PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : امنیت

alimosavi
October 3rd, 2010, 02:35
سلام

خب زیاد پیش اومده برای خیلی ها که اطلاعاتشون هک شده باشه. بدترین نقطه آسیب زننده رعایت نکردن امنیت ایمیل هست .

توضیه می کنم هرگر ایمیل اصلیتونو جایی فاش نکنید و حتی المقدور از ایمیل سایتتون که فوروارد می شه استفاده کنید .

یاهو و جیمیل ضعف های امنیتی خاص خودشونو دارن پس اگر این این سرویس ها دوست دارید استفاده کنید برای کارهای مهم از سرویس شخصی یا سرویس های مطمئنتر مثل inbox.com استفاده کنید ...

ایمیلتونو طوری پیکربندی کنید که خیالتن از بابت هک شدن راحت باشه .

اگر دامنه ای در داخل name.com دارید می تونید حسابتونو طوری پیکربندی کنید که تنها از یک ip به حساب دسترسی داشته باشید ( مواظب باشید راه برگشت سخته )

سرور و کرنل لینوکستون رو هم حتما بروز کنید که چندتا باک مخصوصا نسخه 64 بیتی پیدا شده .

کلا همیشه مقالات امنیتی رو یه تکاهی بکنید ثواب داره ...

امنیت مهمترین چیز توی بازار کار هست و البته سخت ترین :D
امنیت (http://webmastersboards.com/pe/t150)

lvlehrad
October 3rd, 2010, 04:01
:(( آقا 1 2 ماهی هست وقتی پی سی رو روشن میکنم و ویندوز بالا میاد یه صفحه میاد بالا به نامه mIRC در صورتی که من هیچ وقت IRC نصب نکردم و بدبختی اینجا که پاک هم نمیشه !!! هیچ جوری نمیتونم پاکش کنم :d

ویروس اسکنم nod32 هست ! ولی احساس میکنم ویروس داره کامپیوتر !

این اپدیت ویندوز بجای اینکه خوب باشه فکر کنم مخرب هست برای اونایی که ویندوز اورجینال ندارن :d

vPsPersia.COM
October 3rd, 2010, 04:39
سرور و کرنل لینوکستون رو هم حتما بروز کنید که چندتا باک مخصوصا نسخه 64 بیتی پیدا شده .

کرنل رو بلدی شما؟