PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک در خرید ایپی در هتزنر

farid-13
December 10th, 2015, 10:09
سلام دوستان
تفاوت این رنج ایپی های هتزنر چیه؟

One additional subnet /29 (Price (monthly): € 6.72 / Setup (once): € 0.00)
One additional subnet /28 (Price (monthly): € 13.45 / Setup (once): € 0.00)
One additional subnet /27 (Price (monthly): € 26.89 / Setup (once): € 0.00)

هر کدوم شامل چند تا ایپی میشه؟

بعد این یکی چیه؟
One failover IP (Price (monthly): € 4.20 / Setup (once): € 0.00)

من برای مجازی سازی میخوام

sarwhost
December 10th, 2015, 10:12
سلام دوستان
تفاوت این رنج ایپی های هتزنر چیه؟

One additional subnet /29 (Price (monthly): € 6.72 / Setup (once): € 0.00)
One additional subnet /28 (Price (monthly): € 13.45 / Setup (once): € 0.00)
One additional subnet /27 (Price (monthly): € 26.89 / Setup (once): € 0.00)

هر کدوم شامل چند تا ایپی میشه؟

من برای مجازی سازی میخوام
http://sarv-it.com/portal/knowledgebase.php?action=displayarticle&id=80

بعد این یکی چیه؟
One failover IP (Price (monthly): € 4.20 / Setup (once): € 0.00)

قابل جابجایی

sepehr00
December 11th, 2015, 19:04
اگه بخوام ایپی تکی بخرم اسمش چیه
2. این یعنی چی یعنی چی قابل جابجایی هس One failover IP
3. بعد موقع خرید ایپی تکی و سابنت باید همون موقع پول داد

ممنون میشم هر سه مورد جواب بدید

- - - Updated - - -

دوستان ی کمک کنید تو رو خدا

Faraz4u
December 11th, 2015, 20:14
اگه بخوام ایپی تکی بخرم اسمش چیه
3. بعد موقع خرید ایپی تکی و سابنت باید همون موقع پول داد

ممنون میشم هر سه مورد جواب بدید

- - - Updated - - -

دوستان ی کمک کنید تو رو خدا

سلام
گزینه اول را بزنین برای تک ایپی
One additional IP with costs (Price (monthly):

خیر پولش بعدا روی فاکتورتون میاد

sssoheil
December 11th, 2015, 20:44
درود

/29 شامل 5 ای پی
/28 شامل 13 ای پی
/27 شامل 29 ای پی میباشد.

برای سفارش ای پی تکی One additional IP with costs
هزینه ای پی روی فاکتور شما میاید.

sarwhost
December 11th, 2015, 20:49

- - - Updated - - -

بقیه موارد که دوستان توضیح دادند در مورد سوال دوم شما که One failover IP چیست ؟
ای پی که میتوانید به سرور های دیگر در دیتاسنتر هتزنر انتقال بدید
این ای پی اکثرا برای کسانی خوب هست که نمیخوان ای پی تغییر بدن مثلا کسانی که حساب پیپال لوگین میکنند

توضیحات بیشتر

A Failover IP/subnet is an additional IP/subnet that can be switched from one server to another. It can be ordered for any Hetzner dedicated server, and switched to any other Hetzner dedicated server, regardless of location.
Switching a failover IP/subnet takes just a few seconds, and can be done via the Robot (http://wiki.hetzner.de/index.php/Robot/en) webinterface (menu "Server" -> "IPs" tab -> click on http://wiki.hetzner.de/images/f/fe/RobotFailover.png (http://wiki.hetzner.de/index.php/Datei:RobotFailover.png)) or via the Robot API (http://wiki.hetzner.de/index.php/Robot_Webservice/en#Failover). A failover script (http://wiki.hetzner.de/index.php/Failover_Skript/en) is also available.
Notes:

A failover subnet can only be switched as a whole, single IPs from the subnet can not be switched individually.
The failover IP/subnet has to be added to the network configuration of all servers it will be used on.

http://wiki.hetzner.de/index.php/Failover/en

sepehr00
December 11th, 2015, 20:52
منظورتون چیه از اینکع این برا کسانی خوبه ک نمی خوان ایپی غییر بدن ایپس چی رو .....ایپی اصل سرور رو؟ اصلا لازمه برا مجازی سازی؟

sarwhost
December 11th, 2015, 20:58
منظورتون چیه از اینکع این برا کسانی خوبه ک نمی خوان ایپی غییر بدن ایپس چی رو .....ایپی اصل سرور رو؟ اصلا لازمه برا مجازی سازی؟
همانگونه که عرض کردم مناسب برای کسانی هست که دوست ندارند اگر قصد تهیه سرور جدید داشتن برای کارشون ای پی تغییر بدن یک توضیح بسیار ساده اینکه این ای پی رو هر جا میرن توی داخل هتزنر میتونند با خودشون ببرند
خیر براتون نیاز نیست هم هزینش بالاست هم نیاز نیست حتما این ای پی رو تهیه کنید

sepehr00
December 12th, 2015, 09:44
ممنون

- - - Updated - - -

دوستان هر تیکیتی ک داخل پنل هتزنز می دم بالاخره جوابش رو از کجا باید دید یعنی ماسخی میدن میاد کجا
محلشو دقیق بگید ممنون

sarwhost
December 12th, 2015, 10:36
ممنون

- - - Updated - - -

دوستان هر تیکیتی ک داخل پنل هتزنز می دم بالاخره جوابش رو از کجا باید دید یعنی ماسخی میدن میاد کجا
محلشو دقیق بگید ممنون
ایمیلتون

sepehr00
December 12th, 2015, 13:33
ممنون با مرام

- - - Updated - - -

دوستان ی سوال
من وقتی سابنت و ایپی تکی خرید اطلاعاتش علاوه بر اینکه در ایمیل میاد در کجای پنل مشخصه .
اطلاعات ایپی و سابنت های خریداری شده

sssoheil
December 12th, 2015, 13:48
ممنون

- - - Updated - - -

محلشو دقیق بگید ممنون

پاسخ تیکت ها با رفرنس نامبر به ایمیلتون میاد.

