PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی برای خرید سرور

info_dlsong
October 1st, 2010, 21:35
با سلام خدمت دوستان عزیز
میخواستم یک سرور برای مجازی سازی بگیرم
موندم کجا رو انتخاب کنم
فاکتور های من ایناست
دوستان بگن کجا خوبه
1- آپتایم حدود 99.8 به بالا
2- تحویل یک روزه
3- حداقل رم 12
4- پشتیبانی از mikrotik
5- نسبتا وارز (حداقل به whmcs نال گیر ندن)
6- ساپرت خوب
7- کیفیت بالا
8- پرت یک گیگ
9- قیمت حدود 230 ( حالا بیشتر هم شد یکاریش میشه کرد - در صورت این که رم بیشتر باشه تا 300 هم مشکلی نیست)
10- حدود 30 تا آی پی میخوام (با آی پی در این تعداد هم مشکلی نداشته باشه)

دوستان باز تجربه کار با جاهای مختلف رو دارن!
لطف کنن راهنمایم کنن که از کجا خرید کنم

itjavani
October 1st, 2010, 21:54
Singlehop.com ~ USA
به غیر از نکته 5 بقیه موارد رو داره!

برای خرید هم میتونید با فناوران شبکه توکا (http://www.tukanet.com) و PersianVPS.ir (http://www.persianvps.ir) در تماس باشید... تایید میشن!!!

1eng.ir
October 1st, 2010, 21:57
1. 99.9%
2. بین 1 تا 5 روز کاری
3. OK
4. OK
5. وارز نیست!
6. OK
7. OK
8. OK
9. Order Now (http://www.persianvps.ir/client/cart.php?gid=8)
10. OK

DataCenter: SingleHop.Com

mofthost.com
October 1st, 2010, 22:24
leasweb بهترینه یا altushost (نظر من!)

1eng.ir
October 1st, 2010, 22:27
سید جان با چی اندازه گرفتین ؟! :-?

persianwhois
October 1st, 2010, 22:31
سرویس های دیتاسنتر Hetzner (http://hetzner.de) آلمان هم مناسب است.

info_dlsong
October 1st, 2010, 23:30
سینگل هاپ که گفتید قیمتش با قیمتی که گفتم نمیخونه (چون من اشاره به پورت یک کردم) قیمت خیلی بیشتر از 230 میشه (خیلی)

-----------------------------------------------------------

hetzner اگه بخوام بگیرم غیر هزینه سرور و ست آپ باید 50 تومن برای کارت شبکه بدم 40 تومن بابت نصب VMWare نمیدونم چقدر برای آی پی ها 60 تومن برای پورت یک گیگ (بعدش هم دسکتاپ تحویلم میدن :دی) پس اینم بدردم نمیخوره!

---------- Post added at 10:30 PM ---------- Previous post was at 10:03 PM ----------

من تو leaseweb همچین سروری که میخوام پیدا نکردم مخصوصا قیمت ها که 2-3 برابر قیمتی که گفتم هست!
توی altushost هم فقط با این مشخصات یک سرور بود اونم 400 بیشتر برام در میومد!

Aria
October 1st, 2010, 23:36
سلام.

دیتاسنتر های آمریکایی تا شکایت نشه گیر نمیدن و کاری ندارن!

دیتاسنتر های هلندی و آلمانی هم به دلیل روش کارشون معمولاً کمی دیرتر گزارش رو به کاربر منطقل می کنند ولی در نهایت اونها هم رسیدگی می کنند و باید باهاشون همکاری کنید.

تنها دیتاسنتری که به فایل ها و اسکریپت های وارز کاری ندارند کشور های روسیه و چین هستند که اونها هم قیمت سرور های بالا، شبکه بسیار خنده دار و ضعیف و سرور های desktop دارند! (البته بعضی دیتاسنتر هاشون هستند که کیفیت و امکانات خوبی دارند ولی برای سرور با 4 گیگ رم ماهیانه 400 دلار میگیرند).

تنها انتخاب شما میتونه دیتاسنتر های آمریکایی باشه که البته امشب جمعه هست و فردا و پس فردا (شنبه - یکشنبه) تعطیلی رسمی هفته برای آمریکا و اروپا هست و در این دو روز معمولاً هیچ دیتاسنتری سرور setup نمی کنه پس مورد 2 در این حالت امکان پذیر نیست.

