PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم ارسال کالا از علی اکسپرس به مقصد ایران

payment24
December 15th, 2015, 23:32
متاسفانه از حدود ۲۰ روز پیش بنا به دلایل مختلف سایت علی اکسپرس از ارسال کالا به ایران اجتناب ورزید. بنظر ما دو عامل مهم در تصمیم گیری این سایت مشهور چینی نقش داشته:
۱٫ افزایش یکباره حداقل تعرفه گمرکی برای هر آیتم از ۵۰۰۰ تومان به ۲۰۰۰۰ تومان توسط گمرک ایران
۲٫ برگشتی های بسیار بالای کالاهای خریداری شده توسط کاربران ایرانی بدلیل افزایش تعرفه گمرکی و یا انصراف از کالای مورد نظر
لذا متاسفانه تا اطلاع ثانوی امکان خرید کالا از علی اکسپرس به مقصد ایران نه با وب مانی و نه از طریق کارت اعتباری مقدور نمی باشد. طی بررسی های بعمل آمده کماکان دو سایت چینی دیگر به آدرس های زیر به مقصد ایران ارسال کالا دارند که عبارتند از :
tinydeal.com
banggood.com
همچنین سایت dhgate نیز مانند علی اکسپرس سفارش های ارسال کالا به مقصد ایران را کنسل می کند.

Black Carboh
December 16th, 2015, 00:08
سلام
متاسفانه تحریم ها هم برداشته بشه مردم ایران دست از این کار ها بر نمی دارن با کردیت هک شده هم بنده دیدم اجناس خریدن

payment24
December 16th, 2015, 00:23
خیلی از افراد هم خرید داشتن و بعد از تحویل گرفتن جنس dispute باز کردن و درخواست برگشت وجه به دلیل عدم دریافت کالا رو کردن که واقعا کاردرستی نیست

Abolijoon
December 16th, 2015, 00:28
سلام
وقتی واژه ی انسانیت در ذات و وجود بعضی ها مرده باشه چنین کاری رو انجام میدن

امیدوارم یه روز کلمه ی وجدان و شرف و انسانیت در انسان ها پیدا بشه .

rastindata
December 16th, 2015, 00:30
از ماست که بر ماست

تمام این تحریما
اینکه اسم ایران در رفته
اینکه تا اسم ایران میاد همه میگن تروریست

فک کردید تروریست حتما باید با اسلحه کسیو بکشه یا جاییو منفجر کنه؟!

elementary
December 16th, 2015, 00:37
مشکل از خومون هست ! یک فردی رو میشناسم شاید اسمش رو بگم خیلی ها بشناسید داخل یک فروم دیگه روزانه هزاران سفارش علی اکسپرس میزنه ولی چون رفیق من هست به من گفت که بعد از اینکه بسته به دست مشتری میرسه بعضی از اداره های پست بسته رو ثبت نمیکنن که رسیده و ایشون هم اونارو دیسپوت میزنه پولو برمیداره و گفت 90% مواقع این شکل میشه و فقط 10 درصد سفارش ها تو پست هنگام تحویل داخل سیستم ثبت میشن ! ایشون هم سوئ استفاده میکنه !

amin0181
December 16th, 2015, 00:53
مشکل از خومون هست ! یک فردی رو میشناسم شاید اسمش رو بگم خیلی ها بشناسید داخل یک فروم دیگه روزانه هزاران سفارش علی اکسپرس میزنه ولی چون رفیق من هست به من گفت که بعد از اینکه بسته به دست مشتری میرسه بعضی از اداره های پست بسته رو ثبت نمیکنن که رسیده و ایشون هم اونارو دیسپوت میزنه پولو برمیداره و گفت 90% مواقع این شکل میشه و فقط 10 درصد سفارش ها تو پست هنگام تحویل داخل سیستم ثبت میشن ! ایشون هم سوئ استفاده میکنه !
وقتی قانون درست اجرا نشه همه سو استفاده میکنن حالا هر جای دنیا باشه

gholamkale
December 16th, 2015, 01:05
وقتی قانون درست اجرا نشه همه سو استفاده میکنن حالا هر جای دنیا باشه
درود
اتفاقا قانون درست داره اجرا میشه
اینجا قانونی از بی قانونی هاست اگه کسی یا چیزی بخواد بر خلاف این عمل کنه این قانون زیبا از بالانس درمیاد

007007
December 16th, 2015, 04:56
تمدنِ 7 هزار ساله ی من کو !!!
ما در گذر زمان خیلی چیزها را از دست دادیم ...

jaheshserver
December 16th, 2015, 08:10
چند روز پیش متوجه شدم evanto هم دسترسی کاربران ایرانی رو به سایتش بسته که من اعتقاد دارم نه بخاطر تحریم ها بلکه بخاطر همین رفتارهای کاربران ایرانی بوده

Netfollower
December 16th, 2015, 09:53
وب ایران در مرز مرگه
بارها اینو گفتم
علت صالی کناره گیری من از این صنعت همینه

مینا-صیفی
December 16th, 2015, 12:10
خارجی ها حیا کنید این تحریم ها را رها کنید :)

OmidX
December 16th, 2015, 12:27
من دو هفته پیش با پشتیبان علی اکسپرس صحبت کردم ، گفتن ک این یک مشکل در سیستم پرداخت شون هست و هیچ ارتباطی با تحریم های علیه ایران نداره و بزودی رفع میشه ... (هر چند ک امروز تست کردم و نشد ه)

shivahost
December 16th, 2015, 12:30
دوستان اگر برای کیش خرید کنیم با توجه به اینکه منطقه آزاد هست گمرک و هزینه داره؟

OmidX
December 16th, 2015, 12:34
دوستان اگر برای کیش خرید کنیم با توجه به اینکه منطقه آزاد هست گمرک و هزینه داره؟

ببین کلا زیر ۵۰ دلار گمرک ش ۲۰،۰۰۰ تومن ه ، بالای ۵۰ دلار هم گمرک ش متغیر ه و هر طور دلشون بخواد از شما میگیرن (!) ، ولی در مناطق آزاد فک نکنم اصلا گمرک از شما بگیرن .

payment24
December 16th, 2015, 14:08
جوابی که امروز aliexpress دادن
“Rest assured that it has nothing to do with Iran sanctions or any political issues. It’s just that we are having payment system issue not just in Iran.”
http://i.imgur.com/dlogawG.jpg29189