PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بی کی اعتماد کنیم ؟؟؟؟؟توضیحات من

sarwhost
December 16th, 2015, 14:39
سلام و عرض ادب خدمت تمامی کاربران و دوستان عزیز
از دیروز متاسفانه مشکلی پیش اومده من کامل توضیح میدم خودمم در اختیار کاربران میخواهید شکایت کنید اعدامم کنیدئ یا هر چی فقط خواهش میکنم ازتون فقط 1 دقیقه خودتونو جای من بگذارید و بگید که چیکار باید میکردم و کوتاهی من چی بوده
چندین وقت بود که ما پولهای هتزنر رو از طریق صرافی اتقال میدادیم همانگونه که میدونید در شرایط حال صرافی ها بهترین گزینه برای کاهش ریسک بودند هرچند کارمزدهاشون چند برابر بود اما ما برای اطمینان این کارمزدهارو میدادیم
دیروز صبح از شرکت همکارم زنگ زدو گفت که سرورها لوک شدن من رفتم شرکت و زنگ و یمیل به دیتاسنتر گفتند بخاطر فاکتور هاهست من دوباره فاکتور که صرافی رسید ان را بهم داده بود بهشون فرستادم گفتن که چیزی با این عنوان نیامده حساب ما هر چی گفتم مرد شما تایید کرده بودید فاکتورهارو چطور الان انکار میکنید گفتن نیامده زنگ زدم صرافی گفت که از ترکیه پیگیری میکنه بعد از چند بار زنگ زدن به صرافی که هنوز نتونسته پی
گیری کنو این حرفا من دیدم تا بیاد این پیگیری کنه خیلی طول میکشه مبلغ هر فاکتور هم به پول ایران حدودا ده و خورده ای هست 3.5 خودم داشتم دیدم کاری ازم بر نمیاد یک ماشین روا داشتم بخدا 1ماه پیش 13میلیون ازم خواسته بودن دیروز توعرض 1 ساعت رفتم بنگاه قولنامش کردیم بنگاهیه دید من تو اون لحظه پول لازمم ماشینو 7و هشصد برداشت خلاصه این ور اون ور دیدم چاره ای ندارم دادم رفت ماشین 13 میلیونی رو 7تومان دادم
اومدم بایکی از همکارا که تو کار ارز هست از انجمن پرشین تولز هماهنگ کردم که از فاکتورهارو پرداخت کردیم به هتزنر گفتم امکانش هست بازکنیدتا بقیه فاکتور هارو پرداخت کنم سرورهارو باز کنید تا پیگیری کنم گفتن باید همه فاکتور پرداخت بشه هر چی التماس فقط ایمیل قبلی رو برام ریپلی میکردند
امروز اول وقت رفتم صرافی که نه باز بود نه گوشیش روشن بود رفتم اگاهی اسمش از دهنم در اومد بهم گفتن به جمع مال باختگان خوش اومدی تو 5مین نفری بیا اضهاراتتو بگو به یکی دلار تقلی داده به یکی میخواشته بده دلار نداده و....
از این وور دیدم چاره ندارم رفتم بانک خواهش تمنا اشنا پیدا کن و فلان یه وام 15میلیونی جور کردم سندخانه پدرو بردم گفتن 10-15 روز طول میکشه هر چی گفتن من الان نیاز دارم خلاصه زیر بار نرفت بریسه نمیدونم گفت اصتعلامات این حرفا
گوشی من بله خاموشه و شرکت هم جواب نمیدیم چون از دیروز برخی از مشتری ها زنگ زدن فش دادن هر چند حق دارند ولی واقعا کم کاری من چی بوده که انجام ندادم ؟؟؟
متاسفانه در حال حاضر توان پرداخت هر دو فاکتور رو ندارم و منتظر وام هستم اگر کسی توی هتزنر اشنا داره سرورهارو باز کنن سرورها باز رو پای کنم
باز هم میگم من کت بسته در اختیار شما هستم شکایت میکنید هر چیزی من پایش هستم ادرس هم هست هر کسی خواست حضوری تشریف بیاره من در خدمتش هستم

