PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تحریم نماد اعتماد الکترونیکی

samaserver
December 7th, 2015, 12:13
دوستان نظرشون چیه با توجه به اجبار و فشار برای گرفتن مالیات همه نماد اعتماد الکترونیکی رو تحریم کنیم ؟

shivahost
December 7th, 2015, 12:26
مالیات رو باید داد... منطقی کار کنید با حساب و کتاب هیچ مشکلی نداره.

98M!zban
December 7th, 2015, 12:30
مالیات مورد قانونی هست در همه کشورهای دنیا هست

مهم اینه که مالیات بر چه اساس کسب و بشه و چرا ؟

در ضمن اینجا ایران است چیزی تحریم نخواهد شد توسط مردم . خودرو تحریم شد دولت حدود 8 ماه حقوق بنده و هزاران کارمند خصوصی دیگر در ادارات دولتی رو نداد به جاش کلی هزینه تزریق کرد سمت سازندگان خودرو تا خودروی چند ملیونی رو 40 ملیون بفروشند

shivahost
December 7th, 2015, 12:33
مالیات مورد قانونی هست در همه کشورهای دنیا هست

مهم اینه که مالیات بر چه اساس کسب و بشه و چرا ؟

شما اگر حسابداری درست داشته باشی و دفاترت درست باشه مالیات هم بر اساس سود خالص شما حساب می کنند.

pardazit.net
December 7th, 2015, 12:35
سیستم مالی دقیق و مدیریت درستی داشته باشید مالیاتتون رو هم پرداخت کنید

ترس از مالیات = عدم مدیریت صحیح

98M!zban
December 7th, 2015, 12:35
شما اگر حسابداری درست داشته باشی و دفاترت درست باشه مالیات هم بر اساس سود خالص شما حساب می کنند.

اینکه مالیاتی که از بنده دریافت میشه در چه جهت استفاده بشه مهمترین مقوله هست

آیا با این مالیات به فشر ضعیف جامعه کمک میشه ؟

آیا در جهت چرخیدن صنعت کشور صرف میشه ؟

آیا کمک میشه به کارخانه های نزدیک به ورشکستی ؟

آیا کمک میشه به کارآفرینی و ایجاد شغل های فراوان ؟

...

به نظر من که در هیچ جا هزینه نمیشه

shivahost
December 7th, 2015, 12:40
اینکه مالیاتی که از بنده دریافت میشه در چه جهت استفاده بشه مهمترین مقوله هست

آیا با این مالیات به فشر ضعیف جامعه کمک میشه ؟

آیا در جهت چرخیدن صنعت کشور صرف میشه ؟

آیا کمک میشه به کارخانه های نزدیک به ورشکستی ؟

آیا کمک میشه به کارآفرینی و ایجاد شغل های فراوان ؟

...

به نظر من که در هیچ جا هزینه نمیشه

یعنی شما هنوز داری تو کوچه های خاکی قدم میزنی؟

مالیات بخشی از درآمد دولت هست که در بودجه هر ساله در نظر گرفته میشه و اینکه کجا ها خرج میشه همراه سایر درآمدهای دولت کاملا مشخصه. مالیات جزو درآمدهای رانتی گروه های خاص جامعه نیست. متاسفانه ما که جوجه ایم، ولی همان قشر خاص که درآمد رانتی دارند برای فرار از مالیات حرف هایی که شما میزنید را به دهان مردم می اندازند...

98M!zban
December 7th, 2015, 12:44
یعنی شما هنوز داری تو کوچه های خاکی قدم میزنی؟

مالیات بخشی از درآمد دولت هست که در بودجه هر ساله در نظر گرفته میشه و اینکه کجا ها خرج میشه همراه سایر درآمدهای دولت کاملا مشخصه. مالیات جزو درآمدهای رانتی گروه های خاص جامعه نیست. متاسفانه ما که جوجه ایم، ولی همان قشر خاص که درآمد رانتی دارند برای فرار از مالیات حرف هایی که شما میزنید را به دهان مردم می اندازند...

