PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پارس آنلاین دیگه شورشو در اورده!!!

p30nama
December 12th, 2015, 22:32
سلام

واقعا این پارس آنلاین دیگه شورشو دراورده

از خیلی وقته 5 گیگ 128 میخرم 15 روز تموم میشه ! نه اپدیت ویندوز نه اپدیت گوشی نه انتی ویروس نه هیچی فعال نیس !

دانلود هم نمیکنم
فقط وبگردی بیشتر تو سایتمک و تو انجمن و اگه باگوشی باشم تلگرام و واتس اپ !

1ونیم روز پیش 512 مگ گرفتم کمتر 12 ساعت تموم شد دوباره گرفتم همین تازه تموم شد دوباره گرفتم

دیگه خسته شدم از این د*زدی علنی !!!

بخدا ارزش نداره اعتبار شرکتشو بخاطر درامد بیشتر از دست بدن

قبلا 5 گیگ میگرتم اخرماه 2 گیگ اضافه می اوردم !

Netfollower
December 12th, 2015, 22:38
مگه مبجوری عزیزدل؟
برو از شاتل بگیر
فوق العادست

ourweb
December 12th, 2015, 22:43
از های وب بگیر خوبه

OmidX
December 12th, 2015, 22:45
سلام

از خیلی وقته 5 گیگ 128 میخرم 15 روز تموم میشه ! نه اپدیت ویندوز نه اپدیت گوشی نه انتی ویروس نه هیچی فعال نیس !

دانلود هم نمیکنم

1ونیم روز پیش 512 مگ گرفتم کمتر 12 ساعت تموم شد دوباره گرفتم همین تازه تموم شد دوباره گرفتم

مشکل مشابه رو شهراد و آسیا تک دارم ، حجم ۲۰ گیگ میخرم ، سریع تموم میشه ... !!

شبکه ای ک تو خونه ما هست ، یک مقدار پیچیده ست توضیحش ، ولی در این حد بهتون میگم ک ترافیک ورودی / خروجی و حجم ترافیک مصرفی روزانه ، هفتگی و ماهانه مشخصه ، اصلا امکان نداره ، ۲۰ گیگ ترافیک تو چند روز مصرف شده باشه .

طرز کار این isp های د-زد هم اینطوری ه ، شما یک فایل یک گیگ بزارید واسه دانلود ، تموم ک شد تو پنل چک کنید ، میبینید ک ۱.۵ گیگ ازحجم کم شده !! :|

p30nama
December 12th, 2015, 22:50
اخه پسرعموم اسیاتک داشت که اصلا راضی نبود الان اومد نامحدود پارس انلاین گرفت چون مغازه داره میصرفه

من بخاطر سرعت میترسم برم ی شرکت دیگه!

به نظرتون شکایت قانونی از پارس انلاین به نتیجه میرسه یا نه ؟

- - - Updated - - -

شبکه ای ک تو خونه ما هست ، یک مقدار پیچیده ست توضیحش ، ولی در این حد بهتون میگم ک ترافیک ورودی / خروجی و حجم ترافیک مصرفی روزانه ، هفتگی و ماهانه مشخصه ، اصلا امکان نداره ، ۲۰ گیگ ترافیک تو چند روز مصرف شده باشه .

طرز کار این isp های د-زد هم اینطوری ه ، شما یک فایل یک گیگ بزارید واسه دانلود ، تموم ک شد تو پنل چک کنید ، میبینید ک ۱.۵ گیگ ازحجم کم شده !! :|

والا نمیدونم چرا اینطوریه ، دولت هم فقط بلده مالیات بگیره و مجوز بده اصلا رسیدگی نمیکنه

الان یعنی اینا مجوز دارن !!!! تازه پارس انلاین شرکت برتر شده !

shivahost
December 12th, 2015, 22:54
از من میشنوی تلگرام رو از رو گوشی هایی که به این اینترنت وصل میشن حذف کن! از وقتی این تلگرام فعالیتش زیاد شده خوره حجم افتاده به جون اینترنت ها! حتی دانلود همه چیزم اتوماتیک نگذاشتیم اما کار خودش رو می کنه....