Abolijoon
December 16th, 2015, 14:49
با سلام
ایشالا مشکلتون حل میشه
حیف اون ماشین
لاقل یه تاپیک اینجا میدادید خودمو میرسوندم میخریدم:-|

mehdimmz
December 16th, 2015, 15:00
ایشالله مشکلتون حل شود :)

sarwhost
December 16th, 2015, 15:04
باید هردوفاکتور رو بزنید فقط هم سویفت قبول میکنند اگر ....
که اونم سه روز زمان میبره ولی معمولا با ارائه رسید باز میکنند
آلمانیا یا هتزنر این کار رو توهین میدونند و بحاطر همین خیلی حساس هستند
من سر موردی مشابه برای یکی از دوستان طی تماس تلفنی با Anja Herzog تلفنی صحبت کردم
سر این موضوع و خدا رو شکر حل شد امیدوارم مشکل شما هم حل شود
بهتره قبل از اینکه بدین کسی پرداخت کنه تایید کنید طرف صراف رو از روی اعتبار بازاری و .....
امیدوارم مشکلتون حل شود و مشتریا هم درک کنند موقعیت رو
بله قبول دارم فکر میکنن ما میخوایم سرشون کلاه بزاریم هر چی دیروز گفتم بابا ایران تحریمه و مشکلات پرداخت این فاکتور هارو من دادم پرداخت کنه قبول نکردن
در مورد صراف هم صبح توی اگاهی میگفتم اگه این طرف مشکل داره چرا بهش مجوز دادن ظاهرا مجوز هم نداشت و بدون مجوز فعالیت میکرد نمیدونم از حرف سرهنگه فهمیدم هر چی گفتم ایا مجوز داره چون برای مجوز صرافی باید یه مبلغ خیلی زیادی پیش بانک مرکزی بزاره نمیدونم الله و علم...

Jolge
December 16th, 2015, 15:05
الان من باید چی کار کنم
کل فایلهای سایت من روی این سرور ها بوده
نمی شه سرور خودمون رو انتقال بدیم ؟

data20
December 16th, 2015, 15:07
سلام
ببخشید الان دقیقا چقدر کسر دارید؟

j4b3r
December 16th, 2015, 15:14
سلام
امیدوارم مشکل شما هر چه سریعتر حل بشه.
شما یک فاکتور رو پرداخت کنید با کاربران صحبت کنید تا وامتون برسه
کاربران فاکتور ماه بعد رو هم پرداخت کنند.
تا مشکل طی ۱ ماه راحت حل بشه

aminrt4
December 16th, 2015, 15:23
چقدر کم داری الان؟

ra3ou1
December 16th, 2015, 15:24
بله قبول دارم فکر میکنن ما میخوایم سرشون کلاه بزاریم هر چی دیروز گفتم بابا ایران تحریمه و مشکلات پرداخت این فاکتور هارو من دادم پرداخت کنه قبول نکردن
در مورد صراف هم صبح توی اگاهی میگفتم اگه این طرف مشکل داره چرا بهش مجوز دادن ظاهرا مجوز هم نداشت و بدون مجوز فعالیت میکرد نمیدونم از حرف سرهنگه فهمیدم هر چی گفتم ایا مجوز داره چون برای مجوز صرافی باید یه مبلغ خیلی زیادی پیش بانک مرکزی بزاره نمیدونم الله و علم...

وضعیت اینطوریا شده دیگه
نه قبول نمیکنند تحت هیچ شرایط

صرافی جلالی هم یک تمونه بود دیگه یه موردی که همه میشناختن و کلی اعتبار داشت که کلاهبرداری کردن و .....

