PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل - مهم

amirizadi
October 3rd, 2010, 18:38
سلام دوستان
داخل انجمن که میخواهیم وارد بشیم انجمن خیلی کنده
کمی که دقت کردم دیدم سایت به ادرس http://www.blog.lovetookflight.com/ میره و بعد انجمن باز میشه

یادمه این قبلا یک ویروس آیفرم بود که قبلا جایی دیگه هم دیده بودم اما نمیدونم اینجا هم همینه یا خیر

HugeServer
October 3rd, 2010, 18:44
قانون شماره 3) کاربران مي بايست در هنگام ارسال سوالات و مشکلات و پيغامهاي خود از يک موضوع مناسب استفاده نمايند. اين موضوع مي بايست در رابطه با سوال ، مشکل و يا پيغام ايشان باشد. در غير اينصورت در حالتي که کاربر جديد باشد به او اخطار داده خواهد شد. در صورت تکرار مکرر اين موضوع توسط کاربران چه جديد و چه قديم ، برخورد جدي خواهد شد. از انتخاب عناويني از جمله كمك ، تورو خدا كمكم كنيد ، خيلي مهم ، هر كي ميتونه جواب بده ، نياز به پاسخ فوري ، يك برنامه ، چطوري ميتونم ، كرك برنامه و جملاتي شبيه به اين پيغامها جدا خودداري نماييد كه طبق قوانين با شما بر خورد خواهد شد. راهنمايي در اين زمينه :‌براي انتخاب موضوع ميتوانيد از كلمات كليدي سوال خود استفاده كنيد.

لطفا رعایت کنید

amirizadi
October 3rd, 2010, 18:54
اگر مشکل اون چیزی باشه که بنده میگم و ویروس آیفرم باشه هم اسمش مشکل هست هم خیلی مهم
پیروز باشید

HugeServer
October 3rd, 2010, 19:02
اگر مشکل اون چیزی باشه که بنده میگم و ویروس آیفرم باشه هم اسمش مشکل هست هم خیلی مهم
پیروز باشید

webhostingtalk.ir | Free Site Report & Safety Rating from AVG Threat Labs (http://www.avgthreatlabs.com/sitereports/domain/?domain=www.webhostingtalk.ir&check=)
متاسفانه الوده شده سایت,
بنده چند ساعت پیش پیغامی از idm مینی بر دانلود نردمن فایل گیرفتم که طبق معمول block کردم.

amirizadi
October 3rd, 2010, 19:09
پس حدسم درست بوده
دوستانی که بدون فایر وال به این سایت سر زدن هم سیستمشون دچار همین ویروس شده
به طوری که پایین تمام فایهای php و html داخل پی سی خودشون این ویروس اضافه شده

GOD
October 3rd, 2010, 19:31
تایید میشه ناد هم پیغام میده و بلوک میکنه ادرس این سایت رو

HugeServer
October 3rd, 2010, 19:32
بهترین راه این هست که از firefox استفاده کنید اگر هم دانلود منیجر داشته باشید هیچ میشکی پیش نمیاد.;)

GOD
October 3rd, 2010, 19:33
<COLUMN NAME="Name">http://blog.lovetookflight.com:8080/OCR.js</COLUMN>

<COLUMN NAME="Threat">JS/TrojanDownloader.Iframe.NJJ trojan</COLUMN>

<COLUMN NAME="Action">connection terminated - quarantined</COLUMN>

Rezash
October 3rd, 2010, 19:39
بهترین راه این هست که از firefox استفاده کنید اگر هم دانلود منیجر داشته باشید هیچ میشکی پیش نمیاد.;)
بله دقيقا -- هنوز يادم نميره سر ويروسي مشابه كه در ie گرفتارش شدم چقدر مصيبت كشيدم و آنتي ويروس كه براش مهم نبود فايل رو مي گفت بايد حذف كني !
تا آخر يك برنامه نوشتم و كد رو در فايل هاي دلخواهم جايگزين كردم و بقيه هارد فرمت :دي
البته بعدا يك برنامه ايراني هم براي ويرويسي كه مشابه همين بود نشوته شده بود كه جلوي رشدش رو مي گفرت و فايل هاي آلوده رو درست مي كرد
ولي تا وقتي كه از ff استفاده مي كنيد اين ويروس زياد كار آيي نداره ! لاقل براي من كه اينطور بوده.

