PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد امنیت جیمیل و کلش اف کلنز

armin.rf
December 10th, 2015, 19:07
سلام
اطلاعات جیمیلم رو ب یکی از دوستان دادم و الان برای اذیت و مسخره بازی میاد و مپ و جم رو تعغییر میده !

از جیمیل اقدام کردم . گزینه remove نبود!

اطلاعات هم عوض کردم ولی باز هم کانکته!!!

میشه کمک کنید

joomla2
December 10th, 2015, 19:09
سلام.
تا اکانتش درون بازی عوض نکنه همونجور وصل هست. اگه از بازیش یک بار وارد اکانت دیگه ای بشه دیگه نمیتونه مجددا به اکانت شما وارد بشه.

armin.rf
December 10th, 2015, 19:11
مشکل اینجاست که دیسکانکت نمیکنه !

Ramin
December 10th, 2015, 19:38
سلام

ابتدا پسوورد را تغییر دهید
سپس
لینک زیر را باز کنید

https://myaccount.google.com/security

در صفحه فوق در منو سمت چپ ( در صورتی که زبان انگلیسی است ) بر روی :

Device activity & notifications

کلیک کنید.در صفحه باز شده لیست تمامی دیوایس هایی که به اکانت شما متصل هستند نمایش داده می شود( کامپیوتر و گوشی و .......) در انتهای لیست بر روی Review devices کلیک کنید . در صفحه جدید بر روی دیوایس مورد نظر کلیک کنید. و سپس دکمه Remove .

با این کار کلا دیوایس مورد نظر از اکانت شما دیسکانکت خواهد شد . دقت داشته باشید پسوورد را در ابتدا تغییر دهید تا دیگر امکان اتصال برای گوشی مورد نظر وجود نداشته باشد

armin.rf
December 10th, 2015, 19:42
از جیمیل اقدام کردم . گزینه remove نبود!

رامین جان عرض شد که remov نداره!

Ramin
December 10th, 2015, 19:45
رامین جان عرض شد که remov نداره!

دوست عزیز شما اامه مراحل را طی نفرموده اید !

در صفحه باز شده لیست تمامی دیوایس هایی که به اکانت شما متصل هستند نمایش داده می شود( کامپیوتر و گوشی و .......) در انتهای لیست بر روی Review devices کلیک کنید . در صفحه جدید بر روی دیوایس مورد نظر کلیک کنید. و سپس دکمه Remove .

در صفحه ای که باز می شود و لیست دیوایس ها را مشاهده می فرمائید بله دکمه حذف وجود ندارد. تنها می توانید لیست را مشاهده فرمائید. در همین صفحه در انتهای لیست دکمه Review devices را کلیک کنید. در صفه دیگری مجددا همان لیست را مشاهده می کنید. برای حذف نیز در این صفحه بر روی دیوایس موردنظر کلیک کنید تا دکمه قرمز رنگ Remove را مشاهده کنید !

لطفا مراحل را با دقت مطابق توضیحات انجام دهید مطمئن باشید دکمه Remove را مشاهده خواهید نمود .

armin.rf
December 10th, 2015, 20:44
گوگل من فارسی هستش

اگر میشه به صورت عکس نشون بدید
واقعا ممنونم

- - - Updated - - -

در صفحه ای که باز می شود و لیست دیوایس ها را مشاهده می فرمائید بله دکمه حذف وجود ندارد. تنها می توانید لیست را مشاهده فرمائید. در همین صفحه در انتهای لیست دکمه Review devices را کلیک کنید. در صفه دیگری مجددا همان لیست را مشاهده می کنید. برای حذف نیز در این صفحه بر روی دیوایس موردنظر کلیک کنید تا دکمه قرمز رنگ Remove را مشاهده کنید !

لطفا مراحل را با دقت مطابق توضیحات انجام دهید مطمئن باشید دکمه Remove را مشاهده خواهید نمود .

دقیقا مو به مو انجام شد اما نشد که نشد
http://s3.picofile.com/file/8227403584/2015_12_10_202847.png

taksis
December 10th, 2015, 22:31
بازی دختر خواهر منم همینجوری شده بود.هشت سالشه.....
پسورد رو تغییر بدید هم فرق نمیکنه .من عوض کردم و نشد
باید تیکت بزنید برا بازی،تاریخ ساخت اکانت و مدل گوشیتون و کشور و استان رو بهشون بدید با اسم زمینتون
درخواست کنید اکانتتونو قفل کنن رو گوشیتون که با سایر دستگاها کسی نتونه واردش بشه
تیکت هارو دیر جواب میدن اما کارتونو انجام میدن

- - - Updated - - -

نمونه

hi . someone has hacked my gmail account and even has changed every recovery option for resetting the password . he is in my village and making trouble for me and my gameplay. is there anyway if u can kick him out or i can change my gmail pleas