OmidX
December 16th, 2015, 15:25
ب نظر من با کاربران صحبت کنید ، فاکتور ماه بعد رو زودتر پرداخت کنند ، یا مثلا کسایی ک یک هفته ب سر رسید شون مونده الان پرداخت کنند ک سرور ها از حالت لاک خارج شه ، این کار هم ب نفع شما و هم ب نفع کاربران شماست ک زود تر سرور هاشون آپ میشه ...

در هر صورت امیدوارم ک هر چه سریعتر مشکل شما رفع بشه ...

ra3ou1
December 16th, 2015, 15:25
سلام
امیدوارم مشکل شما هر چه سریعتر حل بشه.
شما یک فاکتور رو پرداخت کنید با کاربران صحبت کنید تا وامتون برسه
کاربران فاکتور ماه بعد رو هم پرداخت کنند.
تا مشکل طی ۱ ماه راحت حل بشه

راهکار ایشون خوبه اگر اجرا کنید و مشتریان همکاری کنند و ....

sarwhost
December 16th, 2015, 15:27
الان 2504.31 یورو
کاربران هم اگر این کارو بکنند حتما ماهای بعد تخفیف میدیم بهشون لبینک این تاپیک رو میدم به کاربرا خودشون ماجرارو بدونن

shivahost
December 16th, 2015, 15:31
راهکار ایشون خوبه اگر اجرا کنید و مشتریان همکاری کنند و ....

خب پرداخت یکی رو ظاهرا فعلا انجام دادن. حالا برای دومی حدود 10 میلیون کسر دارن که این دوره زمونه جور کردنش خیلی سخته!

از اونجا که صادقانه برخورد کردید با قضیه، امیدوارم مشتریان شما برای بازگردانی سرورهاشون کمک کنند و بتونید زودتر هزینه تمدید ماه بعد رو ازشون بگیرید که مقدار زیادی از این کسری جبران بشه. به هر حال این مورد به خودشون و بازگشتن اطلاعاتشون کمک می کنه و اگر مشکل مالی نداشته باشند پرداخت های 300 تا 400 هزار تومانی احتمالا براشون سخت نباشه.

فقط برای پرداخت های جدید مخصوصا الان که ذهنتون درگیر هست مواظب باشید دوباره سرتون کلاه نره! چون یکسری شیاد دنبال افرادی هستند که ذهنشون درگیره چیزه دیگه هست.

پرداخت فاکتور اول به دیتاسنتر رسید رایزنی کنید باز کنند سرور ها رو. به تیکت و ایمیل اکتفا نکنید.

kool
December 16th, 2015, 16:23
امیدوارم مشکلتون برطرف بشه.
وام اینا آشنا نداشته باشید خیلی سخت هست هرچند شهرستان مقداری راحت تر هست ولی باید پ داشته باشید.
بهترین حالت همون پیش پرداخت فاکتورهای ماه آینده توسط کاربران هست، که البته اگه قبول کنن ...

hoka
December 16th, 2015, 16:42
ای بابا . چه نامردی بوده طرف

راه حل مشتری رو بریز دور . با یکی شریک شو . بهترین هم اولین هاست هست. باهاشون صحبت کنید . شاید اصلا بتونن کمکتون کنن که سرور هاتون رو باز کنید

Zagrio.com
December 16th, 2015, 17:31
سلام

در تاپیک اول گفتید هتزنر پرداخت های شما رو تایید کرده بوده ولی الان به هر دلیلی اونها رو انکار میکنه این مشکل اونها هست و نه شما.
اونها اگر زودتر اعلام می کردند به شما، شما زودتر متوجه می شدید و پیگیر صرافی می شدید.

پیشنهاد میدم اگر مستنداتی در این خصوص دارید توی WebHostingTalk.com یک تاپیک بزنید و موضوع رو شفاف کنید و بگید که مقصر هم شما هستید و هم اونها، شاید PR اونها (که از آلمانی ها بعید هست) متوجه موضوع بشه و سرورهای شما رو باز کنه وگرنه بعید میدونم اگر این موضوع تا 48 ساعت دیگه حل نشه مشتری ای برای شما باقی بمونه.