اگر شرایط 2 و 5 رو میتونید نا دیده بگیرید، با من تماس بگیرید تا در صورت امکان آفر هایی رو برای شما ارسال کنم. (به صورت عمومی نمی تونم)

با تشکر.

info_dlsong
October 2nd, 2010, 00:20
از مدیران wht بابت منتقل کردن پست ممنونم
ولی باید بگم به یک جای کاملا بی ربط منتقل کردین چون اصلا بحثم به سرور مجازی ربطی نداره! (کاش اول پست رو میخوندین :دی)
فقط بحث در مورد دیتا سنتر هست!

DeltaGostar
October 2nd, 2010, 00:36
دورد
این آفر فقط در صورتی میباشد که شما سرور امشب سفارش دهید
تعداد سرور ها سفارش داده شده نامحدود

ببخشید هم راهنمایی و هم آفر هست چون باید قیمت دستتون باشه . میکروتیک و ای پی سالم
از singlehop فقط پشنهاد میکنم چون میکروتیک و سرور پایداری میخواهید که همیشه در دسترس باشه

CPU : Intel® Core™2 Quad Processor Q9550 (12M Cache, 2.83 GHz, 1333 MHz FSB)
Ram : 8GB DDR2 Of Memory
NIC : GigaEthernet
Hard Drive : 500Gb Sata Hard Drive
Raid : None
Switch Port : 100mbps Dedicated ( 100Mbps Dedicated Private Lan )
Bandwidth : 10Tb Premium Bandwidth
IP : 5Ips
pric=160$

Xeon Nehalem E5520 -
CPU : Intel® Xeon® Processor E5520 (8M Cache, 2.26 GHz, 5.86 GT/s Intel® QPI)
Virtualisation: Instructions VT
Ram : 12GB DDR2 Of Memory
Hard Drive : 1000Gb Sata Hard Drive
Switch Port : 100mbps Dedicated ( 100Mbps Dedicated Private Lan )
IP : 5Ips
Price =205$
هر دلار 1200 محاسبه میشود امشب سفارش بدید پورت 1 45 دلار محاسبه میشود /
طبق قوانین دیتا سنتر با شما رفتار خواهد کرد
whmcs سعی کنید لیسانس بگرید 14 هزار تومن ماهانه یا یک بار برای همیشه 200$ میباشد
ولی تا کسی شکایت نکنه و ریپورت نده مشکلی پیش نخواهد آمد .
تقریبا نیمه وارز هست
تحویل سرور در صورتی که امشب سفارش بدید بین 2 تا 24 ساعت آینده
شنبه و یکشنبه بین 1 تا 2 روز کمتر
پنل
Free Management Panel : Reboot, Graph, Bandwidth, IP Informations
Free Monitoring System ( Only For Managed Servers )

Extras on the Servers

1. Upgrade to 1Gbit dedicated port : ONLY 45$ Instead of 60$ 2. Adding Any Hard Drives :

Hard Drive 250GB : 10$ Monthly
Hard Drive 320GB : 20$ Monthly
Hard Drive 500GB : 40$ Monthly
Hard Drive 1TB : 70$ Monthly

3. Adding 1Gb Ram to the Servers : 10$ Per Gb Monthly
4. Adding Firewall Snapshield : 39.95$ Monthly
5. Cpanel License : 21$ Monthly for VPS 10$
6. Extra IPs :

Extra 05Block IPs : 3.0$ Monthly
Extra 13Block IPs : 7.5$ Monthly
Extra 29Block IPs : 15.0$ Monthly
Extra 64Block IPs : 25.0$ Monthly
Extra 256Block IPs : 100$ Monthly

7. And Any More ....

What Is Included To The Default Packages

1. Free Management Panel : Reboot, Graph, Bandwidth, IP Informations
2. Free Monitoring System ( Only For Managed Servers )
3. Free 5IP Addresses
4. Free Reload of the request
5. Free Installing of the Virtual Programs like : Xen-Server, ESXi, ....
6. Free 24x7 Supports

DataCenter Informations

1. About Our Datacenter : Chicago Data Center & Chicago Dedicated Servers (http://www.singlehop.com/why_singlehop/data_center_details.php)
2. About Our Network : SingleHop Network Information (http://www.singlehop.com/why_singlehop/network.php)
3. About Our/Datacenter Customers : SingleHop Dedicated Server Testimonials - Managed Web Hosting Customer Reviews (http://www.singlehop.com/why_singlehop/testimonials.php)

AftabHosting
October 2nd, 2010, 00:46
سافت لایر همچین چیزی رو داره ولی رم 8 گیگ با 40 ترابایت پهنای باند. پرت هم یک گیگ کیفیت و آپتایم هم که عالیه قیمت همونه که گفتی .
ولی - 5 - 2 -3 .

