PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دان بود بودن سایت / مشکل عجیب

ali.n
December 10th, 2015, 12:23
سلام دوستان

سایت من الان روی یه سرور اشتراکی هست. 2 هفته هست که سایت بالا نمیاد. مشکل اینکه صفحه اصلی فروم بالا میاد ولی هر لینکی رو کلیک میکنم این پیغام ظاهر میشه
Not Found

The requested URL /اسکلتی-عضلانی-و-بافت-همبند-867/ was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

هاست که یه شرکت خارجی هست میگه :

I tried a lot to fix this but unfortunately the problem persists. I have taken the backup of current database ... to ...and restore the backup from the previous server. The website still displays 404 error. There's no logs on the server regarding this. I suggest you to contact your developer regarding this. Please let me know if you have any questions in this.

هی اصرار میکنه developer یه کاری کرده ولی ما هیچ دخالتی نداشتیم... خیلی اعصابم خورده . ممکنه راهنمای کنید؟

Abolijoon
December 10th, 2015, 12:32
سلام و درود
به احتمال 90 درصد مربوط به سرور می باشد
باید بررسی شود
ابتدا دیتابیس خود را ریپیر کنید ببینید درست میشود یا خیر!

ali.n
December 10th, 2015, 12:44
سلام و درود
به احتمال 90 درصد مربوط به سرور می باشد
باید بررسی شود
ابتدا دیتابیس خود را ریپیر کنید ببینید درست میشود یا خیر!

تشکر .متوجه نشدم بک آپ رو repair کنم ؟ من خودم چیزی از مدیریت سرور سر در نمیارم. معمولا از یه نفر برای اینکار کمک میگیرم.

Abolijoon
December 10th, 2015, 12:46
سی پنل هست؟
تو دیتابیس ها- اسم دیتابیس رو انتخاب کنید و ریپیر بزنید ( فکر نمیکنم درست بشه ! روت داشتید میشد دقیقا پیگیری کرد )

ali.n
December 10th, 2015, 12:53
نه سی پنل نیست . پلسکه. تا حالا چند بار این مشکل پیش اومده هر بار 2 هفته سایت رو دان کردن و هی اصرار می کردن یکی دیتابیس رو ذستکاری کرده آخرش درست میشد.ولی خوب این دفعه دیگه خیلی طول کشیده. باید منم بهشون اصرار کنم ما دخالتی نداشتیم تا خودشون مشکل سرورشونو حل کنند... اگر حل نکردند باید از یه نفر که گاهی مواقع کارهای سایتمو انجام میده کمک بگیرم...

Abolijoon
December 10th, 2015, 13:05
میتونید انتقال بدید سایتتونو به یه شرکت ایرانی تا نگران از دست رفتن اطلاعات هم نباشید

ali.n
December 10th, 2015, 22:13
میتونید انتقال بدید سایتتونو به یه شرکت ایرانی تا نگران از دست رفتن اطلاعات هم نباشید

اره بطور جدی تو فکر جابجا کردن هاست هستم. باید یه سرور اختصاصی ارزون قیمت پیدا کنم.

- - - Updated - - -

بعد از 2 هفته مشکل حل شد جوابشون این بوده نظرت چیه؟

The problem with the URL that you mentioned is fixed. This was the error while accessing the mentioned URL:

=====
Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../vbseo/includes/functions_vbseo_seo.php on line 120
=====

This is because the current server has PHP 5.5 and the variable preg_replace() is deprecated in this version. The most recommended solution is to upgrade vBulletin to the latest version with the help of the developer. As a temporary solution I suppressed the error in the configuration file by adding SKIP_DS_ERRORS.

=======
root@fiji [/home/.../subdomains/forum....com/includes]# grep SKIP_DS_ERRORS config.php
define('SKIP_DS_ERRORS', true);
=======

iranhostcom
December 10th, 2015, 23:28
مشکل از آپدیت نبودن vBulletin نصب شده بر روی وبسایتتون و عدم سازگاری اون با ورژن php سرور میزبان شما هست، موقتا خطا رو hide کردن و ازتون خواستن برای رفع کامل مشکل نسبت به اپدیت vBulletin به ورژن بالاتر اقدام بفرمایید.

kool
December 11th, 2015, 00:30
به خاطر عدم سازگاری پلاگین سئو با پی اچ پی نسخه 5.5 است. البته vbseo ظاهرا مشکل امنیتی هم داره و بیشتر کاربران حذفش کردن.

ali.n
December 11th, 2015, 07:11
آخرین نسخه انجمن 4.2.2 هست که فکر نکنم خیلی پایین باشه... همونطور که گفتید به خاطر vbseo هست. از همون اولم من مخالف vbseo بودم... ولی فکر کردم شاید به درد بخوره...که نه تنها مفید نبود مشکل ساز هم بوده.باید در اولین فرصت برش دارم. من بدبختو بگو که 2 هفته سایت به این خاطر داون بوده... هر چی مخاطب جمع کرده بودم پرید...