سعی کنید در حد امکان مستندات به زبان انگلیسی و قابل قبول ارائه کنید. (ترجمه رسمی دادخواست و ...)

payment24
December 16th, 2015, 17:39
امیدوارم که مشکلتون به زودی رفع بشه

اشکان
December 16th, 2015, 17:54
هتزنر نمایندگی فروش نداره مثه رداستینش ؟
ببین اگر بتونی بوسیله یه واسطه سرور ها رو باز کنی خیلی خوبه
چون بعید هست کاربرا بیان و ریسک کنن و مجدد پول بدن
فقط حداقل صحبت کن که فایل هات رو پاک نکنن
وام رو هم سعی کن یه پارتی جور کنی چون فایده نداره ، وام در حالت عادی خیلی طول می کشه ولی اگر اشنا داشته باشی زیر دو روز وام امادس ، من پدر خودم تو بانکه همون روز وام ازدواج طرف رو اماده کرده ، پس دنبال پارتی باش که راه نداره

shivahost
December 16th, 2015, 18:38
سلام

در تاپیک اول گفتید هتزنر پرداخت های شما رو تایید کرده بوده ولی الان به هر دلیلی اونها رو انکار میکنه این مشکل اونها هست و نه شما.
اونها اگر زودتر اعلام می کردند به شما، شما زودتر متوجه می شدید و پیگیر صرافی می شدید.

پیشنهاد میدم اگر مستنداتی در این خصوص دارید توی WebHostingTalk.com یک تاپیک بزنید و موضوع رو شفاف کنید و بگید که مقصر هم شما هستید و هم اونها، شاید PR اونها (که از آلمانی ها بعید هست) متوجه موضوع بشه و سرورهای شما رو باز کنه وگرنه بعید میدونم اگر این موضوع تا 48 ساعت دیگه حل نشه مشتری ای برای شما باقی بمونه.

سعی کنید در حد امکان مستندات به زبان انگلیسی و قابل قبول ارائه کنید. (ترجمه رسمی دادخواست و ...)

ببینید شما وقتی کار پرداخت را انجام می دهید چند روز طول می کشه پول به حساب هتزنر برسه و اونها به رسیدی که شما ارائه می کنید اعتماد می کنند و سرویس می دهند. بعد چند روز می بینن رسیدی که شما نشان دادی وصول نشده! و خب میان می گن پرداخت شما انجام نشده. اینطور نبوده که اون ها تایید کنند، اون ها فقط به مشتری اعتماد می کنند.

serverhaa
December 16th, 2015, 18:58
متاسفم برای موضوع پیش اومده و امیدوارم هرچه زودتر موردتون حل بشه ...
با کاربرا صحبت کنید اگر بتونن یه ماه رو زودتر پرداخت کنن خیلی خوب میشه و فاکتور هم پرداخت میشه

s.w.a.t
December 16th, 2015, 18:58
باسلام
در سیستم بانکی در خارج از کشور زمانی که شما پرداختی انجام میدهید توسط ویزا یا کردیت تا زمانی که پول کافی در حساب شما نباشد و درگاه واسط که مسئول انجام این مورد میباشد پرداخت را تایید نکند فاکتور شما پرداخت شده نمیباشد. اگر ایشون ایمیلی مبنی بر تایید پرداخت فاکتور دارند میتوانند در webhostingtalk.com تاپیک ایجاد کنند تا rep دیتاسنتر بیاید و توضیح بده.
موفق باشید

pamenary
December 16th, 2015, 19:19
من فاکتور ماه بعدم بدم سرورهام باز میشه؟ یا باید همه کاربرها پول بدن تا بتونید فاکتور کلی پرداخت کنید؟؟؟؟

Black Carboh
December 16th, 2015, 19:28
دوست گلم اشخاصی هستند با سند خونه سرماه کاری با % خوب میدن می تونی برای 2-3 ماه بگیری کامرزد بدی بعد چند ماه هزینه برگردونی چون گرفتن وام و... خیلی زمان بر هست