DeltaGostar
October 2nd, 2010, 00:56
دوست عزیز شما میتوانید از هر جا که تصمیم دارید خرید کنید . و نه سود کلانی گیر ما خواهد آمد نه چیزی اما بحث راهنمایی بود و singlehop برترین گزینه میباشد که دوستانی توی همین تالار بهتون آفر میدن و این دیتا سنتر آپتایم 100$ تضمین میکند . q9550 با RAM 8gig میشه با پورت 1گیگ همون دور و بر قیمت 230 تومان برای شما خرید کرد
اما E550 گزینه عالی است که هزینه شما نمیرسه
فقط netdirect همچین گزینه ای داره اونم پورت اشتراکی میباشد . که آپتایم فعلا خوب نیست .

info_dlsong
October 2nd, 2010, 01:09
سافت لایر همچین چیزی رو داره ولی رم 8 گیگ با 40 ترابایت پهنای باند. پرت هم یک گیگ کیفیت و آپتایم هم که عالیه قیمت همونه که گفتی .
ولی - 5 - 2 -3 .

الان رو این سرورم 9 گیگ vps دارم
این سرورم از نت دایرکت هست
یک مقدار عجله دارم چون فقط تا دوشنبه وقت دارم!

رو قیمت هم برای این تاکید دارم چون به مشتریهام مناسب دادم قیمت رو
اگه گرون بگیرم ضرر میکنم.
پس اینجا هم بدردم نمیخوره :-s

---------- Post added 10-10-02 at 12:09 AM ---------- Previous post was 10-10-01 at 11:58 PM ----------

دوست عزیز شما میتوانید از هر جا که تصمیم دارید خرید کنید . و نه سود کلانی گیر ما خواهد آمد نه چیزی اما بحث راهنمایی بود و singlehop برترین گزینه میباشد که دوستانی توی همین تالار بهتون آفر میدن و این دیتا سنتر آپتایم 100$ تضمین میکند . q9550 با RAM 8gig میشه با پورت 1گیگ همون دور و بر قیمت 230 تومان برای شما خرید کرد
اما E550 گزینه عالی است که هزینه شما نمیرسه
فقط netdirect همچین گزینه ای داره اونم پورت اشتراکی میباشد . که آپتایم فعلا خوب نیست .

دوست عزیز
سینگل هاپ فکر نمیکنم 1 گیگابیت رو اختصاصی بده اونم مثل نت دایرکت اشتراکی میده ( یعنی شما تضمین میکنی که با 120 دانلود کنه؟)
من اگه یک چیزی نوشتم در راستای کارم بوده اگه گفتم 12 چون الان 9 گیگ وی پی اس دارم
و اگه قیمت رو اونجوری دادم به این علت بوده که به مشتریهام قیمت پایین دادم و با سرور 300 تومنی ضرر میکنم
مسئله بعدی سینگل هاپ وارز نبودنش هست که با کار من جور در نمیاد
پس لطفا درست پست رو بخونید بعد آفر بدید و انتقاد کنید
مطمئن باشید سینگل هاپ به هیچ وجه برترین گزینه برای کار من نیست
اگه براتون سود نداره پس بیکارین که آفر میدین؟
با تشکر

DeltaGostar
October 2nd, 2010, 01:53
الان رو این سرورم 9 گیگ vps دارم
این سرورم از نت دایرکت هست
یک مقدار عجله دارم چون فقط تا دوشنبه وقت دارم!

رو قیمت هم برای این تاکید دارم چون به مشتریهام مناسب دادم قیمت رو
اگه گرون بگیرم ضرر میکنم.
پس اینجا هم بدردم نمیخوره :-s

---------- Post added 10-10-02 at 12:09 AM ---------- Previous post was 10-10-01 at 11:58 PM ----------

دوست عزیز
سینگل هاپ فکر نمیکنم 1 گیگابیت رو اختصاصی بده اونم مثل نت دایرکت اشتراکی میده ( یعنی شما تضمین میکنی که با 120 دانلود کنه؟)
من اگه یک چیزی نوشتم در راستای کارم بوده اگه گفتم 12 چون الان 9 گیگ وی پی اس دارم
و اگه قیمت رو اونجوری دادم به این علت بوده که به مشتریهام قیمت پایین دادم و با سرور 300 تومنی ضرر میکنم
مسئله بعدی سینگل هاپ وارز نبودنش هست که با کار من جور در نمیاد
پس لطفا درست پست رو بخونید بعد آفر بدید و انتقاد کنید

مطمئن باشید سینگل هاپ به هیچ وجه برترین گزینه برای کار من نیستاگه براتون سود نداره پس بیکارین که آفر میدین؟
با تشکر