Majiiid
December 12th, 2015, 23:11
از های وب بگیر خوبه

های وب که وضعش بدتره سرعت 8 مگ میگیرم ولی سرعت سیمکارت از اون بهتره مخصوصا پنجشنبه و جمعه و روزهای تعطیل که شدیدا سرعت افت میکنه هر پنج روز هم 3گیگ میگیرم

p30nama
December 13th, 2015, 00:09
از من میشنوی تلگرام رو از رو گوشی هایی که به این اینترنت وصل میشن حذف کن! از وقتی این تلگرام فعالیتش زیاد شده خوره حجم افتاده به جون اینترنت ها! حتی دانلود همه چیزم اتوماتیک نگذاشتیم اما کار خودش رو می کنه....

نیم گیگ در 12 ساعت ؟

- - - Updated - - -

های وب که وضعش بدتره سرعت 8 مگ میگیرم ولی سرعت سیمکارت از اون بهتره مخصوصا پنجشنبه و جمعه و روزهای تعطیل که شدیدا سرعت افت میکنه هر پنج روز هم 3گیگ میگیرم

سرعت پارس انلاین خوبه سرعت دانلود به 1ونیم مگ میرسه ! در اشتراک 128 کیلوبایت

ولی این د*زدی آشکار اعصابمو خراب کرده

smhnw
December 13th, 2015, 00:28

خدا خیرت بده یکی پیدا شد زبون مارو بفهمه !

حرف دلمونو زدی !

aminrt4
December 13th, 2015, 00:36
سلام

دانلود هم نمیکنم

الان چیجوری داری بهشون تهمت میزنی میتونی ثابت کنی؟ بپا گیر wifi jumper نیفتی

یه نگاه بنداز ببین چه چیزی داره اینترنتتو مصرف میکنه اونا گدایه حجم و پول نیستن از چندر غاز حجم شما کم کنن

Pinax
December 13th, 2015, 00:38
با عرض سلام .
والا بخدا بعضی روزا میرسه به 3 گیگ مصرف با اینکه اصلا مصرف خواصی ندارم .
و در کل ماهی حدود 50 گیگ باید شارژ کرد .
با این وجود و قیمت هر گیگ اینترنت اصلا به صرفه نیست حضور در نت :-| .
یا حداقل وضعیت اینه کیفیت و ببرن بالا .
"سرویس پارس آنلاین"

number one
December 13th, 2015, 00:39
سلام

دانلود هم نمیکنم

دقیقا مشکل منه, من هر هفته باید 5 گیگ بخرم خیلی د*زدی میکنه الانم تصمیم گرفتم ترافیکم که تموم شد قطعش کنم
کسی نمی دونه چقد طول میکشه تا adsl رو از رو خط بردارن؟

taksis
December 13th, 2015, 00:41
فقط پارس انلاین شورشو در نیاورده
کلا دست جمعی شورشو دراوردن : ))4 لیتری میبری پمپ بنزین پر میکنی میبینی رو دستگاه رده 5.5 لیتر !

کار از شوری گذشته دیگه ..... قضیه رو دراوردن

Sajad
December 13th, 2015, 00:41
Isp مجاز نیست اکانتینگ و ترافیک رد و بدل شده تغییری توش بده که بخواد حجم کم و زیاد بشه و یا حتی رصد کنه، هیچ شرکتی ریسک انجام اینکار رو به خودش نمیده چون علاوه بر لغو مجوز جریمه‌های سنگینی داره براشون.
تقریبا با توجه به تجربه ای که دارم توی اکانتینگ و ispهای مختلف تنها دلیلی که حجم اشتباه کسر میشه ثبت اشتباه اون هست که سیستمی هست و معمولا پس از اعلام به isp اصلاح میکنند.
اما این مواردی که میگید یه روال خاصی کم میشه . مثلا ۵ گیگ ۱۵ روز بخاطر مسائل سیستمی خودتون هست و یا همین موضوع تلگرام و واتساپ و ...
بهتره با ابزارهای مدیریتی و روش‌هایی که isp به شما پیشنهاد میده وضعیت مصرفتون رو کنترل کنید و علت مصرف را ریشه‌یابی کنید.
۹۹٪ میتونم بهتون این اطمینان رو بدم که مشکل از سمت سیستم/موبایلتون هست و اگر چیزی غیر از این بود روال کامل صحیح شکایت رو بهتون میگم که اگر پیگیر باشید حتی میتونید مجوز اون شرکت را معلق کنید. تضمینی :)

