PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : توقیف اکانت در زرین پال به خاطر اعلام مشکل تسویه آنی !!!

SaMaN0861
December 17th, 2015, 17:41
با سلام
دوستان بنده امروز تایپیکی در انجمن باز کردم با موضوع "درخواست معرفی درگاه با قابلیت تسویه آنی" که تمامی کاربران محترم پیشنهادات خودشون رو اعلام کردند !
بنده در این تاپیک اعلام کردم سر هر بار تسویه من سوئیچ بانک مشکل داشته :71: و جناب آقای زرین پال آمدن و گفتن شماره کارت خودتون رو اعلام کنید و بنده هم اعلام (ن*** و نترس) کردم.
بعد از چند دقیق ایمیلی آمد و من پنل کاربری خودمو چک کردم و گفته شده اکانت من توقیف شده !
من در همین انجمن میخوام که مدیریت زرین پال توضیح بده و دلیل توقیف اکانت من رو اعلام کنه !

* من داخل سایت زرین پال هیچ تیکتی نمیزنم ! باید در همین انجمن تکلیف مشخص بشه ! *

قضاوت رو میزارم بر عهده کاربران فهیم wht ایران :53::53::53:

لینک تیکت ارسالی : http://up.persianscript.ir/uploadsmedia/3005-Screenshot-27-.png

آدرس تاپیک قبلی : http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=156519

samansystems
December 17th, 2015, 17:46
:) لطفا بی دليل جو سازی نکنيد.
حساب کاربری شما بدليل باز شدن تاپيک توقيف نشده و نخواهد شد. چون شما تاپيک رو تازه الان باز کرديد و حساب پيش از باز شدن اين تاپيک به دليلی که بهتون توضيح داده شده توقيف شده.
اگر مشکلی هست تنها و تنها در تيکت افزايش سطح تاييد خودتون پيگيری کنيد ;)

زرين پال بدون مشکل آماده ارائه خدمات تسويه آنی و البته بدون کارمزد به کاربران همراه خودش بوده و هست.

- - - Updated - - -

لطفا حتما قوانين سايت و سياست امنيت اطلاعات رو که در زمان عضويت مطالعه کرديد و پذيرفتيد، مجدد مطالعه و بازبينی کنيد.

SaMaN0861
December 17th, 2015, 17:48
حساب کاربری شما بدليل باز شدن تاپيک توقيف نشده و نخواهد شد. چون شما تاپيک رو تازه الان باز کرديد و حساب پيش از باز شدن اين تاپيک به دليلی که بهتون توضيح داده شده توقيف شده.
اگر مشکلی هست تنها و تنها در تيکت افزايش سطح تاييد خودتون پيگيری کنيد ;)

زرين پال بدون مشکل آماده ارائه خدمات تسويه آنی و البته بدون کارمزد به کاربران همراه خودش بوده و هست.

جو سازی ؟!
دوست عزیز با بچه که طرف حساب نیستید ! دقیقاً بعد از اعلام شماره حساب و شماره کارت زرین پال خودم حساب من مسدود شد ! (دوستان میتونید تاپیک قبلی را واضح مشاهده کنید!)
من همچنان از شما جواب میخوام و تا به جواب خودم نرسم این تاپیک باز خواهد بود !

samansystems
December 17th, 2015, 17:51

اگر در مورد حساب کاربری خودتون مشکلی داريد تنها و تنها در تيکت افزايش سطح تاييد خودتون پيگيری کنيد.

- - - Updated - - -

ضمنا لطفا حتما قوانين سايت و سياست امنيت اطلاعات رو که در زمان عضويت مطالعه کرديد و پذيرفتيد، مجدد مطالعه و بازبينی کنيد.

SaMaN0861
December 17th, 2015, 17:55
ضمنا لطفا حتما قوانين سايت و سياست امنيت اطلاعات رو که در زمان عضويت مطالعه کرديد و پذيرفتيد، مجدد مطالعه و بازبينی کنيد.

باز بینی انجام شد و خلافی مشاهده نشد !

samansystems
December 17th, 2015, 17:58
اگر در مورد حساب کاربری خودتون مشکلی داريد تنها و تنها در تيکت افزايش سطح تاييد خودتون پيگيری کنيد.
قطعا در اين سايت مشکل حساب کاربری شما قابل حل شدن نيست. ;)

farmanrava
December 17th, 2015, 18:12
قطعا در اين سايت مشکل حساب کاربری شما قابل حل شدن نيست. ;)

حداقل یه توضیح بدید که چرا حساب ایشون بعد از باز کردن این تایپیک مسدود شده ؟
میفرمایید ربطی نداره ؟ از نظر بنده که الان دارم این وضعیت رو میبینم میگم 100 % به تایپیک زدن ایشون ربط داره

اگه ربط نداره روشن کنید تا بقیه هم متوجه بشن ! تا اگه خدای نکرده برای سیستم شما مشکلی پیش اومد جایی اعلام نکنن که مسدود میشن !
بنده الان برداشتم دقیقا همینه ... باقی دوستان رو نمیدونم

اگر غیر از این هستش توضیح بدید ، با توضیح ندادن برداشت بنده و خیلی های دیگه همین خواهد بود ...