اره چون اعتماد من از بین رفته

هیچ چیز جای خودش نیست

بحث در این مورد هیچ فایده ای نداره فقط من و شما رو دقایقی درگیر می کند . نه من در جایگاهیی هستم که تغییر ایجاد کنم و نه شما در جایگاهی که تغییر ایجاد کنید

hossein1210
December 7th, 2015, 12:45
ببنید هیچکس از مالیات دادن نمیترسه
فقط از محاسبه مالیات توسط ادراه میترسن که بیشتر از درآمد بزنند
الان فرض کنید خودم وقتی شرکت نیستم و خودم کار میکنم به صورت حقیقی و دفتر کل هم ندارم مالیات رو چطور میزنند برام؟

shivahost
December 7th, 2015, 12:45
اره چون اعتماد من از بین رفته

هیچ چیز جای خودش نیست

بحث در این مورد هیچ فایده ای نداره فقط من و شما رو دقایقی درگیر می کند . نه من در جایگاهیی هستم که تغییر ایجاد کنم و نه شما در جایگاهی که تغییر ایجاد کنید

خب من خیالم راحته چون در جزیره زیبای کیش اقامت دارم و آدرس نماد هم در حال تغییر هست.

98M!zban
December 7th, 2015, 12:46
خب من خیالم راحته چون در جزیره زیبای کیش اقامت دارم و آدرس نماد هم در حال تغییر هست.

اگر چند تا جزیره اونورتر می رفتید شاید خیالتون راحت بود اما کیش جزو خاک ایران هست

shivahost
December 7th, 2015, 12:47
ببنید هیچکس از مالیات دادن نمیترسه
فقط از محاسبه مالیات توسط ادراه میترسن که بیشتر از درآمد بزنند
الان فرض کنید خودم وقتی شرکت نیستم و خودم کار میکنم به صورت حقیقی و دفتر کل هم ندارم مالیات رو چطور میزنند برام؟

تا حالا مشاوره مالیاتی کردی؟ راهکار مناسب برای اشخاص حقیقی هم بهت میدن دوست عزیز

- - - Updated - - -

اگر چند تا جزیره اونورتر می رفتید شاید خیالتون راحت بود اما کیش جزو خاک ایران هست

اینجا هیچ مالیاتی نداریم حتی ارزش افزوده.

pardazit.net
December 7th, 2015, 12:56

منطقه (آزاد) کیش ...

pardishosting
December 7th, 2015, 13:08
شما تو کیش برای بقیه دستورالعمل پرداخت مالیات صادر می کنید ؟

shivahost
December 7th, 2015, 13:11
شما تو کیش برای بقیه دستورالعمل پرداخت مالیات صادر می کنید ؟

بله، 35 سال تهران بودیم و مالیات دادیم، یکساله کیش هستیم.

samaserver
December 7th, 2015, 13:28
این تاپیک رو برای رفع چاره زدیم ملت با هم دعوا دارن

ماشالله به اتحاد
وطنم پاره تنم

shivahost
December 7th, 2015, 13:32

ماشالله به اتحاد
وطنم پاره تنم

رفع چاره نمی ککه این تاپیک، حالا فکر کن اصلا نماد رو تحریم کردی! کاری داره که لیست درگاه های آنلاین رو از همه بانکها بگیرن؟ تنها راه فرار از مالیات پول نقد از دست مردم گرفتن هست.

مثلا 2 تا ساندویچی داریم تو تهران، نشاط در ستارخان و فری کثیف! این ها بسیار فروش دارند و هر شب ترافیکه جلوشون اما کارتخوان ندارند و فقط پول نقد می گیرند که هیچ جا ثبت نشه.

hostorder
December 7th, 2015, 13:34
من خودم دیگر علاقه ای به تمدید نماد اعتماد ندارم

- - - Updated - - -

رفع چاره نمی ککه این تاپیک، حالا فکر کن اصلا نماد رو تحریم کردی! کاری داره که لیست درگاه های آنلاین رو از همه بانکها بگیرن؟ تنها راه فرار از مالیات پول نقد از دست مردم گرفتن هست.

مثلا 2 تا ساندویچی داریم تو تهران، نشاط در ستارخان و فری کثیف! این ها بسیار فروش دارند و هر شب ترافیکه جلوشون اما کارتخوان ندارند و فقط پول نقد می گیرند که هیچ جا ثبت نشه.

چارش اینه که حساب یک شخص دیگر رو به درگاه بانکی بزنیم

shivahost
December 7th, 2015, 13:37
من خودم دیگر علاقه ای به تمدید نماد اعتماد ندارم

- - - Updated - - -

چارش اینه که حساب یک شخص دیگر رو به درگاه بانکی بزنیم

گفتم که فوقش لیست درگاه ها رو میگیرن و اون حساب رو هم پیدا می کنن...

