PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل کندی اینترنت

davood1156
December 14th, 2015, 16:26
درود اول از همه ممنون میشم تمامی دوستان کمکم کنن مشکلم برطرف شه الان چند روزی هست با سرعت اینترنت مشکل جدی پیدا کردم و سرعت اینترنتم در حد دیال آپ پایین اومده! اول گفتم شاید مشکل از ویندوزمه (ویندوز عوض کردم) بعد گفتم شاید مشکل از کابل های ورودی و خروجی مودممه (همه رو چک کردم) ازمرورگرهای دیگه هم استفاده کردم مشکل برطرف نشد و هر جوری شده بود گفتم یه تاپیک ایجاد کنم دوستان کمکم کنن. ممنون میشم راهنمایی کنید واقعا گیرم.

Majiiid
December 14th, 2015, 16:35
تقریبا یکماهی هست در بعضی از isp ها و در بعضی از شهرها این مشکلات وجود داره, یه تاپیک هم اینجا چند وقت پیش ایجاد شده بود در رابطه با همین مشکلات
از شرکتی که سرویس گرفتین پیگیر این موضوع باشین اگر موضوع فقط مربوط به شما باشه باید حل بشه اما اگر گفتن که مشکلات سراسری هست متاسفانه کاری نمیشه کرد, ایران است دیگر باید بسازید
Isb شما چیه یا از کدوم ارایه دهنده خدمات میگیرید؟

davood1156
December 14th, 2015, 16:41
از فن اوا گرفتم
الان 6 یا 7 ماهه دارم از اون استفاده میکنم یه چند روزیه این مشکل رو پیدا کردم

Majiiid
December 14th, 2015, 17:01
منم از های وب دارم تو این چند روز تعطیلات که اصلا قابل استفاده نبود الانم زیاد جالب نیست تقریبا 10-12 روز هم هست که گاها قطعی هایی مشاهده میشه , همانطور که گفتم تو مناطق و isp های مختلف های چند وقتی هست این مشکلات وجود داره

Nomix
December 14th, 2015, 17:26
به نظر مشکل کلی باشه
من از از مخابرات گرفتم تو این چند روز تعطیلات (مخصوصا شنبه) که اشکم در اورد روی بعضی از سرور ها سرعت افتضاح بود برای یک فایل 45 کیلو 20 دقیقه زمان برد
ولی بعضی سرور ها مخصوصا سرور های ایران بدون مشکل و با نهایت سرعت دانلود میکرد

این چند روز هم بهتر شد ولی هنوز مثل قبل نیست