من چیزی رو تضمین نمیکنم . شما روی سرور اختصاصی طبق منابع مانند رو و سی پی بله کاملا پورت 1 گیگابیت بر ثانیه اختصاصی است
120 از کجا و بر اساس چی آوردید شما میدونید هر بایت چند بیت است ؟ مگابایت بر ثانیه میشود 1024GIG /8=128
12 گیگ میتونید بگرید بدون PORT 1 - همیشه ارزان فروشی نشانه جذب مشتری نیست . کیفیت مهم هست .
وارز بودن منظورتون چی هست . بنده خودم VB نال شده و موزیک ارجنال امریکایی و فیلم هالیودی . Whmcs ..وو مشکلی هم پیش نیامده کسی انتقاد از شما نکرده . بنده خودم ماه پیش 200 تومن ضرر کردم . وقتی چهار نفر پیدا میشن VDS /Vps 2Gig RAM به مشتری میدن 40 تومن خوب باعث میشه کسی که سرور با کیفیت میخره . دچار مشکل بشه در فروش و ضرر کنه . کسانی رو مشناسم که توی همین تالار مشتری سرور مجازی من بعد از 2 سال به طرف خودش کشیده و بهش VPS win با نصف قیمت داده است و الان به همین مشکل شما خورده . بنده خودم توی این چند ساله قیمت هام ثابت و به نظر خودم استاندارد بوده
vps
RAM 125 = 15T
RAM 256MB 25T
RAM 512 35T
RAM 1gig 45T
RAM 2gig 60 T
و حداقل به مشکل ضرر چندای نخوردم . بعدشم همیشه که نباید سود کرد .

در مورد استفاده ما شاید دوست داشته باشم ضرر بدم . یا سود کنیم به خودمون ربط داره شما حرص نخورید . شاید هم بیکار باشیم. در ضمن چیز که مد نظر شما است . فقط دو تا دیتا سنتر میتونید بگرید که سریع تحویل بدن شبکه آزاد و استانداری داشته باشن . آپتایم خوب . قیمت مناسب . و پورت 1

Dell PowerEdge R210
1x Intel Quad Core X3430
16GB DDR3
2x1TB SATA2
RAID1 (Mirror)
5000 GB
32 IP
BW 5T
1 x 1000Mbps Full-Duplex
230 toman

تحویل 2 الی 3 روزه مباشد .

Leaseweb
================================

Xeon Nehalem E5520 -
CPU : Intel® Xeon® Processor E5520 (8M Cache, 2.26 GHz, 5.86 GT/s Intel® QPI)
Hard Drive : 1000Gb Sata Hard Drive
Switch Port : 1000mbps Dedicated ( 100Mbps Dedicated Private Lan )
IP : 29Ips
Price =312 toman.
DC=singlehop
=====================================

و پورت 100 مگابیت

CPU : Core i7 2.66ghz Intel®
Hard Drive : 2000Gb Sata Hard Drive
Switch Port : 2 x 10 Gbit/s optical fiber Dedicated ( 100Mbps Dedicated Private Lan )
Bandwidth : UNLIMITED Traffic Bandwidth
IP : 20Ips
NIC vmware Esxi one-time setup = 60 toman
setup free
Price =200+60 one-time setup toman
pric next month = only 200 toman
DC giga-international

=======================

EQ6 Root Dedicated Server
- پردازشگر : Intel® Core™ i7-920 Quad-Core
- حافظه رم : 12GB DDR3 RAM
- تعداد ادرس : 4Dedicated IP Address
- پهنای باند : Unlimited
- کارت شبکه : 1GBit OnBoard connected at 100 MBit
- هارد دیسک : 2x 1500 GB SATA-II HDD
- فضای پشتیبانی اختصاصی : 100GB FTP Backup Space
DC=hetzner
ماهیانه 145,000 تومان

Flexi pack = 22 toman har mah
setup vmware Esxi 90 toman one-time

145+22+90=257 ماه اول

pric next month = only 145+22=167toman

فقط باید همون اول تعداد هر چند تا ای پی اضافه میخواهید خرید کنید چون بعدا اضافه نمیشه
تحویل سرور بین 6 الی 24 ساعته بعد از کانفیگ vmware Esxi تقریبا 12 ساعت بعدش آماده استفاده است