GOD
October 3rd, 2010, 19:42
من که با ناد خیالم راحته:d

skrsoft
October 3rd, 2010, 19:53
اگه اشتباه نكنم چون با وي بي اسكريپت نوشته شده فقط روي ie كار ميكنه >:D<
پس با فايرفاكس نميتونه اجرا بشه :111:[COLOR="Silver"]

amirizadi
October 3rd, 2010, 20:03
من که با ناد خیالم راحته:d

خیالتون راحت نباشه بنده یک سری با وجود ناد 32 کاملا آپدیت به این ویروس گرفتار شدم
باز هم فایلهای html و php سیستمتون را چک کنید

AmirHosein
October 3rd, 2010, 20:07
پس بگو من دیروز چه قدر به محمد حسین فخرایی فحش دادم گفتم اون ویروس رو فرستاده چه قدرهم آی*** های دسکتاپم مستحجن شده بود:109:

GOD
October 3rd, 2010, 20:19
خیالتون راحت نباشه بنده یک سری با وجود ناد 32 کاملا آپدیت به این ویروس گرفتار شدم
باز هم فایلهای html و php سیستمتون را چک کنید

سایت رو بلوک میکنه
نمیزاره کاری بکنه ولی بازم هم1 چک میکنم

sshiran
October 3rd, 2010, 22:39
دقیقا !
من دیروز به مدیر سایت گفتم و لینک رو دادم البته فایر فاکس هم باشه باز اجرا میشه .
بازم دم نود گرم البته نباید فایر وال رو هم دست کم گرفت پیشنهاد میدم تا حذف ویروس یک اطلاعیه در بالای سایت بزنید تا کاربر ها متوجه بشن.

amirizadi
October 3rd, 2010, 22:46
بله منم فکر میکنم اجرا میشه
خوش به حاله خودم با لینوکس میام که مشکلی نیست :)

Sajad
October 3rd, 2010, 22:49
در حال بررسی هست تا حل بشه انشالا.

nasa_de
October 3rd, 2010, 23:08
chrom هم خوب هست + Nod

lvlehrad
October 3rd, 2010, 23:31
اره اینو من چند روز پیش به جناب اریا اطلاع دادم ...

یه سوال فنی :

ویبلتین این انجمن نال شده هست درسته ؟

HugeServer
October 3rd, 2010, 23:44
اره اینو من چند روز پیش به جناب اریا اطلاع دادم ...

یه سوال فنی :

خیر!
درامد انجمن صرف هزینه سرور و لاسنس ها میشه...

newspub
October 3rd, 2010, 23:57
oخوشبختانه منم تو لینوکسم و خیالم راحته:67: الان تو فایر استارتر نگاه کردم دیدم پشت سر هم چندتا اتک ثبت کرده پرتاش رو مینویسم شاید بدرد بخوره برای جلو گیری از ویروس

46435 پروتکلش هم tcp و udp
25059 با همون پروتکل ها
از وقتی فایر استارتر رو باز کردم(چند دقیق ه است) تقریبا 20 تا30 حمله ثبت کرده.البته فایر استارتر زیاد از این حمله ها ثبت میکنه ولی چون پورتا شبیه هم بود گفتم حتما از یه جاس.
در ضمن میدونم این فروم متخصصای امنیتی خیلی خوبی داره اینو بیشتر برای بقیه دوستان گفتم این دوتا پورتو ببندن از هیچی بهتره.

mdf092
October 4th, 2010, 01:42
دوستان برای من هم اعلام ویروس میکنه

http://imgdl.ir/images/788wnt.png (http://imgdl.ir/view-788wnt.png)

http://imgdl.ir/images/237wnt1.png (http://imgdl.ir/view-237wnt1.png)

lvlehrad
October 4th, 2010, 03:45
خیر!
درامد انجمن صرف هزینه سرور و لاسنس ها میشه...
چه جالب :دی
ولی درست متوجه نشدم :)) لیسانس که کلا یبار بیشتر پول پا داده نمیشه سرورم که یه هاست یا ... هست دیگه !؟ هزینه دیگه هم مگه داره این سایت ؟

در ضمن اصلا سوالم این نبود که پول تبلیغات کجا میره ! اصولا باید بره تو جیبه مدیران که اگه نره جای تعجب داره :دی

