PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم دسترسی به phpmyadmin

ehsan-68
December 17th, 2015, 17:48
سلام ...

من تویه سرورم امروز با مشکل جدی برخورد کردم که دسترسیم به phpmyadmin سایتام قطع شده و نمیتونم از طریق دایرکت ادمین وارد phpmyadmin بشم...

یعنی صفحش سفید میشه (phpmyadmin)

لطفا راهنمایی بفرمائید

.
.
.
.
.
مشکلو برطرف کردم (اگه یکم بیشتر میچرخیدم تو انجمن) :71:

- - - Updated - - -

مشکل از این open_basedir بود در php.ini چطوری تنظیمش بکنم ؟؟؟

اگه بصورت open_basedir = /home/web/ بذارم سایتا بالا نمیاد ، اگه بصورت open_basedir = /home/ بذارم phpmyadminam سفید میشه ...

لطفا راهنمایی بفرمائید ...

iHSG
December 17th, 2015, 18:04
سلام
چه کاری کلاً open_basedir رو خالی بذار.
اکثراً اصلاً اون کاراکتر ; اولش رو بر نمیدارن و میذارن رو همون حالت Comment بمونه.
من کمتر هاستینگی رو دیدم که open_basedir رو فعال کنه.

ehsan-68
December 17th, 2015, 18:10
مرسی از پاسخ ولی تویه چندین فایل کانفیگ php.ini این قسمتو گفته بود برایه عدم دسترسی کاربران به شاخه های بالاتر و امنیت بیشتر پرکنید ...

شاید من منظورشو بد فهمیدم

iHSG
December 17th, 2015, 18:12
مرسی از پاسخ ولی تویه چندین فایل کانفیگ php.ini این قسمتو گفته بود برایه عدم دسترسی کاربران به شاخه های بالاتر و امنیت بیشتر پرکنید ...

شاید من منظورشو بد فهمیدم

می دونم درسته open_basedir امنیت رو تا حدودی افزایش میده اما دردسر هایی با اسکریپت های مختلف داره که فعال نکردنش خیلی بهتر از فعال کردنشه.
به همین دلیله که روی هاست اشتراکی کمتر شرکتی میاد open_basedir فعال کنه.
من با بیشتر از 10 هاستینگ معروف کار کردم هیچ کدوم فعال نکرده بودن به جز یکی که اونم سریع منتقل کردم به جای دیگه چون اسکریپتم توش کار نمیکرد.