PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارور کارت گرافیک در نوت بوک

delta
October 3rd, 2010, 01:03
سلام. دوستان عزیز یک مشکلی پیش امده برام.. یک نوت بوک msi سری u135 گرفتم.روش ویندوز 7 نصبه.. فقط هر بازی نصب میکنم ارور میندازه میگه کارت گرافیک مینیمم رزولیشن رو ساپورت نمیکنه!! کلا هر بازی که نصب میکنم موقع اجرا این ارور رو میدازه.. کسی میدونه مشکل چیه و چطور رفع میشه؟ یا اصلا کار کرده با این سری؟

newspub
October 3rd, 2010, 01:41
دوست عزیز من دقیق نمیدونم مشخصات سیستم شما چیه ولی با سرچی که کرد اگه سیستم شما کارت گرافیکش اینه Intel GMA 3150 shared video memory (UMA)
طبیعیه که نتونین بازی اجرا کنین چون تا اونجایی که من میدونم این کارت گرافیک اصلا برای بازی نیست و فقط میتونه \ردازش ها سبک انجام بده.

delta
October 3rd, 2010, 12:33
دوست عزیز من دقیق نمیدونم مشخصات سیستم شما چیه ولی با سرچی که کرد اگه سیستم شما کارت گرافیکش اینه Intel GMA 3150 shared video memory (UMA)
طبیعیه که نتونین بازی اجرا کنین چون تا اونجایی که من میدونم این کارت گرافیک اصلا برای بازی نیست و فقط میتونه \ردازش ها سبک انجام بده.

بله متاسفانه من هم همین فکر رو میکنم.. ولی چیزی که ضحن من رو مشغول کرده اینه.. اگر این کارت گرافیکش نمیتونه یک بازی معمولی رو اجرا کنه چطور روش ویندوز 7 التیمات نصب هست و همه چیزش راحت میکشه... حتی فتوشاپ گرافیکی سنگین رو راحت اجرا میکنه؟ یعنی ویندوز 7 کارت گرافیک معمولی حداقل نیاز نداره؟همه ما میدونیم ویندوز 7 باید حتما کارت گرافیک خوبی داشته باشی تا بالا بیاد.....

newspub
October 3rd, 2010, 13:02
این کارت گرافیک رم نداره و آنبورده برا همین ۱ گیگ رم کامپیوتر باید هم ویندوز رو بالا بیاره هم بقیه برنامه هارو حالا شما حساب کن یه بازی که اجرا میکنی هم باید اضافه بر همون رمی که تا قبل از بازی استفاده میکردی باید هم رم بازی رو بده هم رم کارت گرافیک
تازه شما به جای ویندوز هفت استارتر که مناسب این نوت بوکه روش اولتیمیت نصب کردی:-o که کلی بیشتر رم استفاده میکنه طبیعیه که دیگه جواب بازی رو نده در ضمن این نوت بوکا بیشتر به نوت بوکای دانشجویی معروفا که برای گشت زدن تو اینترنت آفیس و بقیه برنامه های کاربردی استفاده میشن نه بازی مثل اینکه شما پی کی بخری بعد بخوای باهاش کورس هم بزاری:d