Online24
October 4th, 2010, 04:19
یه سوال فنی :

ولی درست متوجه نشدم :)) لیسانس که کلا یبار بیشتر پول پا داده نمیشه سرورم که یه هاست یا ... هست دیگه !؟ هزینه دیگه هم مگه داره این سایت ؟

در ضمن اصلا سوالم این نبود که پول تبلیغات کجا میره ! اصولا باید بره تو جیبه مدیران که اگه نره جای تعجب داره :دی

lvlehrad عزیز دقیقا میدانید کجا هستید و درباره ی چه انجمنی صحبتی میکنید ؟

lvlehrad
October 4th, 2010, 07:37
lvlehrad عزیز دقیقا میدانید کجا هستید و درباره ی چه انجمنی صحبتی میکنید ؟
به نظر شما آدرس رو اشتباهی اومدم ؟اگر مشکلی تو پست هام هست یا خلافی انجام شده تذکر بدید تا دفه بعدی تکرار نکنم ! و اگرم خلافی نکردم بیشتر توضیح بدید منظورتون رو :)

پست اولم در رابطه با همین بحث بود که گفتم این مطلب رو چند رو پیش به اقای اریا گفتم و در ادامش پرسیدم انجمن نال شده هست یا نه (گفتم شاید به دلیل اینکه نال هست این مشکل پیش اومده )
توضیح بیشتر نیاز هست بپرسین تا بدم :))

asrhosting
October 4th, 2010, 09:29
من فقط موندم چرا این bitefender من که انقدر بوهت داره خیالش هم نیست ! ولی تایی کرک خودش رو می یارم رو رایانه می خواد رایانه رو بسوزونه !

persianboy
October 4th, 2010, 11:08
سلام
من که لینوکسی هستم و خیالم راحته:d
فکر کنم الان دیگه مشکل سایت حل شده. درسته؟

sshiran
October 4th, 2010, 11:20
سلام
من که لینوکسی هستم و خیالم راحته:d
فکر کنم الان دیگه مشکل سایت حل شده. درسته؟

هنوز خیر حل نشده

نال بودن یا نبودن فرم هم فکر میکنم دیگه تشخیص مدیران انجمن باشه که چی استفاده کنن و در آمد کجا بره.
در ضمن این ویروس ربطی به نال بودن یا نبودن نداره بهتره ماهیت ویروس رو بررسی کنید .
دوستانی هم که فایرفاکس آپدیت شده هم دارن بدون آنتی بهتره بررسی کنن سیستمشون رو .

M.S.R
October 4th, 2010, 11:34
دیدم چرا این کسپر داره خوش را می کشه ها. به همه ی سایت هام شک کردم به غیر از این انجمن.

Vahid
October 4th, 2010, 12:27
webhostingtalk.ir | Free Site Report & Safety Rating from AVG Threat Labs (http://www.avgthreatlabs.com/sitereports/domain/?domain=www.webhostingtalk.ir)
webhostingtalk.ir

Currently Safe

No active threats were reported recently by users anywhere on this domain.

(updated Oct 02, 2010 23:59 GMT)

amirizadi
October 4th, 2010, 12:41
بله ظاهرا مشکل حل شده

saeidj
October 4th, 2010, 12:49

می دونید من از چی تعجب می کنم؟ از اینکه تو انجمنی که توش بحث های تخصصی صورت می گیره چطور همچین کاربرای غیر حرفه ای فعالیت می کنند که فکر می کنند همچین انجمنی رو یه هاست معمولی مثلا 100 مگابایت داره چرخه نمی دونه که حداقل نیاز این انجمن سرور اختصاصی هست.

---------- Post added at 11:49 AM ---------- Previous post was at 11:48 AM ----------

@vahid: اگه امن هست پس اینی که بچه ها میگن چیه؟ منم چند روز پیش متوجه شدم .. هنوز اون ادرسی که دوستان گفتن موقع باز کردن سایت میاد

AmirHosein
October 4th, 2010, 13:06
webhostingtalk.ir | Free Site Report & Safety Rating from AVG Threat Labs (http://www.avgthreatlabs.com/sitereports/domain/?domain=www.webhostingtalk.ir)
webhostingtalk.ir

Currently Safe

منم دیروز این رو دیدم ظاهرا پاکه اما در بتطن هنوز چیزی مشخص نیست:105:
Vahid :ایمیلت رو چک کن:104:

lvlehrad
October 4th, 2010, 13:08
من پوزش میطلبم که هم سطح شما نیستم جناب سعید . شما هم مادر زادی حرفه ای بودید دیگه ؟! ...