98M!zban
December 7th, 2015, 13:40

ماشالله به اتحاد
وطنم پاره تنم

شما اگر به فکر رفع چاره بودی به جای فرار از مالیات حارجی ارزونی بازی در نمی آوردی که

من حاظرم مالیات بدم هزاران سال به شرطی که رم یک گیگ رو به قیمت خودش بفروشم . کار به این ندارم سرور شما ارزون در میاد یا سرور من گرون . مهم اینه قیمت ها طوری باشه که مشتری انتظاراتش بالا نره

امثال کارهای شما باعث شده مشتری رم چهار گیگ رو 5 تومان بخواد تازه یک روز هم تست بخواد

hostorder
December 7th, 2015, 13:40
گفتم که فوقش لیست درگاه ها رو میگیرن و اون حساب رو هم پیدا می کنن...

حسابی میزنیم که طرف خانه داره و معاف از مالیاته وقتی حساب ما چیزی نمیاد چه مالیاتی میتونن بگیرند

shivahost
December 7th, 2015, 13:42
حسابی میزنیم که طرف خانه داره و معاف از مالیاته وقتی حساب ما چیزی نمیاد چه مالیاتی میتونن بگیرند

ببخشید خانه دار درگاه آنلاین می خواد چکار؟ خودت رو گول میزنی؟ خب وقتی لیست بگیرن از درگاه ها معلومه مال چه سایتی هست.

mandana32
December 7th, 2015, 13:50
ببخشید خانه دار درگاه آنلاین می خواد چکار؟ خودت رو گول میزنی؟ خب وقتی لیست بگیرن از درگاه ها معلومه مال چه سایتی هست.

اینجاس که درگاه های واسطه بدرد میخورن !

hostorder
December 7th, 2015, 13:52

والا وقتی اداره مالیات به هاست هالت میگه!!!چه طور مالیات می خواند تعیین کنن!!!وقتی فکر میکنن همش سود هست چه طور می خواند تعیین کنن!!! من ماهی 400 خرج دفترم هست 100 هزینه اینترنتم و 200خرج سرویس هام بعضس ماه ها نصفش هم درنمیاد بعضا .فقط از درد اینکه نگند بیکاره کار میکنیم

delta
December 7th, 2015, 13:54
از ان روز اول بهتون گفتم بیخیال نماد بشید ریختید سرم مسخرم کردید..گفتم اینها فقط راهی هست برای تیغ زدن مردم و بدست اوردن اطلاعات سایت ها..کسی گوش نداد..حالا بکشید از دستش حالتون جا بیاد..
برای اعتماد سازی نیازی به نماد اصلا نبود..همون ثبت در وزارت ارشاد هم کافی بود. میتونستند همون فرم ثبت ارشاد رو حرفه ای تر کنند تمام..نیازی به دریافت وجه و نماد و...نبود ازاولشم!!

مشکل شما اینه هر کاری میکنند اینا شما به سازشون میرقصید...من حتی وقتی فروشگاه داشتم به زور بهم میگفتند سیستم واسطه پستی بگیر پرداخت در محل خیالت راحت میشه و خیلی میفروشی!! وقتی گرفتم فقط سالی 100 تومان اداره پست میخورد و 150 هم واسط پستی!! علاوه بر این از هر فروش 10 درصد واسط پستی میخورد و اداره پست هم هزینشو برد بالا 1200 درصد کرد و از هر محصولی 8 هزارتومان برای ارسالش میخورد و برگشت هم داده میشد از جیب خودم میرفت هزینش!! یعنی اقازاده ها یک قران هم ضرر نداشتند و خالص سود از هر جهات سرازیر میشد و چون اگر مالت هم برگشت میخورد از من بدبخت میگرفتند مامورای پست براشون سریع رسوندن جنس و برگشت و احساس مسئولیت داشتن فرقی نداشت..
یک کلام تمام این سیستم بازیها و مجوزها و..برای سود بالا هست و نه ساماندهی در کارهست نه هیچ چیز دیگری.
اعتماد مشتری به نماد نیست.اعتماد رو از خیلی چیزهای دیگر هم میشه به دست اورد... الان دی جی کالا وفینال به ان بزرگی فقط نقد میفروشند و میلیاردی درامد دارند..چرا انا سیستم واسط پستی ندارند؟
شمایی که هاستینگ داری برو هاست دل رو ببین؟ ببین نماد داره؟ حتی ادرس هم ندارند اما تمام سایتهای بزرگ و معروف رو میزبانی میکنه و با وجود تعرفه های گرونش کلی مشتری داره؟ مگر انا اعتماد رو چطور بدست اوردند؟

mandana32
December 7th, 2015, 13:56
شما اگر به فکر رفع چاره بودی به جای فرار از مالیات حارجی ارزونی بازی در نمی آوردی که

