PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حل مشکل-تشکر و قدر دانی

sarwhost
December 17th, 2015, 00:12
بسم الله الرحمن رحیم
بنام خداوندی که اگر واقعا از تح دل صداش بزنیم جواب میده
خدارو شکر مشکل من به کمک یکی از عزیزان که در پائین میگم حل شد خدارو شاکر هستم که منو تنها نگذاشت
چون خدا خودش میدونه من برای اعتبار شرکت سروای تی از چیا که مایع نزاشتم و توی این چند سال چقدر زحمتها که نکشیدم
خدارو شکر میکنم خدا نگذاشت این ابرو این زحمات به باد بره
همانگونه که دوستان میدونن اکثر ماها سرمایمونو زندگیمونو پای این کار گذاشتیم
و درسی که مرتبط با این رشته خوندیم فقط از دسمون این کار بر میاد
باور کنید نمیدونم چطور بیان کنم که اگر این مشکل حل نمیشد میخواستم چیکار کنم هنوز که هنوز دستام داره میلرزه
بالاخره شغل ما اینه درامد ما از این راهه و اعتبار و ابروی ما بین دوستان واشنایان
شاید حرفایی بی ربط میزنم اما از یک طرف دلم پره برای کلاه بزگی که سرم رفت و نمیدونم خدا چی به سرش خواهد اورد
از دوست بسیار خوبم که تا عمر دارم مدیونشم کمک کرد تا پول رو کامل کنیم و خودشم یک فرد معتبر پیدا کرد برای پرداخت معتبر
ایشون کسی نیست جز اقای ابراهیمی ومحمد یحیی مدیران ترا سرور
واقعا ازشون کمال تشکر رو دارم

همچنین اینجا جا داره از دوستان خودم که منو در این راه یاری کردن با زنگ زدن به دیتاسنتر گذاشتن سرورهاشون در اختیار من صحبت با من و خیلی خیلی موارد دیگه
دوست خوبو عزیزم که داداشمه جناب اقای مهرشاد جعفرزاده (نیک سرور)
عزیزدلم جناب گم نام خودش گفت که اسمشو نگم
دوست و همکار عزیزم جناب محسن یوسفی(ovh-web.in)
دوست عزیزم و همچنین مشتری گلم جناب نیما استادسرایی
دوست عزیزم رامین قربانی مدیر اسرار وب
دوست خوبم جناب علی خسروی شایان
دوست خوبم جناب مجید عیسی لو (آنلاین سرور)
مشتری عزیزم جناب اقای محمود سفید
مشتری عزیزم جناب اقای علی پامناری
مشتری عزیزم جناب اقای مسعود ادیبی
دوست عزیزم جناب علی مبینی (نوین میزبان)
مشتری عزیز جناب سیاوش خراسانی
همکار گرامی شیوا هاست
همکار گرامی 98میزبان
همکار گرامی پاتریس هاست
همکار گرامی شرکت رایان ایده گستر رسام
همکار گرامی پایمنت 24
همکار گرامی ​ســــرورهاا
همکار گرامی بهار هاست
همکار گرامی آریان سرور
همکار گرامی paya_transfer(پرداخت توسط ایشون انجام شد)

و ....
همچنین اینجا جا داره از جناب ترکاشوند که قرار بود فردا از طریق فتا و دادسرا شکایت کنه و بلایی سرم بیاره D
تشکر کنم لااقل بلایی که قرار بود فردا سرم بیاره زودتر نیاورد و تنستم مشکل رو حل کنم
همچنین جاداره از عزیزانی که در تاپیک قبلی منو دلداری دادن الخصوص یور J4B3
فکر کنم اقای جابر باشن که با ایده خوبشون من تونستم با مشتری ها در میان بگذارم ومقداری از مشتریها پول رو جور کنم
تشکر ویزه میکنم
تشکر ویژه از مدیران عزیز و گرامی
در اخر هم از مشتری ها تقاضا دارم این مشکل رو بر من ببخشید و و به امید باقی ماندن شما این همه تلاش کردم خدایی نکرده فکر نکنید که اعتبارم خراب شده سروسو کنسل کنید
روک و راست بگم اگر کنسل کنید دیگه واقعا به خاک میشینم
امیدوارم درک کنید
تشکر و قدر دانی از عزیزان زیر
mehdimmz
Jolge
data20
aminrt4
kool
hoka
Zagrio.com
اشکان
s.w.a.t
Black Carboh
Saati
menalgeya
asrhosting
Meistero
Sajad
irank1
ho0ti
irank1
//////////////
007007, Abolijoon, ali.1998, amin0181, chichosting.net, delta, kiashi12fdmm, nima17701, s0NY, Saati, sadeghspy, SamaN DL, samaserver, shivahost, xphost, اشکان
//////////
تاپیک قبلی
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=156469

Abolijoon
December 17th, 2015, 00:17
سلام و درود
خوشحالیم
امیدواریم موفق و پیروز باشید