98M!zban
December 16th, 2015, 19:29
چقدر سوختم وقتی حرفاتون رو خوندم همکار عزیز . شدید ناراحت شدم سر فروختن ماشین به قیمت مفت و واقعا برای اون بنگاه دار متاسفم که اینطور مفت خری کرده

الکی همه جا میگن ایرانی ها مهربون هستن . خدا وکیلی اگر ایرانی مهربون بود با ایشون این کارو نمی کرد

امیدوارم مشکل حل شه چون میفهمم از دیروز کامل دارید غصه می خورید و درک می کنم چه حالی دارید

Black Carboh
December 16th, 2015, 19:34
چقدر سوختم وقتی حرفاتون رو خوندم همکار عزیز . شدید ناراحت شدم سر فروختن ماشین به قیمت مفت و واقعا برای اون بنگاه دار متاسفم که اینطور مفت خری کرده

الکی همه جا میگن ایرانی ها مهربون هستن . خدا وکیلی اگر ایرانی مهربون بود با ایشون این کارو نمی کرد

امیدوارم مشکل حل شه چون میفهمم از دیروز کامل دارید غصه می خورید و درک می کنم چه حالی دارید

اشتباه کردن بنده هم قبلا همچین مشکلی داشتم 10 میلیون با سود 6% برداشتم بعد 2 ماه اصل پول برگشت دادم 1.200 کلا کامزدش شد

ب

sarwhost
December 16th, 2015, 19:38
دوست گلم اشخاصی هستند با سند خونه سرماه کاری با % خوب میدن می تونی برای 2-3 ماه بگیری کامرزد بدی بعد چند ماه هزینه برگردونی چون گرفتن وام و... خیلی زمان بر هست
والا یه ساعت پیش رفته بودم پیش همون سرمایه بده یا اسم قدیمیش ن زول متاسفانه گفتم 5میلون گفت بعد دو ماه باید 12 میلیون برگردونی

- - - Updated - - -

ممنون از شما متاسفانه دیروز کل زندگیمون همون ماشین بود که ....
از دیروز غصه چیه بگم یک ساعت خواب نداشتم و کل ناهر شام من 2/3تا کلوچه هست باور نمیکنید
به هر حال خدا ازش نگزره هم اعتبار که این همه زحمت کشیده بودم رفت هم پول هم....

Amir.Mansoury
December 16th, 2015, 19:39
واقعا آدم میمونه به کی اعتماد کنه.
آدم میمونه سرورها را بیاره ایران یک مشکل اونور هم مشکل.

کاش کاری از دست من بر میومد.
کاش...

خیلی ناراحت شدم.
خیلی...

امیدوارم کاربرها این یکی دوماه به شما همکاری کنند.
مبلغ و زمان ممکنه برای کاربر اهمیت نداشته باشه ولی همین کم کم ها باعث میشه مشکل حل بشه.
ار کاربرای عزیز این دوست گرامی خواهشمندم توی این روزها تنهاشون نزارن

Saati
December 16th, 2015, 19:46
خیلی ناراحت شدم واقعا...

امیدوارم مشکلتون سریع تر حل بشه دوست عزیز.

واقعا عجب زمونه ای شده، توی هر موضوعی که بگی بحث اعتماد سخت شده

Black Carboh
December 16th, 2015, 19:47
والا یه ساعت پیش رفته بودم پیش همون سرمایه بده یا اسم قدیمیش ن زول متاسفانه گفتم 5میلون گفت بعد دو ماه باید 12 میلیون برگردونی

شما خواستید به بنده پیام بزنید شخصی معرفی کنم 8% یعنی 5 میلیون 400 هزار تومان دو ماه 800 هزار تومان .

