PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جواز کسب

سرزمین
December 6th, 2015, 11:58
سلام

گرفتن جواز کسب چقدر زمان میبره؟ بعد از گرفتن جواز مالیات باید بدیم؟ مالیات رو اصلاً چه طوری محاسبه میکنن؟ پولی که در حساب هست در گردشه؟ کالایی که فروخته میشه؟

اصلاً چه طوری میفهمن چه کالایی برای فروش گذاشتیم؟ و چقدر قیمتشه؟

shivahost
December 6th, 2015, 14:06
شما وقتی با اداره دارایی طرف می شوی خودت باید شفاف سازی کنی! یعنی دفاتر حسابداری روزنامه و کل باید داشته باشی که کل هزینه ها و خرید و کلیه فروشهای شما در اون ثبت شده و نهایتا سود خالص شما که بر اساس اون مالیات رو محاسبه می کنند مشخصه.

اگر این شفاف سازی رو نداشته باشی رو هوا برات یک چیزی می بندن که معمولا به مذاق شما خوش نمیاد.

همچنی در این شفاف سازی نباید دروغ بگید چون مثلا اگر فاکتوری به جایی داده باشد که در این دفاتر ذکر نکرده باشید و بعد از ظرف آن خریدار متوجه این فاکتور بشوند مشکل پیدا خواهید کرد.

سرزمین
December 6th, 2015, 14:14
اگه جواز گرفته نشه و همین طور به فعالیت با سایت ادامه بدیم مممکنه چه مشکلی در آینده پیش بیاد؟ آیا غیر قانونیه؟

delta
December 6th, 2015, 15:50
اگه جواز گرفته نشه و همین طور به فعالیت با سایت ادامه بدیم مممکنه چه مشکلی در آینده پیش بیاد؟ آیا غیر قانونیه؟

ببینید اگر برای سایت میخوای مجوز بگیری اشتباهه..صدتا مجوزم بگیری اخرش فیلت تره..شما رو فقط مجبور میکنند پول بدین بهشون..همش سنگ اندازی..هر محصولی بزاری بهت گیر مدند برش دار..فقط یا باید جانمازی بفروشی یا قران!! روی دامینت سرمایه گزاری نکن.هرجور میتونی تا وقتی سایتت سرپاست پولو در بیار و پس انداز.فیلتم کردند یک دامنه دیگه اد تو هاستت.پولتو در بیار تا میتونی وقتی دیدی دیگه جواب نمیده بیا برو بیرون مغازه یا شرکتی چیزی بزن سایتو ببوس بزار کنار!!
این بازار اینترنت برای من و شما نیست.نمیتونیم بشیم دی جی کالا و فینال.نمیزارند که بشید مثل انها..الکی هم نزارید بقیه بهتون روحیه بدند تلاش کنی موفق میشی و..نه عزیز از این خبرا نیست.پول و سرمایتو تو دنیای واقعی سرمایه گزاری کن.یک سایت معمولی بدون مجوز هم برای معرفی کارهاتون کفاف میده..

shivahost
December 6th, 2015, 15:56
ببینید اگر برای سایت میخوای مجوز بگیری اشتباهه..صدتا مجوزم بگیری اخرش فیلت تره..شما رو فقط مجبور میکنند پول بدین بهشون..همش سنگ اندازی..هر محصولی بزاری بهت گیر مدند برش دار..فقط یا باید جانمازی بفروشی یا قران!! روی دامینت سرمایه گزاری نکن.هرجور میتونی تا وقتی سایتت سرپاست پولو در بیار و پس انداز.فیلتم کردند یک دامنه دیگه اد تو هاستت.پولتو در بیار تا میتونی وقتی دیدی دیگه جواب نمیده بیا برو بیرون مغازه یا شرکتی چیزی بزن سایتو ببوس بزار کنار!!
این بازار اینترنت برای من و شما نیست.نمیتونیم بشیم دی جی کالا و فینال.نمیزارند که بشید مثل انها..الکی هم نزارید بقیه بهتون روحیه بدند تلاش کنی موفق میشی و..نه عزیز از این خبرا نیست.پول و سرمایتو تو دنیای واقعی سرمایه گزاری کن.یک سایت معمولی بدون مجوز هم برای معرفی کارهاتون کفاف میده..

