PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه اضافه کردن پهنای باند اضافه به سبد خرید

davood1156
December 11th, 2015, 02:15
درود بر همه شما
راهمایی در مورد اضافه کردن پهنای باند اضافی به سبد خرید رو میخواستم
دوستان میتونن راهنمایی کنن
تو قسمت
افزونه‌های این سرویس باید این محصول رو درست کنم؟ اگه آره چجوری که هم در پنل کاربر ثبت بشه و هم بصورت اتوماتیک در whm اعمال بشه

peym@n
December 11th, 2015, 02:40
درود
میخواهید گه یک فرم باشه و کاربر پهنای باند بیشتری انتخاب کنه وهزینه روی سبد خرید در whmcs اضافه بشه؟
موفق باشید

davood1156
December 11th, 2015, 02:53
درود میخواهید گه یک فرم باشه و کاربر پهنای باند بیشتری انتخاب کنه وهزینه روی سبد خرید در whmcs اضافه بشه؟ موفق باشید دقیقا همین که فرمودید منتها بصورتاتومات در whm هم ثبت بشه که کاربر زمان شارژ مجدد بعد از خرید بسته پهنای باندش اضافه بشه

peym@n
December 11th, 2015, 03:07
درود
بنده برای whmcs اطلاع دارم برای whm اطلاع ندارم در صورت تمایل اعلام بفرمائید آموزش بدم خدمتتون
موفق باشید

davood1156
December 11th, 2015, 03:23
ممنون میشم لطف کنید

peym@n
December 11th, 2015, 03:39
درود
در WHMCS به بخش setup>porducts/service>configproduct options مراجعه نمائید و create a new group کلیک نمائید Group Name اسم فرمی گه میخواهید اضافه کنید را وارد کنید مثلا پهنای باند اضافه در قسمت Assigned Products میخواهید روی کدوم سرویس قرار بگیره رو انتخاب نمائید و save کنید و سپس configproduct options کلیک نمائید Option Type اسمی برای فرم خود انتخاب نمائید در بخش Option Name نحوه نمایش را میتونید مشخص کنید گه برای شما quantity بهترین گزینه هست و در قسمت Add Option نیز مثلا بنویسید 100 گیگ پهنای باند و save کنید و وقتی که سیو کردید فیلد قیمت گذاری برای شما مشخص میشه میتونید قیمت مورد نظر خودتون رو بزارید
همچنین برای اینه بر روی چند سرویس این امکان رو بزارید شما سرویس مورد نظر خود را ویرایش گرده و در بخش configproduct options گه فرم ساختید را انتخاب نمائید
موفق باشید

davood1156
December 12th, 2015, 02:14
ممنون دوست عزیز از زحمتتون
من میخوام کاربر بعد از ورود به ناحیه کاربری همونجوری که یه سرویس میتونه سفارش بده بتونه پهنای باند اضافه هم خرید کنه موقعی که پهنای باندش تموم شد نه موقع خرید سرویس

- - - Updated - - -

دوستان لطف میکنید راهنمایی کنید

- - - Updated - - -

دوستان لطف میکنید راهنمایی کنید
کسی تو ناجمن این کار رو نکرده؟