PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استفاده از vps به جای هاست دانلود

tarfandenter
December 16th, 2015, 17:42
سلام دوستان
من iis نصب کردم ,توی هاستم هم domain ایجاد کردم (dl.mysite.irوwww.dl.mysite.ir)ولی وقتی میخوام فایل تستمو دانلود کنم
توی دانلود منجر این ارورو میده
وی پی اسم هم رایگانه
29190
مشکل از کجاس؟
اصن دانلود نمیشه:-|

mohammadkia
December 16th, 2015, 17:46
ای پی ست کردی رو دامین ها ؟
a record ?

tarfandenter
December 16th, 2015, 17:52
اوهوم
:106:

safehosting
December 16th, 2015, 17:55
دسترسی رو بررسی کن - چک کن ببین دامین ست شده - آخر اینکه وی پی اس رایگان جواب نمیده

tarfandenter
December 16th, 2015, 18:53
احتمالا به خاطر رایگان بودنشه
کسی دیگه اطلاعات نداره در این زمینه

- - - Updated - - -

بخاطر فایر وال بود
چجوری exception کنم؟

iranhostcom
December 16th, 2015, 22:36
آیا می خواهید یک پورت را در Exception قرار دهید؟ (یعنی یک پورت را باز کنید؟)

tarfandenter
December 16th, 2015, 23:37
آیا می خواهید یک پورت را در Exception قرار دهید؟ (یعنی یک پورت را باز کنید؟)
بله فقط برای دانلود

yourhosting
December 16th, 2015, 23:42
سلام دوستان
من iis نصب کردم ,توی هاستم هم domain ایجاد کردم (dl.mysite.irوwww.dl.mysite.ir)ولی (http://www.dl.mysite.ir)ولی) وقتی میخوام فایل تستمو دانلود کنم
توی دانلود منجر این ارورو میده
وی پی اسم هم رایگانه
29190
مشکل از کجاس؟
اصن دانلود نمیشه:-|
ای پی رو در مرورگر بزنید ببنید چی میاره؟اگر پیج دیفالت iis رو اورد یعنی اینکه iis نصب شده و فایروال هم اوکی هست اما اگر چیزی نیاورد یا فایروال پورت بستس یا اینکه iiis stop هست.اگر چیزی نیاورد با ای پی یکبار فایروال خاموش کنید ومجددا تست کنید.
پسورند فایلی که دانلود میکنید چی هست؟ لینک فایل رو در مرورگر بزنید ببنید چه اروری میده؟

tarfandenter
December 17th, 2015, 00:04
ای پی رو در مرورگر بزنید ببنید چی میاره؟اگر پیج دیفالت iis رو اورد یعنی اینکه iis نصب شده و فایروال هم اوکی هست اما اگر چیزی نیاورد یا فایروال پورت بستس یا اینکه iiis stop هست.اگر چیزی نیاورد با ای پی یکبار فایروال خاموش کنید ومجددا تست کنید.
پسورند فایلی که دانلود میکنید چی هست؟ لینک فایل رو در مرورگر بزنید ببنید چه اروری میده؟

وقتی فایر والو خاموش میکنم دانلود انجام میشه

باید از چه پورتی برای دسترسی استفاده کنم؟