PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل تحریم مجدد اپل (درخواست راهنمایی برای دور زدن)

Mr.Pouria
December 10th, 2015, 22:39
سلام خدمت دوستان

حدودا 5 روزی میشه که مجدد ارور 1009 معروف به آیتونز برگشته این ارور نشان دهنده تحریم کشور فوق میباشد ...

تا جایی که من یادمه و مجدد تحقیق کردم باری دور زدن این محدودیت نیاز به تغیر ای پی به کشور دیگر است .

توی سایت ها برنامه هایی رو معرفی کردن مثل ها/ت اسپولد*** و غیره که دانلود و نصب کنید و غیره ... اما متعصفانه برای نصب این برنامه 2 راه بیشتر وجود نداره 1- گوشی جلیبرک شده 2 - دانلود از ایتونز

راه اول برای من که امکان پذیر نیست زیرا ios 9.1 هنوز جلبریک نشده و نمیتوان کاری کرد ...

راه دوم هم که با وجود ارور 1009 اصلا امکان پذیر نیست ..

از دوستان درخواست دارم که اگه راه کاری رو میشناسن اعلام کنن که بشه این محدودیت هارو دور زد و از امکانات اون استفاده کرد ...

تی اگه نیاز به سرور و کانفینگ pptp باشه من مشکلی ندارم ..

xphost
December 10th, 2015, 22:43
درود برادر یه قند شکن pptp بگیر نصب کن راحت ارور 1009 رو رد کن
فعلا گیر دادن بهمون ولی باز آزاد میشه
جالبه فقط برای دانلود نرم افزار این طور امروز گوشی رو به 9.2 میخواستم اپدیت کنم نیازی نبود قند شکن روشن کنم

Mr.Pouria
December 10th, 2015, 22:46
درود برادر یه قند شکن pptp بگیر نصب کن راحت ارور 1009 رو رد کن
فعلا گیر دادن بهمون ولی باز آزاد میشه
جالبه فقط برای دانلود نرم افزار این طور امروز گوشی رو به 9.2 میخواستم اپدیت کنم نیازی نبود قند شکن روشن کنم

تشکر از پاسخ درسته فقط روی مارکتینگ حساس هست این بار و امید وارم بد تر نشه ...

من چند جارو ظهر برای این کانکشن دیدم اما قمیت اون خیلی بالا بود !! 5 تومن حداقل !! که اگه بخوام برای چند دیوایس بگیرم به صرفه نیست شما جایی سراغ دارید ؟!

در صورت امکان برام خصوصی بفرستین دوست عزیز ♥

Ahmad110
December 11th, 2015, 00:01
خب با آيتونز از طريق كامپيوتر برنامه مورد نظر رو دانلود كنيد و به گوشي منتقل كنيد