واقعا چه حرفیه! 5 ساله مگه سایت ما ***** شده؟ مگه سنگ اندازی شده؟ اصلا مگه دیجیکالا کی بوده؟

delta
December 6th, 2015, 16:02
واقعا چه حرفیه! 5 ساله مگه سایت ما ***** شده؟ مگه سنگ اندازی شده؟ اصلا مگه دیجیکالا کی بوده؟

منظور من هاستینگ نبود عزیز..دقت کنید ایشون میخواد کالا بفروشه نه هاست..حرف من با فروشگاه کالا هست و سایت..
دقیقا اگر دقت کنید نه دانلودها و نه فینال و نه دی جی کالا کسی نبودند..وقتی بزرگ شدند ازشون حمایت شد..یک عده خواص که رفتند زیر ساپورت..کسی دیگر رو نمیزارند به جمعشون اضافه بشه..

سرزمین
December 6th, 2015, 16:08
منظور من هاستینگ نبود عزیز..دقت کنید ایشون میخواد کالا بفروشه نه هاست..حرف من با فروشگاه کالا هست و سایت..
دقیقا اگر دقت کنید نه دانلودها و نه فینال و نه دی جی کالا کسی نبودند..وقتی بزرگ شدند ازشون حمایت شد..یک عده خواص که رفتند زیر ساپورت..کسی دیگر رو نمیزارند به جمعشون اضافه بشه..

نظر شما اینه که جواز گرفته نشه؟ برای مثال بعداً یه ذره پیشرفت داشت نمیان بگن شما مجوزت کو چرا نگرفتی وغیره؟

delta
December 6th, 2015, 16:12
نظر شما اینه که جواز گرفته نشه؟ برای مثال بعداً یه ذره پیشرفت داشت نمیان بگن شما مجوزت کو چرا نگرفتی وغیره؟

داداش کسی بهت حرفی نمیزنه...اگر نیاز داری فروشت پرداخت در محل توسط پست باشه مجبوری بگیری.چون بهت نمیدند درگاه واسط پستی شرکتها..اما اگر نقدی میفروشی بیخیال مجوز شو..شما الکی هزینه نکن اولش..کارتو شروع کن..دیدی پول خوبی داره میده بعد مجوز بگیر..منظورم اینه فکرتو درگیر مجوز و ... نکن..به خدا چه با مجوز چه بی مجوز بخوان کاری کنن میکنند..هم فیل میکنن هم گیر میدند بهت..جواز و.. بهونست

shivahost
December 6th, 2015, 17:01

هیچ سایتی خلاف نکنه فیل نمیشه! هر چر هم بفروشه!

تعدا خواص هم انقدر زیاده دیگه بهشون نمیگن خواص! دیجی کالا، بامیلو، چاره، gsm، دیوار، شیپور، کندو، بازار اندروید، بانه کالا، ایستگاه، لوکوپوک و .....

راستی یک زمانی می گفتن ایستگاه جزو خواصه و هیچکس بهش نمیرسه و ... اما چی شد؟ دیوار و شیپور و لوکوپوک مگه پا نگرفتن!؟

OmidX
December 6th, 2015, 22:22
من نمیدونم چرا ما همیشه میخوایم از مالیات فرار کنیم ، استارتر عزیز ، اینکه فعالیت شما شامل مالیات بشه یا خیر در قانون مالیات ب صراحت بیان شده ، پس هر چی مجوز لازم هست بگیری همین الان بگیر ، مطمئن باش الان نگیری ، شرایط برای فردا سخت تر خواهد بود ...

من نمیدونم فعالیت شما دقیقا چی هست و چه مالیات هایی رو شامل میشه ، اما شما مراجعه کنید ب سایت اداره مالیات و فرم ها رو ببینید ، خودتون متوجه میشید .