دیگر فکر نکنم دیتا سنتری پیدا کنی بدون مشکل باشه اینم به خاطر شما قدر لحظات و تجربیات چهار تا بزرگتر رو بدون که از طلا با ارزش تر است :64:

info_dlsong
October 2nd, 2010, 02:26
با سلام خدمت دوست عزیز
اگر منظورتون از 2 گیگ وی پی اس رو 40 تومن دادن من بودم لیست قیمت هام داخل سایت موجوده و خودتون میتونید ببینید
اگر هم به کسی با اون قیمت بدم بازم به خودم مربوط میشه
بله شما درست میگید باید 128 مگ بر ثانیه دانلود کنه ولی شما 120 رو تضمین کنید 128 پیشکشتون
بعدشم فکر نمیکنم قیمت فروش وی پی اس هاتون به این پست مربوط باشه
لطفا بحث رو به حاشیه نکشید
من موندم چرا هر کی از هر جا که سرویس میده همونجا بهترین جای :دی

فقط دو تا دیتا سنتر میتونید بگرید که سریع تحویل بدن شبکه آزاد و استانداری داشته باشن . آپتایم خوب . قیمت مناسب . و پورت 1
دیگر فکر نکنم دیتا سنتری پیدا کنی بدون مشکل باشه
یعنی به نظرت غیر سینگل هاپ و leaseweb بقیه جاها مشکل دارن
خیلی جاها هستن که مشکل ندارن
xlhost - FDC chicago - wehostwebsite - iweb - burst - .....

با تشکر

DeltaGostar
October 2nd, 2010, 02:37
با سلام خدمت دوست عزیز
اگر منظورتون از 2 گیگ وی پی اس رو 40 تومن دادن من بودم لیست قیمت هام داخل سایت موجوده و خودتون میتونید ببینید
اگر هم به کسی با اون قیمت بدم بازم به خودم مربوط میشه
بله شما درست میگید باید 128 مگ بر ثانیه دانلود کنه ولی شما 120 رو تضمین کنید 128 پیشکشتون
بعدشم فکر نمیکنم قیمت فروش وی پی اس هاتون به این پست مربوط باشه
لطفا بحث رو به حاشیه نکشید
من موندم چرا هر کی از هر جا که سرویس میده همونجا بهترین جای :دی

یعنی به نظرت غیر سینگل هاپ و leaseweb بقیه جاها مشکل دارن
خیلی جاها هستن که مشکل ندارن
xlhost - FDC chicago - wehostwebsite - iweb - burst - .....

با تشکر

با دورد
تمام این دیتا سنتر که عرض کردید میتوینم خرید کنیم براتون و تحویل بدیم سرور xlhost - FDC chicago - wehostwebsite - iweb - burst
در ضمن من جای نیستم که از دیتا سنتری که هستم تعریف کنم . همه خوبن دی . :113:
اما بحث کمک بود . شما میگید پورت 1 گیگابیت و رم 12 گیگبایت میخوای شما بفرما از همین ای وب بگیر ببن دارن همچین قیمتی یا همچین سروی .
یا XLHOST پورت 1 نداره / رم 12 هم نداره / fdc که ایران تحریم شدید و قیمت هاش بالا است / براست هم حرف نداره شبکش . پورت 1 هم ارزون میده و با ایرانی بودن به عنوان مشتری و خریدار مشکلی نداره باهشون صحبت کردم . خیلی دیر سرور تحویل میدن . بعد دیگه بقیه رو تست نکردم که میکروتیک نصب میشه و مشکلی نداره . فقط این آفر با این قیمت ها عرض کردم تا امشب اعتبار داشت برای شما و دوستان . تاپیک بسته شد برای من :103:#:-S . موفق باشید .

Aria
October 2nd, 2010, 02:39
سلام.

پوزش می خوام آقای DeltaGostar ولی بنده بعید می دونم شما اطلاعات کافی در مورد دیتاسنتر هایی که خودتون نام بردید داشته باشید!

برای مثال، آفر اولی که از دیتاسنتر leaseweb گزاشتید باید به عرض شما برسونم که بنده شخصاً 3 سرور از دیتاسنتر leaseweb دارم و خیلی از دوستانم هم از این دیتاسنتر سرور دارند ولی طبق policy این دیتاسنتر، برای سرور های سری 3430 از سخت افزار HP استفاده میشه و همینطور بیشتر از 16 آی پی به هر سرور تعلق نمی گیره!!! شما چگونه 32 آی پی ارائه میدید ؟

همینطور شما آفر زیر رو از دیتاسنر giga ذکر کردید:

CPU : Core i7 2.66ghz Intel®
Hard Drive : 2000Gb Sata Hard Drive
Switch Port : 2 x 10 Gbit/s optical fiber Dedicated ( 100Mbps Dedicated Private Lan )
Bandwidth : UNLIMITED Traffic Bandwidth
IP : 20Ips
NIC vmware Esxi one-time setup = 60 toman
setup free
Price =200+60 one-time setup toman
pric next month = only 200 toman
DC giga-international

نکات جالب برای من این ها هست:

setup free و بعد ذکر کردید NIC vmware Esxi one-time setup = 60 toman پس در نهایت هزینه نصب داره یا خیر ؟؟!