Jolge
December 17th, 2015, 00:19
واقعا خیلی خوشحالم که مشکل داره حل می شه

serverhaa
December 17th, 2015, 00:20
سلام واقعا خوشحالم که مشکلتون حل شد و امیدوارم دیگه هیچوفت از این مشکلات پیش نیاد و شما هر روز با قدرت بیشتر به کارتون ادامه بدید ....

ali.1998
December 17th, 2015, 00:33
سلام
خدا رو شکر که مشکل حل شد, انشالله دیگه از این جور موارد برای هیچکس پیش نیاد.
موفق باشید...

delta
December 17th, 2015, 00:36
داداش دلت پاکه...ادم دل پاک رو خدا بی ابرو نمیکنه.نه به شمایی که اینقدر حرص و جوش خوردید برای حفظ ابروتون نه انی که سایت مردم واسش مهم نیست و برای ضرر نکردنش کنسلی سرور میزنه..
اولین فرصت یک نذری بده و اقدامات پیشگیرانه برای اینطور حوادث انجام بده...منم از همه دوستانی که مشکل ایشونو حل کردند تشکر میکنم.
انشالا تو کل زندگیت موفق باشی..

amir2647
December 17th, 2015, 00:37
سلام بزرگوار خدا رو صد هزار مرتبه شکر
از مشتری هاتون دلجوی کنید چون واقعا درک مشکل شما برای همه مشتری ها اسون نیست
به نظرم با دلجویی و زدن چند حرکت مثبت میتونید به بقا و خدمات خوبتون با قدرت ادامه بدید
بازم شکر
یا علی

98M!zban
December 17th, 2015, 00:38
خواهش میکنم و خیلی خوشحالم مشکلت حل شد .

پیشنهاد من حالا برو بخواب و اگر خواب نمی بره قرص خواب بخور . چون شدیدا لازمه بخوابی تا وضعیتت بهتر بشه

amin0181
December 17th, 2015, 00:43
سلام
خوشحالم که مشکلتون حل شد و مثل خیلی ها که به جای حل مشکل ازش فرار نکردین و کاملا صادقانه همه موضوع رو اعلام کردین
امیدوارم که همیشه موفق باشید

farssub
December 17th, 2015, 00:43
سلام سعید جان خسته نباشید
بنده الان رسدیم خدارو شکر میکنم مشکلت حل شد
شما از همکاران خیلی خووب ما هستی اگر کمک مالی از دستم بر بیاد بی چون و چرا انجام میدم
همیشه قبولت داشتیم و همه جوره داریم
ایشالا مشکلی دیگه پیش نیاد

menalgeya
December 17th, 2015, 00:54
واقعا خداروشکر که مشکل شما دوست عزیز حل شد

شما هم مثل همه کاربران این انجمن داری از این راه زندگیت رو میچرخونی خیلی سخته که زمین بخوری اونم ناخواسته

براتون آرزوی موفقیت میکنم در طول زندگی

Netfollower
December 17th, 2015, 00:58
اول اینکه خدارو شکر میکنم
دوم اینکه
وقتی خودتون یاقندر دلسوز هستید
و ....
مطمئن باشید خدا تنهایتان نمیگذارد

موفق باشید همکار عزیز

shivahost
December 17th, 2015, 01:24
من فکر کنم از روزهای اول شاهد زحمات شما و به اینجا رساندن کسب و کارتون بودم و همواره شما رو جزو همکاران خوبم می دانستم. زمین خوردن سخته و البته درسته که مشکل شما و مشتریان شما حل شده اما هزینه گزافی بابت این تجربه پرداخت کردید که در این وضعیت اقتصادی کشور واقعا جبرانش سخته.

ناامید نباشید، کار و سرویس خوب مشتری هاش رو داره! مشکل اصلی هم تقصیر شما نبوده! شاید حتی تقصیر اون صرافی هم نبوده و طرف حسابش در ترکیه پیچونده باشه!

در نهایت فقط می تونم بگم این پول ها برای کسی که با حق خورده به خوشی خرج نشه!

007007
December 17th, 2015, 01:44
صداقت و درستکاری بهترین سیاست است. مادامیکه در زندگی به این اصل باور داشته باشیم ، امدادهای غیبی به کمک ما خواهند آمد و هیچ مشکلی حل نشده باقی نخواهد ماند.

Hi Data
December 17th, 2015, 01:50
الحمدلله ...
حالا درس عبرت شد، برای پرداخت هاتون یک راه مطمئن پیدا کنید ...

زندگی یعنی سختی، و این بردباری در سختی هست که انسان رو میسازه ...