menalgeya
December 16th, 2015, 20:17
خیلی ناراحت کننده است واقعا

ایشالله مشکلتون حل شه و دوباره بتونید مثل قبل کار کنید

asrhosting
December 16th, 2015, 20:41
از دیروز متاسفانه مشکلی پیش اومده من کامل توضیح میدم خودمم در اختیار کاربران میخواهید شکایت کنید اعدامم کنیدئ یا هر چی فقط خواهش میکنم ازتون فقط 1 دقیقه خودتونو جای من بگذارید و بگید که چیکار باید میکردم و کوتاهی من چی بوده
چندین وقت بود که ما پولهای هتزنر رو از طریق صرافی اتقال میدادیم همانگونه که میدونید در شرایط حال صرافی ها بهترین گزینه برای کاهش ریسک بودند هرچند کارمزدهاشون چند برابر بود اما ما برای اطمینان این کارمزدهارو میدادیم
دیروز صبح از شرکت همکارم زنگ زدو گفت که سرورها لوک شدن من رفتم شرکت و زنگ و یمیل به دیتاسنتر گفتند بخاطر فاکتور هاهست من دوباره فاکتور که صرافی رسید ان را بهم داده بود بهشون فرستادم گفتن که چیزی با این عنوان نیامده حساب ما هر چی گفتم مرد شما تایید کرده بودید فاکتورهارو چطور الان انکار میکنید گفتن نیامده زنگ زدم صرافی گفت که از ترکیه پیگیری میکنه بعد از چند بار زنگ زدن به صرافی که هنوز نتونسته پی
گیری کنو این حرفا من دیدم تا بیاد این پیگیری کنه خیلی طول میکشه مبلغ هر فاکتور هم به پول ایران حدودا ده و خورده ای هست 3.5 خودم داشتم دیدم کاری ازم بر نمیاد یک ماشین روا داشتم بخدا 1ماه پیش 13میلیون ازم خواسته بودن دیروز توعرض 1 ساعت رفتم بنگاه قولنامش کردیم بنگاهیه دید من تو اون لحظه پول لازمم ماشینو 7و هشصد برداشت خلاصه این ور اون ور دیدم چاره ای ندارم دادم رفت ماشین 13 میلیونی رو 7تومان دادم
اومدم بایکی از همکارا که تو کار ارز هست از انجمن پرشین تولز هماهنگ کردم که از فاکتورهارو پرداخت کردیم به هتزنر گفتم امکانش هست بازکنیدتا بقیه فاکتور هارو پرداخت کنم سرورهارو باز کنید تا پیگیری کنم گفتن باید همه فاکتور پرداخت بشه هر چی التماس فقط ایمیل قبلی رو برام ریپلی میکردند
امروز اول وقت رفتم صرافی که نه باز بود نه گوشیش روشن بود رفتم اگاهی اسمش از دهنم در اومد بهم گفتن به جمع مال باختگان خوش اومدی تو 5مین نفری بیا اضهاراتتو بگو به یکی دلار تقلی داده به یکی میخواشته بده دلار نداده و....
از این وور دیدم چاره ندارم رفتم بانک خواهش تمنا اشنا پیدا کن و فلان یه وام 15میلیونی جور کردم سندخانه پدرو بردم گفتن 10-15 روز طول میکشه هر چی گفتن من الان نیاز دارم خلاصه زیر بار نرفت بریسه نمیدونم گفت اصتعلامات این حرفا
گوشی من بله خاموشه و شرکت هم جواب نمیدیم چون از دیروز برخی از مشتری ها زنگ زدن فش دادن هر چند حق دارند ولی واقعا کم کاری من چی بوده که انجام ندادم ؟؟؟
متاسفانه در حال حاضر توان پرداخت هر دو فاکتور رو ندارم و منتظر وام هستم اگر کسی توی هتزنر اشنا داره سرورهارو باز کنن سرورها باز رو پای کنم
باز هم میگم من کت بسته در اختیار شما هستم شکایت میکنید هر چیزی من پایش هستم ادرس هم هست هر کسی خواست حضوری تشریف بیاره من در خدمتش هستم

اول دوست عزیز بهتره برای هاستینگ و ... بیایین دیتاسنتر های داخل ایران که الان حداقل از هتزنر دله کیفیت شون بهتر و اخلاق بهتری دارن و کلاهبرداری در کار نیست و درگیر ارز باشین .
دوم فقط میشه تآسف خورد که انسانیت بعضی مواقع خیلی زیر سوال میره . امیدوارم مشکلتون زود تر حل بشه .