من کلا سر جمع ۳۰ روز مشتری پارس‌آنلاین بودم و به دلایل دیگه جمع‌اوری کرده‌ام ولی چون دیدم این مباحث تکراری هست و واژه حجم‌***ی باب شده بین مردم ترجیح دادم توضیح بدم خدمتتون.

TheEnnd
December 13th, 2015, 01:19
دقیقا مشکل منه, من هر هفته باید 5 گیگ بخرم خیلی د*زدی میکنه الانم تصمیم گرفتم ترافیکم که تموم شد قطعش کنم
کسی نمی دونه چقد طول میکشه تا adsl رو از رو خط بردارن؟

معمولا 3 روز کاری یا اینکه تو مجابرات آشنا داشته باشی بگی مثلا من خودم مخابرات سر کوچمونه رفتم گفتم شاتل درخواست تخلیه خط فرستاده براتون چک کرد دید اومده تو سیستم یه کلیک کرد تخلیه شد کاری که تو 3 روز مخابرات میکنه با یه کلیک حل میشه

majid rostami
December 13th, 2015, 01:24
من تعرفه نامحدود پارس آنلاین رو تقریبا 6 ماهه دارم و چندین بار چک کردم .
یه فایلی رو برای دانلود گذاشتم و قبل و بعد دانلود چک کردم دقیقا ( حتی خورده مگابایت ) کاملا صحیح و سالم بود .
هفته پیش یه فایل 2.93 گیگ گذاشتم دانلود و با گوشی به تلگرام متصل شدم ... بعد از دانلود بررسی کردم دیدم حجم دانلودی 3.21 گیگ محاسبه شده . جالبیش اینجاست که وقتی مصرف گوشی رو بررسی کردم توی اون 3 ساعت و 40 دقیقه مصرف دقیقا 264 مگابایت بوده ....
درسته برای من فرقی نمیکنه چجور محاسبه بشه ولی میتونم به جرعت بگم حجم د-ز-دی فقط یه بهانست که بخوایم خودمونو قانع کنیم که کم مصرف هستیم ...
چون از پارسآنلاین استفاده میکنم توی بحث شرکت کردم ... البته شاتل هم داریم و اگه یکم دست و دل باز تر بهش دقت کنیم میبینیم که شاتل هم محاسبه منصفانه ای داره ...

اول از همه خودتون یه بررسی دقیق بفرمائید اگه مشکل داشتید حتما از طریق خود شرکت پیگیری کنید ...
به رمز wifi هم دقت داشته باشید که شخص دیگه ای جز شرکت ازتون حجم د-ز-دی نکنه !

menalgeya
December 13th, 2015, 01:31
این موضوع خیلی عادی شده که حجم کم میشه

من های وب دارم شب بخواب روز بیدار شو نصف حجمت رفته

یه فایل یک گیگ دانلود یکنی با هزار بدبختی میری توی پنل 1/4 کم شده

اون 400 مگ رو هاپو برده

mohsen1771
December 13th, 2015, 01:38

دقیقا همینطوره.. بنده پارس آنلاین دارم وقتی یه فایل 500 مگابایتی دانلود میکنم حدود 200 مگابایت اضافی تر میزنه در پنل. اینهمه پول بده، آخرش هیچی!!!

- - - Updated - - -

دوستان من بیشتر شرکت ها اینترنت داشتم. شاتل، آسیاتک، سپنتا، پارس آنلاین ولی خداشاهده هیچ کدوم به مخابرات نرسیدن..
مخابرات حداقل مثل اینا انقدر د/زدی نمیکنه. قطعی که ماشالله نگو هر دقیقه قطع میشن.. ولی مخابرات قطعی خیلی خیلی کم داره. شاید در ماه 2 بار قطع بشه اونم حدود چند دقیقه..
واقعا این موضوع من تجربه کردم . به این نتیجه رسیدم

Saati
December 13th, 2015, 01:42
های وب اینطور که بعضی دوستان میگن هم نیست!

