PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست برنامه نویسی یک اسکریپت

navid2zp
December 13th, 2015, 17:25
سلام خدمت دوستان

بنده نیاز به یک اسکریپت دارم برای ارسال یک لینک به یک اسکریپت دیگه و دریافت لینک مستقیم شده از اون سیستم.

یک اسکریپت لینک جنریتور وجود داره که به وسیله یک پسورد ساده قابل دسترسی هست.
بنده نیاز به یک اسکریپت دارم که به اون لینک بدم و این لینک رو ذخیره و صفحه ای همچون صفحه آپلودسنتر ها شامل یک کلید دانلود و یک کد Captcha به من بده. بنده بتونم این لینک این صفحه رو به اشتراک بگذارم و هر بار با پر شدن کد و کلیک بر روی دانلود، لینک مربوط به اون صفحه (برای کاربر قابل مشاهده نیست. به طور ساده هر صفحه شامل یک لینک هست) به اسکریپت لینک جنریتور داده بشه و لینک مستقیم ایجاد شده رو دریافت و در اختیار کاربر قرار بده.

این امکان وجود داشته باشه که بشه از چند اسکریپت لینک جنریتور با آدرس های مختلف استفاده کرد و هر بار به صورت رندم از یکی از اون ها لینک رو مستقیم کنه. (اگر امکان الویت بندی هم وجود داشته باشه بد نیست)

یاهو : navid2zp@att.net
ایمیل: navid2zp@gmail.com
تلگرام: Navid2zp

ممنون

aligoli
December 14th, 2015, 03:19
سلام خدمت دوستان

بنده نیاز به یک اسکریپت دارم برای ارسال یک لینک به یک اسکریپت دیگه و دریافت لینک مستقیم شده از اون سیستم.

یک اسکریپت لینک جنریتور وجود داره که به وسیله یک پسورد ساده قابل دسترسی هست.
بنده نیاز به یک اسکریپت دارم که به اون لینک بدم و این لینک رو ذخیره و صفحه ای همچون صفحه آپلودسنتر ها شامل یک کلید دانلود و یک کد Captcha به من بده. بنده بتونم این لینک این صفحه رو به اشتراک بگذارم و هر بار با پر شدن کد و کلیک بر روی دانلود، لینک مربوط به اون صفحه (برای کاربر قابل مشاهده نیست. به طور ساده هر صفحه شامل یک لینک هست) به اسکریپت لینک جنریتور داده بشه و لینک مستقیم ایجاد شده رو دریافت و در اختیار کاربر قرار بده.

این امکان وجود داشته باشه که بشه از چند اسکریپت لینک جنریتور با آدرس های مختلف استفاده کرد و هر بار به صورت رندم از یکی از اون ها لینک رو مستقیم کنه. (اگر امکان الویت بندی هم وجود داشته باشه بد نیست)

با توجه به این که از نظر هزینه محدودیتی وجود داره لطفا حتما ابتدا یک قیمت ارائه بدید تا بعد از صحبت و ... بنده شرمنده شما نشم و وقت شما گرفته نشه.
بعید میدونم دردسر چندانی هم داشته باشه و وقت زیادی بگیره چنین اسکریپتی.

همینطور با توجه به این که این سیستم در آینده گسترش پیدا خواهد کرد و تنها برای تست شرایط و ... به این شکل انجام میشه، دوستان علاقه مند به همکاری می تونن اعلام کنند. (تنها نیاز به یک برنامه نویس هست و سایر موارد تامین شده)

ممنون

زمان : 1 ماه
جزییات بیشتر را ارسال نمایید.
http://www.my.hezarnevis.ir/

Metalik
December 14th, 2015, 09:44
سلام

قابل انجام می باشد

peratik@gmail.com

با تشکر

navid2zp
December 15th, 2015, 12:42
زمان : 1 ماه
جزییات بیشتر را ارسال نمایید.
http://www.my.hezarnevis.ir/

زمان بسیار زیاد هست

سلام

قابل انجام می باشد

peratik@gmail.com

با تشکر

پ.ح شد

aligoli
December 15th, 2015, 22:49
زمان بسیار زیاد هست

پ.ح شد

به دلیل پروژه های متعدد زودتر امکان پذیر نیست.
ارادت.

navid2zp
December 17th, 2015, 16:34
همچنان نیازمندیم

- - - Updated - - -

آپ ...