Meistero
December 16th, 2015, 20:44
همین که اینطور مسئولیت شناس هستین توی کارتون خیلی با ارزشه و نشونه شرافت شماست.این مشکل هم حل خواهد شد.فکر میکنم بهترین کار قرض کرفتن از نزدیکانتون باشه.گرچه میدونم این گزینه رو قبلا بهش فکر کردین.

shivahost
December 16th, 2015, 21:04
باسلام
در سیستم بانکی در خارج از کشور زمانی که شما پرداختی انجام میدهید توسط ویزا یا کردیت تا زمانی که پول کافی در حساب شما نباشد و درگاه واسط که مسئول انجام این مورد میباشد پرداخت را تایید نکند فاکتور شما پرداخت شده نمیباشد. اگر ایشون ایمیلی مبنی بر تایید پرداخت فاکتور دارند میتوانند در webhostingtalk.com تاپیک ایجاد کنند تا rep دیتاسنتر بیاید و توضیح بده.
موفق باشید

یعنی اصلا نخواندید متن پست استارتر رو! ایشون رفتن از صرافی حواله زدن و فقط یک رسید ساختگی صرافی به ایشون داده. فاکتور ایشون پرداخت نشده! فقط آنها اعتماد کردن به تصویر رسید حواله و منتظر وصول قطعی بودند.

Sajad
December 16th, 2015, 21:13
برای اتفاقی که افتاده متاسفم.
اگر بازاری‌ آشنا دارید میتونید باهاشون معامله کنید که به شما جنس قسطی میفروشن و به شما شخصی معرفی میکنند که نقدی از شما بخره. اینجوری میتونید نقدینگی را زیاد کنید و ماه‌های بعد جبران کنید.
خیلی هم ریسک بالا نکنید که صد در صد بتونید اون پول را از تمدید مشتری در بیارید. چون امکان اینکه درصد زیادی از مشتری‌ها بخاطر کسراعتماد تمدید نکنند وجود داره و سود شما کم میشه. درست نبود که توی این موقعیت این موضوع را مطرح کنم اما لازم بود یادآوری کنم که آمادگی این موضوع را هم داشته باشید.
خدا خودش کمکتون کنه ان‌شاءالله.

irank1
December 16th, 2015, 21:52

,وضعیت کاملا قابل درک است!

مساله رو جوری نگه دارید که بشه اطلاعات رو برگردوند و حالا بهدش خدا بزرگه!

بهترین کاری که میتونید بکنید الان فقط مدارا کردن با مشتری هاست!

پیشنهاد میکنم سعی کنید تا جایی که میشه خسارات مشتری رو هرطوری هست برطرف کنید

اگر هم نیازی به کمک بود 09353225846 رحیمی

ho0ti
December 16th, 2015, 22:15
با سلام خدمت دوستان
بنده هم یکی ار مشتریان سرو ای تی هستم
از خدماتشون راضی هستم
(فقط اطلاعات از روی سرور نپره مشکلی نیست)
در مورد این مشکل هم باید صبر کنیم ببینیم اقای اسکندری چه کار خواهند کرد
از دوستان هم انتظار میره همکاری داشته باشند

irank1
December 16th, 2015, 22:17
با سلام خدمت دوستان
بنده هم یکی ار مشتریان سرو ای تی هستم
از خدماتشون راضی هستم
(فقط اطلاعات از روی سرور نپره مشکلی نیست)
در مورد این مشکل هم باید صبر کنیم ببینیم اقای اسکندری چه کار خواهند کرد
از دوستان هم انتظار میره همکاری داشته باشند

مشتری خوب، و با درک بالا! لطفا، در این زمان ها از سرویس دهنده خود حمایت کنید انشالله که مشکل برطرف شود

saeid1346
December 17th, 2015, 00:59
سلام

واقعا متاسفم ، به نظر بنده هم پرداخت ماه بعدی رو دوستان بزنن مشکل شما تا حدی رفع میشه.