یا حق

- - - Updated - - -

کافیه به عکس های زیر فقط یک نگاه کنید :

http://www.uplooder.net/img/image/45/c95cb83ad7eb05dd5f538f018621aedc/01.jpg

http://www.uplooder.net/img/image/71/08f1cefdae0e4e123d0ae2b7f9750f14/02.jpg

samansystems
December 17th, 2015, 18:20
ضمن تشکر از شما ايشون خودشون در تيکت افزايش سطح تاييد خودشون ميتونن موضوع رو پيگيری کنن.
متاسفانه امکان ارائه اطلاعات کاربران در محيط های عمومی وجود نداره.

لطفا حتما سياست امنيت اطلاعات زرين پال و قوانين سايت رو مطالعه کنيد.

tikweb.ir
December 17th, 2015, 18:23
به این نمیگن امنیت اطلاعات چون خود کاربر درخواستش رو داخل این تاپیک کرده!
به این میگن شفاف سازی که خب انگار تمایلی به شفاف سازی ندارید...
با این اوصاف اصلا انتظار نداشته باشید برداشت خوبی از این قضیه بشه...

SaMaN0861
December 17th, 2015, 18:27
دوستان من داخل تیکت پیگیری کردم و دعوت میکنم از شما که جواب رو ببینید !

لینک پاسخ ایشون : http://up.persianscript.ir/uploadsmedia/c560-Screenshot-29-.png

samansystems
December 17th, 2015, 18:28
به این نمیگن امنیت اطلاعات چون خود کاربر درخواستش رو داخل این تاپیک کرده!
به این میگن شفاف سازی که خب انگار تمایلی به شفاف سازی ندارید...
با این اوصاف اصلا انتظار نداشته باشید برداشت خوبی از این قضیه بشه...

ايشون ميتونن بعد از شفاف سازی که برای خودشون انجام ميشه ساير کاربران رو هم شفاف سازی کنن.
سياست امنيت اطلاعات و قوانين سايت به منظور حمايت از کاربران خودش تدوين شده و امکان تخطی ازون وجود نداره.
ازينکه به اين قوانين که برای حمايت از شما و ساير عزيزان تدوين شده احترام ميزاريد ممنون هستيم.

mizban97
December 17th, 2015, 18:29
ضمن تشکر از شما ايشون خودشون در تيکت افزايش سطح تاييد خودشون ميتونن موضوع رو پيگيری کنن.
متاسفانه امکان ارائه اطلاعات کاربران در محيط های عمومی وجود نداره.

لطفا حتما سياست امنيت اطلاعات زرين پال و قوانين سايت رو مطالعه کنيد.

والا ما که نمفهمیدم شما چی گفتید .
اگر کسی فهمید توضیح بده :d

samansystems
December 17th, 2015, 18:31
والا ما که نمفهمیدم شما چی گفتید .
اگر کسی فهمید توضیح بده :d

;) کابرانی که مايل به بهره مندی از تسويه آنی و بدون کارمزد زرين پال هستند در سايت عضو ميشن، ابتدا موارد رو مطالعه ميکنن و بعد از فهميدن اون تيکت پذيرش قوانين رو ميزنن و عضو ميشن.
اگر شما عضو سايت نيستيد اصراری به فهم اين موضوع وجود نداره.

peym@n
December 17th, 2015, 18:32
درود
علت کاملا گویا بود و هیچ گنگ نبود :)
با آروزی موفقیت برای زرین پال

SaMaN0861
December 17th, 2015, 18:37

پاسخ : بدليل استفاده از امکانات سايت زرين پال بر عليه وبسايت زرين پال

لینک پاسخ ایشون : http://up.persianscript.ir/uploadsmedia/c560-Screenshot-29-.png

mizban97
December 17th, 2015, 18:40
;) کابرانی که مايل به بهره مندی از تسويه آنی و بدون کارمزد زرين پال هستند در سايت عضو ميشن، ابتدا موارد رو مطالعه ميکنن و بعد از فهميدن اون تيکت پذيرش قوانين رو ميزنن و عضو ميشن.

یه سوال برام پیش اومده شما که اینقد اصرار دارید بدون کارمزد کار میکنید اونوقت هزینه های سایت و سرور هزینه های جانبی از کجا تامین میکنید؟ واقعا بدون کارمزد هست یا سیاستی در پیش دارید؟
این حرف شما این هست بی احترامی به نظرات همکاران هست چون بنده جهان پی انتخاب کردم این حرفو زدید؟
به هر حال روال و رویه کاری شما اشتباست . شما باید انتخاب برعهده کاربر بزارید.

farmanrava
December 17th, 2015, 18:42
درود
علت کاملا گویا بود و هیچ گنگ نبود :)
با آروزی موفقیت برای زرین پال

بله علت کاملا مشخص بود ...

علت : کاربر نباید اعتراض کنه ، در صورت اعتراض مسدود میشه
لطفا این مورد دقیق و واضح در قوانینتون بنگجانید !

پیش از این وصف خدمات زرین پال شنیده بودم ، اما نمیدونستم تا این حد ...

samansystems
December 17th, 2015, 18:45
یه سوال برام پیش اومده شما که اینقد اصرار دارید بدون کارمزد کار میکنید اونوقت هزینه های سایت و سرور هزینه های جانبی از کجا تامین میکنید؟ واقعا بدون کارمزد هست یا سیاستی در پیش دارید؟

سياست کسب درآمد زرين پال بر اساس پارامترهای مختلف تعيين شده. نمونه مشابه اون کاری هست که در درگاه های بانکی انجام ميشه و درآمد از طريق سهم شاپرکی تراکنش ها کسب ميشه.
بر اين اساس زرين پال متعهد شده تا کارمزدی رو از تراکنش های کاربران کسر نکنه تا کاربران بتونن بدون دغدغه بابت کسر هزينه های اضافه، نسبت به توسعه پرداخت های آنلاين روی سايتشون اقدام کنن.

farmanrava
December 17th, 2015, 18:46
این حرف شما این هست بی احترامی به نظرات همکاران هست چون بنده جهان پی انتخاب کردم این حرفو زدید؟
به هر حال روال و رویه کاری شما اشتباست . شما باید انتخاب برعهده کاربر بزارید.

