PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : idm دانلود نمی کنه !

asrhosting
October 2nd, 2010, 10:57
سلام دوستان .
نرم افزار دانلود منیجر یا اصطلاحا idm دانلود ها رو ناقص انجام می ده . اول فکر کردم مال ویندوز هست و مجبور شدم عوضش کنم ولی بعدا دیدم که باز هم این مشکل هست و با دانلود رو با سرور های اروپا و آمریکا هم ادامه دادم ولی مشکل حل نشد .

مشکل اصلی اینجاس که فایل های بالای 100 مگ رو تا 99.73 یا 99.؟؟ دانلود می کنه ولی اون یه در صد رو دانلود نمی کنه !

دوستان راهنمایی بلدند انجام بدند .

ممنون

1eng.ir
October 2nd, 2010, 11:15
یکی از اون فایلهایی که دانلود میکنی رو بذار تا تست کنم، چون حدس میزنم مشکل از فایل مبدا باشه ...

Desperados
October 2nd, 2010, 11:34
ممکنه ویروسی هم باشه و آنتی ویروس اجازه دانلود به بخش ویروسی نده.

asrhosting
October 2nd, 2010, 12:13
یکی از اون فایلهایی که دانلود میکنی رو بذار تا تست کنم، چون حدس میزنم مشکل از فایل مبدا باشه ...

نه ممد گفتم که فایل ها رو از چند سرور و سایت مختلف هم دانلود کردم ولی دانلود نمی کنه . با شرکت ISP هم تماس گرفتم می گه مشگل از ما نیست .
فایل های سنگین چنین بالایی سرشون می یاد
جالبته وقتی stop می کنم و بعد از مدتی start
می کنم تایم وات می ده و دیگه ادامه دانلود نمی ده .

ممکنه ویروسی هم باشه و آنتی ویروس اجازه دانلود به بخش ویروسی نده.

مشکل از این هم نمی تونه باشه چون هم آنتی ویروس رو رایانه نصب هست و هم اینکه فایل ها قابل اعتماد هستند .

:109:

tmfar
October 2nd, 2010, 12:21
بعضی از سرورها هم اصلاً نمیشه فایل رو دانلود کرد ارور میده که چنین فایلی در سرور نیست ! دوستان می دونند چطوری باید درست کنیم ؟ باید تنظیماتی را تو سرور انجام بدیم ؟

asrhosting
October 2nd, 2010, 12:31
بعضی از سرورها هم اصلاً نمیشه فایل رو دانلود کرد ارور میده که چنین فایلی در سرور نیست ! دوستان می دونند چطوری باید درست کنیم ؟ باید تنظیماتی را تو سرور انجام بدیم ؟

اصلا مشکل از سرور به نظر نمی یاد ! مشکل اینجاس که همه دانلود می کنند بدون مشکل ولی مثلا یه فایل 700 مگی رو تا 699 دانلود می کنه ولی اون یه مگ رو دانلود نمی کنه
امروز هم یه فایل 488 مگی رو تا 487 مگ دانلود کرد ولی توی 800 کیلوبایت تا یه مگش دیگه می زنه سرعت ارتباطی 0 بیت !

؟

HOSSEIN1242000
October 2nd, 2010, 12:34
والا من هم این مشکل دارم ممنون میشم یکی از دوستان توضیح بدن کامل من هر ورژن نصب کردم نشد فقط با فلش گیت نصب کردم روی فایل های مشکل داشتم یکسریش برطرف شد ولی بازهم تا 99 میره گیر میکنه

asrhosting
October 2nd, 2010, 12:44
والا من هم این مشکل دارم ممنون میشم یکی از دوستان توضیح بدن کامل من هر ورژن نصب کردم نشد فقط با فلش گیت نصب کردم روی فایل های مشکل داشتم یکسریش برطرف شد ولی بازهم تا 99 میره گیر میکنه

سلام . شما هم سیستم عاملتون ویندوز 7 هست ؟
نخسه ؟

ممنون

HOSSEIN1242000
October 2nd, 2010, 14:20
اره برای من windows 7 هست و انتی ویروس هم کسپر کسی انتی ویرویس 2011 هست
البته بگم روی لینوکس دارم ولی این فایل هیا حجیم مثل اینو تست کردم مشکلی نداشت

delta
October 2nd, 2010, 14:54
بله درسته.. idm ناقص دانلود میکنه.. بدترین حالت وقتی هست که فایل 1 گیگ رو دانلود میکنید..کاربرای ما هم شاکی بودند بعضی بازی ها ناقص آپلود شده.. تست میکردیم میدیدیم درسته.. از همشون که پرسیدیم گفتند با idm دانلود کردند... خود من هم تجربه دانلود ناقص رو با این دانلودر دارم.. برای همین پیشنهاد میکنم از دانلود منیجر معروف dap که خودم شخصا چندین ساله باهاش دانلود میکنم و واقعا حرف نداره استفاده کنید

alphagig
October 2nd, 2010, 17:20
شما از چه ورژنی از idm استفاده میکنید و اینکه چه کرکی از اون رو استفاده می کنید؟ چون گاهی از اوقات بخاطر کرک های هست که نصب می شوند.

asrhosting
October 2nd, 2010, 17:22
شما از چه ورژنی از idm استفاده میکنید و اینکه چه کرکی از اون رو استفاده می کنید؟ چون گاهی از اوقات بخاطر کرک های هست که نصب می شوند.

