PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به یک وردپرس کار برای ترمیم مشکلات سایتم

mehrad2
December 7th, 2015, 14:04
سلام دوستان بنده حدود 3 ماه پیش به یک آقای به اصلاح محترمی هزینه دادم سایت منو درست کنه با تمام مواردی که برایش نوشته بودم.اما بعد طراحی متوجه شدم خیلی نواقص تو سایت هستش که خودم شروع کردم به ترمیمش البته سواد این کار رو نداشتم بیشتر از تو همین سایت اطلاعات گرفتم اما مشکل اینجاست اون آقا دیگه گوشی رو برنداشت و ...حالا یکی رو میخوام بیاد مواردی که مشکل دارم که خیلی هم زیاد نیست درست کنه فقط سریعا نیاز دارم ممنون.

محمد محمدیی
December 7th, 2015, 15:10
سلام لطفا مشکلاتی رو که دارید ذکر کنید

mehrad2
December 9th, 2015, 12:18
لطفا اگه کسی قیمت مناسب کار میکنه و این کاره هستش پیام بده کلا چندان وقت نمیگیره

aligoli
December 9th, 2015, 13:18
سلام دوستان بنده حدود 3 ماه پیش به یک آقای به اصلاح محترمی هزینه دادم سایت منو درست کنه با تمام مواردی که برایش نوشته بودم.اما بعد طراحی متوجه شدم خیلی نواقص تو سایت هستش که خودم شروع کردم به ترمیمش البته سواد این کار رو نداشتم بیشتر از تو همین سایت اطلاعات گرفتم اما مشکل اینجاست اون آقا دیگه گوشی رو برنداشت و ...حالا یکی رو میخوام بیاد مواردی که مشکل دارم که خیلی هم زیاد نیست درست کنه فقط سریعا نیاز دارم ممنون.

لطفا لینک سایتت رو اینجا و مشکلاتت رو لیست کن تا اول راهنماییت کنم بعد اگر خودت نتونستی حل کنی بیشتر صحبت میکنیم.
به افراد شخصی اعتماد نکن ( نظر شخصی ) و به شرکت ها اعتماد کن چون شماره ثبت دارند.

J0k3R
December 9th, 2015, 16:56
درصورت تمایل در خدمتیم

mohsen.shokoohi@chmail.ir