس جعل شده نداشت و همیشه باید لایسنس براش می خریدی الانم که خیلی وقته آنتی ویروس ندارم و همون Microsoft Security که پیش فرض روی ویندوز 10 نصب هست فعاله.
به نظر منم خودت مراقب باشی و آنتی ویروس نداشته باشی خیلی بهتره.

Nomix
December 18th, 2015, 13:39
کسپرسکی ،بیت دقندر و آویرا آنتی ویروس های خیلی خوب و قدرتمندی هستند

من خودم آویرا استفاده میکنم و راضی هستم

البته همونطور که یکی از دوستان اشاره کرده بودن بعضی وقت ها خودمون به خاطر نصب یک کرک و ... با غیر فعال کردن
آنتی ویرس باعث آلوده شدن سیستم میشم و همیشه نباید آلوده شدن سیستم تقصیر ضعیف بودن آنتی ویروس بندازیم.

number one
December 18th, 2015, 13:41
BitDefender به همه چی الکی گیر میده
بهترینش کاسپر اسکای اینترنت سکوریتیه البته اگه می خوای خیلی امنیت بره بالا total security نصب کن

رتبه بندی از نظر قدرت شناسایی و حذف ویروس ، Trojan ، Spyware ، Malware ، Worm ، HackTool و سایر بدافزارها.
20 December 2015

http://s6.picofile.com/file/8228577300/Firefox_Screenshot_2015_12_18T10_08_38_651Z.png

Mr.Pouria
December 18th, 2015, 13:50
هیچ آنتی ویروسی نمیتونه امنیت شمارو تامیین کنه ....

من به شخصه از آنتی ویروس متن باز ClamWin استفاده میکنم هم برای سرور و هم برای کلاینت ...

امنیت خوبی داره و رایگانم هست سرعت بارگذاریشم عالی هستش ...

به نظر من بین تمامی انتی ویروس ها بهترین هست ...

با ترکیب ClemWin و Comodo Firewall امنیت خودتون رو میتونید تا 99 درصد بالا ببرید ...

Abolijoon
December 18th, 2015, 14:07
سلام و درود
مونده چه استفاده ای از سیستم بشه !
در سایت iransetup میتونید مقایسه هاشونو بخونید

خود آویرا قابل قبول هست و بازدهی خوبی داره

poriya_hashie
December 18th, 2015, 15:14
من تمام انتی ویروس ها رو نصب کردم تا الان به نظرم بهترین گزینه
360 Total Security

هست خیلی خوبه
https://www.360totalsecurity.com/en/
اینم لینک دریافتش

viphyip
January 18th, 2016, 16:42
قبلا از eset و اویرا و ... استفاده می کردم و به مشکل می خوردم ولی الان 5 سال فقط کسپرسکی نصب می کنم و خدا رو شکر هیچ مشکلی نیست و به قول دوستان خودم هم مسائل امنیتی رو رعایت می کنم

peym@n
January 18th, 2016, 16:50
درود
فقط Kaspersky
موفق باشید