7 ساله مشترک های وب هستم از نظر قیمت و کیفیت نسبت به بقیه خیلی بهترن.

menalgeya
December 13th, 2015, 01:50
های وب اینطور که بعضی دوستان میگن هم نیست!

7 ساله مشترک های وب هستم از نظر قیمت و کیفیت نسبت به بقیه خیلی بهترن.

5 ساله مشتریک این شرکت هستم

یک سالیه این مدلی شده

H.G.N
December 13th, 2015, 01:54
های وب اوایل تو شهر ما خوب بود الان سرعت لود صفحات سایت های میزبانی شده خارج و دانلود خیلی پایین اومده
سرویس 8 مگ گرفتیم 400 کیلوبایت دانلود میده !!

صبانت چطوره ؟؟

majid rostami
December 13th, 2015, 01:58
دقیقا همینطوره.. بنده پارس آنلاین دارم وقتی یه فایل 500 مگابایتی دانلود میکنم حدود 200 مگابایت اضافی تر میزنه در پنل. اینهمه پول بده، آخرش هیچی!!!

- - - Updated - - -

دوستان من بیشتر شرکت ها اینترنت داشتم. شاتل، آسیاتک، سپنتا، پارس آنلاین ولی خداشاهده هیچ کدوم به مخابرات نرسیدن..
مخابرات حداقل مثل اینا انقدر د/زدی نمیکنه. قطعی که ماشالله نگو هر دقیقه قطع میشن.. ولی مخابرات قطعی خیلی خیلی کم داره. شاید در ماه 2 بار قطع بشه اونم حدود چند دقیقه..
واقعا این موضوع من تجربه کردم . به این نتیجه رسیدم

متاسفانه توی بعضی شهرها مردم از دست مخابرات خیلی شاکی هستند .
یکی از دوستان توی قم و یکی دیگه از دوستان توی قزوین از مخابرات سرویس گرفته بودند ... ما هر دفعه کنفرانس میذاشتیم اینا حداقل ده بار قطع میشدند و پس از چند دقیقه دوباره وصل میشدند ...
خودشون هم میگفتن که توی شهرشون مخابرات یه مدت زمانی مناسب بوده ولی بعدش دچار قطعی های زیاد شده ...

007007
December 13th, 2015, 02:13
واقعا این معضل بزرگ اینترنت ایران کی حل خواهد شد؟ به خدا خجالت آوره. تو کشورهای دیگه از نور لامپ اینترنت وایرلس فانتوم میگیرن انوقت این جناب اقای پرزیدنت ایکس از خودش تعریف میکند که اینترنت پرسرعت را همگانی کردیم. لابد تو ساختمان مجلس وقتیکه دارن سیاستهای کلان تعیین میکنند خوبه ولی وقتی قراره منفعتش به ملت برسه نتیجه ملموس نیست. آخه یکی نیست بگوید کدام اینترنت پرسرعت؟ هنوز خیلی از سیم کشی ها قدیمیه ، کو فیبرنوری درستو درمون؟ همه میدانند این همان اینترنت لاک پشتی قدیمه فقط سیخ کردن تو اونجاش داره زور میزنه بِدَوِه.

fireserver
December 13th, 2015, 02:22

یک سالیه این مدلی شده

بنده یک ساله مشتری این شرکت هستم و هیچ مشکلی تدارم

از لحاظ سرعت فقط 1 هفتس پینگم بالای 500 هست که اونم برای همسایه ها هم پیش اومده آسیاتک و مخابرات هم مثل همین شدن اطراف من

لازم به ذکر است سرعت پایین تر از 700 ندیدم !

persiancoder
December 13th, 2015, 03:13
از ابتدا با 2020 کار میکردم و همچنان راضی ام ...

