PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور اختصاصی ارزون قیمت چی میشناسید؟

ali.n
December 10th, 2015, 13:13
سلام دوستان

بطور جدی تو فکر گرفتن سرور اختصاصی هستم ولی مشکل اینه که پول کافی برای گرفتن یه سرور خوب ندارم.باید دنبال حد اقل امکانات با کمترین قیمت باشم.

من نتونستم لینک سرور های ارزون قیمت کیم سوفی رو پیدا کنم... کسی میدونه ؟

mhiizadi
December 10th, 2015, 13:37
مورد استفاده شما از سرور چی هست ؟

kool
December 10th, 2015, 13:45
البته دقت داشته باشید که سرور ارزان دارای سخت افزار ضعیف و قطعات قدیمی می باشد که در برخی موارد قدرت و سرعت یک سرور مجازی رو هم نداره و تنها هزینه اضافی برای شما خواهد بود.

ali.n
December 10th, 2015, 14:30
مورد استفاده شما از سرور چی هست ؟

برای سایت شخصی.خیلی وقته روی سرور اشتراکی هست و مشکلات زیادی باهاش دارم.قبلا از iweb داشتم و خیلی ازش راضی بودم ولی از وقتی دلار گرون شد دیگه هزینه هاش خیلی بالا رفت و بردمش روی سرور اشتراکی.

sssoheil
December 10th, 2015, 14:33
با سلام

سرورهای مارکت هتزر میتونه گزینه مناسبی برای شما باشه.

https://robot.your-server.de/order/market/country/DE

data20
December 10th, 2015, 17:39
سلام
همون طور که کاربر kool گفت سرور ارزون یه سری معایب خاص خودشو داره و بهتر برای کارهای که براتون ارزش داره طرفش نرید
اگر مصرف منابع الکی ندارید یا مصرف زیاد مثل انکود فیلم و .... و قرار نیست یکی دوماه دیگه بیخیال بشید میتونید شراکتی سرویس بگیرید

aligoli
December 10th, 2015, 17:48
سلام دوستان

بطور جدی تو فکر گرفتن سرور اختصاصی هستم ولی مشکل اینه که پول کافی برای گرفتن یه سرور خوب ندارم.باید دنبال حد اقل امکانات با کمترین قیمت باشم.

نظر شخصی : از کیمسوفی تهیه نشود بهتر است.

takpar7
December 10th, 2015, 19:20
سلام اگه رو هاستینگ هستید رد حال حاظر مجازی بگیرید مجازی هرتزنر که پینگش نسبتا خوبه به ایران قیمت خیلی مناسبی میتونه داشته باشه براتون

tikweb.ir
December 10th, 2015, 19:22
دنبال سرور اختصاصی خیلی ارزان نباشید
اگر مقدار پول یک سرور اختصاصی خوب رو ندارید از یکی از هاستینگ مطرح سرور نیمه اختصاصی بگیرید اینطوری هم خیالتون از کیفیت راحته هم اینکه هزینه کمتری متحمل میشید هم پشتیبانی میگیرید

mizban97
December 10th, 2015, 19:22
سلام دوستان

باسلام
عزیز اگر هزینه حداقل 160 هزار تومان ندارید به فکر سرور اختصاصی نباشید.
بهتر هست از سرور مجازی استفاده کنید.

Majiiid
December 10th, 2015, 21:59
اگر فقط برای میزبانی سایت میخواین نیاز به سرور اختصاصی نیست ی سرور مجازی خوب بگیرید کاملا جوابگو خواهد بود هزینش هم طبیعتا کمتر هست

ali.n
December 10th, 2015, 22:09
دنبال سرور اختصاصی خیلی ارزان نباشید
اگر مقدار پول یک سرور اختصاصی خوب رو ندارید از یکی از هاستینگ مطرح سرور نیمه اختصاصی بگیرید اینطوری هم خیالتون از کیفیت راحته هم اینکه هزینه کمتری متحمل میشید هم پشتیبانی میگیرید

میشه اینارو معرفی کنی؟ به نظر جالب میاد و می تونه مشکل منو حل کنه...

company_hosting
December 11th, 2015, 10:41
میشه اینارو معرفی کنی؟ به نظر جالب میاد و می تونه مشکل منو حل کنه...

سلام

کافی هست در بخش درخوسات سرویس درخواست بدهید تا دوستان به شما افر با قیمت مناسب بدهند

با تشکر