ایشون شیوه حرف زدنشون به همین شکله ... اولین بار نیست که با این شیوه صحبت میکنند و بنده در همین انجمن دیدم !

جناب آقای امیری ، دوستانه بهتون میگم . مسدود سازی این کاربر اون هم به دلیل این که تایپیک زده و یک اعتراض کوچیک کرده ، چیزی جز یک رفتار بچه گانه و کودکانه نیست !

جا داره همینجا از جناب نصرآبادی مدیر و مسئول سیباپال تشکر کنم ، بنده بابت مشکلاتی که پیش اومده بود تایپیک زدم برای ایشون ، و ایشون با کمال احترام با بنده برخورد و دلجویی نمودند ... با اینکه مقصر بنده هم بودم تا حدودی

فرق انسان ها و فرق سرویس دهنده ها اینجا معلوم میشه ...

یا حق

samansystems
December 17th, 2015, 18:50
ایشون شیوه حرف زدنشون به همین شکله ... اولین بار نیست که با این شیوه صحبت میکنند و بنده در همین انجمن دیدم !

جناب آقای امیری ، دوستانه بهتون میگم . مسدود سازی این کاربر اون هم به دلیل این که تایپیک زده و یک اعتراض کوچیک کرده ، چیزی جز یک رفتار بچه گانه و کودکانه نیست !

جا داره همینجا از جناب نصرآبادی مدیر و مسئول سیباپال تشکر کنم ، بنده بابت مشکلاتی که پیش اومده بود تایپیک زدم برای ایشون ، و ایشون با کمال احترام با بنده برخورد و دلجویی نمودند ... با اینکه مقصر بنده هم بودم تا حدودی

فرق انسان ها و فرق سرویس دهنده ها اینجا معلوم میشه ...

یا حق

متاسفانه ما در مورد رويه همکاران در مجموعه زرين پال نميتونيم توضيحی بديم.
اگز سوالی از برادران اميری داريد يا پيشنهادی داريد لطفا از طريق ايميل به خودشون اطلاع بديد.
وظيفه بنده اطلاع دادن در خصوص موارد به ايشون و ساير کارکنان شرکت هست و حتما اين موضوع رو هم بهشون توضيح ميدم ولی در مورد پاسخ بايد از خودشون پيگيری کرد.
به هر حال ازينکه پيشنهاد يا موردی رو مطرح ميکنيد ممنون هستيم.

SaMaN0861
December 17th, 2015, 18:52
دوستان پاسخ جدید را مشاهده کنید.

* قصد من از اشتراک پاسخ ها فقط برای شفاف سازی هست.

لینک پاسخ جدید : http://up.persianscript.ir/uploadsmedia/76a4-Screenshot-30-.png

samansystems
December 17th, 2015, 18:52
بله علت کاملا مشخص بود ...

علت : کاربر نباید اعتراض کنه ، در صورت اعتراض مسدود میشه
لطفا این مورد دقیق و واضح در قوانینتون بنگجانید !

پیش از این وصف خدمات زرین پال شنیده بودم ، اما نمیدونستم تا این حد ...

مسلما انتقاد و پيشنهاد از موارد اوليه دموکراسی هست و ما در زرين پال به اين رويه پايبند هستيم.
دليل توقيف حساب کاربری ايشون قطعا انتقاد نيست و مورد به ايشون توضيح داده شده.
خوب هست اگر ايشون مايل هستند تصوير مکالمه ای رو ضميمه کنن تصوير تمام موارد رو ضميمه کنن تا شفاف سازی کامل صورت بگيره ;)

SaMaN0861
December 17th, 2015, 18:57
مسلما انتقاد و پيشنهاد از موارد اوليه دموکراسی هست و ما در زرين پال به اين رويه پايبند هستيم.
دليل توقيف حساب کاربری ايشون قطعا انتقاد نيست و مورد به ايشون توضيح داده شده.
خوب هست اگر ايشون مايل هستند تصوير مکالمه ای رو ضميمه کنن تصوير تمام موارد رو ضميمه کنن تا شفاف سازی کامل صورت بگيره ;)

تمامی مکالمه ما در تیکت !
لینک یک : http://up.persianscript.ir/uploadsmedia/d261-Screenshot-31-.png
لینک دو : http://up.persianscript.ir/uploadsmedia/d261-Screenshot-32-.png

amin0181
December 17th, 2015, 18:58

پاسخ : بدليل استفاده از امکانات سايت زرين پال بر عليه وبسايت زرين پال

استفاده از امکانات زرین پال بر علیه خودش ؟
چی شد دقیقا !

karjoo
December 17th, 2015, 19:03
یعنی چی این جواب ؟
اول میگید به خاطر امنیت اطلاعات و ...
بعد میگید به خاطر استفاده امکانات زرین پال علیه خودش ؟
خودتون هم متوجه گفته هاتون هستید ؟
این یه تناقض آشکاره
تو تاپیک میگید برای این تاپیک نیست که اکانتشون بسته شده
توی تیکت اینجوری میگید ؟
وظیفه شما در قبال حضور در انجمن فقط تبلیغات و بزرگنمایی سرویسهاتون هست ؟
خب یه جواب درست بدید این همه آدم قانع بشن

majid rostami
December 17th, 2015, 19:05
درسته همکاری قبلا انجام نشده ولی تصورات زیبایی درمورد زرین پال داشتیم ...
یا به قول دوست عزیزمون :

فهم و شعور تعدادی از عزیزان از جمله خودم بسیار پایین هست ... یا مشکل جای دیگریست ...