hoka
December 13th, 2015, 04:32
آسیاتک چند ماهی هست دارم . قطعی داره یه روزایی که قبلش اس ام اسش برام میاد ولی در کل خوبه . سرعت 10 مگ گرفتم . 1.2 سرعت دانلود میده . شبا هم از سرور های آسیاتک سرعت همین هست و راحت فیلم و سریال هام رو دانلود میکنم

hostorder
December 13th, 2015, 09:03
اینترنت فقط شاتل خدا به نامحدودش برکت بده ماهی 30ت میدیم تا 50گیگ هم بدون افت سرعت دانلود میکنیم با 180کیلوبایت ولقعا جر خورده بودم از زدن شارژ

bmi
December 13th, 2015, 10:07
با سلام و درود خدمت شما

آسیاتک توصیه میشه ، ولی همه چیز روی ریزمصرف ها ثبت میشه و اگر به نظرتون تخلفی میکنه با سامانه 195.ir بخش ارتباطات زیر ساخت و ثبت درخواست میتونید پیگیری کنید و بهتر به جواب و راه حل خواهید رسید.

موفق باشید

ToooPDL
December 13th, 2015, 10:54
3-4 سال های وب داشتم، الان 5ماهه آسیاتک دارم.
پهنای باند 4مگ ( روی6مگ تنظیم بود). ولی میگن شهر ما یا خط تلفن ما تا 2مگ بیشتر ساپورت نمیکنه. چه شیر تو شیری شد جریان این پهنای باندش . . .
سرعت و کیفیتش بد نبود انصافا یک بار هم نیازی نشد زنگ بزنم پشتیبانی یا اینور اونور. بجز این هفته که قطع و وصلی زیادی پیش اومد ( ظاهرا سراسریه )

توی یک ماه اخیر مصرف حجمم رفته بالا که گفتم برم نامحدودشو تست کنم ببینم چطوره!
پایان سرویس قبلیم تا 1 مهر 95 بود. که از تغییر سرویس زدم به حجمی. و شروع سرویس جدید 2تا گزینه داره ( شروع از امروز - شروع از انتهای سرویس ) که من زدم از انتهای سرویس
طبیعتا باید از انتهای سرویس که میشه 95/07/01 تا یک ماه بعدش یعنی 95/08/01 اعمال میشد.
اما بعد از سفارش و پرداخت این نتیجه حاصل شد: پایان سرویس 94/10/22

زنگ زدم پشتیبانی استان، میگه همینه که هست!! + اینکه بعد از میزان مشخصی که استفاده کنید سرعت میاد روی 64 !!!

در حالی که روی سایت اصلا همچین چیزی نبوده و نیست. یعنی اطلاع رسانی در این مورد نکردن کلا..

حجمیش واقعا خوبه، ولی سرعت سرویس نامحدودش از دیال آپ هم بدتره.

تا امروز راضی بودم ولی خب بعد از این قضیه نظرم رو آسیاتک تغییر کرد

Saati
December 13th, 2015, 12:30

یک سالیه این مدلی شده
موافقم.

به نظر میرسه از نظر سرعت نسبت به سال های قبل افت داشته.

من سرویس 1 مگ محدود دارم و سرعت دانلود 400-450 هست.

mohsen1771
December 13th, 2015, 13:51
متاسفانه توی بعضی شهرها مردم از دست مخابرات خیلی شاکی هستند .
یکی از دوستان توی قم و یکی دیگه از دوستان توی قزوین از مخابرات سرویس گرفته بودند ... ما هر دفعه کنفرانس میذاشتیم اینا حداقل ده بار قطع میشدند و پس از چند دقیقه دوباره وصل میشدند ...
خودشون هم میگفتن که توی شهرشون مخابرات یه مدت زمانی مناسب بوده ولی بعدش دچار قطعی های زیاد شده ...

