PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فایروال سرور ویندوز 2008

mehdimmz
December 16th, 2015, 02:19
با سلام خدمت همه ی استادان عزیز

بنده یک سرور مجازی دارم همراه با دو تا ایپی (اینترنت و اینترانت) چندی پیش سرور های CS:GO خود رو تحت Steam راه اندازی کردم و حملاتی DDOS از سوی رقیبان عزیز اومد و تمامی سرور های ایران Down شدند . بنده اکنون قسط دارم سرور رو به اینترانت منتقل کنم ولی متاسفانه سرور که در حال اجرا می باشد حتما باید دسترسی به اینترنت داشته باشد . تا بتواند اطلاعات رو از سرور Steam بگیرد . ولی اگر سرور ها بستر اینترنت اجرا شود حملات بدی به سرور میشود . تصمیمی گرفتم ایپی اینترنتو به بازی بدم ولی تمامی کانکشن های ببندم فقط 2 ایپی سرور Steam دسترسی داشته باشد. و سرور هم با کانفیگ ها بر بستر اینترانت بالا میایند ایا نرم افزاری چیزی هست تمامی کانکشن ها ببند و فقط به یک نرم افزار دسترسی اینترنت بدهد ؟

تشکر #-o

data20
December 16th, 2015, 09:29
سلام
تا جای که میدونم فایروال نرم افزاری همیشه رویddos جواب نمیده
به هر جهت موقع تعریف rule تو خود فایروال امکان تعریف network و ip وجود داره و شما میتونی کل rule های allow فقط برای اینترانت کنید و rule خاصی برای کارت اینترنت تعریف کنید

Zagrio.com
December 16th, 2015, 10:10
با سلام خدمت همه ی استادان عزیز

بنده یک سرور مجازی دارم همراه با دو تا ایپی (اینترنت و اینترانت) چندی پیش سرور های CS:GO خود رو تحت Steam راه اندازی کردم و حملاتی DDOS از سوی رقیبان عزیز اومد و تمامی سرور های ایران Down شدند . بنده اکنون قسط دارم سرور رو به اینترانت منتقل کنم ولی متاسفانه سرور که در حال اجرا می باشد حتما باید دسترسی به اینترنت داشته باشد . تا بتواند اطلاعات رو از سرور Steam بگیرد . ولی اگر سرور ها بستر اینترنت اجرا شود حملات بدی به سرور میشود . تصمیمی گرفتم ایپی اینترنتو به بازی بدم ولی تمامی کانکشن های ببندم فقط 2 ایپی سرور Steam دسترسی داشته باشد. و سرور هم با کانفیگ ها بر بستر اینترانت بالا میایند ایا نرم افزاری چیزی هست تمامی کانکشن ها ببند و فقط به یک نرم افزار دسترسی اینترنت بدهد ؟

تشکر #-o

سلام
بله امکانش هست.
در ویندوز سرور علاوه بر تعریف محدودیت بر روی IP و پورت، امکان تعریف دسترسی بر اساس نرم افزار اجرایی را نیز خواهید داشت.
در PowerShell با دستور Get-NetFirewallRule میتونید تنظیمات رو مشاهده کنید.

mehdimmz
December 16th, 2015, 14:54
با تشکر از پاسخاتون فقط یک اموزشی چیزی هست درضمن فایروال بنده فقط قسمت domain روشنه و public و private خاموش می باشد

Zagrio.com
December 16th, 2015, 17:22
سلام

Domain = این پروفایل زمانی فعال هست که شما به یک شبکه ActiveDirectory متصل باشید.
Private = شبکه های داخلی و رنج 192.168 یا 172.X و..
Public = متصل به شبکه اینترنت

اصولا در موارد سرور شبکه Public باید پورت ها و یا نرم افزارها و یا IP های مورد نظر شما برای این پروفایل تعریف بشود.

آموزش خاصی نیست جز اینکه بدونید کدوم یک از موارد فوق رو نیاز دارید تعریف کنید و برای اونها Rule ایجاد کنید.

mehdimmz
December 16th, 2015, 18:14
@Zagrio.com

با سلام امکان صحبت در اسکایپ یا یاهو می باشد ؟

Zagrio.com
December 16th, 2015, 18:39
@Zagrio.com

با سلام امکان صحبت در اسکایپ یا یاهو می باشد ؟

متاسفانه خیر.
در صورت تمایل از طریق پیغام خصوصی انجمن، ایمیل و یا تلفن دفتر در ساعات اداری در خدمت شما هستیم.