PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور وارز!

sharax
October 3rd, 2010, 19:50
با سلام
من یک سرور وارز می خواستم در حدود قیمت 0 الی 80 هزار تومان :ی
سخت افزار هارد بالا باشه!
پهنای باند بالا!
میخوام روش vps هاستینگ بفروشم + سرور راپیدلیچ!
سرور Atom330 شرکت netdirct رو کسی داره یا خرید داشته؟ ازش راضی هست؟
و در آخر
پشتیبانی و آپتایم هم خودتون می دونید دیگه:ی
و در چه ضمینه هایی وارز هست هم بگین!
پیشنهاداتان را بگین ممنون میشم.
با تشکر

vPsPersia.COM
October 3rd, 2010, 19:53
سرور ATOM که نمیشه مجازی ساز نصب کرد .

VT نداره که . حداقل شما 3426 رو وردر

Xeon 3426

vPsPersia.COM
October 3rd, 2010, 20:24
Uptime خود Netdirekt 99.5 هست

یعنی در سال می توانند کلا 72 ساعت داون باشه ، که مقداری که تا الان داون بوده خیلی با این فاصله داری

در ضمن تاپیک های WHT.COm رو بخونید . خیلی ها انتقاد از صاحب تاپیک کردند ;)

mariushm (http://www.webhostingtalk.com/member.php?u=200839) http://www.webhostingtalk.com/whtimages_blue/images/buttons/online.gif
View Beta Profile (http://www.webhostingtalk.com/profile/mariushm) Web Hosting Evangelist

Quote:
netdirect.de is the worst datacenter in the world
How would you know it's the worst datacenter if you don't even have a server there?

So far, you're only frustrated they didn't deliver a server yesterday - well, suck it up, it happens sometimes.

ps. if you really want bad delivery dates, you should try hosting-ie ... last i heard from them they had 30-40 days delivery estimates.

و

We have been doing business with them for several years and havent had such an issue.

Out Of Stock بودن دلیل بر بدترین نیست ;) احساسی و بچگانه فکر نکنید

sharax
October 3rd, 2010, 21:46
با سلام
من سوال کردم اون رو و فقط از این دیتاسنتر نمی خوام که!
و برای سفارش دادن از بچه هایی که گردن کلفتن استفاده می کنم:ی (مثل محمد فخرایی که در سینگل هاپ قوله:دی)
vPsPersia.COM عزیز ممنون از توضیحات! حرف دوستان درسته؟ شما سرور دارین از این دیتاسنتر و اطلاعات هم حتما دارین!

---------- Post added at 09:46 PM ---------- Previous post was at 08:26 PM ----------

دوستان کسی آفری نداره؟

nimafire
October 4th, 2010, 00:46
سلام
لطفا قیمت مورد نظر را نیز اعلام کنید

TukaNet
October 4th, 2010, 01:31
با این قیمت نمی تونید سرور وازر پیدا کنید ! چون معمولا سرورهای وارز گرونتر هم هستند .
خود نت دایرکت دیتاسنتر بدی نیست ، به فایل های وارز هم حساس نیستند و فقط رو اسپم گیر میدن .

اگر قصد تهیه سرور از دیتاسنتر نت دایرکت رو داشتید ، می تونم در خدمت شما باشم ;)

nimafire
October 4th, 2010, 01:32
خوب من دقت نکردم به این بخش توضیحشون.
با این قیمت شما نمیتونید سرور عالی بگیرید.
باید برای کیفیت هزینه کنید دیگه.

این افر رو من میتونم بهتون ارایه کنم
Atom 1.66GHz (2xCore)
2GB RAM
هارد فعلا 160

ماهانه 80000 تومان

البته با این قیمت که خواستید.
قرار داد هم 2 ماهه هست

اپتایم 99% تضمینی هست.
تمام محتوا ازاد هست.هرگونه مطلب و فایل و فعالیت

HugeServer
October 4th, 2010, 01:59
با سلام خدمت شما،

طبق گفته های گذشته که بیشتر اشخاص درون این فوروم با اون آشنا هستند، نمیتوانیم بگوییم که یک دیتاسنتر برای همگی افراد باد باشه، و بازی اوقات دیده میشه که گفته میشه، این دیتا سنتر بدترین دیتاسنتر جهان میباشد ( تنها و تنها چون که به خواسته های مشتری عمل نشده، تبدیل به دیتاسنتر بدی شده است. )

همیشه باید به خاطر داشته باشد، که باید قبل از خرید از هر شرکت و دیتاسنتر حتما قوانین ان شرکت را با دقت متاله فرماید. بیشتر اوقات مشکل این میباشد، که طرف قوانین رو نمیخوانند، و وقتی که به ضرر شخص تموم شده، دیتاسنتر تبدیل به بد ترین دیتا سنتر جهان میشود. که تقریبا میشه گفت، کاملا غلط میباشد.

حال برمیگردم به ....

دوست عزیز، درصورتی که درخواست سرور فول وارز دارد، که هیچ موقع مشکلی برای شما پیش نیاد باید از دیتاسنتر های چینی و یا روسی خرید فرماید. با کامی گشت در گوگل با برخی از آنها آشنا خواهید شد.

nimafire
October 4th, 2010, 02:47
بله . سرویس معرفی شده از طرف من هم از دیتا سنتر روسیه هست که نزدیک به 3 سال هست فعالیت مستقیم داریم.کیفیت عالی هست.
اگر دوست عزی زمایل بودید به من پیام خصوصی ارسال کنید چون فراموش میکنم به تاپیک سر بزنم
با تشکر