PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مالیات وب سایت!

Statyab
December 12th, 2015, 19:26
سلام
چندی پیش یکی از دوستان گفتن قصد دارن از مدیران وب سایت ها مالیات بگیرن ( هر شخص حقیقی و حقوقی که در دنیای مجازی مشغول به کسب درآمد است) ودر صورت عدم همکاری دارایی اجازه مسدودسازی حساب و مصادره کل اموال داره

آیا در این رابطه اطلاعاتی دارید؟
به نظر شما مدیر وب سایتها (وبمستران) باید مالیات پرداخت کنن؟
نحوه محاسبه مالیات به چه صورت است؟

محمد محمدیی
December 12th, 2015, 20:07
اگر اینجوری باشه تا هممون دنیای مجازیو ترک کنیم . مسخره بازیبا چیه در میارن هر روز یک چیز تازه

amir5612
December 12th, 2015, 20:11
فکر نکنم
این جوری باشه اگر کسی سایتش پول درنیاورد باز باید اظهار نامه مالیاتی پر کرد ??

majid rostami
December 12th, 2015, 20:12
سلام
چندی پیش یکی از دوستان گفتن قصد دارن از مدیران وب سایت ها مالیات بگیرن ( هر شخص حقیقی و حقوقی که در دنیای مجازی مشغول به کسب درآمد است) ودر صورت عدم همکاری دارایی اجازه مسدودسازی حساب و مصادره کل اموال داره

آیا در این رابطه اطلاعاتی دارید؟
به نظر شما مدیر وب سایتها (وبمستران) باید مالیات پرداخت کنن؟
نحوه محاسبه مالیات به چه صورت است؟

فکر میکنم بیشتر مربوط به سایت هایی ست که کسب درآمد دارن ...
یک وبمستر ساده آنچنان درآمدی نداره که مالیات هم بهش تعلق بگیره . حالا اگه سایت فروشگاهی باشه یا مخصوص خرید و فروش ؛ شاید ...
ولی برای سایت های معمولی و ساده فکر نمیکنم مالیات تصویب کنند .
نحوه محاسبه باید بر اساس مقدار مخارج و مقدار درآمد باشه ولی معمولا یه چیز نرمال در نظر میگیرن برای همه (مشابه در یک موضوع) و به صورت تک تک مشخص نمیشه ...

hostorder
December 12th, 2015, 21:28
من این مشکل رو برای خودم به راحتی حل کردم هر چیزی راهی داره

armin.rf
December 12th, 2015, 21:37
اگر همچین چیزی بشه کمر مخابرات میشکنه :دی

در این صورت معادله زیر پیش میاد

گوشی پیشرفته + بسته ایرانسل + شبکه اجتماعی : قطع اینترنت

فکر نمیکنم اما اگر شد پیشنهاد میکنم همه برید چون بعد از 5 سال میری مغازه بزنی میگن لطف کن اون 20 میلیون مالیاتت رو پاک کن
تازه میفهمی چه خبره

Jai
December 12th, 2015, 22:08
من تحقیق کردم برای وبسایت هایی هستش که شرکتی ثبت میشن بصورت حقوقی ( هاست فروش ها ، فروشگاه ها و....... )
برای وبسایت هایی که افراد حقیقی اداره میکنن مالیات ی وجود نداره :) چون اینجوری باشه باید راننده تاکسی ام مالیات بده از هر مسافر

خودمون مگه چقد سود میبریم از وب که بخواین 9% مالیات ارزش افزوده بدیم رو هر محصول ، اخر هر سالم درصدی از درامد کل رو بدیم اداره مالیات

p30nama
December 12th, 2015, 22:40
خیلی درامد میکنیم و وضع ملت ایران خوبه دیگه باید به ازای این امکاناتی که دراختیارمون گذاشتند مالیات بدیم دیگه !

hossein1210
December 12th, 2015, 22:49
فکر نکنم
این جوری باشه اگر کسی سایتش پول درنیاورد باز باید اظهار نامه مالیاتی پر کرد ??
بله
اگر درآمد هم نداشته باشید و نامه عدم فعالیت هم پر کنید باز باید اظهارنامه پر بشه

hostorder
December 12th, 2015, 22:49
من تحقیق کردم برای وبسایت هایی هستش که شرکتی ثبت میشن بصورت حقوقی ( هاست فروش ها ، فروشگاه ها و....... )
برای وبسایت هایی که افراد حقیقی اداره میکنن مالیات ی وجود نداره :) چون اینجوری باشه باید راننده تاکسی ام مالیات بده از هر مسافر

خودمون مگه چقد سود میبریم از وب که بخواین 9% مالیات ارزش افزوده بدیم رو هر محصول ، اخر هر سالم درصدی از درامد کل رو بدیم اداره مالیات
والا بعضی ها میگند حقیفی هم باید مالیات بده موندیم وسط!!!!