sepehr00
December 12th, 2015, 13:49
رفرنس نامبر یعنی چی ؟

sssoheil
December 12th, 2015, 13:51
رفرنس نامبر یعنی چی ؟

کد تیکت که ارسال کردید.از طریق اون باید پیگیر تیکت مورد نظر بشید.گاهی اوقات برای بعضی مسائل قبول نمیکنند که روی ایمیل ریپلای کنید.

sepehr00
December 12th, 2015, 13:56
پس یعنی اگه من تیکیت کردم بعد ایمیل برام میاد ک جواب و کد رفرنس نامبر داخلشه؟

2.بعد چطوری از طریق کد رفرنس نامبر میشه پیگرد شد؟

sssoheil
December 12th, 2015, 14:00
پس یعنی اگه من تیکیت کردم بعد ایمیل برام میاد ک جواب و کد رفرنس نامبر داخلشه؟

2.بعد چطوری از طریق کد رفرنس نامبر میشه پیگرد شد؟

پست قبلی خدمتتون گفتم روی ایمیل باید ریپلای کنید ولی برای بعضی مسائل خاص نیاز هست برای پیگیر شدن موضوع از طریق خود پنل هتزر درخواستتونو ارسال کنید.

sepehr00
December 12th, 2015, 14:13
خب من همیشه وقتی تیکیت میدم در هتزنز...همون موقع کد پیگیری رو می ده بهم ؟ کجا میده
2.بعد جوابش ک ب ایمیلم میاد باید از طریق کد پیگیری بفهمم ک اون کدوم پاسخ هست یعنی پاسخ چ تیکیتیه؟
3.بعد منظورتون چیه روی ایمیل باید ری پلای کنید ...؟ منظورتون اینه مثلا اگه من ی تیکیت مطرح کردم و بعد پاسخ دادن ب ایمیلم...اگه باز سوابی در این رابطه داشتم نمی تونم از پنل بفرستم باید ری پلایکنم ب ایمیل
ممنون میشم تک تک جواب بدید

- - - Updated - - -

داداش ممنون میشم کمک کنید
شرمنده اگه مبتدیم

sssoheil
December 12th, 2015, 15:52
درود

دوست عزیز پاسخ های بنده کاملا شفاف بود نمیدونم دیگه چطوری باید توضیح داد که براتون باز سوال پیش نیاد.
کد پیگیری با ایمیل براتون میاد.در مورد سوال 2 بله.در مورد سوال 3 باید همان ایمیلی که دیتاسنتر در پاسخ تیکت شما داده در صورت ادامه بحث ریپلای کنید و از باز کردن تیکت جدید خوددداری کنید.

sepehr00
December 14th, 2015, 18:31
داداش چند تا سوال
اولا من ک مثلا یک سابنت ایپی خریدم اطلاعت سابنت ایپی رو از کجا می تونم بفهمم

2. همچنین شما گفتید ک:

همان ایمیلی که دیتاسنتر در پاسخ تیکت شما داده در صورت ادامه بحث ریپلای کنید و از باز کردن تیکت جدید خوددداری کنید.
حالا من وقتی در صورت ادامه بحث بخوام ادامه بدم وقتی پاسخم رو ب همون ایمیل ری پلای کردم باید همراه ماسخ کد پیگیری رو بفرستم
شرمنده داداش اماتورم من سوال کلیم اینه کد پیگیری رو از کجا دریافت کنم و چگونه ازش استفاده کنم
تورو خدا همینو بگو ممنون

- - - Updated - - -

دوستان تو رو خدا کمک کنید دیع

- - - Updated - - -

تورو خدا کمک کنید

داداش چند تا سوالاولا من ک مثلا یک سابنت ایپی خریدم اطلاعت سابنت ایپی رو از کجا می تونم بفهمم 2. همچنین شما گفتید ک: همان ایمیلی که دیتاسنتر در پاسخ تیکت شما داده در صورت ادامه بحث ریپلای کنید و از باز کردن تیکت جدید خوددداری کنید.حالا من وقتی در صورت ادامه بحث بخوام ادامه بدم وقتی پاسخم رو ب همون ایمیل ری پلای کردم باید همراه ماسخ کد پیگیری رو بفرستمشرمنده داداش اماتورم من سوال کلیم اینه کد پیگیری رو از کجا دریافت کنم و چگونه ازش استفاده کنمتورو خدا همینو بگو ممنون

behta
December 19th, 2015, 09:45
با سلام و عرض ادب

دوستان در صورتی که تک آیپی را تا 6 عدد سفارش بدیم بعدا میتونیم پک 30 تایی 6 تایی یا 6 تایی هم اضافه کنیم ؟ محدودیت سفارش چجوریه ؟