من از همه معذرت میخوام ظاهرا نا خواسته بحث تاپیک رو منحرف کردم ... از یه سوال ساده که این انجمن نال شده هست یا لیسانس داره رسید به اینجا :) شرمنده شرمنده شرمنده

AmirHosein
October 4th, 2010, 13:14
من پوزش میطلبم که هم سطح شما نیستم جناب سعید . شما هم مادر زادی حرفه ای بودید دیگه ؟! ...

من از همه معذرت میخوام ظاهرا نا خواسته بحث تاپیک رو منحرف کردم ... از یه سوال ساده که این انجمن نال شده هست یا لیسانس داره رسید به اینجا :) شرمنده شرمنده شرمنده
ّی خیال اینجا همیشه اینطوریه
به قول معروف اینجا بخور تا خورده نشی !;)

root
October 4th, 2010, 13:31
بله آلوده شده
خواهشمندم مدیران به فکر باشند و درستش کنند
ارادتمند

Rezash
October 4th, 2010, 13:38

نه بابا هاست اشتراكي چيه ! از ديتا سنتر bytehost يك ريسلر رايگان گرفته شده و انجمن روش بالا اومده !! :d
تا اونجا كه من مي دونم:
خير سرور اختصاصي هست .
در آمد تبليغات هم خرج سرور رو ميده
قبلا هم اين رو در يك پست گفتم ، خب اگه در آمدي هم داشته باشه نوش جانشون ! زحمت كشيدند حالا نتيجش رو مي بينند...

webhostingtalk.ir

Currently Safe

[/COLOR]@vahid: اگه امن هست پس اینی که بچه ها میگن چیه؟ منم چند روز پیش متوجه شدم .. هنوز اون ادرسی که دوستان گفتن موقع باز کردن سایت میاد
Currently Safe
نگفته كه قبلا safe بوده ، گفته الان safe ! :دي

lvlehrad
October 4th, 2010, 13:45
نه بابا هاست اشتراكي چيه ! از ديتا سنتر bytehost يك ريسلر رايگان گرفته شده و انجمن روش بالا اومده !! :d
تا اونجا كه من مي دونم:
خير سرور اختصاصي هست .
در آمد تبليغات هم خرج سرور رو ميده
قبلا هم اين رو در يك پست گفتم ، خب اگه در آمدي هم داشته باشه نوش جانشون ! زحمت كشيدند حالا نتيجش رو مي بينند...

Currently Safe
نگفته كه قبلا safe بوده ، گفته الان safe ! :دي
چه با نمک :)
چون گفتند بخور تا خورده نشی جواب شمارو میدم :)
من اصلا این بحث پول تبلیغات رو مطرح نکردم نمیدونم چه سوژه ای شد که همه هم علاقه دارن ادامه بدن بحث رو یکی دیگه مطرح کرد منم گفتم هرجا میره نوشه جونشون
در ضمن یچیز داریم به نامه dedicated host شما که دیگه انقدر ادعای حرفه ای بودنتون میشه از این ایرادات از منی که به قول دوستان کاربر غیر حرفه ای هستم نگیرین :)

مارا نمودید با این بازی با کلمات :)

Rezash
October 4th, 2010, 14:08
چه با نمک :)
چون گفتند بخور تا خورده نشی جواب شمارو میدم :)
من اصلا این بحث پول تبلیغات رو مطرح نکردم نمیدونم چه سوژه ای شد که همه هم علاقه دارن ادامه بدن بحث رو یکی دیگه مطرح کرد منم گفتم هرجا میره نوشه جونشون
در ضمن یچیز داریم به نامه dedicated host شما که دیگه انقدر ادعای حرفه ای بودنتون میشه از این ایرادات از منی که به قول دوستان کاربر غیر حرفه ای هستم نگیرین :)

مارا نمودید با این بازی با کلمات :)