من حاظرم مالیات بدم هزاران سال به شرطی که رم یک گیگ رو به قیمت خودش بفروشم . کار به این ندارم سرور شما ارزون در میاد یا سرور من گرون . مهم اینه قیمت ها طوری باشه که مشتری انتظاراتش بالا نره

امثال کارهای شما باعث شده مشتری رم چهار گیگ رو 5 تومان بخواد تازه یک روز هم تست بخواد

حرف حساب !

دقیقا مشکل همینه اگر قیمت ها واقعی بود و این اورسل کردن ها و قیمت های مسخره نبود ما هم قانونی کار میکردیم

3 سال پیش دلار 900 بود سرور رم 1 گیگ هم 90 درصد جاها 30 تومن بود
الان دلار 3700 هست سرور رم 1 گیگ 5 تومن و 10 تومن و 15 تومن :)

سرزمین
December 7th, 2015, 14:05
از ان روز اول بهتون گفتم بیخیال نماد بشید ریختید سرم مسخرم کردید..گفتم اینها فقط راهی هست برای تیغ زدن مردم و بدست اوردن اطلاعات سایت ها..کسی گوش نداد..حالا بکشید از دستش حالتون جا بیاد..
برای اعتماد سازی نیازی به نماد اصلا نبود..همون ثبت در وزارت ارشاد هم کافی بود. میتونستند همون فرم ثبت ارشاد رو حرفه ای تر کنند تمام..نیازی به دریافت وجه و نماد و...نبود ازاولشم!!

مشکل شما اینه هر کاری میکنند اینا شما به سازشون میرقصید...من حتی وقتی فروشگاه داشتم به زور بهم میگفتند سیستم واسطه پستی بگیر پرداخت در محل خیالت راحت میشه و خیلی میفروشی!! وقتی گرفتم فقط سالی 100 تومان اداره پست میخورد و 150 هم واسط پستی!! علاوه بر این از هر فروش 10 درصد واسط پستی میخورد و اداره پست هم هزینشو برد بالا 1200 درصد کرد و از هر محصولی 8 هزارتومان برای ارسالش میخورد و برگشت هم داده میشد از جیب خودم میرفت هزینش!! یعنی اقازاده ها یک قران هم ضرر نداشتند و خالص سود از هر جهات سرازیر میشد و چون اگر مالت هم برگشت میخورد از من بدبخت میگرفتند مامورای پست براشون سریع رسوندن جنس و برگشت و احساس مسئولیت داشتن فرقی نداشت..
یک کلام تمام این سیستم بازیها و مجوزها و..برای سود بالا هست و نه ساماندهی در کارهست نه هیچ چیز دیگری.
اعتماد مشتری به نماد نیست.اعتماد رو از خیلی چیزهای دیگر هم میشه به دست اورد... الان دی جی کالا وفینال به ان بزرگی فقط نقد میفروشند و میلیاردی درامد دارند..چرا انا سیستم واسط پستی ندارند؟
شمایی که هاستینگ داری برو هاست دل رو ببین؟ ببین نماد داره؟ حتی ادرس هم ندارند اما تمام سایتهای بزرگ و معروف رو میزبانی میکنه و با وجود تعرفه های گرونش کلی مشتری داره؟ مگر انا اعتماد رو چطور بدست اوردند؟

لابد پیشنهاد شما اینه که از واسط درگاه گرفته بشه.

hostorder
December 7th, 2015, 14:09
لابد پیشنهاد شما اینه که از واسط درگاه گرفته بشه.

هاستینگ فقط به سابقه کار خوب هست که امثالی مثل هاست دی ال دارند

سرزمین
December 7th, 2015, 14:11
هاستینگ فقط به سابقه کار خوب هست که امثالی مثل هاست دی ال دارند

نکنه فکر میکنید هاست دی ال از واسط درگاه داره! نخیر از به پرداخت ملت هست، حالا نمیدونم چه طوری نماد ندارن.

hostorder
December 7th, 2015, 14:19
نکنه فکر میکنید هاست دی ال از واسط درگاه داره! نخیر از به پرداخت ملت هست، حالا نمیدونم چه طوری نماد ندارن.

