PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارور The MySQL server is currently offline

upnull50
December 6th, 2015, 03:29
سلام دوستان من امروز نمی تونستم از طریق سی پنل به دیتا بیس دسترسی پیدا کنم وقتی روی mysql wizard کلیک می کردم این ارور را می داد

The MySQL server is currently offline Can't connect to local mySQL server through socket
و سایت هم بالا نمی اومد این ارور برای چی به وجود اومده؟ البته اینو بگم من چند ساعت قبلش یک دونه سایت جدید روی این سرور بالا آورده بودم ممکنه از اون باشه؟

mizban97
December 6th, 2015, 03:32
سلام
دلایل زیادی میتونه داشته باشه ابتدا سرویس mysql ریستارت کنید ببینید چه اروری دریافت میکنید؟
service mysql restart
یا
service mysqld restart
نتیجه رو اینجا اعلام کنید.

a.e
December 6th, 2015, 03:33
تغییر خاصی در کانفیگ سرور صورت گرفته است ؟

upnull50
December 6th, 2015, 18:16
سلام
دلایل زیادی میتونه داشته باشه ابتدا سرویس mysql ریستارت کنید ببینید چه اروری دریافت میکنید؟
service mysql restart
یا
service mysqld restart
نتیجه رو اینجا اعلام کنید.

دوست عزیز من همون موقع با خود هاستینگ تماس گرفتم خیلی سریع در عرض دو دقیقه درستش کردن و گفتن تنظیمات را به هم ریخته بودی در صورتی که من چیزی را دستکاری نکرده بودم تنها احتمالی که وجود داره اینه که به خاطر بالا آوردن دو تا سایت جدید روی همون وی پی اس تنظیمات سرور به هم ریخته باشه... چون من چند ساعت قبلش از طریق whm دو تا آکانت جدید ساختم ولی هر دو را روی همون پلن اول بالا آوردم آیا بالا آوردن چند تا سایت یا یوزر و پسورد مختلف روی یک پلن می تونه باعث این ارور بشه؟

- - - Updated - - -

تغییر خاصی در کانفیگ سرور صورت گرفته است ؟

چطوری می تونم متوجه تغییر توی کانفیگ سرور بشم؟

tikweb.ir
December 6th, 2015, 19:05
پارتیشن ها و بخصوص پارتیشن root رو چک کنید پر نشده باشه