سلام میشه یه نخسه خودبش رو با کرک سالم ! معرفی کنید ؟

delta
October 2nd, 2010, 18:05

ورژن برای کسانی مثل ما که سایت نرم افزاری دارند معنی نداره.. همیشه بروزترینش رو استفاده میکنیم.. در ضمن نرم افزار باید طوری باشه که همه بتونن استفاده کنند.من که نمیتونم جای یک کاربر معمولی باشم تا بدونه ورژن چیه و... در ضمن همچین آش دهن سوزی نیست مثل ویندوز دنبال کرک مناسب و.. باشیم.این همه دانلود کننده محبوب و راحت.. اصلا نیازی نیست فکر کرک خوب باشیم براش

M-Soltani.ir
October 2nd, 2010, 21:21
سلام میشه یه نخسه خودبش رو با کرک سالم ! معرفی کنید ؟

اون نسخه ای که تو آسان دانلود معرفی شده سالم هست ، خیلی وقته استفاده میکنم
با gprs هستم ، خودت لینکشو بیاب

MagicVps.Com
October 2nd, 2010, 22:00
بله درسته.. idm ناقص دانلود میکنه.. بدترین حالت وقتی هست که فایل 1 گیگ رو دانلود میکنید..کاربرای ما هم شاکی بودند بعضی بازی ها ناقص آپلود شده.. تست میکردیم میدیدیم درسته.. از همشون که پرسیدیم گفتند با idm دانلود کردند... خود من هم تجربه دانلود ناقص رو با این دانلودر دارم.. برای همین پیشنهاد میکنم از دانلود منیجر معروف dap که خودم شخصا چندین ساله باهاش دانلود میکنم و واقعا حرف نداره استفاده کنید

ورژن برای کسانی مثل ما که سایت نرم افزاری دارند معنی نداره.. همیشه بروزترینش رو استفاده میکنیم.. در ضمن نرم افزار باید طوری باشه که همه بتونن استفاده کنند.من که نمیتونم جای یک کاربر معمولی باشم تا بدونه ورژن چیه و... در ضمن همچین آش دهن سوزی نیست مثل ویندوز دنبال کرک مناسب و.. باشیم.این همه دانلود کننده محبوب و راحت.. اصلا نیازی نیست فکر کرک خوب باشیم براش

حداقل دارم7 سال باش دانلود میکنم این مشکل که میگید کلا وجود نداشته و ندارد
یه مثل همیشگی هست که میگه مشکل از مصرف کنند هست
روی این برنامه الکی نقص نزارید دلیلی نداره که بخواهیم از dap استفاده کنیم با اون همه حجم زیاد و بیخودش

شما که ماشالله کارت نرم افزاره نیازی نیست هر ساعت دنبال کرکش باشی و باید کرک ماسب داشته باشی یه کرک هست کار بچهای پی سی سونه حدود 1.5 ساله داره جواب میده کلیه نسخهای 5 را هم ساپورت میکنه Patch 5.xx 2008-12-06

delta
October 3rd, 2010, 00:22
حداقل دارم7 سال باش دانلود میکنم این مشکل که میگید کلا وجود نداشته و ندارد
یه مثل همیشگی هست که میگه مشکل از مصرف کنند هست
روی این برنامه الکی نقص نزارید دلیلی نداره که بخواهیم از dap استفاده کنیم با اون همه حجم زیاد و بیخودش

شما که ماشالله کارت نرم افزاره نیازی نیست هر ساعت دنبال کرکش باشی و باید کرک ماسب داشته باشی یه کرک هست کار بچهای پی سی سونه حدود 1.5 ساله داره جواب میده کلیه نسخهای 5 را هم ساپورت میکنه Patch 5.xx 2008-12-06

شما انگار احساسی برخورد میکنی؟ عزیز موضوع نوع کارکردش هست.. کارایی dap رو به هیچ وجه idm نداره.. در ضمن ممکنه برای شما ایرادی نیاورده باشه اما چه برای من و حتی برای کاربرانم ایراد داشته..در ضمن از کی تاحالا 14 مگابایت شده حجم زیاد؟ عصر سیستمهای پرسرعت و پرقدرت هست نه ویندوز 98!!

GOD
October 3rd, 2010, 08:55
این نسخه کاملا سالم هست سرچ کنید راحت پیدا میشه

IDM.v5.19.3.by.metaxrox