منظور من جذب مشتری بود نه درگاه

farmanrava
December 7th, 2015, 15:03

منطقه آزاد کیش معاف از مالیات هستش ؟ بقیه مناطق آزاد چی ؟

kool
December 7th, 2015, 15:22
دیگه کار از کار گذشته از چند طریق اطلاعات دستشون هست. بهتره یه فکری بکنید که درکشون بالا بره و فقط نیاز مالی کشور رو نبینند و کل گردش حساب رو سود حساب نکنن! هرقدر سود خالص هست بیاد 9% درصدشون رو بردارن!

persiancoder
December 7th, 2015, 15:47
حیف ما که ایجور سرمون اومد :)
ذوق هایی که کور شد و استعداد هایی که از بین رفت فقط به دلیل مدیریت اشتباه
بدلیل فشار و محدودیت بجای حمایت ...

به کجا چنین شتابان

speednet
December 7th, 2015, 17:26
سلام
ما از وقتی که شرکت ثبت کردیم آدرس محل سکونتون بود و اینکه تو اداره مالیات و ثبت دفاتر دفتر پلمب نکردیم ایا من الان برم برای پلمب دفتر ؟ مالیات این چند سال رو میگرند و یا از همین موقع که پلمب میکنیم شروع میشود لطفا دوستانی که آگاهی کاملی دارند بفرمایند

hossein1210
December 7th, 2015, 17:55
سلام
ما از وقتی که شرکت ثبت کردیم آدرس محل سکونتون بود و اینکه تو اداره مالیات و ثبت دفاتر دفتر پلمب نکردیم ایا من الان برم برای پلمب دفتر ؟ مالیات این چند سال رو میگرند و یا از همین موقع که پلمب میکنیم شروع میشود لطفا دوستانی که آگاهی کاملی دارند بفرمایند

بعد از ثبت باید پلمپ دفتر رو بگیرید
هم مالیات از زمان ثبت شرکت و هم جریمه

i.sharifi
December 7th, 2015, 18:34
برخی از صاحبین مشاغلی که خدمات کیلویی و بی کیفیت با قیمت پایین ارائه میدن مخالف برقراری ثبات در حوزه اینترنت و دنبال راهی برای دور زدن اداره مالیات و اینماد هستند چون با شروع دریافت مالیات این افراد مجبور میشن به کسب و کارشون پایان بدن .
این قضایا و اتفاقات اخیر از چند جهت به نفع صاحبین مشاغل مجازی خواهد بود و تفاوت بین مدیران با نگرش حرفه ای با اشخاص سطحی نگر رو مشخص می کنه .

tikweb.ir
December 7th, 2015, 19:00
فقط ای کاش همونطور که از کسب و کار های کوچکی همچون هاستینگ مالیات رو خیلی جدی قراره بگیرن ، بیان اون چند هزار میلیارد مالیاتی که اگر درست خاطرم باشه سه نفر ندادن رو ازشون بگیرن !! (فقط مطمئنم از سه هزار میلیارد بیشتر بود)

وقتی که عدالت باشه هیچ کس از مالیات دادن فرار نمیکنه...

p30nama
December 7th, 2015, 19:16
بنده در منطقه ازاد اروند هستم میخواستم بدونم در مناطق ازاد - تجاری مالیات نمیدیم؟

- - - Updated - - -

میشه پرداخت های اینترنتی سایت روی حساب شخص دیگری یا حساب دیگری غیر از حساب شرکت که معرفی کردید استفاده کنید

و به درگاه ها واسط حساب یک شخص دیگه رو بدید

و مقدار بسیار کمی رو روی حساب شرکت بریزید ، اینطوری دیگه فکر نکنم متوجه بشن

- - - Updated - - -

http://www.arvandfreezone.com/1394/02/22/%D9%85%D8%B9%D8%A7%D9%81%DB%8C%D8%AA-%D9%85%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%DB%B2%DB%B0-%D8%B3%D8%A7%D9%84%D9%87-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D9%82%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%AF%DB%8C/