نکته قابل توجه بعدی این هست که:

دیگر فکر نکنم دیتا سنتری پیدا کنی بدون مشکل باشه اینم به خاطر شما قدر لحظات و تجربیات چهار تا بزرگتر رو بدون که از طلا با ارزش تر است

واقعاً ؟؟ شما پس از 4 سال به این نتیجه رسیدید که دیتاسنتر های برتر دنیا یکیشون گیگا هست ؟؟ آیا تا به حال سری به لینک زیر زدید ؟؟؟

Google (http://www.google.ae/#hl=en&source=hp&biw=1920&bih=887&q=site%3Awebhostingtalk.com+giga-international&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=&fp=5d489827fd1e75fb)

همینطور باز کنند تاپیک ذکر کردند که پشتیبانی قوی می خوان ولی شما *شاید* بدونید که دیتاسنتر leaseweb هیچ گونه پشتیبانی ای نداره و تیکت های بین 12 الی 72 ساعت بعد پاسخ داده میشه مگر اینکه هزینه 400 دلار به بالا پرداخت کنید و SLA بگیرید!

من واقعاً متوجه نمیشم شما چرا اینقدر موارد رو بی دلیل و مدرک میگید و تا جایی که من مشاهده کردم، شما بیشتر از 10 - 20 هزار تومان در ماه روی هر سروری که آفر دادید سود نمی کنید که این مورد هم برای من این سوال رو پیش میاره:

آیا واقعاً دلیلی داره که به خاطر 10 - 20 هزار تومان در ماه اینقدر به شعور و اعتبار اشخاص و دیتاسنتر های مختلف توهین کنید ؟؟

لطفاً رعایت کنید و در غیر این صورت به دلیل spam کردن در تاپیک ها به شما اخطار داده میشه!

با تشکر.

goldstar
October 2nd, 2010, 03:00
سلام
آریا جان فکر کنم ایشون از ریسلر لیز وب پیشنهاد داده
http://www.dediserv.eu/cart.php?a=add&pid=68
coupon off30

البته ادعای ساپورت 24 ساعته هم دارند. فکر میکنم آدمهای خوبی باشند (ریسلر لیزوب منظورمه)
به هر حال همونطور که آریا گفتند لیزوب خودش ساپورتش جالب نیست ولی برای شما که وارز و نیمه وارز میخواین گزینه مناسبیه.
اما یک پیشنهاد به شما داشته باشم
شما اگر دنبال کاملا وارز هستین دنبال پورت 1 گیگ و ساپورت 24 ساعته و تحویل فوری و اینها نباش. باور کن داشتن همه اینها برای یک دیتاسنتری که وارز اجازه میده غیر ممکنه!

nasa_de
October 2nd, 2010, 03:09
محمد ( PersianVPS.ir (http://www.persianvps.ir) ) تایید میشه /

DeltaGostar
October 2nd, 2010, 03:40
اول leaseweb من نگفتم همین دوستان شما قیمت و آفر به شخص بنده دادن این هم مدرک
1362

اما در مورد گیگا اینترنشال اولا بگم که sETUP نداره دوست عزیز . مگر بخواهید کارت شبکه مخصوص ساپورت پلت فرم های سازگار با ESXI باشه باید هزینه بپردازید .وگرنه شما centos نصب کنید یا
vMWARE 2 یا اوپن وی زد free هست .و کارت شبکه یک بار برای همیشه خریداری و تنظیم میشه.

در ضمن زمانی که netdirek و هت زنر وجود نداشت . شرکت گیگا اینتر نشال سرویس به همه میداد . و میده و خواهد داد . تمام ما هاستینگ ها یه خاطره بد با یک دیتا سنتر مورد داشتیم . و نمیشه با انگشت اشاره به سمت یه DCخاص نگاه کنیم و بگیم بده . استیبل بود و پایین بودن شبکه گیگا اینترنشال را شما در هیچ یک دیتا سنتر های اروپای نخواهید یافت . بنده شخصا با ورلد استریام بدترین خاطره ها رو داشتم . اما شاید برای بقیه بهترین باشه . از نتداریک 150 ضرر کردم . از singlehop. بنده 230 تومن ضرر کردم .
و تنها دیتا سنتری که سود خوبی داشت OVH بود که اونم به انقدر ipscan و تعویض توپولوژی شبکه وقت گرفت که یک ماه استفاده از سرور تموم شد. :-&

همینطور باز کنند تاپیک ذکر کردند که پشتیبانی قوی می خوان ولی شما *شاید* بدونید که دیتاسنتر leaseweb هیچ گونه پشتیبانی ای نداره و تیکت های بین 12 الی 72 ساعت بعد پاسخ داده میشه مگر اینکه هزینه 400 دلار به بالا پرداخت کنید و SLA بگیرید!
حرفت تایید میشه .
و دوستی که آفر بالا داده سرور کاکشن و sla دارند . و پشتیبانی عالی .