فقط میتونم بگم ما ایرانی ها فقط ادعای خوبی داریم !

majidisaloo1
December 17th, 2015, 01:33
با عرض سلام و احترام

سعید خان واقعا بابت این مورد متاسفم اما خوب صرافی به صورت مستقیم برای دیتاسنتر ها درست نیست و بهترین راه تهیه ویزا کارت و حواله به ویزا کارت و سپس پرداخت توسط ویزاکارت خودتان بوده که این مورد میتونست جلوی خیلی موارد رو بگیرد
مورد دیگر اینکه در ایران پرداخت کننده های معتبر زیاد داریم که برای سرعت عملکرد میشد به آنها مراجعه بکنید که طبیعتا از سابقشون میشه فهمید که مشکلی در سورسشون ندارند

به هر حال کمکی اگر در رابطه با روند رایزنی داشتید میتوانیم در تیکتینگ به شما کمک بکنیم که انشا الله اگر بشه مشکل را با گفت و گو حل کرد
البته این بستگی به قدمت پنل شما نیز دارد .

با تشکر
عیسی لو

Sohan Roh
December 17th, 2015, 02:03

با سلام و احترام.

اقا من یک سوال از شما و دیگر دوستان مثل شما دارم.

شما که اینقدر مشکلات هتزنر رو میبینید و می دونید ، به چه علت سرور از این کمپانی میگیرید ؟

امیدوارم مشکلتون حل شه.

لطفا پاسخ کامل به سوال من بدید.

ممنونم.

shivahost
December 17th, 2015, 02:04
با سلام و احترام.

اقا من یک سوال از شما و دیگر دوستان مثل شما دارم.

شما که اینقدر مشکلات هتزنر رو میبینید و می دونید ، به چه علت سرور از این کمپانی میگیرید ؟

امیدوارم مشکلتون حل شه.

لطفا پاسخ کامل به سوال من بدید.

ممنونم.

ببخشید به نظر شما مشکل از دیتاسنتر بوده؟ واقعا پستی که نقل قول کردی هم نخوندی! اسپم میزنی!

Sohan Roh
December 17th, 2015, 02:24
ببخشید به نظر شما مشکل از دیتاسنتر بوده؟ واقعا پستی که نقل قول کردی هم نخوندی! اسپم میزنی!

با سلام.

اتفاقا شما دارید اسپم می کنید !

چندین نوبت در همین انجمن گفته شده این دیتاسنتر مشکل داره و بیش از اندازه سخت گیری میکنه و گیر میده.

چندین نوبت گفته شده اطلاعات کاربران رو به دلایلی کلا پاک کرده و کسی نتونسته کاری بکنه.

بازم بعضی از دوستان برای این دیتاسنتر جون میدن.

ممنونم.

shivahost
December 17th, 2015, 02:33
با سلام.

اتفاقا شما دارید اسپم می کنید !

چندین نوبت در همین انجمن گفته شده این دیتاسنتر مشکل داره و بیش از اندازه سخت گیری میکنه و گیر میده.

چندین نوبت گفته شده اطلاعات کاربران رو به دلایلی کلا پاک کرده و کسی نتونسته کاری بکنه.

بازم بعضی از دوستان برای این دیتاسنتر جون میدن.

ممنونم.

مال بابام نیست جون بدم براش! اما موضوع این تاپیک اینه که استارتر 4000 یورو پرداخت نکرده! دیتاسنتر تقصیر کار شده الان؟ شما بگو کدام دیتاسنتر بهش 4000 یورو بدهکار بشی و رسید قلابی هم بهش نشان داده باشی باهات راه میاد؟