hossein1210
December 12th, 2015, 23:19
تازه میخواستن از حسابای مردم که سپرده دارن مالیات بگیرن
که خوب جوش طوری شد که مردم گفتن میریم زمین میخریم کهترسیدن پولا از بانکا خارج بشه بیخیال شدن

navid2zp
December 12th, 2015, 23:20
به جای
درست گردن یک صنف برای جلوگیری از اینهمه
انحراف این بازار

یا درست کردن یک مرجع برای شکایات مردمی
و جلوگیری از اینهمه کلاهبرداری؟

فکر پول کندن اند؟

یکی به من بگه گناه ما چیست در این مملکت به دنیا امدیم؟؟؟؟؟؟؟؟

مگه حالا تو سایر زمینه ها به فکر دیگه ای بودند؟
شما یه نگاه به صنعت بانک داری و خودرو سازی و ... بنداز.
تازه متوجه میشید محبتشون شامل حال وب شده!!

hossein1210
December 12th, 2015, 23:37
فیش تلفن یا ... نده حسابت مسدود میشه ! ( حتی مهران مدیری هم تو عطسه یه اشاره به این کرده ! ( زنگ میزنه میگه ادم داریم میاد پولت میکنه و ... ) )

ببنید عزیزان مشکل از خوده مردمه ! ببنید به ما اینترنت 2 مگ میدن میگن فاصلتون با مرکز مخابراطی دوره ۲ فرضیه :

کشور هایی مثل کره که اینترنت 100 مگ ( جاهای دگیه هست خیلی بیشترم میدن ) ایا جلوی خونه ی مردم مرکز میزان ؟ مرکز مخابراطی ! ) یا نه زیر ساختشونو به روز کردند !‌ ؟

خوب مگه از مردم کم پول میگیرید که مرکز هاتون رو به روز نمیکنید ؟ پولای تلفنا کجا میره ؟

دوستان عزیز این موضوع رو همراهیی کنین تا کمی مشخص بشه !

چه وضشه
الان اگر ما حرفی بزنیم خودتون بهتر میدونید که میان میبرنمونالبته تو این فضا منظورم نیست
تمام حرفاتون رو قبول داریم .کلا ایران.....چیزی نمیتونم بگم
وقتی یه راننده آژانس با مدرک سیکل میره کارمند تامین اجتمایی میشه-وقتی یه نفر که ده بار از آزمون استخدام بانک رد میشه برادرش از تهران ساپورتش میکنه و بهش جایزه سکه میدن که اومده بانک و.........................
دیگه فکر نکنیم بهتره
بهترین جای باند بازی همین ایرانه

الانم این تاپیک یا بسته میشه یا حذف

Mr.Pouria
December 13th, 2015, 00:01
بیخیال بابا چرا علکی شکایت میکنید

مگه چی کم گذاشتن که مالیت نمیخواین بدین ؟!

الان هر وب مستر حداقل ماهی 1 ملیون سود خالص داره ....

هاتس فروش ها رو که کلا نگو ماهی 10-15 ملیون حداقل سود میکنن

مرکز زیر ساخت هم که آمریکارو گذاشته جیب بقلش پورتاش همه 1 گیگ هست حداقل 500 مگ هم گارانتی میکنن !!

سرور هایی که تو ایران توی زیر ساخت هست همش ddr5 !! هستش

مگه نمیبینید حداقل اینترنت مون حداقل سرعت دانلودش 10 مگ هست :|

مگه شما تاحالا توی نت کشور قطعی یا نوسان دیدین ؟!

یا اصلا بگین دولت تو زمینه سرویس دهی آنلاین چی کم گذاشته ؟!

همه سایت های آموزشی و مرجع که با سرعت نور باز میشه

جاسوسی از اطلاعاتتون که نمیشه

بجز اینا پول نفت هم که دارن هر ماه واریز میکنن براتون

خیابونامون که هر هفته آسفالتش رو دارن ترمیم میکنن !!

استادای دانشگاه که همه فوقولاده اطلاعات درسیشون بالاس کلی بار علمی دارن

دانشگاه ها که رایگانه اون دانشگاه پولی هارو هم دارن دولتی رایگان میکنن تحصیلمون رایگان شده

سرویس حمل و نقل عمومیمون که خیلی ارزونه

الان دیگه هرکی توی خونش یه شیر اره باز میکنه ازش بنزین میاد

پارتی بازی هم که دیگه توی دلت نداریم

مجلس نهم هم که چند ساله داره همه چیزو ارزون تر میکنه

من از سرج برج 1 ملیون حقوق گرفتم تا الان 100 بار پارتی گرفتم تو خونه کل ایرانو گشتم کلی خرج کردم 2 تا پراید خریدم هنوز 950 هزار تومنشو دارم !! نمیدونم اصلا چطوری این پولو باید خرج کنم که تموم بشه !!!

دولت این همه به فکر شماست باز شما ها حتی نمیخواید 9 درصد مالیات بدید ؟!

(بسه الان میان میبرنمون :)) )