و بنده دنبال سود کلان نیستم که روی هر سروی که آفر دادم سود چندانی نداره 1 یا 2 هزار تومان .
که این قیمت ها در آینده به علت درک مالی همکاران و دوستان و تحویل سرویس درجه 1 بعدا تبدیل به تخفیفات خوبی توسط دیتا سنتر خواهد شد مانند پورت 1 که دیتا سنتر 60 دلار میده و ما بعد از خرید چندین سرور به 40 دلار هم رساندیم .

آیا واقعاً دلیلی داره که به خاطر 10 - 20 هزار تومان در ماه اینقدر به شعور و اعتبار اشخاص و دیتاسنتر های مختلف توهین کنید ؟؟

لطفاً رعایت کنید و در غیر این صورت به دلیل spam کردن در تاپیک ها به شما اخطار داده میشه!
اما من نفهمیدم چی رو رعایت کنم توهین به کدام شخص ؟ و اگر دیتا سنتری بوده ؟ کجا‌؟ کردم

شاید این رو میگوید.

دیگر فکر نکنم دیتا سنتری پیدا کنی بدون مشکل باشه اینم به خاطر شما قدر لحظات و تجربیات چهار تا بزرگتر رو بدون که از طلا با ارزش تر است

از کجا این توهین حساب میشه ؟
پیدا نکردن دیتا سنتری که مشکل نداشته باشه توهین هم باشه . اینجا ایران هست تحریم . و کسی نمیاد داخل تالار گفتمان WEBHOSTINGTAK.IR متن به انگلیسی ترجمه کنه و به کلیه دیتا سنتر ها بفرسته ؟
میخواهید تک تک مشکلات دیتا سنتر ها بگم؟
OVH - بسته بودن تمام پورت ها و اسپم . نصب نشدن میکروتیک
singlehoP قیمت بالا
XLHOST نداشتن سرور کالاکشن و پورت 1گیگابیت در ثانیه - اضافه نشدن ای پی در بعد از تحویل سرور . (اگر هم ممکن باشه مشکل است)X
leaseweb پشتیبانی ضعیف / نداشتن انواع مجازی سازها . پهنای باند کم
FDC chicago قیمت بالا .عدم تنوع در مشخصات سرور ها
hetzner قیمت نصب بالا و شبکه پیچیده .قیمت بالای پورت 1 گیگابیت در ثانیه
giga-international نداشتن پورت 1 گیگ بیت در ثانیه . نداشتن تنوع در انتخاب سخت افزار سرور
iweb نصب و نداشتن مجازی ساز مناسب .قیمت های نه چندان مناسب
burst پشتیبانی نه چندان خوب - سرور های با مشخصات مچ نشده.

والا بنده نیازی به کسب درآمد از این تالار ندارم . بحث :) راهنمایی دوست و هم استانی خودم بود که متاسفانه فکر کنم ... و شما هم مدیر تاپیک هستی زیاد نمشناسم حقیقتش ولی . اما این برداشت شما هست برای همین فکر میکنم به
فول خودت نکته قابل توجه این هست که احساس میکنم این پست که الان دادی خیلی خیلی بی مورد بود و ازتجربیات کم شما در مدیریت تاپیک سرچشمه میگرید . اما مشکلی نیست که برای 20 تومن به شعور و اعتبار اشخاص و دیتا سنتر توهین کردم ؟ اگر این اسپم هست . میتونید نه تنها این پست را پاک کنید . اکانت DELTAGOSTAR
از توی پایگاه داده پاک کنید .