درسته. بنده شهرستان نمیدونم.. ولی تهران از کسی که سرویس داره بپرسید.. 100% راضی هست.
چون از همه شرکت ها قیمتش مناسب تره نسبت به قیمت بهتون سرویس خوب میدن

yourhosting
December 13th, 2015, 14:20
سلام

دانلود هم نمیکنم

من یکبار که صبح 10 گیگ شارژ کردم رفتم بیرون شب که اومده بودم تموم شده بود!

geniune
December 13th, 2015, 14:23
من صبانت داشتم که نماینده ش گفت که ***ی میشه جدیدا و اگر خبر داشته باشید طرح های نامحدود رو هم برداشتن

خلاصه فرم جمع آوری پر کردم برم آسیاتک ... :-*

- - - Updated - - -

البته اینم بگم که بعضیا حواسشون نیست و تهمت میزنن به سرویس دهنده ها ...

دوستان حواستون باشه که از کنار یکی وای فای تون رو نهکیده باشه غارت کنه ^__^
WPS رو خاموش کنید (با تازه واردام :71: اساتید به خودتون نگیرید )

atlas123
December 13th, 2015, 16:30
با سلام ویندوز شما چی هستش؟

ببنید حدود دو ماه هست حوده ویندوز در حال کار با کامپیتور 1 تا 3 گیگ می خوره این از isp نیست برای خوده ما از 3 isp پیش امد یهد 5 گیگ ناپدید می شد وقتی سند و ریسو کارت شبکه را دیدم استفاده از کامپیوتر شده با کم تحیقیق متوجه شدیم جدیدا ویندوز با آپدیت های پنهانی این کارو انجاد داده پیشنهاد ما این است 5 گیگ خرید نمایید و با یک برانامه bwmeter روی ویندوز نصب کنید این برنامه حتی یک مگس:) هم در ویندوز نیاز به اینترنت داشته باشه به شما اخطار میدهد ایا دسرسی میدهیدو حتما نصب کنید...

از isp نیست

p30nama
December 13th, 2015, 21:50
الان چیجوری داری بهشون تهمت میزنی میتونی ثابت کنی؟ بپا گیر wifi jumper نیفتی

یه نگاه بنداز ببین چه چیزی داره اینترنتتو مصرف میکنه اونا گدایه حجم و پول نیستن از چندر غاز حجم شما کم کنن

خب هر جور استفاده کنی نباید نیم گیگ در 12 ساعت مصرف بشه !!

بله با همه مشتریان اینکار کنن سودشون 2 برابر میشه !

- - - Updated - - -

من تعرفه نامحدود پارس آنلاین رو تقریبا 6 ماهه دارم و چندین بار چک کردم .
یه فایلی رو برای دانلود گذاشتم و قبل و بعد دانلود چک کردم دقیقا ( حتی خورده مگابایت ) کاملا صحیح و سالم بود .
هفته پیش یه فایل 2.93 گیگ گذاشتم دانلود و با گوشی به تلگرام متصل شدم ... بعد از دانلود بررسی کردم دیدم حجم دانلودی 3.21 گیگ محاسبه شده . جالبیش اینجاست که وقتی مصرف گوشی رو بررسی کردم توی اون 3 ساعت و 40 دقیقه مصرف دقیقا 264 مگابایت بوده ....
درسته برای من فرقی نمیکنه چجور محاسبه بشه ولی میتونم به جرعت بگم حجم د-ز-دی فقط یه بهانست که بخوایم خودمونو قانع کنیم که کم مصرف هستیم ...
چون از پارسآنلاین استفاده میکنم توی بحث شرکت کردم ... البته شاتل هم داریم و اگه یکم دست و دل باز تر بهش دقت کنیم میبینیم که شاتل هم محاسبه منصفانه ای داره ...

اول از همه خودتون یه بررسی دقیق بفرمائید اگه مشکل داشتید حتما از طریق خود شرکت پیگیری کنید ...
به رمز wifi هم دقت داشته باشید که شخص دیگه ای جز شرکت ازتون حجم د-ز-دی نکنه !

بنده رمز وای فای قوی گذاشتم حتی ضعیف باشه هک وای فای کار هر کسی نیست !! تازه همسایه هامون اصلا نمیدونم اینا چی هست !!

فیل**ر مک هم گذاشتم که فقط ایپی مک گوشیم و.. رو قبول کنه !

