PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدوم یک از این دو نام برای برند سازی بهتر است؟

joomla2
December 10th, 2015, 18:21
سلام دوستان

ما دوتا دامنه داریم، یکی "پالیز هاست - palizhost.com" و یکی "ایران یس آپ - iranyesup.com" به نظر شما برای برند سازی هاستینگ روی کدوم یکی از نام ها سرمایه گذاری کنیم بهتر است؟

محمد محمدیی
December 10th, 2015, 18:35
همین پالیز هاست خوبه

mizban97
December 10th, 2015, 18:41
سلام دوستان

ما دوتا دامنه داریم، یکی "پالیز هاست - palizhost.com" و یکی "ایران یس آپ - iranyesup.com" به نظر شما برای برند سازی هاستینگ روی کدوم یکی از نام ها سرمایه گذاری کنیم بهتر است؟

عزیز مطمئن باش خودت نقش تصمیم گیرنده هستی ! من خودم شخصا اجازه نمیدم دیگران برام تصمیم بگیرن ولی مشورت هم خوب هست.
به نظر منم پالیز هاست اسم معنی دار تری هست نسبت به دومی ارزش بیشتری داره. به نظرم روی انتخاب اسم هیچوقت عجله نکنید .
در پناه حق

Saati
December 10th, 2015, 23:07
یس آپ اسم دیتاسنتر کانادایی هم هست و ممکنه بعدا مشکل ساز بشه.

من جای شما بودم به دنبال اسم و برندی بهتری بودم و پالیز هاست رو هم انتخاب نمیکردم (نظر شخصی).

Statyab
December 10th, 2015, 23:21
سلام
پالیز هاست
زیبا و کوتاه

در انتخاب دامنه اصلا عجله نکنید

Mr-H
December 10th, 2015, 23:36
پالیز هاست مطمئناً بهتره اما کاش اسم های دیگه رو هم چک می کردید. اسم های سر سنگین تر.

اگر خواستید من یه دامنه بلا استفاده با اسم pchost دارم که میفروشمش :)

shivahost
December 10th, 2015, 23:42
خب پالیز هاست حتما از اون یکی و حتی از pchost بهتره! ولی باید اول از همه خود شما که صاحب برند می شوید نام خود را دوست داشته باشید. بنظر من برای چنین شغلی باید دامنه های ir - net - com را بخرید و فقط به یکی از اونها اکتفا نکنید.

taksis
December 10th, 2015, 23:53
بعضی دامنه ها شاید کوتاه باشن
ولی معنا خاصی ندارن
یه سری اسم ها درسته یه کم طولانی ان اما گویا و پر معنان و تلفظشون قشنگه
الان پالیز هاست به نظر من معنی خاصی نداره!

CYCLONER
December 10th, 2015, 23:58
با سلام

پالیز هاست بهتر هستش

goldenhost.org
December 11th, 2015, 00:55
سلام - پالیز هاست بهتره اما اگر میخواین برند سازی کنین به نظر بنده (جسارت نباشه ها) بازم جستجو کنین حتما اسم های بهتری به زهنتون میرسه

peym@n
December 11th, 2015, 03:14
درود
بین این دو اسم پالیز مناسب میباشد
موفق باشید

blackz
December 11th, 2015, 08:38
هیچ کدومو مناسب نیستن.

من چند تا دامنه آزاد پیدا کردم اگه خوشت اومد برو ثبت کن.

1.
parshasting.ir

2.
goodhosting.org

3....... خودتون میتونی بگردید،در انتخاب نام عجله نکنید !
موفق باشید.