من هيچ ادعايي نكردم و نمي كنم و از اول هم اگر پا به اين انجمن گذاشتم به خاطر اين بوده كه 4 كلمه از استايد اينجا ياد بگيرم وگرنه فعاليت اصلي من برنامه نويسي هست و مي بينيد كه فعاليت بخش برنامه نويسي اينجا نزديك به صفر هست! حالا شما با يكي ديگه مشكل داريد يا نتونستيد جوابشون رو بديد دليل نميشه جوابش رو روي پست بقيه بچسبونيد و به حرفي رو كه من نزدم رو به من نسبت بديد تا به قول خودتون بتونيد يكي رو بخوريد تا خودتون خورده نشيد!!!
dedicated host يا bytehost هيچ ربطي به موضوع تاپيك نداشته و اصل پست رو به خاطر جواب به آقا سعيد دادم نه ادامه يك پست منحرف كننده در تاپيك.
كه البته dedicated host هم به نظر من همون اشتراكي به حساب مياد!

---------- Post added at 01:08 PM ---------- Previous post was at 12:55 PM ----------

قابل توجه مديران عزيز :‌ مشكل ظاهرا هنوز هم هست و رفع نشده و اون آدرس داره لود ميشه.

rn4j1m1
October 4th, 2010, 14:33
دوستان مشکل حل شده
کش بروزرتون رو پاک کنید ;)

mdf092
October 4th, 2010, 14:35
من از صبح چندین بار چک کردم ظاهرا برطرف شده
اما فکر کنم یه کم هم باید منصف بود من با صحبتهای Hello کاملا موافقم
اگر دقت کنید میبینید که دوستان بخش عمده ای از مشکلاتشون رو توی این انجمن دارن حل میکنن و خیلیها هم کلی چیز یاد میگیرن
فرضا هم که این انجمن روی هاست اشتراکی باشه و کلی هم مدیران از بابت تبلیغات و غیره گیرشون بیاد
مهم نتیجه است که فکر میکنم قریب به اتفاق راضی هستن و همه دارن به نوبه خودشون سود میرسونن و بهره اش رو میبرن

مهم اینه که همه تلاش کنیم باهم علاوه بر دوستی و همکاری در یه بازار رقابتی سالم در کنار هم باشیم

دم همتون گرم;;)

Vahid
October 4th, 2010, 14:40
کسی که مشکل داره ممنون میشم source رو همون موقع همین جا قرار بده

Aria
October 4th, 2010, 15:53
دوستان مشکل حل شده
کش بروزرتون رو پاک کنید ;)

سلام.

Cache - Cookies رو در مرورگرتون حذف کنید.

بعد هم برای اطمینان دستور زیر رو در CMD رایانه شخصی خودتون وارد کنید:

ipconfig /flushdns

برای اطمینان از اینکه این لینک در DNS رایانه شما cache نشده باشه.

مشکل 2 روز هست حل شده فکر کنم و من بعد از انجام موارد بالا دیگه مشکلی ندارم.

با تشکر.

AmirHosein
October 4th, 2010, 17:38
مدیرا تاپیک رو قلف!(همون قفل سابق!) کنید تا به حاشیه نرفته!!

GOD
October 4th, 2010, 18:22
بله انگار برطرف شده

خدا رو شکر

Rezash
October 4th, 2010, 18:29
کسی که مشکل داره ممنون میشم source رو همون موقع همین جا قرار بده
كش رو كه پاك كردم مشكل من هم حل شد .
تشكر از مديران به خصوص مدير فني سايت كه گمنام فعاليت مي كنند :دي :x

mrtteam
October 4th, 2010, 19:12
سلام

برای من ظهر درست شد ولی باز هنوز مشکل داره و همش " nod32 " باز پربال میزنه !!!

موفق و پیروز باشید ...

Rezash
October 4th, 2010, 19:30
سلام

برای من ظهر درست شد ولی باز هنوز مشکل داره و همش " nod32 " باز پربال میزنه !!!

موفق و پیروز باشید ...

كش رو پاك كرديد ؟ چون من الان نود آپديت نصب دارم پيغامي نميده...

nasa_de
October 4th, 2010, 19:34
بنده هم همین طور و اروری نمیبینم /

mrtteam
October 5th, 2010, 00:29
بله دوست عزیز کش پاک کردم نود هم صبح ساعت 10 اپیدت شد !!