بنده نه سر پیازم و نه تهه پیاز ؛ ولی برداشت بسیار منفی کردم و به هیچ وجهی نمیتونم قبول کنم به چه حقی حساب کاربری ایشون برای امنیت خودشون غیرفعال شده ... مخصوصا وقتی خودشون مخالفت دارند / حالا سیاست کاری و قوانین به کنار ...

با یک اسمایل ;) یا >> موفق باشید << نمیشه گفت محترمانه و منطقی صحبت شده ...

samansystems
December 17th, 2015, 19:10
عزيزان اگر در خصوص حساب کاربری خودشون مشکلی دارن لطفا در تيکت پيگيری کنن.
اگر در خصوص اين يک مورد دارن پيگيری ميکنن اجازه بدن موضوع از طريق تيکت و داخل سايت زرين پال در حال پيگيری هست.
ازينکه شرايط رو درک ميکنيد و اجازه ميديد قوانين سايت بدون فشار از سمت انجمن های متفرقه و به صورت مستقل پيش بره ممنون هستيم.
قطعا اين مورد بدور از غرض ورزی و فشار از سمت اشخاص ثالث پيش بره به نفع ساير عزيزان (چه امروز و چه در آينده) هست.

Ramin
سلام

دوست عزیز مسلما تعیین صاحب حق و حقوق از دست رفته از حدود اختیارات این انجمن خارجی می باشد. در این زمینه پیشنهاد بنده این است سعی در حل مشکل به صورت مسالمت آمیز با این شرکت داشته باشید. این موضوع به نفع دو طرف است .
در صورتی که اکانت شما موجودی ندارد به نظر بنده ( نظر شخصی ) اصرار شما با وجود این موضوعات برای ادامه استفاده از خدمات صحیح نمی باشد.
در صورتی که موجودی ریالی در اکانت شما وجود دارد برای دریافت موجودی با ایشان مکاتبه فرمائید به هر حال مطابق اطلاعاتی که بنده دارم حداقل این است که رقم موجودی باید برای شما ارسال شود و شما از ادامه استفاده از خدمات سایت ( به هر دلیل که ارائه دادند ) محروم شوید.
مجددا تاکید می کنم اگر طی مراحل شرح داده شده مشکل را برطرف نمائید به نفع دو طرف است.
در غیر این صورت مطابق قوانین کشوری حق تشکیل پرونده در نزدیکترین مرکز پلیس فتا به محل زندگی خود را دارید. پس از تشکیل پرونده از طریق پلیس برای دریافت حقوق شما اقدام خواهد شد.در صورتی که همچنان از طریق پلیس مشکل برطرف نشود پرونده جهت رسیدگی به شعب دادسرای جرائم رایانه ارسال می شود و احضار رسمی جهت حضور در شعبه مذکور برای دو طرف ارسال خواهد شد. در نهایت قاضی در این خصوص حکم صادر خواهد نمود.پرونده هایی که موضوع آنها تصرف مال غیر است رسیدگی جدی تری دارند

مطابق قوانین انجمن تاپیک به زودی غیرفعال خواهد شد

موفق باشید

vahab00
آقا چندین ساله تقریبا همه رو تست کردم
زرینن پال طی تجربه شخصی که دارم کمی سختگیر هستند و از نظر من خوب نیست
شخصا پی لاین استفاده میکنم
2.5 درصد کارمزد میدم اما خیالم از همه بابت راحته
پشتیبانی عالی و فوق العاده ای دارن
حتی شده من در یک روز یک تسویه انجام دادم اما بعدش یک تسویه دیگه نیاز داشتم جناب سلطانی مبلغ رو برام کارت به کارت کردند و من فردای اون روز مبلغ رو تسویه زدم
در کل فوق العادست پشتیبانیشون
پارس پال هم خوبه اما مبلغ رو میخابونه
و مورد بعدی که از نظرم خوب بود جهان پی هست با اینکه باهاشون همکاری زیادی ندارم اما پشتیبانی عالی دارند

به هر حال اینکه حساب شما رو بستند کار کاملا غیرحرفه ای و زشتی بود که از سوی زرین پال انجام گرفت . من هر زمانی که دلم بخواد میتونم از جای دیگه سرویس بگیرم و این دلیل نمیشه که سرویس دهنده قبلی من بیاد و اکانت من رو ببنده بخاطر اینکه دارم میرم جای دیگه . من ترجیح میدم کارمزدی رو بدم اما منت نکشم
امیدوارم کاربر سامان سیستم از من ناراحت نشه اما به نظرم کارمزدی رو قرار بدند و به جاش رو کاربر منت نذاره که ما داریم رایگان درگاه میدیم پس حق داریم و....
اما گرفتن زرین کارت کار ساده ایه و برای من راحت به دستم رسید

SaMaN0861
December 17th, 2015, 19:12
من به هیچ عنوان هیچ برگه ای رو امضا نمیکنم و شما نیز حق این رو ندارید که اکانت من رو توقیف کنید !