اما مورد آخر که خدمت تمام دوستان هدیه میکنم بعد از 4 سال تجربه که آریا جان فرموند
دیتا سنتر کاملا وارز Home (http://altushost.com/) اسپم / شکایت / نال . صدرصد full warez
قیمت های بسیار بالا و نصب هلند میباشد . با پنل ای پی

سوالی بود پیغام خصوصی یا ایمیل محبت کنید . no reply answer topic

HugeServer
October 2nd, 2010, 06:15
با سلام خدمت دوستان عزیز
میخواستم یک سرور برای مجازی سازی بگیرم
موندم کجا رو انتخاب کنم
فاکتور های من ایناست
دوستان بگن کجا خوبه
1- آپتایم حدود 99.8 به بالا

با سلام خدمت شما،

با توجه به درخواستی که دارد، تقریبا میتونید از تمامی دیتا سنتر های امریکا و یا حتی اروپا این سرور رو تهیه کنید، چون که بیشتر دیتا سنتر ها، نتورک SLA ۹۹.۹۹% دارند، والی باز هم باید به قوانین و مقرارت دیتا سنتر مراجه بفرماید، تا این مورد دستتون بیاد.

2- تحویل یک روزهدر مورد تضمین تحویل سرور در این زمان نیز، نسبت به کار کرد دیتا سنتر و قوانین ان دیتا سنتر این، تضمین ها متفاوت میباشد. البته بعضی وقت هم ممکن پیش بیاد، که دیتا سنتر های بزرگ دنیا و امریکا، همانند "ThePlanet" نیز در تحویل سرور دچار مشکل میشوند، و این به دلیل نبودن قطات سرور، و یا حتی بودن در آخر هفته و روزهای تتل میباشد، که در این موارد قسمت فروش بعضی دیتا سنتر ها کار نمیکنند، و شما مجبور میشد، چندین روز صبر کنید. والی در بعضی از دیتا سنتر ها، نظیر "Netdirect" در کشور آلمان نیز، کلان طبق قوانین فروش میباشد، که باد از واریز هزینه، سرور بین ۱ تا ۱۰ روز تحویل داده میشود. که باز هم باید تمامی موارد قوانین دیتا سنتر را به دقت در نظر بگیرید.

3- حداقل رم 12
4- پشتیبانی از
mikrotikدر صورتی که بخواهید، این سیستم رو به عنوان مجازی روی سرور داشته باشد، باید دقت کنید، که شبکه سرور نباید محدود به مک آدرس باشد، همانند دیتا سنتر"OVH" ، که متاسفانه این کار مقدور نیست، و چندین دیتا سنتر دیگر در امریکا و همچنین آلمان و دیگر کشور های اروپایی. بهتر است، قبل از خرید حتمن این موضوع را با قسمت فروش دیتا سنتر در میان بگذارد.

5- نسبتا وارز (حداقل به whmcs نال گیر ندن)متاسفانه این فاکتور شما، کمی کار رو در بعضی دیتا سنتر ها خراب میکنه. برای مثال شما با این وجود نمیتونید از دیتاسنتر های آمریکایی و اروپای میانه خرید داشته باشد. با توجه به قوانین دیتا سنتر ها در این مناطق شما اجازه استفاده از سکریپت های نول همانند "whmcs" و "cpanel " و ... را نخواهید داشت، دیتا سنتر های اروپایی در صورت برخورد با این مشکل، سرور شما را معمولا بدونه اطلاع قبلی، مسدود میکنند، و به شما اطلا میدهند که باید مشکل را حال کنید، در مورد بیشتر دیتا سنتر های آمریکایی، به شما اطلا خواهند داد، و اخطار، که شما میتونید این مشکل رو حال کنید، و به استفاده از سرور ادامه بدید.

در صورتی که بخواهید بدون مشکل از نول سکریپت و وارز فایلز استفاده کنید، باید طبق گفته همکار محترم، آریا، از دیتاسنتر های روسی و چینی استفاده بکنید، که با این کار موارد دیگر از قبیل کیفیت کمی افت خواهد کرد.

6- ساپرت خوب
7- کیفیت بالا
8- پرت یک گیگ
9- قیمت حدود 230 ( حالا بیشتر هم شد یکاریش میشه کرد - در صورت این که رم بیشتر باشه تا 300 هم مشکلی نیست)
10- حدود 30 تا آی پی میخوام (با آی پی در این تعداد هم مشکلی نداشته باشه)در مورد با این موارد هم فک کنم که میتونید از همه دیتا سنتر ها استفاده کنید، بطور مثال، گمون نمیکنم که هیچ دیتا سنتری با تعداد ۳۰ عدد ای پی مشکل داشته باشه.

با کمی حوصله کردن، و گشتن در همین فروم میتونید افر های خوبی پیدا کنید. والی با توجه به اینکه درخواست شما، یک سرور وارز میباشد، پیشنهاد میکنم که فرم زیر رو یک مشاهده بکنید. شاید بتونید سرور خوبی پیدا کنید.

http:// www . wjunction . com/