PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جواز کسب برای نماد اعتماد الزامیست؟

K1-Aria
December 11th, 2015, 17:12
با سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی
بنده در حال راه اندازی یک سیستم و بنگاه اینترنتی با اپلیکیشن اندروید (همانند دیوار) هستم و برای اون نیاز به پنل پرداخت دارم ، برای پنل هم مسلما نماد اعتماد نیاز دارم اما تا اونجایی که میدونم نماد اعتماد رو بدون داشتن مجوز نمیدن

سوال من اینه که : آیا حتما باید جواز کسب داشته باشم و شرکت ثبت شده باشم؟؟
amir2647
December 11th, 2015, 17:34
سلام دوست عزیز
خیر لازم نیست
بعد از راه اندازی سایت اقدام به دریافت نماد کنید

farhadhelix
December 11th, 2015, 18:15
اگر شرکت ثبت شده دارید و برای کسب و کارتون نیاز به کسب جواز بوده و جواز گرفتید بله در غیر این صورت خیر

kool
December 11th, 2015, 19:03
با سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی
بنده در حال راه اندازی یک سیستم و بنگاه اینترنتی با اپلیکیشن اندروید (همانند دیوار) هستم و برای اون نیاز به پنل پرداخت دارم ، برای پنل هم مسلما نماد اعتماد نیاز دارم اما تا اونجایی که میدونم نماد اعتماد رو بدون داشتن مجوز نمیدن

سوال من اینه که : آیا حتما باید جواز کسب داشته باشم و شرکت ثبت شده باشم؟؟
سلام. خیر نیاز نیست.

K1-Aria
December 11th, 2015, 21:55
واقعا ممنونم از همه

خیر ما (فعلا) یک سرویس اینترنتی و یک نوع سایت ارائه خدمات هستیم ، نه شرکت ثبت شده ای هستیم نه جوازی چیزی داریم ، پس مشکلی نیست؟؟

آخه یکی از همکاران ما که تو کار فروش پکیج و رادیاتور بود برای مغازش فروشگاه اینترنتی هم راه انداخته بود ، که طی ارسال نامه ای که سایت ای نماد بهش کرده بود نوشته شده بود جواز کسب میخواد

تشکر فراوون

rezah
December 11th, 2015, 22:20
واقعا ممنونم از همه

خیر ما (فعلا) یک سرویس اینترنتی و یک نوع سایت ارائه خدمات هستیم ، نه شرکت ثبت شده ای هستیم نه جوازی چیزی داریم ، پس مشکلی نیست؟؟

آخه یکی از همکاران ما که تو کار فروش پکیج و رادیاتور بود برای مغازش فروشگاه اینترنتی هم راه انداخته بود ، که طی ارسال نامه ای که سایت ای نماد بهش کرده بود نوشته شده بود جواز کسب میخواد

تشکر فراوون

شما میتوانید بصورت کاربر حقیقی درخواست نماد اعتماد دهید در این صورت به هیچ عنوان نیاز به ارائه جواز کسب نیست
درصورتی که بصورت حقوقی درخواست دهید نیاز به روزنامه رسمی شرکت و پروانه کسب میباشد

- - - Updated - - -

واقعا ممنونم از همه

تشکر فراوون

شما میتوانید بصورت کاربر حقیقی درخواست نماد اعتماد دهید در این صورت به هیچ عنوان نیاز به ارائه جواز کسب نیست
درصورتی که بصورت حقوقی درخواست دهید نیاز به روزنامه رسمی شرکت و پروانه کسب میباشد

serverhaa
December 11th, 2015, 22:35
با سلام خیر بلافاصله بعد از راه اندازی سایت اقدام به دریافت نماد کنید

K1-Aria
December 12th, 2015, 00:20
آقا من یه دنیا از همتون ممنون و متشکرم
امیدوارم همیشه پیروز و موفق باشید

یا علی