PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره درباره ثبت شرکت

Mr-H
December 12th, 2015, 14:52
سلام، دوستان عزیز ما قصد ثبت شرکتی با مسئولیت محدود جهت انجام امور کامپیوتری، شبکه و اینترنتی رو داریم، از دوستانی که تو این امور تخصص دارن خواهش میکنم اگر پیشنهاد یا نکته ایی برای شروع کار لازم میدونن که ما هم بدونیم لطف کنن تو این تاپیک مطرح کنن تا استفاده ببریم.

توضیحات بیشتر درباره شرکت:

2 نفر هستیم و با مسئولیت محدود شرکت رو می خوایم راه بندازیم (در استان مرکزی)

اکثر امور کامپیوتری رو با تیمی که داریم می خوایم انجام بدیم، برخی از این کارها:

طراحی و راه اندازی سایت
شبکه
دوربین مدار بسته
تلفن سانترال
فعالیت در اینترنت (هنوز طرحی نداریم اما مطمئناً فروشگاه میزنیم یا وب سایتی تخصصی راه خواهیم انداخت)
ارسال پیام صوتی و متنی (پنل اس ام اس و پیام صوتی)
تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری سیستم های کارخانه ها و شرکت های دیگه (شهرک صنعتی اطراف زیاد هست) در اصل پشتیبانی آیتی خواهیم بود
تدریس عمومی و تخصصی تمام موارد بالا
مشاوره
و ...

حالا به نظر شما چه کاری بهتر برای یه شرکت کامپیوتری جواب میده و بیشتر رو چه مواردی تمرکز داشته باشیم تا شروع موفقیت آمیزی داشته باشیم ؟

نکته ایی که هست ما کارای ثبت رو می خوایم به یه شرکت ثبت شرکت بسپاریم تا همه کاراش رو انجام بدم اگر نکته ایی هم در این مورد هست ممنون میشم راهنمایی کنید چون کلا به این کارها آشنایی نداریم.

شرکتی که قرار کارای ثبت رو انجام بده ثبت شرکت ارشیا (http://arshiyagroup.ir) هست اگر کسی میشناستشون بگه

سپاس فراوان

hossein1210
December 12th, 2015, 18:18
سلام، دوستان عزیز ما قصد ثبت شرکتی با مسئولیت محدود جهت انجام امور کامپیوتری، شبکه و اینترنتی رو داریم، از دوستانی که تو این امور تخصص دارن خواهش میکنم اگر پیشنهاد یا نکته ایی برای شروع کار لازم میدونن که ما هم بدونیم لطف کنن تو این تاپیک مطرح کنن تا استفاده ببریم.

توضیحات بیشتر درباره شرکت:

2 نفر هستیم و با مسئولیت محدود شرکت رو می خوایم راه بندازیم (در استان مرکزی)

اکثر امور کامپیوتری رو با تیمی که داریم می خوایم انجام بدیم، برخی از این کارها:

طراحی و راه اندازی سایت
شبکه
دوربین مدار بسته
تلفن سانترال
فعالیت در اینترنت (هنوز طرحی نداریم اما مطمئناً فروشگاه میزنیم یا وب سایتی تخصصی راه خواهیم انداخت)
ارسال پیام صوتی و متنی (پنل اس ام اس و پیام صوتی)
تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری سیستم های کارخانه ها و شرکت های دیگه (شهرک صنعتی اطراف زیاد هست) در اصل پشتیبانی آیتی خواهیم بود
تدریس عمومی و تخصصی تمام موارد بالا
مشاوره
و ...

حالا به نظر شما چه کاری بهتر برای یه شرکت کامپیوتری جواب میده و بیشتر رو چه مواردی تمرکز داشته باشیم تا شروع موفقیت آمیزی داشته باشیم ؟

نکته ایی که هست ما کارای ثبت رو می خوایم به یه شرکت ثبت شرکت بسپاریم تا همه کاراش رو انجام بدم اگر نکته ایی هم در این مورد هست ممنون میشم راهنمایی کنید چون کلا به این کارها آشنایی نداریم.

شرکتی که قرار کارای ثبت رو انجام بده ثبت شرکت ارشیا (http://arshiyagroup.ir) هست اگر کسی میشناستشون بگه

سپاس فراوان
ثبت شرکت ارشیا بسیار افراد خوبی هستن
همکاری داشتم باهاشون
و اینکه الان اقرارنامه هایی که باید میرفتن دفتر ثبت اسناد رسمی و هر برگی فکر کنم 60 تومن میگرفتن کنسل شده
و همون متن اقرار نامه رو خودتون باید بنویسید و هیت مدیره و مدیرعامل پاش امضا کنن و هزینه ای رو به ثبت اسناد نمیدین
پس بهتره که سهامی خاص ثبت کنید
این موضوع رو هم خودم رفتم ساری ثبت شرکت سوال کردم اونا هم متنش رو بهم دادن

Mr-H
December 12th, 2015, 20:18
خیلی ممنون از پاسختون حتما دراینباره باهاشون صحبت میکنم که سهامی خاص ثبت کنیم یا نه :ایکس

منتظر پاسخ دیگر دوستان هستم ...

majid rostami
December 12th, 2015, 20:23
با اجازه استارتر عزیز ...

ثبت شرکت ارشیا بسیار افراد خوبی هستن
همکاری داشتم باهاشون
و اینکه الان اقرارنامه هایی که باید میرفتن دفتر ثبت اسناد رسمی و هر برگی فکر کنم 60 تومن میگرفتن کنسل شده
و همون متن اقرار نامه رو خودتون باید بنویسید و هیت مدیره و مدیرعامل پاش امضا کنن و هزینه ای رو به ثبت اسناد نمیدین
پس بهتره که سهامی خاص ثبت کنید
این موضوع رو هم خودم رفتم ساری ثبت شرکت سوال کردم اونا هم متنش رو بهم دادن

دوست عزیز سهامی خاص یه مقدار مشکل تر نیست ؟ چه مزیتی نسبت به مسئولیت محدود داره ؟
چون اکثرا مسئولیت محدود هستند و مشکلی بابت این قضیه ندارند ... ممنون میشم یه مقدار بیشتر توضیح بدین ...

Mr-H
December 12th, 2015, 20:50
خواهش میکنم مجید عزیز

بله این برا من هم سوال شده بود که مزیت این کارچی هست من با پرس و جو هایی که داشتم به این نتیجه رسیدم مسئولیت محدود برای کار ما خیلی بهتره ...

hossein1210
December 12th, 2015, 21:01
با اجازه استارتر عزیز ...

دوست عزیز سهامی خاص یه مقدار مشکل تر نیست ؟ چه مزیتی نسبت به مسئولیت محدود داره ؟
چون اکثرا مسئولیت محدود هستند و مشکلی بابت این قضیه ندارند ... ممنون میشم یه مقدار بیشتر توضیح بدین ...
ببیندی مشکلی نیست فقط باید دو نفر بازرس بیشتر باشند که نباید با هم فامیل باشند.
و اینکه همه بانکها به مسئولیت محدود ها وام نمیدن و هم اینکه اعتبار سهامی خاصی بهتره میتونید وارد بورس بشید البته اگر شرکت رشد کنه مثل سایر شرکت ها بزرگ که وارد بورس شدن-و هم اینکه میتونید توی مناقصات دولتی و بزرگ شرکت کنن

Mr-H
December 12th, 2015, 23:19
به نظرتون ارزش داره من دنبال شریک بیشتر باشم برای سهامی خاص ؟ یا با همین محدود فعلا شروع کنیم اولین شرکت رو ....