PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : PHP.ini

naderx
October 2nd, 2010, 16:09
سلام

اساتید من از CMS جوملا استفاده میکنم

دیرروز که خواستم وارد ادمین بشم یک سری پیغام خطا در پنل مدیریت بود و من هم نمیتونستم وارد کنترل پنل بشم

با هاستینگ مربوطه تماس گرفتم گفتند که یک فایل php.ini با محتوای زیر قرار بدم
و گفتند سرور برای امنیت دسترسی به php.ini رو غیر فعال کرده و کاربرا خودشون میتونند تنظیم کنند

محتوا:

display_errors = Off
حالا سوال اساسی من اینه که این دستور درست هست و در تنظیمات پیش فرض هاست یا سرور استفاده میشه یا خیر

چون این دستور میگه پیغام های خطا رو نشون نده ، این طوری که دیگه من خطا ها رو نمیتونم ببینم و تشخیص بدم مشکل از چی هست

و این به نظر من اصلا منطقی نیست

لطفا راهنمایی کنید

Online24
October 2nd, 2010, 16:16
متوجه مشکل شما با هاستینگ تون نشدم .

ولی در رابطه با : display_errors

این یکی از function های php هست که با on یا فعال بودن خطاهای برنامه نویسی را نشان میدهد .
( مشاهده این خطاها به برنامه نویس در رفع مشکلات سیستم کمک میکند )

وقتی که سیستم در حالت عملیاتی قرار گرفت ، می بایست این امکان غیرفعال شود !
چون از نظر امنیتی خوب نیست که دیگران هم از خطاهای برنامه نویسی سیستم شما باخبر شوند .

HugeServer
October 2nd, 2010, 16:20
لطفا خطا هارو اینجا قرار بدید.

naderx
October 2nd, 2010, 16:27
Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in /home/XXXXX/public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 102

Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in /home/XXXXX/public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 105

Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in /home/XXXXX/public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 682

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/XXXXX/public_html/libraries/joomla/session/session.php:102) in /home/XXXXX/public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/XXXXX/public_html/libraries/joomla/session/session.php:102) in /home/XXXXX/public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/XXXXX/public_html/libraries/joomla/session/session.php:102) in /home/XXXXX/public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 426

HugeServer
October 2nd, 2010, 16:30
از مدیر سرور گرامی خود خواهش کنید که این function هارو براتون باز کنند چون مشکل امنیتی بوجود نیماره!
ini_set,session_start

naderx
October 2nd, 2010, 16:42
از مدیر سرور گرامی خود خواهش کنید که این function هارو براتون باز کنند چون مشکل امنیتی بوجود نیماره!
ini_set,session_start

خودم میتونم در فایل php.ini که دارم این کارو انجام بدم؟؟
اگر بله ، لطفا کد دقیق رو بگیید. که من قرار بدم

mdf092
October 2nd, 2010, 17:07
میتونید log_errors رو فعال کنید و به جای اینکه نمایش بده، توی فایل ذخیره میکنه و اونجا میتونید ببینید

Online24
October 2nd, 2010, 17:18
خودم میتونم در فایل php.ini که دارم این کارو انجام بدم؟؟
اگر بله ، لطفا کد دقیق رو بگیید. که من قرار بدم

در فایل php.ini این عبارت را وارد کنید و در آخر Save کنید .

disable_functions =

اگر مشکل حل شد ، بعد از آن disable_functions را برای خودتان پیکربندی کنید و توابع خطر آفرین را غیر فعال کنید . ( در رابطه با این موضوع میتونید در همین انجمن جستجو کنید )