بعد ازتون مشخصات اکانت رو میخوان که میدید و حل میشه
درضمن وقتی مشخص شد شما صاحب اصلی اکانت هستید،یک هفته اکانت رو غیر فعال میکنن تا ببینن جز شما کسی دیگه درخواست باز شدن اکانت و ادعا مالکیت میکنه یا نه.بعد از یه هفته باز میشه

Mr-H
December 10th, 2015, 23:24
اگر نمی تونید دستگاه رو حذف کنید راه بهتری نسبت به را حل taksis نیز هست بدین صورت که با پشتیبانی از طریق help & support تماس بگیرید و بگید که اکانتتون رو از دست دادید و بعد از دادن اطلاعات مورد نیاز درخواست کنید که اکانتتون رو برگردونن بعد از ارسال اطلاعات در صورت درست بودن اون در جواب کدی برای شما میفرستن + راهنمای برگردوندن اکانت حالا یه ایمیل جدید بسازید و کلش رو با اون لود کنید (روستای جدید بسازید) بعد کدی که پشتیبانی به شما داده رو روی روستای جدید بزنید تا روستای قبلی روی این ایمیل بالا بیاد، البته من دقیق نمیدونم که با ایمیل قبلی باز روستا بالا میاد یا نه اما فکر نکنم بالا بیاد اگر هم اومد شما می تونید دسترسی اون ایمیل به بازی کلش رو ببندید.

نمونه پیام و اطلاعات مورد نیاز :

Hi, unfortunately I’ve lost my village, this is My Account Information Plase Locate My Village:
UserName: نام اکانتتون (نام کاربری)
My Last Clan Name: نام کلن (آخرین کلن)
TownHall: تان هال
XP Level: لِوِل اکانتتون
Create Date Account: تاریخ تقریبی زمانی که اکانتتون رو ساختید و بازی رو شروع کردید (به میلادی)
Last Login Date: تاریخ آخرین باری که بازی کردید (به میلادی)
Device Name: نام و مدل گوشی
Country and city: کشور و شهرتون
Thanks a lot

اما بهترین راه حل همون راهی بود که رامین عزیز گفت، گوگل رو انگلیسی کنید تا دقیق مراحل رو انجام بدید.

armin.rf
December 11th, 2015, 12:33
سوپر سل دشواری های خودش رو داره!

مثال:چه تاریخی شروع کردی
تو چه کلنی شروع کردی
و ............

- - - Updated - - -

تو چه کلنی شروع کردی
و ............

hoka
December 11th, 2015, 13:45

تو چه کلنی شروع کردی
و ............

- - - Updated - - -

تو چه کلنی شروع کردی
و ............

رمز رو تغییر بده عزیز
https://security.google.com/settings/security/secureaccount?ft=2&continue=https://security.google.com/settings/security/activity
برو توی این لینک
https://security.google.com/settings/security/activity

حذف هم داره

armin.rf
December 11th, 2015, 14:04
رفتم اما حذف سیستم خودم فقط ازاد بود
!

Mr-H
December 11th, 2015, 14:59
تاریخ شروع بازی رو با دیدن آوارد (امتیاز یا جوایز) هایی که از گوگل پلی گرفتید قابل تشخیصه، برای پیدا کردن تاریخ ساخت بازی میتونید به گوگل پلی خود برید و بعد بازی کلش رو پیدا کنید و اولین آوارد که فکر کنم " Bigger .... " بود یادم نیست دقیقا خلاصه تاریخ اون میشه تاریخ شروع بازیتون، با یه جستجو تو گوگل در مورد " پیدا کردن تاریخ ساخت بازی کلش " می تونید به جواب برسید

hoka
December 11th, 2015, 16:14
رفتم اما حذف سیستم خودم فقط ازاد بود
!

شما اون مراحلی که بنده گفتم رو نرفتی . روی لینک زیرین بزنید و پسورد رو تغییر بدید

این هم مرحله ی آخر تغییر پسورد از لینک زیر که به صورت فارسی گوگل گفته :
تغییر دادن گذرواژه باعث خروج شما از سیستم همه دستگاه‌هایتان از جمله دستگاه‌های همراهتان می‌شود. باید گذرواژه جدید را در تمام دستگاه‌هایتان وارد کنید.

https://security.google.com/settings/security/secureaccount?ft=2&continue=https://security.google.com/settings/security/activity

armin.rf
December 11th, 2015, 16:15
اگر با روش دیگه ای بشه خیلی خوبه

انتظار سخته :d

hoka
December 11th, 2015, 16:30
اگر با روش دیگه ای بشه خیلی خوبه

انتظار سخته :d

همین روشی که بهتون گفتم در یک پست قبل سریع ترین و مطمئن ترین روش هست

armin.rf
December 11th, 2015, 16:37
مو به مو انجام شد