لینک پاسخ : http://up.persianscript.ir/uploadsmedia/c801-Screenshot-33-.png

Ramin
December 17th, 2015, 19:13
اگر در خصوص اين يک مورد دارن پيگيری ميکنن اجازه بدن موضوع از طريق تيکت و داخل سايت زرين پال در حال پيگيری هست.
ازينکه شرايط رو درک ميکنيد و اجازه ميديد قوانين سايت بدون فشار از سمت انجمن های متفرقه و به صورت مستقل پيش بره ممنون هستيم.
قطعا اين مورد بدور از غرض ورزی و فشار از سمت اشخاص ثالث پيش بره به نفع ساير عزيزان (چه امروز و چه در آينده) هست.

دوست گرامی اینجا اَنجُمَنِ مُتَفَرِقِه نمی باشد ! انجمن تخصصی وب هاستینگ تاک ، اولین مرجع تخصصی فارسی زبانِ میزبانی وب در ایران است !

samansystems
December 17th, 2015, 19:15
امیدوارم کاربر سامان سیستم از من ناراحت نشه اما به نظرم کارمزدی رو قرار بدند و به جاش رو کاربر منت نذاره که ما داریم رایگان درگاه میدیم پس حق داریم و....
اما گرفتن زرین کارت کار ساده ایه و برای من راحت به دستم رسید

وظيفه ما اين هست بدون منت به کاربران سرويس مناسب با تسويه سريع و با کمترين کارمزد (در شرايط فعلی با کارمزد 0 درصد) رو ارائه بديم.
متاسفانه بعضی از کاربران هنوز در خصوص رويه دريافت زرين کارت هم اطلاعی ندارن ولی اطلاعات اشتباه رو در تاپيک های مختلف در خصوص دريافت زرين کارت اعلام ميکنن که نمونه اون در تاپيک های مختلف وجود داره.
به هر حال اميدواريم با توسعه سرويس های زرين پال و عمومی تر شدن سرويس خط اعتباری بتونيد سرويس با کيفيت دلخواه رو در زرين پال تجربه کنيد.

karjoo
December 17th, 2015, 19:15
اگه انجمن متفرقه هست چرا شما توش حضور دارید جناب سامان سیستم ؟:39:

amin0181
December 17th, 2015, 19:17

نیمی از مشتری درگاه های پرداخت از همین انجمن های متفرقه ای که میگین جذب میشن :)
قبلا سرویس داشتم ازتون مشکلی خاصی نبود و اوکی بود
اما نحوه برخورد شما درست نیست در حداقل در انجمن
درسته طبق قوانین انجام شده اما ....

samansystems
December 17th, 2015, 19:17
دوست گرامی اینجا اَنجُمَنِ مُتَفَرِقِه نمی باشد ! انجمن تخصصی وب هاستینگ تاک ، اولین مرجع تخصصی فارسی زبانِ میزبانی وب در ایران است !

مدير گرامی کسی در مورد اولين بودن صحبتی نکرد!
لطفا مورد رو با دقت بيشتری مطالعه کنيد.
همچنين بر اساس قوانين انجمن تخصصی وب هاستینگ تاک اگر موردی هست از مسير خودش (تذکر و پيام خصوصی) اعلام کنيد بهتر هست.
با اين حال تلاش ما اين هست اين موضوع بدور از فشار وارد از سمت انجمن تخصصی وب هاستینگ تاک يا ساير موراد و تنها از مسير مشخص خودش (تيکت در وبسايت) پيگيری بشه و ازينکه شرايط سرويس دهی رو درک ميکنيد ممنون هستيم.

SaMaN0861
December 17th, 2015, 19:18
سلام

دوست عزیز مسلما تعیین صاحب حق و حقوق از دست رفته از حدود اختیارات این انجمن خارجی می باشد. در این زمینه پیشنهاد بنده این است سعی در حل مشکل به صورت مسالمت آمیز با این شرکت داشته باشید. این موضوع به نفع دو طرف است .
در صورتی که اکانت شما موجودی ندارد به نظر بنده ( نظر شخصی ) اصرار شما با وجود این موضوعات برای ادامه استفاده از خدمات صحیح نمی باشد.
در صورتی که موجودی ریالی در اکانت شما وجود دارد برای دریافت موجودی با ایشان مکاتبه فرمائید به هر حال مطابق اطلاعاتی که بنده دارم حداقل این است که رقم موجودی باید برای شما ارسال شود و شما از ادامه استفاده از خدمات سایت ( به هر دلیل که ارائه دادند ) محروم شوید.
مجددا تاکید می کنم اگر طی مراحل شرح داده شده مشکل را برطرف نمائید به نفع دو طرف است.
در غیر این صورت مطابق قوانین کشوری حق تشکیل پرونده در نزدیکترین مرکز پلیس فتا به محل زندگی خود را دارید. پس از تشکیل پرونده از طریق پلیس برای دریافت حقوق شما اقدام خواهد شد.در صورتی که همچنان از طریق پلیس مشکل برطرف نشود پرونده جهت رسیدگی به شعب دادسرای جرائم رایانه ارسال می شود و احضار رسمی جهت حضور در شعبه مذکور برای دو طرف ارسال خواهد شد. در نهایت قاضی در این خصوص حکم صادر خواهد نمود.پرونده هایی که موضوع آنها تصرف مال غیر است رسیدگی جدی تری دارند