SaeedFazlollahzadeh
December 17th, 2015, 01:59
تاپیک شکایت اون کاربر و تاپیک عذرخواهی شما و همه ی پست های اون دو تاپیک+این تاپیک رو خوندم و در جریان ماجرا هستم
با اینکه اصطلاحا من نه سر پیازم و نه ته پیاز، اما نمیدونید چه حسی بهم دست داده. برای چند لحظه واقعا از صمیم قلب خوشحال شدم
کاری به بدی های ایرونی جماعت ندارم، چون همه مون ایرونی هستیم و خودمون بهتر از هر شخص دیگه ای معایب مون رو میدونیم
اما از ویژگی های خوب ما ایرانی ها اینه که اگه برای یکی مشکلی پیش بیاد، همه ناراحت میشن، انگار که مشکل برای خودشون پیش اومده؛ و اگر هم مشکلش حل بشه، مثل مورد شما، همه خوشحال میشن انگار که مشکل اونا بوده که حل شده
الان فکر کنم از خوشحالی در پوست خود نمی گنجید (انصافا هیچ عبارت ساده تری به ذهنم نرسید!)
مطمئنا خواب تون هم نمیبره الان، اما بخوابید به هر نحوی که شده، چرا که فردا روز بزرگی در پیش خواهید داشت
موفق باشید

paya.transfer
December 17th, 2015, 02:06
با سلام
خوشحالم که تونستم کمکی کرده باشم .

امیدوارم موفق باشید

sadeghspy
December 17th, 2015, 02:18
خداروشکر

خداکنه سرویس دهنده ما هم مثل شما لااقل پیگیر بلاک شدن سرورها که دو روزه قطع شده باشند و مردونگی شمارو داشته باشند، چون خبری ازشون نیست ، گفتم شاید از همون صرافی خرید میکردند

tikweb.ir
December 17th, 2015, 08:13
واقعا خوبه که این سنت کمک کردن در مواقع سخت بین همکاران ادامه پیدا کنه
واقعا خوشحال شدم....

mehrshad.ho
December 17th, 2015, 08:14
بعد از عمری در این حرفه دیده ایم مشکلاتم مشابه رو که به 10 روز مسدودی سرور ها کشید اما خوشبختانه در این وضعیت سریع تر بر طرف شد! اسم آن را باید گذاشت وجدان کاری

من یکی که حتما ازت باید شیرینی بگیرم

mamalak
December 17th, 2015, 08:38
درود

بسیار خرسندیم مشکل شما حل شد

انشالله شما و مابقی دوستان موفق و سربلند باشند

مینا-صیفی
December 17th, 2015, 11:32
من دیشب در تاپیک قبلی خواستم پست بزنم چون مشکل حل نشده بود اتیش ها داغ بودند منم دلم سوخت و کمی اشکم درامد پست نزدم در این پست که خدا را شکر مشکلتون حل شد خوش حال شدم امیدوارم منبد دیگه پیش نیاد و راه مطمئن تری را برای پرداخت این موضوع مهم در پی بگیرید . استارتر را نمیشناسم فقط رفتار اخلاق شخصیت معرفت راست گو بودن ایشان که در پست نوشتند من را اشکم را دراورد در واقع یک تلنگوری بهم خورد با تشکر

rabis
December 17th, 2015, 11:40
سلام
خدارو شکر که حل شد

penfulmega
December 18th, 2015, 18:07
خوشحالم که مشکلتون حل شد
به شخصه خیلی ناراحت شده بودم
امیدوارم این مسائل برای هیچکدام از همکاران پیش نیاد

Ashkankamangar.ir
December 18th, 2015, 18:35
متاسفانه این دست مشکلات همیشه هست
شرمندم من این چند روز اصلا سر نزدم البته هفته ی پیش یوزر ما اخراج شده بود
وگرنه حتما هر کمکی از دستمون بر میومد میکردیم
خدا رو شکر که همه چیز حل شد
در این مواقع واقعا درک میکنم چه حالی داشتید
فشار کاری و حجم بالا یه طرف
تماس ها و گاهی توهین های مشتریان از طرف دیگر واقعا انسان رو تا مرگ پیش میبره

j4b3r
December 19th, 2015, 10:56
سلام
امیدوارم همیشه شاد و خندان باشید
خیلی خوشحال شدم دیدم مشکل شما حل شده.
و امیدوارم دیگه مشکلی پیش نیاد.
من یک کاری که میکنم اینه که همیشه همه سرور ها رو توی یک دیتاسنتر توی یک پنل نمیزارم
تا اگر مشکلی پیش بیاد حداقل بخشی از سرور ها از دست برن نه همگی.

kool
December 19th, 2015, 11:03
سلام
عزیز خوشحالم که مشکل شما بدون دردسرهای اضافی حل شد.

من یک کاری که میکنم اینه که همیشه همه سرور ها رو توی یک دیتاسنتر توی یک پنل نمیزارم
تا اگر مشکلی پیش بیاد حداقل بخشی از سرور ها از دست برن نه همگی.

دلیل عمده مشکل به نظر من در این هست که متاسفانه ایران زیرساخت مناسبی در این زمینه نداره، وگرنه یکباره همه منتقل میشدیم ایران و این مشکلات و کارهای اضافی به سرمون نمی اومد ! هم پول میدیم هم منت روش هست و ....

Armis
December 19th, 2015, 11:11
خدارو شکر که مشکلتون حل شد. واقعا مراحل سختی رو پشت سر گزاشتید. امیدوارم دیگه براتون چنین اتفاقی پیش نیاد. موفق باشید