خود شرکت که کلی حرف بیخود میزنه میخواد مشتریان رو قانع کنه ! یه بار زنگ زدم میگم همش قطعی داره میگه اسپلیتر شاید خرابه ! مستقیم گذاشتمباز هم همینه

- - - Updated - - -

با سلام ویندوز شما چی هستش؟

ببنید حدود دو ماه هست حوده ویندوز در حال کار با کامپیتور 1 تا 3 گیگ می خوره این از isp نیست برای خوده ما از 3 isp پیش امد یهد 5 گیگ ناپدید می شد وقتی سند و ریسو کارت شبکه را دیدم استفاده از کامپیوتر شده با کم تحیقیق متوجه شدیم جدیدا ویندوز با آپدیت های پنهانی این کارو انجاد داده پیشنهاد ما این است 5 گیگ خرید نمایید و با یک برانامه bwmeter روی ویندوز نصب کنید این برنامه حتی یک مگس:) هم در ویندوز نیاز به اینترنت داشته باشه به شما اخطار میدهد ایا دسرسی میدهیدو حتما نصب کنید...

از isp نیست

ویندوز 10

نه اپدیت ویندوز رو خاموش کردم

atlas123
December 13th, 2015, 22:31

- - - Updated - - -

بنده رمز وای فای قوی گذاشتم حتی ضعیف باشه هک وای فای کار هر کسی نیست !! تازه همسایه هامون اصلا نمیدونم اینا چی هست !!

خود شرکت که کلی حرف بیخود میزنه میخواد مشتریان رو قانع کنه ! یه بار زنگ زدم میگم همش قطعی داره میگه اسپلیتر شاید خرابه ! مستقیم گذاشتمباز هم همینه

- - - Updated - - -

ویندوز 10

کاربر گرامی اصلا این موضوع به آپدیت ویندوز ربطی نداره مگه شما دنبال راه حل نیستید؟ پس انجام دهید این مشکل شما را ما 2 ماه پیش داشتیم...
و مشکلش هم همین بوده است.... وبه isp هیچ ربطی نداره

geniune
December 13th, 2015, 22:36

- - - Updated - - -

خخخ حاجی هرچی رمز بزاری هکت میکنن من خودم یکی رو هکیدم رمز رو نگاه کردم تومار نوشته بود 1$#@4235ikvs23%H خخخ
بنده تو کار هک android هستم شما بررسی کنید 1- WPS مودم خاموش باشه چون اگه روشن باشه بچه 7 ساله هم هک میکنه 2- مک هم تنظیم بشه
و اینو گفته باشم که شما اگر مک خالی رو ست کنید طرف اگه کار بلد باشه با WPS وارد میشه بعد آی پی 192.168.1.1 رو میزنه اگر شما هم رمزتون رو عوض نکرده باشید میره با یه دستکاری دسترسی خودش رو باز میکنه ... والسلام

> این متن فقط جنبه ی آموزشی داره اگر که انجام دادید که حله اگر غیر از اینه بررسی بشه ...

یا حق

mrasol
December 14th, 2015, 01:04
isp مجاز نیست اکانتینگ و ترافیک رد و بدل شده تغییری توش بده که بخواد حجم کم و زیاد بشه و یا حتی رصد کنه، هیچ شرکتی ریسک انجام اینکار رو به خودش نمیده چون علاوه بر لغو مجوز جریمه‌های سنگینی داره براشون.
تقریبا با توجه به تجربه ای که دارم توی اکانتینگ و ispهای مختلف تنها دلیلی که حجم اشتباه کسر میشه ثبت اشتباه اون هست که سیستمی هست و معمولا پس از اعلام به isp اصلاح میکنند.
اما این مواردی که میگید یه روال خاصی کم میشه . مثلا ۵ گیگ ۱۵ روز بخاطر مسائل سیستمی خودتون هست و یا همین موضوع تلگرام و واتساپ و ...
بهتره با ابزارهای مدیریتی و روش‌هایی که isp به شما پیشنهاد میده وضعیت مصرفتون رو کنترل کنید و علت مصرف را ریشه‌یابی کنید.
۹۹٪ میتونم بهتون این اطمینان رو بدم که مشکل از سمت سیستم/موبایلتون هست و اگر چیزی غیر از این بود روال کامل صحیح شکایت رو بهتون میگم که اگر پیگیر باشید حتی میتونید مجوز اون شرکت را معلق کنید. تضمینی :)

من کلا سر جمع ۳۰ روز مشتری پارس‌آنلاین بودم و به دلایل دیگه جمع‌اوری کرده‌ام ولی چون دیدم این مباحث تکراری هست و واژه حجم‌***ی باب شده بین مردم ترجیح دادم توضیح بدم خدمتتون.