مطابق قوانین انجمن تاپیک به زودی غیرفعال خواهد شد

موفق باشید

با تشکر از شما
چنانچه اکانت من فعال نشود حتماً از مراجع ذیصلاح پیگیری خواهد شد.

xphost
December 17th, 2015, 19:20
درود
من نمیخوام طرف کسی رو بگیرم
هر کسم ناراحت بشه مهم نیست امید وارم حساب مارو طی رابطه در سیبا پال مسدود نکنند:d
ولی این حرکت زرین پال غیر حرفه ای بوده
من انتقاد میکنم از سیبا پال که مدتی با سایتشون مشکل داشتیم
ولی خدارو شکر رفع شده
پلاگین هاشون اوایل مشکل داشت که رفع شد
حتی برای بررسی مشکلاتشون دسترسی دادیم به سایتمون که ببینند و با خوش رویی همیشه با بنده برخورد کردند
ولی این طرز که یک نفر انتقادی کند و مدیر فلان سایت با عناوین غیر مرتبط بیاد اکانت این بنده خدا رو ببنده کار غیر حرفه ای هستش و شخصا سعی میکنم زرین پال رو به هیچ کس توصیه نکنم
و کلا داخل نت این مسئله یقینا مثل بمب صدا خواهد کرد و امید وارم مدیر محترم زرین پال اقدامات لازم رو جهت رفع این مشکل انجام دهند ورگنه در آینده نزدیک با این سیاست کاری دچار مشکل خواهند شد
من حرفم رو رک میزنم از کسیم ترسی ندارم
امید وارم مشکلات همه به خیر و خوشی رفع شود
موفق باشید
بدرود

karjoo
December 17th, 2015, 19:22
اگر ایشون قوانین شما رو امضا کنند و بفرستند چه چیزی عوض میشه ؟شما حتی طبق قانون خودتون هم عمل نکردیدکدوم قانون میگه هر کس انتقاد محترمانه کرد حسابشو مسدود کنید ؟

Ramin
December 17th, 2015, 19:27
مدير گرامی کسی در مورد اولين بودن صحبتی نکرد!
لطفا مورد رو با دقت بيشتری مطالعه کنيد.
همچنين بر اساس قوانين انجمن تخصصی وب هاستینگ تاک اگر موردی هست از مسير خودش (تذکر و پيام خصوصی) اعلام کنيد بهتر هست.
با اين حال تلاش ما اين هست اين موضوع بدور از فشار وارد از سمت انجمن تخصصی وب هاستینگ تاک يا ساير موراد و تنها از مسير مشخص خودش (تيکت در وبسايت) پيگيری بشه و ازينکه شرايط سرويس دهی رو درک ميکنيد ممنون هستيم.

سلام

دوست عزیز بر اساس منطق خودمان و جایگاهی که از کلمه استفاده نمودید . "انجمن متفرقه" را توهین به این جمع بزرگ و کلیه کاربران آن تلقی نمودیم ! و به همین دلیل از مسیر عمومی مطابق توهینی که از همان مسیر انجام شده بود. به عنوان گوشزد جمله فوق خدمت شما گرامی ارسال شد ! به جای استفاده از کلمه "انجمن متفرقه" استفاده از عبارت" انجمن وب هاستینگ تاک" منطقی تر و محترمانه تر بود. ترکیب کلمه "متفرقه" و کلمه "انجمن" بی نهایت معنی در زبان شیرین پارسی می تواند داشته باشد !

از طریف انجمن به هیچ وجه ممکن فشار وارد نشده است و این جزو اختیارات ما و سیاست فعالیت ما نمی باشد ! تنهایی راهنمایی مطابق واقعیت و قوانین خدمت کاربر ارسال شد و قصد ارائه راه حل برای مشکل وجود داشت !

موفق باشید

xphost
December 17th, 2015, 19:39
با تشکر از شما
چنانچه اکانت من فعال نشود حتماً از مراجع ذیصلاح پیگیری خواهد شد.
در پروسه پیگیری اگر کمکی بتونیم بکنیم بهتون حتما انجام میشه
امید وارم با آفلاین شدن مدیریت زرین پال به اندیشیدن درباره این موضوع بپردازند و از حرکت های ناگهانی خودداری کنند
چون به ضرر برندشون میشه

SaeedFazlollahzadeh
December 17th, 2015, 19:58
لطفا حساب من رو هم به دلیل استفاده از سیبا پال و همکاری کوتاه مدت با پی لاین، مسدود کنید
zp.115862
هم چنین من هم از طریق انجمن متفرقه با شما آشنا شدم و الان متوجه شدم که اصلا درست نبود آشنایی با شما در انجمن های متفرقه!!
از این که حساب بنده رو مسدود می کنید، تشکر می کنم
اون 101 تومنی هم که در حسابم هست، صرفا محض تست برای اولین بار، فکر کنم پنج تقریبا سال گذشته، بوده که اون هم گوشت تن تون بشه که بتونید تو این تاپیک ها پاسخ بدید و کاربران رو بن کنید
mohsen1771
December 17th, 2015, 20:01
سلام..
من از اول صفحه تا آخرش پست هارو خوندم..
کاملا حق رو به استارتر تاپیک میدم.. (چون سامان سیستم دلیل محکمی برای بستن اکانت ایشون نداشتن و فقط بی راهه میرن)
اگه موجودی در حسابتون نیست. به سیستم پرداخت آنلاین اتونو عوض کنید بهتره..
اگه موجودی دارید از طریق راه قانونی از ایشون شکایت کنید..
امیداورم که مشکلتون حل بشه..