persian.developer
December 7th, 2015, 19:24
مالیات در کشورهای پیشرفته منبع درآمد اصلی دولتهاست، از آنجایی که ما در یک کشور نفت خیز خاورمیانه به دنیا آمده ایم گمان میکنیم فقط دولتها در قبال ما مسئولند! نمیتوان تا آخر با اقتصاد نفتی جلو رفت. امیدوارم بازار افسار گسیخته هاستینگ کمی سر و سامان بگیره با این کار و دوستان کمی هم به فکر هزینه های خود باشند و صرفاً به فکر فروش نباشند!
با مالیات شرکتی حذف نخواهد شد اما حتماً قیمتها منطقیتر میشه

samaserver
December 7th, 2015, 21:20

من متاسف هستم بابت شخصیت، فهم و شعور شما
من تاپیک رو برای راه حل مشکل نماد و دریافت مالیات سنگین باز کرده ام شما به من می گویید حاجی ارزونی بازی در نیار !
شما با این شعور و شخصیت خدا به داد مشتریان شما برسد

farmanrava
December 8th, 2015, 00:04
من متاسف هستم بابت شخصیت، فهم و شعور شما
من تاپیک رو برای راه حل مشکل نماد و دریافت مالیات سنگین باز کرده ام شما به من می گویید حاجی ارزونی بازی در نیار !
شما با این شعور و شخصیت خدا به داد مشتریان شما برسد

دوست عزیز به شما توهین کردند ؟؟
فکر نمیکنید که حرف حق رو زدن ؟ شما با شکستن قیمت ها به این بازار آسیب میزنید !
کافیه یک نگاه به پستی که ایشون زدند بکنید :
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=155880&page=2&p=1442770&viewfull=1#post1442770

حداقل پست ایشون تا الان 10 نفر موافق داشته که از دکمه تشکر استفاده کردند ... شما با این پستتون به تمام این افراد از جمله خود بنده توهین فرمودین

درسته که میگن همیشه حرف حق تلخه !!

takpar7
December 8th, 2015, 00:59

فکر نکنم بشه بی خیال شد
به زودی اجباریش میکنن و هرکس نداشته باشه ف ی ل تر البته فکر کنم چون متد کارشون همینه

majid rostami
December 8th, 2015, 01:01
تحریم کردن فایده ای نداره ...
چیزی با تحریم درست نمیشه ! مگه ما رو تحریم کردن سر فرود اوردیم ؟

بهتره کار رو از ریشه درست و صحیح انجام بدیم . به قول دوستان دنبال سود یکطرفه (اگه بشه اسمشو سود گذاشت) نباشیم که ضربه بزنیم به صنف و کار هاستینگ ها ...

اونایی که تجربه بیشتری دارند و شناخته شده تر هستند نیازی ندارند قیمت بشکنند تا مشتری جذب کنند . مشتری میره سمتشون چون کیفیت دارند ...

ما هم باید سعی کنیم کیفیت کار رو ببریم بالا ... نه که کاری کنیم که در نتیجه اش > مشتری بیاد بگه برای فلان چیز فلان قدر میدم :| میدی بده ، نمیدی هاستینگ زیاده ...

حالا اینکه حساب و کتاب و نوع تعیین مالیات به چه صورت انجام میشه بحث دیگه ای هست . درمورد اون میشه اقدامی کرد که کار صحیح انجام بشه ولی اینکه اصلا انجام نشه درست نیست ...

اتفاقا خوبه باعث میشه دوستانی که به صورت تابستانی وارد این صنف شدن به فکر درس و امتحانشون بیفتن و اینجا رو خلوت تر کنند و اونایی که اومدن فعالیت کنند بمونند و شان و منزلت به این صنف برگرده ...

همدل شویم تا بتوانیم همراه شویم ...

takpar7
December 8th, 2015, 01:03
دوستانی هم که درباره مناطق آزاد سوال کردن منطقه آزاد یعنی معاف از مالیات و برای جذب سرمایه چه داخلی و چه خارجی تو اون بخش ایجاد میشه البته زمان داره و 20 ساله هست و بعد از 20 سال کسب و کار باید مالیات بدید البته برای شرکت های دارای مجوز هست هم معاف از مالیات هم مالیات

درباره درگاه های واسط هم واقعا فکر کردید به این درگاه ها رسیدگی نمیکنن؟! به همه رسیدگی میکنن و هر سایتی نماد نداشته باشه و فرو شاینترنتی داشته باشه اخطار میدن نماد نگرفت ف ی ل تر!