دقیقا حق با شماست!

دوستان عزیز شما لطف کنید وایرلس مودم رو خاموش کنین با lan به پی سی و لپتاپ وصل کنید!اونوقت مصرف رو متوجه میشید از کجا هست!البته انتقادهای جدی به بالا بودن تعرفه های ترافیک اضافه وارد هست یا مثلا میشه گفت مقدار ترافیک ارائه شده روی سرویسها پایینه (البته بنده پارس آنلاین و شاتل رو عرض میکنم) ولی د ز دیدن حجم واقعا غیر منصفانه هست و مطمئنا غیر قابل اثبات

با تشکر

amin0181
December 14th, 2015, 01:05
شاتل و های وب دارم راضی هستم ( نسب به پارس آنلاین و مخابرات که داشتم )

بهترین کار اینه شما از وضعیت کاربرای اطراف خودتون و میزان ساپورت شبکه + پهنای باند خالی سرویس دهنده منطقه خودتون اطلاع داشته باشید
گاها ای اس پی های محلی سرویس های خوبی ارائه میکنن

mrasol
December 14th, 2015, 01:08

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

ویندوز 10

مک هم ست کنی با کالی مکتو میگیرن اول بعد مک رو ست میکنن رو کارت شبکشون و میزنن و هک میکنن سخت نیست

من بهت اطمینان میدم شما وایرلس مودمتو آف کن،فقط با لپتاپ یا پی سی با LAN وصل شو bwmeter هم نصب کن ببین 1 مگابایت هم تفاوت داشت میتونی بیچارشون کنی

n4ser
December 14th, 2015, 11:37
مک هم ست کنی با کالی مکتو میگیرن اول بعد مک رو ست میکنن رو کارت شبکشون و میزنن و هک میکنن سخت نیست

من بهت اطمینان میدم شما وایرلس مودمتو آف کن،فقط با لپتاپ یا پی سی با LAN وصل شو bwmeter هم نصب کن ببین 1 مگابایت هم تفاوت داشت میتونی بیچارشون کنی

>>>>>>>> مک هم ست کنی با کالی مکتو میگیرن اول بعد مک رو ست میکنن رو کارت شبکشون و میزنن و هک میکنن سخت نیست <<<<<< جناب این مورد رو میشه بیشتر توضیح بدین؟ یعنی حتا با ست کردن مک میشه وای فای هک کرد؟ وقتی مک ست میکنی اجازه دسترسی به مک های غیر رو نمیده اونوقت شما چطور اینو میگید؟ من گیج شدم

bw meter خیلی دقیق عمل نمیکنه محض اطلاع بعضی وقتا سرویسش هنگ میکنه مجبوریم ریستارت کنیم نرم افزار رو ولی باز هم میشه روش حساب کرد

و در جواب استارتر باید بگم ویندوز10 در پس زمینه ترافیک مصرفیش بالاس یک سری پروسس ها هستن که اجرا میشن فقط با bwmeter منیشه جلوشون گرفت نمونه پروسس هارو اسمشو میزارم

MpCmdRun مربوط به انتی ویروس مایکروسافت
mssfeeed پروسه خبر گیری و ارسال خبر به سرور مایکروسافت
svchost در ویندوز10 چند نوع وظیفه بر عهده دارد یکیش اپدیت ویندوز
SearchUI.exe مربوز به کورتانا میشه

Explorer اینو دقیق نمیدونم ولی شاید اینم ترافیک مصرف کنه چون وصل میشه به ای پی

اینها چندتا چیز بود که ترافیک زیادی مصرف میکنن