navid2zp
December 17th, 2015, 20:03
دوستان دقت داشته باشید شما توضیحاتی که میخواید در واقع تنها یک سرویس حرفه ای با پشتیبانی مناسب و اخلاق حرفه ای ارائه میده.
همگی دوستان تقریبا پستهای ایشون رو در انجمن دیدن
با یک دقت جزئی به لحن و نحوه تبلیغاتشون میشه پی برد که این سرویس همچین که نمایش داده میشه حرفه ای نیست و در مواقع مختلف دیده شده که رفتاری بسیار غیر حرفه ای از خودشون داشتن.
نمونش با خود بنده که طی تاپیکی در باره سرویس های واسط پرداخت آنلاین بود که توی تاپیک ایشون در نهایت به بنده گفتن که شما اگر فکر می کنید خوب نیست استفاده نکنید ولی با ارسال پیام خصوصی اعلام کردن که حاظر هستند بدون هزینه زرین کارت به بنده ارائه کنند.
اسکرین :
http://s6.picofile.com/file/8228503184/zp.jpg

نکته دیگه این که ایشون این انجمن رو یک انجمن متفرقه می دونن و ادعا دارن که قوانینشون با فشار کاربران چنین انجمن (هایی) تغییر نمی کنه در صورتی که خودشون در طی این مدت فعالیت کاملی در این انجمن (های) متفرقه داشتند و در بازه هایی حتی به تخریب همکاران پرداختن.
ایشون که حرف از حرفه ای کار کردن میزنن هنوز تا این حد با مفهوم حرفه ای کار کردن آشنا نیستند که بدونن حرفه ای کار کردن در چنین محیطی مثل فیلم هایی که میبینن نیست و بسته نگه داشتن قوانین و سیاست های خودشون بدون در نظر گرفتن انجمن های متفرقه و بزرگی مثل این مورد درواقع خودکشی هست

افسوس که فضای وب به شکلی رفته که رقابت کم شده و همینطور اجازه انتقاد به کاربران داده نمیشه تا شاهد چنین رفتار هایی از طرف سرویس ها نباشیم.
دوستانی که به صورت آکادمیک این رشته رو گذروندن یا در حال گذروندن هستن میدونن که یک اصلی هست به عنوان "کاربر پادشاه است" ولی متاسفانه تو این وب شرایط دقیقا به این شکل نیست.

xphost
لطفا حساب من رو هم به دلیل استفاده از سیبا پال و همکاری کوتاه مدت با پی لاین، مسدود کنید
zp.115862
هم چنین من هم از طریق انجمن متفرقه با شما آشنا شدم و الان متوجه شدم که اصلا درست نبود آشنایی با شما در انجمن های متفرقه!!
اون 101 تومنی هم که در حسابم هست، صرفا محض تست برای اولین بار، فکر کنم پنج تقریبا سال گذشته، بوده که اون هم گوشت تن تون بشه که بتونید تو این تاپیک ها پاسخ بدید و کاربران رو بن کنید
شخصا 13 نفر از دوستان رو مطلع کردم و تماما دیگر با حساب هاشون کار نخواهند کرد
تا عبرتی بشه که برخورد مناسبی با مشتری صورت بگیره حتی اگر توهین شد با خوش رویی برخورد شود

mohsen1771
zp.115862
:| واقعا براشون متاسفام

SaMaN0861
December 17th, 2015, 20:04
سلام..
من از اول صفحه تا آخرش پست هارو خوندم..
کاملا حق رو به استارتر تاپیک میدم.. (چون سامان سیستم دلیل محکمی برای بستن اکانت ایشون نداشتن و فقط بی راهه میرن)
اگه موجودی در حسابتون نیست. به سیستم پرداخت آنلاین اتونو عوض کنید بهتره..
اگه موجودی دارید از طریق راه قانونی از ایشون شکایت کنید..
امیداورم که مشکلتون حل بشه..

خیر ، خوشبختانه موجودی ندارم ! فقط هزینه زرین کارت رو الکی الکی دادیم به کارمون هم نیامد !

xphost
December 17th, 2015, 20:04
دوستان دقت داشته باشید شما توضیحاتی که میخواید در واقع تنها یک سرویس حرفه ای با پشتیبانی مناسب و اخلاق حرفه ای ارائه میده.
همگی دوستان تقریبا پستهای ایشون رو در انجمن دیدن
با یک دقت جزئی به لحن و نحوه تبلیغاتشون میشه پی برد که این سرویس همچین که نمایش داده میشه حرفه ای نیست و در مواقع مختلف دیده شده که رفتاری بسیار غیر حرفه ای از خودشون داشتن.
نمونش با خود بنده که طی تاپیکی در باره سرویس های واسط پرداخت آنلاین بود که توی تاپیک ایشون در نهایت به بنده گفتن که شما اگر فکر می کنید خوب نیست استفاده نکنید ولی با ارسال پیام خصوصی اعلام کردن که حاظر هستند بدون هزینه زرین کارت به بنده ارائه کنند.

