PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل ajax در phpmyadmin

mamad68
December 13th, 2015, 20:02
با سلام
من چند وقتی هست که به مشکل کار نکردن ajax در phpmyadmin برخوردم
سرورم دایرکت ادمین هستش و ورژن phpmyadmin 4.4.15 و ورژن php 5.3.29 هستش
با هر مرورگری توی لپ تاپم چک میکنم این مشکل هست اما با موبایل مشکلی نداره
کش مرورگر رو هم خالی میکنم بازم مشکل حل نمیشه
چیکار کنم؟

nginxweb
December 13th, 2015, 22:05
درود

دوست گرافی معمولا این مورد اگر در تمام سرور اتفاق می افتد به تنظیمات php json و توابع مربوطه که مربوط به php هستند مرتبط میباشد و نیازمند بررسی سرور است.

iHSG
December 13th, 2015, 22:45
سلام
طبق تحقیقی که من کردم اگر نسخه phpMyAdmin شما پایین تر از 4.0 یعنی *.3 باشه می تونید با تغییری در تنظیمات phpMyAdmin به کل حالت Ajax اون رو غیرفعال کنید.
برای اینکار باید وارد دایرکتوری /var/www/html/phpmyadmin شوید و سپس فایل config.inc.php رو برای ویرایش باز کنید سپس کد زیر رو پیدا کنید و برابر با false قرارش بدید:

$cfg['AjaxEnable'] = false;

فقط اگه نسخه *.4 دارید به هیچ وجه نمیشه حالت Ajax رو غیرفعال کرد اما معمولاً دایرکت ادمین نسخه *.3 رو براتون نصب میکنه.

- - - Updated - - -

الان پست اول رو دقت کردم دیدم نسخه شما *.4 است پس در این صورت تنها راهتون Downgrade به یه نسخه *.3 است.

mamad68
December 14th, 2015, 19:59
درود

دوست گرافی معمولا این مورد اگر در تمام سرور اتفاق می افتد به تنظیمات php json و توابع مربوطه که مربوط به php هستند مرتبط میباشد و نیازمند بررسی سرور است.

دوست عزیز من که عرض کردم این مشکل تنها توی pc هستش و با موبایل که وارد میشم هیچ مشکلی از این بابت نیست
چس ربطی به اون نداره

nginxweb
December 15th, 2015, 09:17
دوست عزیز من که عرض کردم این مشکل تنها توی pc هستش و با موبایل که وارد میشم هیچ مشکلی از این بابت نیست
چس ربطی به اون نداره

درود

دوست عزیز اگر فقط درکامپیوتر این مشکل را دارید java script مرورگر شما دچار مشکل است و یا غیر فعال شده است به همین دلیل نمیتوانید با phpmuyadmin بدرستی کار کنید