نکته دیگه این که ایشون این انجمن رو یک انجمن متفرقه می دونن و ادعا دارن که قوانینشون با فشار کاربران چنین انجمن (هایی) تغییر نمی کنه در صورتی که خودشون در طی این مدت فعالیت کاملی در این انجمن (های) متفرقه داشتند و در بازه هایی حتی به تخریب همکاران پرداختن.
ایشون که حرف از حرفه ای کار کردن میزنن هنوز تا این حد با مفهوم حرفه ای کار کردن آشنا نیستند که بدونن حرفه ای کار کردن در چنین محیطی مثل فیلم هایی که میبینن نیست و بسته نگه داشتن قوانین و سیاست های خودشون بدون در نظر گرفتن انجمن های متفرقه و بزرگی مثل این مورد درواقع خودکشی هست

افسوس که فضای وب به شکلی رفته که رقابت کم شده و همینطور اجازه انتقاد به کاربران داده نمیشه تا شاهد چنین رفتار هایی از طرف سرویس ها نباشیم.
دوستانی که به صورت آکادمیک این رشته رو گذروندن یا در حال گذروندن هستن میدونن که یک اصلی هست به عنوان "کاربر پادشاه است" ولی متاسفانه تو این وب شرایط دقیقا به این شکل نیست.

اگر واقعا این صحبت رو تو خصوصی کردن برای شفاف سازی و اینکه کاربر ها یقین پیدا کنند که شما درست می گید
لطفا اسکرین شات از پیام خصوصی ایشون بدید

irangroup110
December 17th, 2015, 20:11
سلام
اتفاقا برای بنده هم همین سوال پیش اومد
متاسفانه ایشان گوش های مردم را دراز فرض کردن

حداقل یه توضیح بدید که چرا حساب ایشون بعد از باز کردن این تایپیک مسدود شده ؟
میفرمایید ربطی نداره ؟ از نظر بنده که الان دارم این وضعیت رو میبینم میگم 100 % به تایپیک زدن ایشون ربط داره

اگه ربط نداره روشن کنید تا بقیه هم متوجه بشن ! تا اگه خدای نکرده برای سیستم شما مشکلی پیش اومد جایی اعلام نکنن که مسدود میشن !
بنده الان برداشتم دقیقا همینه ... باقی دوستان رو نمیدونم

اگر غیر از این هستش توضیح بدید ، با توضیح ندادن برداشت بنده و خیلی های دیگه همین خواهد بود ...

یا حق

- - - Updated - - -

کافیه به عکس های زیر فقط یک نگاه کنید :

http://www.uplooder.net/img/image/45/c95cb83ad7eb05dd5f538f018621aedc/01.jpg

http://www.uplooder.net/img/image/71/08f1cefdae0e4e123d0ae2b7f9750f14/02.jpg

vahab00
December 17th, 2015, 20:16
تنها يك رئيس وجود دارد و آن مشتري است. او مي تواند هر كسي در شركت، از مديرعامل گرفته تا پائين را اخراج كند تنها با خرج كردن پولش در جايي ديگر.

webhosts
December 17th, 2015, 20:26
جناب سامان سیستم ، کاملاً مشخص است که بحث بالا گرفته. لطفاً اگر حق با شماست شفاف سازی کنید تا مشخص شود مشکل از کیست...
بنده هم از سایت شما استفاده می کنم و کاربر طلایی هستم. حقیقتش من هم خیلی از برخورد زرین پال راضی نیستم... از لحن صحبت های شما مشخص است که فکر میکنید کاربر نوکر شماست و هیچ چیز نمی فهمد!

navid2zp
December 17th, 2015, 20:28
اگر واقعا این صحبت رو تو خصوصی کردن برای شفاف سازی و اینکه کاربر ها یقین پیدا کنند که شما درست می گید
لطفا اسکرین شات از پیام خصوصی ایشون بدید

در حال آپلود بود ...
قرار گرفت داخل پست

hostorder
December 17th, 2015, 20:44
من هیچ خوبی از زرین پال ندیدم الان با جهان پی کار میکنم هرچند کارمزد داره ولی بهترینه

s.w.a.t
December 17th, 2015, 20:45
باسلام
کابر سامان سیستم خدمت شما عرض کنم که در مورد انجمنهای متفرقه. مشکل اینکاربر از این انجمن متفرقه شروع شده است به دلیل مسدود سازی حساب کاربر مذکور بعد از تاپیک در انجمن. و بارها در تاپیکهای گوناگون مشاهده رفتار غیرحرفه ایی شما بودیم.
ظاهرا کارمند زرین پال هستید. به دلیل اینکه ما کاربران انجمن برای مان مهم میباشند تا مشخص شدن این مشکل حساب کاربری شما مسدود میشود. به آقایان امیری بفرمایید تا از طریق ایمیل با من مکاتبه کنند برای رفع مشکل حساب کاربری.

پ.ن: هیچ درگاهی در ایران تسویه حساب آنی ندارد.‌ :)

موفق باشید

iran-developers
February 6th, 2016, 15:28
دوستان ایشون استارت آپ بودن؟
حالا سوال اینجاست استارت آپ کجا رفته از دست ایشون؟
کسی که اینقدر با منطق با شعور بیاد یه انجمن و یه عالمه آدم و زیر پاش له کنه .....

rahahosting
February 6th, 2016, 15:53
من شخصا 3 سال پیش درخواست واریز داشتم زرین پال تو سایت توشته بودند 3-4 ساعت اما بیشتر از 12 ساعت طول کشید مدیر هم تلفنی رفتار بدی داشتند